Výklad karet na září

Výklad karet - záříMěsíc září bude pro nás optimální na zátěž. Tento měsíc nám přinese více financí, i když oproti loňskému roku to bude slabší. Většina Raků v září bude smutná, jejich melancholická nálada, bude ovlivněna měsícem. Ale výklad karet je pro ně úspěšný. Panny utrpí malý úraz, hrozba tu je i pro Berany. Finance se pohrnou ke Štírům, i když si to za tenhle měsíc vůbec nezaslouží, protože mají štěstí, bude jim přáno. Býci vydají mnoho peněz na přípravy zimy. Vodnáři zase mnoho financí dostanou pod střechu. Váhy budou unavené, je důležité myslet na dovolenou. Ryby, budou zdravotně strádat. Blíženci dostanou do svého života stabilitu a to je co říci. Lvi, se poperou s prací, pozor hrozí pád pracovního úspěchu, pokud si za tím půjdete a vybojujete si své místo, bude trvalé. Střelci, popřemýšlí o návštěvě příbuzných. Neprošvihněte důležité setkání, v tomhle měsíci můžete být úspěšný, jak na pracovním poli, tak v soukromí. Kozorohové dostanou šanci vyniknout ve sporu. Vaše dobrá intuice vás navede na správnou cestu, jak pomoci ukřivděnému.

Beran: 

Útlak, umění….není vám tento měsíc dáno, angažovat se a prosazovat si své záměry, držte se dole.

Býk: 

Desítka pohárů, moc…..sice finance máte, ale i hodně vydáte, čas vám přeje na znovuobnovení zásob. V citové oblasti se vám velmi povede, láska a energie, vám nebudou chybět.

Blíženci: 

Věž, hvězda….po bouřce, přijde do vašeho života stabilita a klid. Náročný čas, ale bude lépe. Stavte na dobrých základech. Je tu nová naděje na úspěch.

Rak: 

Pětka pohárů, královna pohárů…. Jen vy víte jak si uspořádat život, máte v rukou velké plány, ale i moc, popřemýšlejte si budoucnosti, kujte plány.

Lev: 

Pětka mečů, umění…… na poli soukromém i pracovním, nic moc, pozor na přehmaty.

Panna: 

Moc, rychlost….pozor na roztržitost, budete mít úspěch, pokud budete riskovat, ale také se vše může zvrtnout, ve váš neprospěch, volte zlatou střední cestou.

Váhy: 

Osmička mečů, princ disků….pozor na utrácení, pozor na zdraví a úraz, nekupujte věcí, na které nemáte.

Štír: 

Princ holí, Ďábel… potkáte bytost s duší ďábla a obličejem anděla. Buďte aktivní, ale na pozoru, vše není, jak na první pohled bývá viditelné.

Střelec: 

Vaše pocity budou smíšené, vnímáte nespravedlnost a cítíte potřebu křičet. Zastavte se a popřemýšlejte, můžete si s tím i hodně uškodit.

Kozoroh: 

Láska, síla…Možná se namáháte zbytečně, pomáhat někomu, kdo si to nezaslouží. Udělejte si pořádek sami u sebe a srovnejte všechny nedodělané věci, jedná se tu i o city.

Vodnář: 

Papežka, oběšenec…Jste jako vždy neutrální a dobře se vám tento měsíc povede. Skromnost vás postaví před novou věc, na obzoru jsou nové začátky a dobrá předzvěst.

Ryby: 

Princezna holí, princ holí… ve studených rybičkách se rozhoří oheň. Budete mít mnoho pochopení a budete velmi nápomocní druhým. Dostanete za to moc pěknou odměnu, možná započnete nové vztahy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner