Výklad karet na leden 2010

Tento měsíc je plný změn pro nás obyčejných lidí. Nejenom, že nám vše zdražily, ale ještě, nás čeká měsíc, v kterém vláda planet neslibuje dobrou pohodu. Uprostřed měsíce, se po Novoluní bude lépe spát. Pozor na bolesti nohou a spojené s tím problémy, úrazy apod. Od 23. 1. nám přibývá měsíc, měli bychom se vyvarovat náročných operací. Úplněk nastává v sobotu 30. 1. v hodině ranní a je ve Lvu. Pozor na zlé myšlenky, rozčílení, zlobu.

Beran: 

Tyto dny zvládnete více práce, než je vám přáno, myslete na své zdraví. Vliv měsíce se dotkne jen vašeho spánku. Více odpočívejte a strávené chvíle s rodinou, prožívejte v poklidu. Vaše práce vám neuteče.

Býk: 

Dny vám dodají spousty energie. Práce vás bude bavit. Je však důležité se do ní tak neponořit. Nezapomínejte na své okolí, když pracujete, nechcete být nikým rušeni. A právě vaši blízcí vás potřebují, vyslechněte je.

Blíženci: 

Ovládá vás touha, být středem zájmu. Vyjeďte si do hor. To je to pravé, co vás dokáže naplnit. Pozor na obchodní transakce, máte na ně špatný nadhled. To samé platí i o půjčkách. Dařit se vám bude v lásce.

Rak: 

Vaše srdce se plní štěstím a láskou. Milujete vše kolem sebe, svou rodinu, i okolí. Myslete na to, že máte mnoho věcí, které se musí dořešit. Neodkládejte své záležitosti ani o den. Kupily by se vám a přerostli by ve velké starosti.

Lev: 

Tlukot vašeho vzrušeného srdce je slyšet zdáli. Nové zážitky, po kterých prahnete, se budou postupně uskutečňovat. Může vás postihnout, malé osobní selhání, ale to napravíte. Lidé okolo vás, potřebují cítit vaši sílu. Nebuďte pyšný, ale dobrotivý.

Panna: 

Tyto dny se vám vyvedou. Láska může prolomit ledy, co vás obehnaly pastí. Daří se vám i psychika těchto dnů, bude na výši. Pusťte se do úklidu a oprav. Dny jsou důležité na přemýšlení. Ubývající měsíc, vám dá nové možnosti na práci.

Váhy: 

Klid a lenivost vás přepadá v chvílích důležitých pro váš osobní růst. Nezáviďte partnerům a okolí. Vám se také bude dařit, až na malé kopance. Vytvořte si svůj pevný názor na věci, o kterých jste přesvědčeny, že jsou správné.

Štír: 

Práce, práce, to je vaše heslo těchto dnů. Chcete mít čistý stůl, pro věci všední a lehce můžete ztratit i svou stabilitu a mrazivou tvář. Nenechejte se zaskočit ze zálohy. Dny jsou o přemýšlení a hledání cesty. Mějte však oči plně otevřeny.

Střelec: 

Dny vás budou lákat na akce typu, udělej si sám. Pokud máte zahradu, směle do toho. Neklid a potřebu akce vybijte tímto způsobem. S rodinou si dopřejte výlet za své nejbližší okolí. Lyže to je to pravé. Pokud ne, je čas o nich uvažovat.

Kozoroh: 

Může vás potkat neúspěch. Vezměte si k srdci, že jste něco zkazily, ale nesklouzávejte zase k té sebekritice hluboko. Svěřte se lidem, kteří mají vaši důvěru. Pomohou vám, dokážou otevřít dveře, co před vámi zůstali zamčené.

Vodnář: 

Přemýšlíte jak nejlépe ušetřit na dnech, co vám nic nepřináší. Nemusíte mít vždy jen užitek, z něčeho. Právě pro vás jsou tyto dny vhodné, abyste v sobě přehodnotily své činy. Dopřejte si volno, nejlépe v skrytu přírody s vlastním pohonem. Nakrmte v tomto čase ptáčky.

Ryby: 

Láká vás vidina dálek a vodních ploch. Dodá vám energii. Můžete i bruslit na zamrzlém rybníce. Tyto dny můžete s úspěchem i zariskovat. Finance si rozložte. Znáte se. Dny jsou v hojnosti vodního znamení. Bude vám přáno i oblasti nové práce, či lásky.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner