Ženy, které milují příliš

Bojovné ženyDnes se podíváme na knihu mající název “ženy, které milují příliš”. Ačkoli vám může připadat kniha neužitečně, vězte, že většina z vás potřebuje informace v ní obsažené jako sůl.

Robin Norwordová je žena, která vůbec jako první přišla s publikací, která má všem ženám pomáhat najít své místo ve vztahu. Robin Norwordová je spisovatelka, která se zaměřuje na závislost drog a samozřejmě i na její léčbě.

Přesto se Robin proslavila odlišným způsobem, a to publikací knihy s názvem “ženy, které milují příliš”. Dali jsme tuto knihu přečíst několika desítkám žen, abychom udělali průzkum a tyto ženy ohodnotili knihu samými superlativy.

Kniha je zaměřena především na ty, kteří stále doufají a ve skrytu své duše věří, že se jejich aktuální partner změní, ať už méně či více. Je určena pro ty ženy, kteří se trápí a pokládají si otázku, zdali trápení není jedna z klíčových vlastností lásky. Zároveň ale osloví všechny, kteří si při posezení s kamarádkami dokáží uvědomit, že veškeré jejich kritické povídání spadá právě na muže, tedy jejich partnera či manžela.

Nesouhlasíte-li s chováním vašeho muže či partnera, kniha “ženy, které milují příliš” vás osloví. Nejedná se totiž o splácaninu všech možných útoků na muže, neb autorka ví, jak důležité je žít v harmonickém vztahu, vytvářet rodinu a rozvíjet naší zemi. A ačkoli Robin začala psát knihu již před více než dvaceti lety, sama tvrdí, že jsou ve vztazích stále stejné, charakteristické problémy.

Tato kniha vám sice ukáže mužovi chyby, ale zároveň nabídne kompromisní řešení založené na zkušenostech a praxi. Při čtení nabijete dojmu, že vám pomáhá ze začarovaného bludiště, problémů a stresu, pomůže vám překonat přílišnou lásku k muži, který se nechová tak, jak by bylo vhodné.

Tak jak říká kniha, tak potvrzujeme. Ženy, které milují příliš svého muže či partnera tuto knihu mohou brát jako nutnost, která jim pomůže zlepšit život. Pochopitelně je to celé o domluvě, úctě a kompromisech.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner