Zvládnu studium

Dostala jsem se na vysokou školu a zajímalo by mě,jestli ji úspěšně zvládnu.Narodila jsem se 19.4.1984 ve 14:10 v Moravské Třebové.Předem děkuji za odpověď.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Ambice

Ano, máte na to ambice i sílu. Jenom tak dále. věštkyně.

a bubu to zvládat v klidu

A bubu to zvládat v klidu nebo v těžkém stresu?Budu mít s tím studiem i nejaké problémy?Studium je dálkové,takže k tomu ještě chodím do práce.

Studium

O vás se nebojím, vy tohle umíte zvládnout. V klidu to nebude, ale rozložíte si to. S přátelským pozdravem věštkyně.

Výběr mezi dvěma partnery

Dobrý večer,potkala jsem dva úplně odlišný protejšky a ráda bych se zeptala jestli by to mělo cenu aspoň s jedním.Lukáš se narodil 16.7.1984 a Tomáš 14.4.1979.MOc děkuji za radu

Lukaš je jednička

Myslím, že u Lukáše to bude lepší, ale zavolejte. Nebo si zadejte osobní horoskop, zdravím, věštkyně.

dobrý večer,začala jsem

dobrý večer,začala jsem docela nestíhat školu ani práci.Cítím se být pořád hodně unavená.Tak se chci zeptat jestli to brzy skončí,abych včas a v klidu odevzdala věci do školy.Předem moc děkuji za odpověď.

Organizujte

Vaše těžké období pomine, nebojte se toho, organizujte si svou práci, budete to lépe stíhat. Zadejte si osobní horoskop, dozvíte se vše do budoucnosti.


Přivítáme Vaši dárcovskou SMS ve tvaru:
TT ACR na číslo: 9093050 Cena SMS je 50Kč vč. DPH

Moc děkuji.Ještě bych

Moc děkuji.Ještě bych měla jeden dotaz,můj bratr narodil se 21.6.1985 má problém sehnat práci.Teď jsme psali jeden meil kvůli zaměstnáni,tak jestli to dobře dopadne a vezmou ho.

Šance

Myslím že to tak hladce nepůjde, ale šance tu je. Příští rok má lepší.

zachrana vztahu

Dobrý večer,moc na mě ten horoskop nesedí.Láska se mi asi vyhýbá velkým obloukem.Nějak jsem dostala košem přímo na Nový rok.Proto bych se ráda zeptala,jestli má cenu zachraňovat vztah.On se narodil 19.4.1982 a já 19.4.1984.Moc děkuji za odpověď a přeji Vám krásný nový rok.

Jiný chlap, taky chlap

Já bych vám stejně doporučila jiného chlapa, mezi vámi budou rozpory, jste oba moc tvrdí, nefungovalo by to. Popřemýšlejte o tom.