Erotický týdenní horoskop od 03.10.2016 do 10.10.2016

Beran: 

Využijte Merkura, který se v pátek dopoledne dostává do vašeho partnerského sektoru, a místo otevřené erotické konverzace si hrajte spíše s náznaky. Slunce, které se ve vašem partnerském sektoru rovněž nachází, se vám postará o skvělého spoluhráče, s nímž si slovní hříčky krásně vychutnáte. Když pak slova vystřídají činy, bude to tak přirozené, že se nebudete divit...


Býk: 

Na dotazy na své dosavadní erotické zkušenosti si vymyslete pokud možno neutrální a nic neříkající odpověď. Kdybyste miláčkovi řekli pravdu, buď by vás podezíral, že si zbytečně vymýšlíte, nebo by usoudil, že v něm chcete vyvolat komplex méněcennosti. V každém případě by z toho bylo zbytečné nedorozumění, které by vás dosud harmonický vztah jen negativně poznamenalo.Blíženci: 

Ten, koho hodnotíte jako svého osudového sexuálního partnera, který vás teprve ukázal, jak může být život krásný, je sice skvělý, ale jako spolehlivý životní partner fungovat nedokáže. Kdybyste se rozhodli, že si ho necháte na noc a na chvíle tajné rozkoše, a mezitím si budete hledat někoho pro život, bylo by to to nejmoudřejší, co se dá udělat. Dokážete to?


Rak: 

Pokud má někdo z vašich kamarádů potíže s partnerem, vy ho sice vyslechnout můžete, ale pomoci mu nedokážete. Když se nad celou situací upřímně zamyslíte, dojde vám, že kamarádovi nemůžete za žádných okolností říct pravdu. Pokud byste byli sami k sobě upřímní, museli byste přiznat, že ze všeho nejvíc toužíte po chvíli, kdy byste se s partnerem svého kamaráda ocitli v posteli, kde by vám byl celý zbytek světa ukradený...


Lev: 

Najednou zjistíte, že závislost na sexu není jen něco, o čem se v odvázanější společnosti dobře žertuje, ale že je to ve vašem případě velice vážný problém, pro který jen obtížně hledáte řešení. Pokuste se využít středy, kdy je Venuše v


Panna: 

Chyby, které ve vztahu i v sexu děláte, vám absolutně nejsou ke cti. V posteli se chováte jako naprostý začátečník a pak se divíte, že se partner naštve. Se svými životními zkušenostmi byste měli dávno vědět, že se na bývalé lásky má vzpomínat pokud možno co nejméně a v posteli už vůbec ne. Pokud podlehnete pokušení a místo sexu uspořádáte vzpomínkový večer, nesmíte se divit reakci, kterou to vyvolá.


Váhy: 

Ve středu se těšte na den, kdy se vaše nálada a erotické rozpoložení bude pohybovat od nejvyššího blaha po pocit naprostého propadu. Ve chvílích blaha si libujete, že jste svobodní jako vítr v poli a nic vás nepoutá a nesvazuje. Ve chvílích propadu si naopak uvědomíte, že svoboda je krásná ve dne, ale v noci, kdy usínáte roztoužení a sami, vám vytoužené erotické uvolnění nepřinese.


Štír: 

Počítejte s týdnem, kdy sami zkonstatujete, že máte víc štěstí než rozumu, jaký starý provokatér osudu přesvědčíte svou tajnou lásku, aby se k vám přitiskla někde, kde velké nebezpečí prozrazení nehrozí, ale kde to přesto není úplně bezpečné. Vaše štěstí se projeví ve chvíli, kdy si užijete rychlovky, a od sebe se odtrhnete doslova vteřinu před tím, než by došlo k prozrazení.


Střelec: 

Pokud jste ještě nezažili chvíli, kdy máte dojem, že se za vámi do postele kromě miláčka vžene i celé jeho příbuzenstvo, máte šanci. Váš miláček se svými nejbližšími moc nevychází a doufá, že s vámi v posteli důkladně probere strategii jejich následných styků. Toho, že vy máte plnou hlavu erotických představ, si vůbec nevšímá. To, že ho nedokážete od jeho myšlenek odtrhnout, si nevyčítejte, protože by to nedokázal nikdo.


Kozoroh: 

Ve chvíli, kdy zjistíte, že jste se ve svém partnerství dostali na hranici a dál už nemůžete, je jen logické, že začnete uvažovat o rozchodu. Potíž bude s vaším partnerem, který nic takového nemá v úmyslu, a udělá všechno pro to, aby vám vaše rozhodnutí rozmluvil. Jeho argumenty snadno rozstřelíte, ale když se rozhodne, že vás zadrží sexem, který naprosto dokonale ovládá, nevydržíte a couvnete.


Vodnář: 

Jste opravdu dobří! To, že si to opravdu jen nenamlouváte, pochopíte ve chvíli, kdy se vám bez ztráty tváře podaří vycouvat z opravdu komplikovaného erotického vztahu. Okolí pochopí, že vy nejste ti, kteří by cizí lásky rozbíjeli, a vy si konečně budete moci užívat svobody, kterou jste v poslední době tolik postrádali. O erotické uspokojení se nebojte. Kamarádů, kteří vám ho rádi poskytnou, máte víc než dost.


Ryby: 

Když usoudíte, že ze všeho nejvíce potřebujete novou lásku, se kterou konečně dosáhnete erotického uspokojení, máte neobyčejnou šanci. Planety vám slibují tolik nápadníků, že na vás budou stát frontu. Přesto si dejte pozor, abyste člověka, který z konkurzu vyjde vítězně, netahali rovnou do postele. Může to sice znamenat, že se po přechodnou dobu spokojíte s vyzkoušenou autoerotikou, ale zase si získáte pověst člověka, který zná svou cenu.