Výklad karet na prosinec

Beran: 

Šlechtěte si své obydlí a myslete na rodinu. Tento měsíc je důležitý pro vás v rodinném kruhu, nic není důležitějšího.

Býk: 

Partner má k vám upřímné city, ale i žárlivost. Tento měsíc stejně jako Berani, strávíte v rodinném kruhu a budete odpočívat.

Blíženci: 

Vaše myšlenky se upírají na lepší život. Budoucnost je pro vás lepší, dosáhnete toho jen tím, že se budete snažit. Prosinec vám přeje.

Rak: 

Trápí vás myšlenky, na rodinný kruh a pozůstalé. Váš smutek, je opředen myšlenkami co s koncem roku a jaký bude ten příští. Těžký, ale pro vás ucházející. Myslete na ty, co tu jsou ještě s vámi.

Lev: 

Neštěstí v štěstí. Tento měsíc, bude špatný, ale i pěkný. Jak se říká, něco špatného, pro něco dobrého, máte ho ve váze. Myslete pozitivně a odbouráte vše špatné, je to na vás.

Panna: 

Tento měsíc bud krásný na lásku, setkání, pohodu apod. Budete se cítit jako ryba ve vodě. Vaše myšlenky, budou vyslyšeny.

Váhy: 

Krásný měsíc, na nové setkání, poznání nepoznaného, lásku, svatbu, zrození, početí. Stýská se vám po lepším, dosáhnete si na to. Tento měsíc vám přeje.

Štír: 

Plno Štírů se v tomto měsíci rozhodne k životnímu cíly, či předsevzetí. A, že to berete vážně. Váš postoj k přátelství a lásce bude oceněn. Pěkné dny a celý pěkný prosinec.

Střelec: 

Plno Střelců, tento měsíc půjde do sebe. Zamyslíte se a oplakáte i své bližní. Citovost je na denním pořádku. Vyjděte mezi lidé a známí, bude vám dobře po duši i těle.

Kozoroh: 

Chtěli byste, aby se váš partner lépe podřizoval vašim úkolům. Hoďte brzdu a zvolněte tempo. Dopřejte si více přírody a krás lesa. Prospěje to nejen vašim zádům, ale i vztahu.

Vodnář: 

Vodnáři tento měsíc budou šťastný, protože jsou volní a lépe se jim dýchá. Máte, ale své povinnosti, tak na ně nezapomínejte, mohli by se vám kupit a překážet v rozhledu.

Ryby: 

Nové zrození, ale i začátky vztahu, přátelství, to všech můžete tento měsíc stihnout. Nebojte se otevřeně mluvit o věcech, co vás trápí, dejte jim volný průchod, tento měsíc bude pro vás poznáním.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner