Výklad karet na říjen

Beran: 

Karty vypovídají, že tento měsíc se neustále budete potýkat s financemi. Karta poustevníka vám dává šanci, si o všem v klidu popřemýšlet a pracovat ve svém nitru. Pozor na půjčky a velké koupě.

Býk: 

Karta zamilovanosti napovídá, že ve světě neexistuje dokonalé řešení. Tento měsíc se budeme potýkat s partnerem a také s výběrem. Máte své přání, tužby, pozor na nerozhodnost, nevybírejte podle materiálna.

Blíženci: 

Tento měsíc se nepohnete z místa. Což je pro vás velmi zničující. Máte před sebou těžký úkol, někomu pomoci a přeci neudělat zmatek. Nelámejte nic přes koleno, plujte s proudem.

Rak: 

Karta Ďábla vám dává ponaučení, že nesmíte podceňovat zlo. Budou vás strhávat emoce a vášně, je čas vylézt z ulity, ale jednejte opatrně. Jste miláčkové společnosti, dopřejte si ji.

Lev: 

Slunce je vaše karta a také Slunce vás po celý měsíc bude hřát. Je to energie pro vás, nabíjí vás, uzdravuje. Uvidíte více do budoucnosti, využijte to a střádejte informace.

Panna: 

Většina zrozenců Panny dostane tento měsíc novou naději od Hvězdy. Jsou tu nové lásky, přátelství, ale i obchodní transakce. Měsíc vhodný na pohled do budoucnosti, kujte plány.

Váhy: 

Mág, Kejklíř, hlídejte si dobře své finance, dostanete novou inspiraci, jak je rozmnožit. Vaše myšlenkové pochody Mág zrychlí a využije. Máte prostor myslet na dobré zítřky, ale je to i kouzelná karta.

Štír: 

Chovejte se k druhým tak, jak chcete, aby se chovali oni k vám. Tento měsíc vám Císař dává ponaučení. Máte v rukou moc, pozor na své city, moc je schováváte, aby vás to nemrzelo v dnech nadcházejících.

Střelec: 

Blázen si s vámi hraje. Probudí ve vás divokost. Neriskujte, dny k tomu budou nabádat a Blázen, se vám jen vysměje. Mohli byste mnohé ztratit a poškodit si pověst.

Kozoroh: 

Tento měsíc vám esa disků, dávají možnost si finančně polepšit. Nebudete na tom špatně. Začnete i něco mnohem výnosnějšího, do budoucnosti, budete zaopatření. Myslete na své blízké a podělte se.

Vodnář: 

Princ holí vám dodá sebedůvěru. Budete mít pochopení pro lidi okolo sebe. Mnozí mohou tento měsíc, díky své ohnivé energii od Prince získat povýšení, či přidáno.

Ryby: 

Karta Smrti, vám dává do vínku vědění, že smrt je jen přechod ze tmy do světla. Je to karta změn, něco nového vám může začít. Ať jde o vztah, či práci. Tento měsíc můžete změnit i svůj životní styl.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner