Zničí nás Rusko kontaminovaným kouřem z Černobylu ?

Ptáme se dnes přední vykladačky Tarotu a věštkyně Sandry.

Sandro, ovlivní nás nějakým způsobem požáry v České republice?

Myslím, že tato otázka je mířena dobře. Hlavní, co by nás tu mělo zajímat je, zda nás nějak požáry ovlivní. V této chvíli zní odpověď jasně: Ne. Nicméně začátkem podzimu může být situace horší. Karty varují, že pro naše zdraví to může být ohrožující. Hlavně pro děti, těhotné ženy, zvířata a osoby, které jsou již nějakým způsobem nemocné. Bohužel se veřejnost nic nedozví, neboť jako vždy, budou informace rychle utichat, anebo se dozvíme jen malou část pravdy.

Jak myslíte část, že se o tom veřejnost nedozví?

V minulosti tu je mnoho případů, kdy jsme se neměli dozvědět mnoho informací, bohužel a pořád to pokračuje a dozvídáme se jen to, co neovlivní náš styl života a život samý. To je politika.

Smutné. Co nám tedy obecně karty říkají na měsíc srpen?

Srpen je těžký pro mnohé rodiny s dětmi. Také podnikatelská sféra jde dolů. Bohužel, srpen je i tragický. Vzpomeňte si na povodně, výkyvy počasí, nehody. Srpen je letos velice nepříjemný. Tento měsíc je hodně poznamenaný a ještě bude. Dobré je, že Rusko dostane tento měsíc oheň pod svou kontrolu, ale špatné je, že ze stromů, které rostou na půdě zasažené Černobylskou havárii, se při spalování požáru, dostávají jedovaté a radioaktivní látky do ovzduší. Karty říkají, že nám tento měsíc nic nehrozí. Říká se, že následující měsíc a jeho konec bude ohrožující pro naše zdraví. Mimochodem, tento požár není jediným, co Rusko ohrozí.

Jakým způsobem by šlo definotvat, že požár ještě Rusko ohrozí?

Bohužel karty říkají, že byl vyvolán záměrně. To už stojí za uvažování, nemyslíte?

Říkají i karty proč a kdo tento požár zavinil?

Raději bych volila jinou otázku.

Dobrá. Co se bude dít s Ruskem?

Rusko díky požáru dostane svět do rovnováhy. To zapříčiní především stabilitu ve světě.

A co my obyčejní lidé, co my máme dělat.

Nejde nic, jen si musíme přidat více vitamínu, selenu a jódu. To člověku pomůže, dostane znovu na nohy a dodá energii :-)

Děkuji za rozhovor a hezký den.

Vám také děkuji a Vám i všem čtenářům přeji co nejlépe strávené měsíce - nezapomeňte, že všechno špatné je pro něco dobré.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner