Erotický týdenní horoskop od 02.10.2017 do 09.10.2017

Beran: 

Počítejte s tím, že se vám do erotiky nijak zvlášť chtít nebude. Ještě víc vás překvapí partner, který na tom bude úplně stejně. V žádném případě nesmíte podlehnout podezíravosti, která vám říká, že to, že partner vaše milostné služby nevyžaduje, není jen tak. Místo projevů žárlivosti si počkejte na páteční večer. Luna se sejde s Uranem a vy si užijete krásné a vášnivé hodiny.


Býk: 

Když chcete někoho dostat do postele, musíte mu naznačit, že ho s vámi čeká něco, co dosud ještě nezažil - a musíte to udělat tak, aby ani chvíli neváhal a bez rozmýšlení se vám vrhl do náruče. Zvlášť krásný a plný příležitostí bude v tomto směru víkend. Luna je ve vašem znamení a vy se mu předvedete jako milenec, na kterého stálo za to čekat. To, co nabízíte, je opravdu nezapomenutelné.Blíženci: 

Jde o týden, kdy byste se v erotice měli chovat spíše klasicky. Místo experimentů a návrhů na zpestření vašeho intimního života vsaďte spíše na romantický projev. Kdybyste využili energii víkendové konjunkce Slunce s Merkurem, dokážete dát miláčkovi svou lásku najevo tak, že ho ani nenapadne, aby o stálosti vašich citů a intenzitě erotického zaujetí třeba jenom na chvíli zapochyboval.


Rak: 

Uvědomte si, že si s miláčkem věnujete daleko méně času, než byste měli. Kdybyste se ale rozhodli využít Luny, která je od pondělního do středečního večera v Rybách, prožijete něco, co jste už dlouho nezažili. Erotika vás pohltí do té míry, že skoro nebudete muset ani spát. Vzhledem k tomu, že se v dané oblasti bude se stejným nadšením projevovat i miláček, čekejte zajímavé a neobyčejně vášnivé noci...


Lev: 

S ranním sexem raději nepočítejte. Moc by se vám sice chtělo, ale povinnosti volají a vy je odmítnout nedokážete. Když sex odložíte na večer, bude to daleko lepší. Zvlášť krásné budou večery od středy do pátku. Luna je v ohnivém Beranu a vy se s miláčkem předháníte ve vymýšlení nejrůznějších erotických překvapení. Projevte svou fantazii a vzájemně si dokažte, že ani dlouhodobý vztah nemusí být nudný...


Panna: 

Neobyčejně zajímavé bude úterý, kdy jste pod vlivem konjunkce Venuše s Plutem. Na rozdíl od svého obvyklého chování, kdy se necháváte spíše dobývat, se projevíte neobyčejně aktivně. Miláčkovi své erotické požadavky předestřete tak, aby nebyl na pochybách, že ho v posteli čeká změna. Bude nadšený a hned vám dá najevo, že se mu proměna, kterou jste do vašeho vztahu právě zavedli, neobyčejně zamlouvá!


Váhy: 

Partnerovi musíte vysvětlit, že to, že ho máte v posteli, kde si to spolu náramně užíváte, není ještě důvod, aby vám lezl do mobilu a kontroloval poštu. Jde o výbušné téma, kolem kterého vypukne ostrá debata. Váš miláček bude překvapený, protože vaši touhu po soukromí vůbec nechápe, ale vy musíte ve vlastním zájmu trvat na svém.


Štír: 

Moc dobře vám udělá jakákoliv změna, kterou do svého erotického života zavedete. Když instinktivně vycítíte (a erotické instinkty vás nikdy nezklamaly!), že miláček potřebuje trochu tvrdší a ostřejší přístup, nic mu nenavrhujte, ale bez obav s ním začněte. Partnerova reakce vás svou bouřlivostí nejdříve překvapí a posléze nadchne. Zvlášť krásné to bude ve čtvrtek, kdy je úplněk a kdy v sobě odhalíte erotické talenty, o nichž jste dosud neměli ani tušení.


Střelec: 

V erotice se klidně pusťte i do toho, co jste dosud nezkoušeli a o čem jste slyšeli jen od kamarádů. Zejména v pátek večer máte dost času na to, abyste to vyzkoušeli a spolu s miláčkem zjistili, že je to pro vás to pravé. Do sobotního rána sice vykročíte uzívaní a s kruhy pod očima, ale zase si potvrdíte, že jsou chvíle, kdy je potřeba vykročit z obvyklého života a jít cestou, která není dosud prošlapaná, ale je o to krásnější.


Kozoroh: 

Čtvrteční konjunkce Venuše s Marsem vás donutí k úvahám, které jste dosud tvrdě odmítali. Teď se ale musíte podívat pravdě do očí a rozhodnout se, kudy a kam dál. Když máte pocit, že vás to s partnerem nebaví ani v posteli, ani mimo ni, nekonejšete se tím, že to přejde, ale připusťte si, že jde o průšvih, do něhož zabředáte stále hlouběji. Do rozchodu se vám sice nechce, ale zároveň je vám jasná, že se to jinak řešit nedá.


Vodnář: 

Ke zkvalitnění a osvěžení vašich postelových hrátek stačí i taková maličkost, jakou je ledová kostka. Když s ní miláčkovi budete přejíždět po páteři a po jiných citlivých částech těla, bude nadšený. Posléze můžete led odložit a přejít na klasickou erotickou masáž, v níž se projevíte jako mistr, kterému žádné tajemství lidského těla není cizí...


Ryby: 

Nenechte si od partnera namluvit, že je vaše touha po mazlení tak trochu dětinská. Když vám začne odpírat předehru, na kterou jste zvyklí a bez níž si milování nedokážete představit, postavte se co nejrozhodněji proti. Možná by pomohlo, kdybyste mu naznačili, že na tom, kdy budete nespokojení, prodělá v první řadě on sám. Naštěstí je dostatečně chápavý, pochopí, že svá slova myslíte vážně a své chování alespoň trochu změní.