Ženy, které uměly myslet i bez manžela

Ženy, které uměly myslet i bez manžela je kniha pro odlehčení a relaxaci u dobrého šálku kávy. Není složitá na chápání, skvěle se čte a pohladí po každém ženském srdíčku. Na svědomí ji nemá nikdo jiný, než samotná Eva Uhrová, dáma s nepopsatelnou schopností popisovat a vyprávět příběhy žen.

Eva Uhrová je žena, která stojí v čele mnohých slavným jmen, které pravděpodobně ani neznáte. Jmen, které změnili český a ženský svět takovým způsobem, že dnes vznikají skupiny podporující rovnoprávnost a další hnutí.

Když se řeknou jména, jako je Augusta Rozsypalová, Olga Fraustrová, Marie Riegrová, Marie Záhořská, Anna Honzálková, ale také Eliška Vozábová či Anna Lauermannová, pravděpodobně budete pouze zoufale kroutit hlavou a nechápavě přemýšlet, kde jen jste tyto jména mohli slyšet. A pravděpodobně na to nepřijdete až do doby, než si přečtete velice působivou a skvěle čitelnou knihu, která se nejmenuje jinak, než “Ženy, které uměly myslet i bez manžela”.

Mnohé ženy se domnívají, že udržování Česka je výhradně práce mužů. Dělníků, stavebníků a všech inženýrů. Jednoduše všech schopných (ať už fyzicky či psychicky) mužů. Ano, selský rozum říká, že mužské svaly a logické uvažování by mohlo skutečně v minulosti udržet a dokonce rozvíjet Čechy, ale Eva Uhrová vás vyvede z omylu.

Právě zvýšené a mnohé další jména jsou totiž těch žen, které udržovali Českou kotlinu podstatně více než muži. Jsou to ženy, které jsou schopné, zkušené a plné odhodlání, jenž se chtějí podílet na rozvoji naší krásné země - a také se jim to daří.

Schopné ženy

Výše uvedená jména žen obrátila svět vzhůru nohama, a to doslova. Kniha se hodí, jak jsme již výše podotkli, především na čtení při relaxaci, pití dobré kávy či v okamžiku, kdy máte pocit, že ženy nejsou v dnešním světě potřeba. Kniha “Ženy, které uměly myslet i bez manžela” vás nejen pohladí a zlepší vám náladu, ale také zlepší vaše znalosti a dosavadní mínění o ženách.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner