zdravotní stav

dobrý den, chtěla bych se zeptat jak jsem na tom v oblasti zdravotního stavu. zdali je vše v pořádku, jestli mi hrozí nějaké nebezpečí a na co bych si případně měla dávat pozor. narodila jsem se 1.1. 1994. moc děkuju za odpověď

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Umíte bojovat

Myslím, že u vás se bát nemusíte. Jste silná, mladá žena, umíte bojovat i se zákeřnými nemocemi. Měla byste si jen dávat pozor na srdíčko, a na toho kdo vám do něj vstoupí. Jste náročný člověk, co si o každém rád popřemýšlí, jen tak dál, pak neděláte chyby. Přeji štěstí, vaše věštkyně.

Ten kdo mi do něj právě

Ten kdo mi do něj právě vstupuje je člověk, který se ode mě hodně liší.a mě pořád schází schopnost dát mu tolik lásky, kolik jí dá on mě.co bych s tím mohla udělat a co mi pomůže....?

Pomůže vám

Dejte tomu čas, abyste se dobře poznaly. Je to hodně důležité, nebojte se. Pomůže vám dobře studovat lidi a pomáhat jím, máte tu jisté poslání. Vůči vztahu je dobré být otevřená. S pozdravem vaše věštkyně.

další dotaz

moc děkuju za odpovědi. dostáváme se do další fáze, chtěla jsem se zeptat, jak to s námi vypadá v sexuální oblasti?

Nežeňte se do toho

Myslím, že ještě nějaký čas potrvá, než najdete správnou tóninu. Nežeňte se do toho, vždy si vše umíte rozmyslet a až potom jednáte, dočkáte se ale ještě je brzo.