Vyvine se vztah ?

Dobré novoroční dopoledne,

koncem října jsem navázala blízký kamarádský vztah s mužem ( on 16.9. 1965 ). On je vzhlem ke svému postavení v práci pracovně velmi vytížený, je svobodný a bezdětný. Byli jsme spolu několikrát na večeři, asi dvakrát jsme spolu strávili příjemný večer při víně, dostala jsem od něj poměrně nákladný dárek k Vánocům... Nejsem si ale vůbec jistá, jakým směrem se tento vztah vyvíjí a chtěla bych se, prosím, zeptat, zda je možné, aby on připustil, aby mezi námi vznikl opravdový partnerský vztah ( já 5.4.1977 ).

Mockrát děkuji a v novém roce přeji jen to nejlepší.

C.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Nespěchejte

Ano, je to velmi nadějné a možné, nespěchejte na něj.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

čekání...

Dobrý večer,

již 14 dní se mi můj "přítel" neozval...Není v něčem nějaký problém, který bych mohla ovlivnit já sama ? Nemůže být blok u něj ? ( nemoc, apod. . Zdá se mi nepravděpodobné, že by opravdu pracoval 24 hodin denně... On 16.9.1965, já 5.4.1977.

Děkuji moc,
C.

Psychika

Když se na něj dívám teď tu nemoc nemá, ale spíše ho trápí psychika. Nijak ho nepopoženete, nezbývá než vyčkat.

Dobrý večer, moc děkuji

Dobrý večer,

moc děkuji za odpověď. Ještě bych se, prosím, chtěla zeptat ohledně práce. Jelikož v nynější práci končím z důvodu smlouvy na dobu určitou, byla jsem nucena shánět něco nového. Nyní jsem vyhrála tři výběrová řízení, z toho dvě ve stávající firmě a jedno v jiné. Bude pro mě lepší zůstat ve společnosti, kde jsem dosud pracovala, ale pracovně je to krok zpět, ovšem jistota velké firmy v zádech, nebo jít zkusit něco nového do středně malé firmy, kde to vůbec neznám?

Mockrát děkuji,

C.
( 5.4.1977 )

Zlepšení

Raději zůstaňte tady. Časem příjde zlepšení.

studium v zahraničí

Milá Zdeňko,

v souvislosti s prací jsem udělala, jak jste mi doporučila a zdá se, že to bylo dobře :-). Nyní jsem se ale dozvěděla, že současná práce je opět na dobu určitou a zanedlouho budu nucena znovu hledat práci. Díky tomu jsem se cca před dvěma týdny rozhodla dát zde výpověď ( ještě jsem ji nedala ) a zkusit na půl roku jet do zahraničí studovat Aj, abych po návratu měla lepší šance práce. Moje otázka však zní, zda se do toho mám pustit a trošku riskovat, protože vstupní investice na ten půlrok v zahraničí je cca. 200.000,- Kč, které si půjčím od rodičů a mám trochu strach, abych po návratu dluh postupně splatila.

Děkuji a přeji pěkné jarní dny, i když to venku na jaro zatím moc nevypadá :-)

Casiopea ( 5.4.1977 )

Brigáda v Anglii

Myslím, že by to šlo. Ale místo studium, bych raději být vámi jela na 3. měsíce do Anglie na brigádu, trhání jahod. Získáte finance, a také to bude pro vás přínosem. uvidíte proč , až se vrátíte.