Vztah - budoucnost

Dobrý den,

Zkouším poslat dotaz znovu. Již jsem psala 26.11.2010, ale neodpověděla jste mi. Opět vyšlo to, co jste předpověděla, znovu jsme se viděli, ale nějak to nedopadlo. On si dává za vinu, že se tam ke mně nezachoval hezky, já to tak nevidím. Nekominikuje se mnou, chtěl čas, ale zároveň mi řekl, že si není jistý tím, že se to spraví. Moc tomu nerozumím.Spíš to vypadá na konec skoro sedmiletého vztahu, z jeho strany.I když karty podle Vás říkaly, že to bude lepší, časem. Proto se ptám, je to definitivní konec? Pokud ne, na jak dlouho vypadá, než si dotyčný svůj problém vyřeší? Ozve se? Má v tom ještě pořád city? Děkuji Jana
Já: 21.09.1973, on 11.07.1974

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Komunikace

Jani, dotazů je mnoho a času málo, někde je lepší volat. Měla byste teď udělat s ním pauzu, on pak začne více komunikovat.

Vztah - budoucnost

Dobrý den,
nekomunikujeme spolu už měsíc a půl. Chtěla bych vědět, jak dlouho by tahle pauza mohla trvat a jestli má smysl doufat, že to bude zase dobré, příp. lepší? Vím, že mě má hodně rád, ale přesto.....teď docela pochybuju, jestli to má dál smysl. Já 21.09.1973, on 11.07.1974.
Děkuji Jana

Komunikace

Ozve se až to budete nejméně čekat, ale je tu někdo kdo o vás stojí a brzy bude při vás, nebraňte se tomu.