Erotický týdenní horoskop od 02.01.2017 do 09.01.2017

Beran: 

Když se o víkendu, kterému dominuje konjunkce Slunce s Plutem, s někým seznámíte, zapůsobí to na vás jako blesk z čistého nebe. Budete mít pocit, že jste konečně osobně a na vlastní kůži poznali to, čemu se říká osud. S pomocí stacionárního Merkura ze Střelce ho zatáhněte do postele, a tam se přesvědčte, zda je to vskutku pravda, nebo zda to bylo jenom vaše zdání, které s realitou nemá nic společného.


Býk: 

Se sexem to máte v tomto týdnu nelehké. Když se začnete milovat odpoledne, můžete téměř s jistotou čekat, že vás v nejlepším vyruší děti, které podle věku buď vycouvají nebo se začnou chichotat. Když si sex odložíte na večer, zase hrozí, že usne buď miláček nebo vy. Nezbude, než abyste si milování užívali buď hned ráno (i když to znamená, že si musíte přivstat), nebo rezignovali a rozhodli se pro týden v celibátu.Blíženci: 

Vstup Venuše do Ryb vás tak trochu zaskočí. Miláček, který až dosud dával přednost jasnému a naprosto nekomplikovanému sexu, o vás začne vyžadovat romantiku a možná dokonce i nějaké dárky! V takovém případě si můžete vybrat, zda se s ním budete hádat a vysvětlovat mu, že na podobný přístup k erotice nejste stavění, nebo zda se podřídíte s tím, že to těch pár týdnů, co je Venuše v Rybách, vydržíte, a pak se všechno stejně vrátí do normálu.


Rak: 

Když vás miláček naštve, což je zejména o víkendu vysoce pravděpodobné, budete hned vědět, čím ho za jeho jednání potrestáte. Pokud usoudíte, že mu odepřete sex, protože ho tím zraníte v místě nejcitlivějším, dejte si však pozor! Když si uvědomíte, že podobným rozhodnutím netrestáte ani tak jeho, jako sebe, možná vymyslíte způsob, kterým byste mu dali najevo, že se vám jeho jednání nelíbí, a sobě tím neublížili.


Lev: 

Byli byste moc rádi, kdyby se situace alespoň trochu proměnila a vy se mohli těšit na chvíle, kdy se partner o vaši přízeň snaží tak, že vás dokonce občas i svádí. Na tuto pozitivní proměnu se však alespoň momentálně těšíte dost marně. Při Venuši, která se v úterý dostává do Ryb, mu bude záležet spíše na něžných slovech. Kdybyste se však dokázali překonat natolik, že byste pro něj napsali báseň, kterou byste mu v podvečer dali pod polštář, měli byste vášnivou noc naprosto jistou.


Panna: 

Jste zbytečně tvrdohlaví, což není dobře v žádné oblasti života, sex nevyjímaje. Když se rozhodnete, že se chcete milovat, půjdete za svým cílem bez ohledu na cokoliv, partnerův názor nevyjímaje. Stejně tvrdošíjně se však chováte i ve chvíli, kdy se rozhodnete, že sex v tomto týdnu nebude. Je sice pravda, že se Slunce pohybuje vaším sektorem romantických lásek, což vám dává neobyčejnou přitažlivost, takže vám miláček všechno odpustí, ale do krajnosti jít nemusíte.


Váhy: 

Seznamujete se za okolností, které jste až dosud považovali za nemožné, a k vašemu překvapení se vám to velice zamlouvá. Zejména ve středu a ve čtvrtek večer, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, můžete narazit na cizince, z jehož řeči znáte zhruba tak pět slov, a ani on na tom v komunikaci s vámi není podstatně lépe. Na všem podstatném se však domluvíte a v posteli vám to nebude ani vadit, ani překážet.


Štír: 

O tom, že byste svého vyvoleného neuměli přesvědčit o správnosti svých požadavků, nemůže být řeč. Momentálně jste však na tom tak, že ve chvíli, kdy zjistíte, že by vám dobývání jednoho možného partnera dalo moc práce, přehodíte výhybku a začnete přemlouvat někoho, koho jste dosud měli pro erotiku v záloze. Tato taktika se však nemusí vyplatit o víkendu, kdy druhého partnera přemluvíte a první k vám přijde s tím, že si všechno rozmyslel a moc vás chce!


Střelec: 

Ve chvíli, kdy se Venuše dostane do vám nepříliš příznivého znamení Ryb, čekejte zajímavé zážitky. O nabídky sexu nemáte nouzi, ale všechny šmahem odmítáte. Když se však sami sebe zeptáte, proč to vlastně děláte, vlastně si ani nedokážete odpovědět. Až ve druhé polovině týdne, kdy se ve vašem znamení definitivně udomácní Merkur, připustíte, že vám proměna natěšených tváří, kterým jedním svým slovem berete veškerou naději na zdařilý sex, činí zlomyslnou radost.


Kozoroh: 

Zkuste alespoň jednou opustit své představy o klasické milostné noci, a překonejte se natolik, že necháte celý průběh vašeho milostného sblížení zcela a výhradně v rukou svého partnera. Když mu dáte najevo důvěru, situace mezi vámi se rázem zásadně promění, a vy zjistíte, že noc, kdy nic neřídíte, ale kdy se necháte po stezce vedoucí k rozkoši vést jako dítě, může být neskutečně krásná a obohacující.


Vodnář: 

Když vás někdo pozve na oslavu, musíte se nejdříve orientovat v tom, proč vás tam vlastně zve. Obvyklý scénář, který se sestává z toho, že vás oslavenec nejdříve trochu přiopije, a potom se navzájem potěšíte svými těly, v tomto týdnu fungovat nemusí. Nezapomeňte, že váš nynější hostitel je Kozoroh, který k sexu přistupuje velice rozumně, a který rozhodně netouží po neodpovědném sexu, navíc nenavázaném na jakýkoliv vztah.


Ryby: 

Venuše ve vašem znamení z vás dělá milence k pohledání. Zvlášť slibně v tomto směru vypadá zejména víkend, kdy je Luna v Býku. Než se rozpálíte, bude to chvíli trvat, ale pak vás čeká noc, která bude hodně dlouhá a navíc dokonalá až do bílého rána. Problém pak můžete mít jen s miláčkem, který usoudí, že to, co jste mu právě předvedli, je nová norma, kterou mu budete ve stejné kvalitě poskytovat pokaždé, kdy si vzpomene.