Erotický týdenní horoskop od 01.05.2017 do 08.05.2017

Beran: 

Jde o týden, který je na erotické trapasy neobyčejně štědrý. Přesto byste si měli dávat pozor, abyste partnera při milostných hrátkách neoslovili jménem svého šéfa. Pokud miláček usoudí, že při sexu s ním myslíte na práci, bude naštvaný - a pokud to pochopí tak, že se sice milujete s ním, ale při tom si představujete svého nadřízeného, bude naštvaný ještě daleko více.


Býk: 

I když se v sexu učíte výhradně ze zkušenosti a veškeré teoretické znalosti považujete za zbytečné, měli byste změnit postoj. Sestudujte si pár knih, pod jejichž vlivem konečně uvidíte své tělo a potřeby v tom správném světle. Potěšíte tím i miláčka, který si vaši péči o své tělesné blaho pořádně vychutná - a nahlas přizná, že je s vámi po erotické stránce spokojený tak, jak ještě nikdy nebyl.Blíženci: 

Když zjistíte, že váš miláček začal v poslední době přemýšlet o záletech, musíte v první řadě zvolit to správnou taktiku. Na žárlivost zapomeňte, protože by z toho nic dobrého nevzešlo. Můžete ale předstírat, že vás domácí sex najednou přestal bavit. Miláčka rychle napadne, že určitě někoho máte, protože jinak není možné, aby se vaše erotické potřeby tak rychle snížily. Intenzita, se kterou se vám začne věnovat, vám dokáže, že jste taktiku zvolili správně.


Rak: 

Nedávejte miláčkovi otázky, na které nechcete slyšet odpověď! Týká se to hlavně postele, kde máte sklon mluvit zejména o tom, o čem váš miláček mluvit nechce a nebude. Nebylo by lepší, kdybyste se nejdříve pomilovali, a vy pak k položení otázek využili chvíle, kdy partner bude vyrovnaný a tím i v pohodě? Když se v takové chvíli začnete vyptávat, rozpovídá se a nakonec se vám sám od sebe svěří s tím, o čem jste dosud spolu neměli odvahu promluvit.


Lev: 

Nesnáze, které máte, se dají snadno vyřešit. Stačí, když zapomenete na veškeré předstírání, vsadíte na upřímnost a konečně začnete (nejen v posteli) předstírat to, co vůbec necítíte. Když se k této změně odhodláte v sobotu, která je začátkem prodlouženého víkendu, bude efekt rychlý a neskutečně pozitivní. Zjistíte, že váš miláček je sice trochu jiný, než jste si mysleli, ale pořád vám vyhovuje víc, než všichni jeho předchůdci.


Panna: 

Hlavně v pondělí byste se měli milovat takříkajíc do zásoby. Nebude to vůbec obtížné, protože Luna k podobnému jednání vyloženě vybízí. Sex vás srovná nejen po tělesné, ale i po duševní stránce. Díky srovnané psychice budete od úterý podávat v práci výkony, za které vás šéf pochválí tak, že si po návratu domů dáte s miláčkem s chutí ještě jedno kolo.


Váhy: 

Pokud se ve vás dosud ještě neprobudil erotický hazardér, máte v tomto směru výjimečnou šanci. Využijte mystiky Prvního máje a bez obav zaútočte na člověka, který všem ostatním připadá natolik nedobytný, že na jeho získávání odmítají ztrácet čas. Dotyčného získáte na první našlápnutí a odměna bude opravdu sladká. Bude vášnivý a vy pochopíte, že jste si vybrali opravdu dobře.


Štír: 

O tom, že byste volného dne využili k vyzkoušení nového sexuálního partnera, ani neuvažujete. Lidí, kteří by za stabilní místo ve vaší posteli klidně i vraždili, je sice dost, ale vy si z nich dalšího životního společníka vybírat nechcete a nebudete. Dobře si uvědomujete, že na nic nového nejste zatím připravení. V kritické chvíli by se vám před očima zjevil váš bývalý erotický partner a vy byste kompletně přišli o náladu.


Střelec: 

Jde o týden, který je plný vzrušujících náznaků a příslibů. Nikdo ze zúčastněných je sice nemyslí vážně, ale to vám ani trochu nepřekáží. Když se však objeví někdo, koho takováto subtilní erotika nebaví, ale kdo vás vyloženě tahá do postele, upřímně se naštvete. Dotyčnému jeho nevhodné jednání vysvětlíte tak ostře, že se nejdříve zarazí, pak zastydí, a nakonec se vám za své jednání i omluví.


Kozoroh: 

Jde o týden, kdy byste se měli sexu i ve vlastních čtyřech stěnách věnovat jenom a pouze po důkladném zabezpečení! Uvědomte si, že ve chvíli, kdy se vás zmocní vášně, ztrácíte vy i miláček spojení s realitou. Kdybyste v tomto momentu otevřeli oči a setkali se s vytřeštěným pohledem vlastních dětí, které využili nezamknutých dveří, a přišly se podívat, co se to vlastně děje, by moc příjemná nebyla.


Vodnář: 

Když zachytíte nepochybně vášnivý pohled, kterým vašeho miláčka někdo počastuje, nežárlete, ale pořádně si ho vychutnejte. Můžete mít radost, že jste si k sobě vybrali člověka, který budí všeobecný zájem a nepředstírané nadšení. Navíc půjde o chvíli, která přinese do erotické stránky vašeho vztahu vytoužený zlom. Se svým miláčkem od té doby milujete tak vášnivě, že mu jakékoliv myšlenky na někoho jiného spolehlivě vyženete z hlavy!


Ryby: 

Jsou chvíle, které vyžadují rázné a ostré řešení. Ve chvíli, kdy se dozvíte, že myslíte pořád jenom na postel, zatímco na všechny ostatní životní hodnoty kašlete, měli byste se ozvat hned a rázně. Přednášky o sebeovládání, které vám dotyčný dává, nepotřebujete - a člověka, který nechuť k sexu maskuje hovory o nutnosti sebepřekonání, už vůbec ne. Když dotyčného ze svého života jednou provždy vykopnete, bude to to nejlepší!