Výklad karet na listopad

Beran: 

Vaši pozici i schopnosti, se někdo snaží zneužít. Dejte si pozor, na zloděje. V listopadu, vás může překvapit nečekaný příliv peněz.

Býk: 

Svou píli dosáhnete vysokých výsledků v práci. Nedejte se ničím a nikým zaskočit. Vhodně zvolená návštěva, vám přinese hojnost.

Blíženci: 

Pozor na skrytého nepřítele vašich citů i financí. Tento měsíc byste měli být hodně opatrní. Nic nedávejte z ruky a nic bez přečtení nepodepisujte.

Rak: 

Láká vás představa, že navštívíte příbuzní. Počítejte s tím, že na to padnou nějaké finance. Ale radost a úspěch je zaručený.

Lev: 

Vy budete smutný, tesknit budete po někom kdo ve vašem srdci, již nějakou dobu chybí. Pozor na zdraví, mohlo by vás to ohrozit na imunitě.

Panna: 

Po pracovní stránce se vám velmi povede. Dejte si pozor na spolupracovníka, či kamaráda. Mohl by vás převýšit, nebo vyšoupnout.

Váhy: 

Přemýšlíte o lepším životě. Jak byste si ho zařídily, či jak byste ho změnily. Je čas, to pomalu uskutečnit, nebojte se změn.

Štír: 

Přemýšlíte o lepším životě. Jak byste si ho zařídily, či jak byste ho změnily. Je čas, to pomalu uskutečnit, nebojte se změn.

Střelec: 

Vám se bude dařit. Zhodnotíte své statky a majetek. Dobře namířenou střelou, dokážete získat mnoho financí, ale i zkušeností.

Kozoroh: 

Pozor na faleš, která okolo vás obchází v podobě kočky. Mějte oči otevřené a myslete dopředu. Zkontrolujte zámky a šetřete.

Vodnář: 

Vodnáři, mají dost financí a mohli by rozhazovat. I když na to nejste, pomozte někomu ve vaší blízkosti. Přej a bude ti přáno.

Ryby: 

Riskovat je povoleno. Pokud chcete investovat, je na to vhodný čas. Pokud se chcete ženit, či vdávat, také vhodná doba.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner