Znamení horoskopu Býk - Díl II.

Znamení býkTvrdí, necitlivý a nekompromisní lidé. Opak je však pravdou. Býci jsou lidé s jiným myšlením. Býci vidí hodně daleko dopředu. Někdy skrývají své chyby, ale těch je málo. Lidé ve znamení Býka jsou především velmi citlivý, vnímavý, vidí vaše touhy. Musíte však s nimi jednat spravedlivě a neobcházet je. Zřídkakdy se žene dopředu a šlape vám na paty. Chce, abyste ho nechali na pokoji. Neotravujte ho a bude spokojený. Budete-li ho k něčemu nutit, zatvrdí se. Přeženete-li to, připravte se na zuřivý výpad.

Býk celé měsíce i roky může projevovat dokonalý klid rovnováhu, vdechovat vůni květin a ignorovat nervózní rej kolem sebe. Potom nečekaně přijde den, kdy někdo na jeho široká ramena naloží příliš - zafrká, hrábne nohou, přivře oči a zaútočí. Kliďte se mu z cesty tak rychle, jak jen dovedete a zachraňte si život.

Býkova povaha je zřídka impulzívní, ale jakmile se rozzuří, zničí všechno, co mu přijde do cesty,.. včetně Štírů, protože tyto dvě znamení se neustále přitahují. Ale žít spolu nemohou. Nikde to však nejiskří erotikou, jako u nich - je to vzájemná přitažlivost.

Přátelé to jsou však výborní. Býci jsou romantický a pokud si vás nevšímá, není to tím, že vás nemá rád, ale jen chce klid.

Býci mají rádi i svou nezávislost, budují si své hnízdečko s velkou trpělivostí. Pokud s nimi budete jednat s citlivostí a taktem, dosáhnete svého. Pozor, jsou to však velice chytří lidé. Nechtějte je obelstít, dlouho si to pamatují a pak stačí malá chybička a jde vám po krku.

Tyto lidé by měli být ve vůdčích postaveních, společně se Štíry, nádherně je dokáže doplňovat Lev s Rakem. Býci jsou velice romantický a pro tuhle vlastnost je milují citlivý Raci.

Býk je dítě matky přírody, tak se mu nepokoušejte vymluvit jeho názor a ekologii. Je v tom nekompromisní.

Žena Býk

Býčice je velice oslnivá a vnitřně krásná. Nechá se lovit a špásuje s opačným pohlavím. Dokáže neskutečné kousky, které by jiné znamení ani nenapadlo. Dokáže se velmi blýsknout a vkusně obléknout, až si zadělává na problém u sokyň, ale jenom pokud chce. Jinak dává přednost pohodlí a tepláky někdy nepohrdne. Její oči jsou fascinující - má pevný pohled, většinou s očima velmi tmavýma. Málokdo její pevný pohled unese.

Můž Býk

Je silný, udělaný, svalnatý. Chlap ve znamení Býka je trochu tvrdším oříškem. Neumí projevit své city a tím si zadělává na problém. Je to však vášnivý a romantický milenec. Obě pohlaví milují cestování, dálky, vodu, zvířata, a budování svých pevností, které postupem času mění v luxusní a dobře vybavené příbytky.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner