životní změny

Dobrý den,
již jsem Vám jednou psala, situace se bohužel hodně vyhrotila a tak prosím o rady v hodně záležitostech. Partner (16.1.1967) i přes to že se máme velmi rádi trvá na tom se rozejít vzhledem k jeho finanční situaci dále také myslí že mne s ním nečeká štěstí jelikož on už nechce děti a já žádné nemám, já(11.7.1976) ho velmi miluji a stále doufám že zmení názor. Jestliže se opravdu rozejdeme tak už nechci žít v Praze nemám zde přátelé a rodinu a ráda bych se vrátila zpět domů. Prosím o radu jak se zachovat. Máme s partnerem šanci, zlepší se mu finanční situace a také náš vztah??? Nebo se mám stěhovat z Prahy do Ostravy, najdu tam práci?
Velmi děkuji za rady
Lenka

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Složitá situace

Lenko, váš život je složitý. Myslím, že bude zapotřebí více, než tato komunikace, zadejte si partnerský horoskop, či mi zavolejte.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

Dobrý den, bohužel Vám

Dobrý den, bohužel Vám nemohu zavolat....mám pouze služební mobil.Nemůžete mi trošku více popsat, já už jsem si nechla jednou dělat horoskop a podle něj bych neměla mít takové komplikace v životě, takže ted nerozumím tomu proč mám pořád v životě smůlu. Můžete mi alespon odpovedět na dotaz zda je pro mne vhodné se odstěhovat z Prahy do Ostravy. Moc děkuji
Lenka

Praha

Myslím, že bude dobré zůstat zatím v Praze.