Vztah

Dobrý den.
Již nějakou dobu se znám s mužem,kteý mi není lhostejný. Jsem vdaná, ale na tohoto muže stále myslím.Jen nevím jak to se mnou myslí on,jednou by mi snesl modré z nebe a jindy se zase týden vůbec neozve,nevyznám se v něm...Co myslíte?Je to jen ztráta času nebo je zde šance na vztah...Narozena jsem 29.8.1969 a on 22.10.1975.
Děkuji předem za odpověd...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Šance

Nemá moc dobrý rok, dejte mu šanci. Zadejte si osobní horoskop, pomůže vám.


Přivítáme Vaši dárcovskou SMS ve tvaru:
TT ACR na číslo: 9093050 Cena SMS je 50Kč vč. DPH

Vztah

Dobrý den, děkuji za Vaši odpověď, tento rok opravdu nemá jednoduchy, to vím. Jen jsem se chtěla zeptat,jestli on ke mě něco cítí. Někdy mi to připadá, že mě nechce ani vidět.Šanci bych mu ráda dala,ale nevím, jestli on to vůbec chce. Jak to vidíte Vy? A ještě jedna otázka, mám si zadat osobní horoskop nebo partnerský, kde se dozvím o vztahu více? Děkuji moc za odpověď.

City

City tu jsou, nebojte se. Zadejte si osobní horoskop, a přidejte tam do otázek nar. partnera, a otázky co vás zajímají, je obsáhlejší a pokud přidáte otázky zpracuji do toho vše.


Přivítáme Vaši dárcovskou SMS ve tvaru:
TT ACR na číslo: 9093050 Cena SMS je 50Kč vč. DPH

Vztah

Děkuji za odpověď, poslala jsem si žádost o osobní horoskop, otázky jsem doplnila. Tak budu čekat a snad mi to pomůže, potřebuji poradit, plácám se v tom. Díky moc

OKi

Ok, dám se do toho.

Vztah

Díky moc,čekám na Vaši radu.Včera jsme spolu mluvili,je na mě naštvaný.Je to sice kvuli práci,ale já splnila všechno, co jsem měla udělat.Bohužel se stala chyba , ale ne u mě a i on má na ní svůj podíl.Jen si na mě vylil vztek,ale neoprávněně. Tak nevím zda o tu šanci pro nás dva stojí. Nemám raději zapomenout nebo opravdu se to nějak bude vyvíjet dál?

Pomalu

Nevypadá to špatně, ale musíte na něj pomalu. Zavolejte, nebo si zadejte os. horoskop, tohle je na dýl.

vztah

os. horoskop již jsem si zadala a penízky poslala, tak budu čekat na vaši radu.Snad mi to pomůže. Fakt se v tom plácám. diky a hezký večer

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat, kdy cca můžu očekávat os. horoskop? Nevim si rady,tak čekám. Zároveň přeji krásné Vánoce a vše nej do Nového roku.

Osobní horoskop

Osobní horoskop Vám byl zaslán el. poštou 23.12.2008 Admin

Díky

Dobrý den, děkuji za os.horoskop. Určitě mi pomůže při mém rozhodování. Snažím se na mého přítele zapomenout, asi to bude lepší.Ale nevím jestli to dokážu,na Štědrý den jsem mu nevzala telefon,ale dalo mi to hodně přemáhání.Vím ,že až zavolá,tak už to nedokážu.A jelikož máme i pracovní vztah,tak mu to vzít musím a budu v tom zase plavat. Podle horoskopu,se to bude asi ještě s námi trochu vyvíjet,tak snad neudělám žádnou chybu... děkuji moc a přeji i Vám vše nej v Novém roce

Nebojte se vztahu

Nebojte se vztahu, bude lépe, něco nového se vám otevírá.

Vztah ?!

Dobrý večer,vztahu se nebojím,jen se obávám,že to nemá budoucnost.Včera jsem s mým přítelem mluvila,omlouval se mi a chce se sejít.Nevím,zda to má smysl.Podíváte se mi na to prosím? Dle horoskopu to vypadá,že se má náš vztah ještě chvíli vyvíjet,ale nevím,zda si se mnou jen nehraje nebo jen něco nepotřebuje.Nevím,jestli je to z jeho strany upřímné. Díky moc za odpověď.Nevím co mám dělat.

Sejděte se

Sejděte se s ním, dejte mu šanci.