věštírna

Dobrý den,měla bych prosbu.Jsem na tom nějak bídně jako bych byla úplně bez energie a chuti do života,jsem hrozně už ze všeho unavená a přitom bych chtěla být tak v poho.Hledá práci po Md myslíte ,že ji brzo najdu a zlepší se naše fin.situace?Zatím mám brigády,ale když jsem doma sama nějak mě to nenaplnuje.Mám nějakou brzdu nebo co v rozhodování,abych se rozhodla dobře.Ráda bych aby byl i manžel spokojený,neustálé problémy s mou matkou nás ničí.mám ho ráda a nechtěla bych ho ztratit.Snad se vše jednou zlepší a na toto období budu jen vzpomínat.Děkuji

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Kupte si pyramidu orgonit.

Kupte si pyramidu orgonit. Volejte věštce, nebo začněte meditovat a prodýchávat, vrátí se energie,.

Dobrý večer,má ještě

Dobrý večer,má ještě cenu tento vztah když se k sobě vrátíme?Stalo se mezi náma dost nepříjemného a několik rozchodů ale partner přes rok naléhá a v citech je chladný i býval a dost nemluvný což já jsem opak a mám ráda lidi kolem sebe to on ne.já 18.8.1973 a on 23.9.1973 děkuji.

Dobrý den,psala jste,že

Dobrý den,psala jste,že někoho poznám,zatím se tak nestalo a nějak tomu ani nevěřím,že najdu chlapa už pro klidnej život.Co mě čeká v tomto roce?18.8.1973

Začarovaný kruh

Je důležité tomu věřit, věřte sama sobě, to je velmi důležitý. Odprostěte se od minulého vztahu, jinak budete v začarovaném kruhu.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Dobrý večer,milá

Dobrý večer,milá věštkyně.
Nějak mě už nebaví život cítím se osamělá ikdyž mám 2 děti ale na vztahy jsem štěstí neměla.Potká mě ještě něco hezkého abych byla veselá jako dřív?Potkám vůbec ještě někoho s kým nám bude hezky a né jen trápení?18.8.1973 moc děkuji.

Změna budoucnosti

Já bych se o to nebála. Myslím, že brzo budete šťastná, možná dříve, než se nadějete. Okolo vás je špatná energie, kupte si v časopise Spirit keltskou spirálku, mají ji na zadní straně, cena 80 Kč. Noste ji na kůži na krku, či v kapse. Změňte svou budoucnost k lepšímu.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Rodina

Myslím, že jednáte velice správně. Vždy je vaše rodina na prvním místě. Změna tu bude možná ale ještě nějaký týden to musíte vydržet. Zkuste si v práci promluvit s vedoucím a vysvětlete svou situaci. Držím palce Zdenča

práce

Dobrý večer,
šťastný nový rok a mnoho úspěchů a zdraví.
Chtěla bych se zeptat,když mi jedna práce zkončila naskytla se další /jsem tam sice už druhý rok ale jen na vedl.prac úvazek ,ale bylo potřeba tak jsem tam byla přes dva měsíce vkuse a bavilo mě to.Jsem tam dál ,ale čekám kdy mě zase zavolají,jenže potřebuji jěště nějakou další práci a jsem z toho moc nervozní a nanic.Najdu brzo jěště nějakoupráci? byla bych nejraději ,kdybych nemusela ani pustit tu co mám ,kdyby to šlo zklobit.Hledám i po internetu snad se to podaří.Děkuji D:

Práce

Je to náročné, ale pokud budete hledat, práce tu je už v lednu.

práce

Děkuji moc za odpověď.Myslíte,že mě i zavolají v lednu do práce na poště,kterou mám sice nepravidelnou ,ale mám a jsem tam ráda.Anebo to bude něco jiného.Je to těžké najít práci když jí tady není a při malých dětech.Hledám a byla bych ráda,kdyby mi vyšla i nějaká práce přes internet.Děkuji mějte se krásně .S pozdravem D.

práce a rodina

dobrý den,milá Sybylo,děkuji za vaše odpovědi a rady vždy mi dali sílu jít dál.v loni jsem byla špatná že se mi nedaří.pak se mi chvíli docela dařilo ale ted jsem zase tam jak jsem byla,nevím zda moje budoucnost bude někdy i aspon trochu lepší,někdy se mi nechce ani žít.Byla bych ráda,něčím úspěšná a užitečná,ale nějak mi to nejde,něco mi vadí a neumím se přes to přenést ,tak jak bych potřebovala ,abych mohla fungovat tak jak bych chtěla.Děkuji Mějte se D.

Šikula

Já myslím, že jste na hodně věcí šikovná, jenom si více věřte. Na poště ještě práce bude, ale je jí málo, na to, abyste byla spokojená. Zkuste něco drobného doma vyrábět a prodávat přes internet, jste na plno věcí šikovná. zkoušejte. Košíčky z pediku, proutí, tohle dnes dělá žena, která na tom byla ještě hůře než vy, dělá i ubrouskovou metodu apod. Je mnoho šancí, jak prorazit, i když začátky jsou těžké. Má známá, vyrábí i kytice z obarveného rákosu, roste u rybníka, krepovým papírem a je to moc hezké.

šikula

Dobrý den,
děkuji moc za odpověď.Ano máte pravdu potřebuji prorazit jen si asi potřebuji víc věřit a nějak mi to nejde,ikdyž by mi šlo i jak říkáte ledaco, ale nejhorší je jak začít,já však vím ,že musím něco udělat jinak zblázním.Už vím i co mě tak asi brzdí a trápí jen o tom nemluvím,vadí mi stále,že s mým manželem jezdí v terénu žena/kolegyně/a jsou spolu vlastně celou prac.dobu jdou si na kafe nebo jídlo o přestávce,prostě jsou na sobě prac.dost závislí.Vadí mi že jsou moc spolu a sami,je to těžké a o důvěře.jěště bydlí naproti v domě,nechápu ji jak jí to může být jedno,dobře ví že mi to vadí.jsou chvíle že mi to nevadí a z toho mi to hrozně vadí a nejde mi na to nemyslet,ikdyž vím ,že je to práce.musela jsem si zvyknout a naučit se s tím žít,ale mám problém na to zapomenout,čím je to delší dobu tím je to horší,ale musím to snášet ,protože nás to živí je to práce.jen jsem si naivně na začátku myslela,že ta paní si najde jinou práci,ale jí asi nevadí,že jsou různé fámy a já si připadám jak ten největší blázen,a ona je asi někdo.Je to těžké a bojuji s tím vnitřně ale spíš mě to ničí.Děkuji za podporu a pochopení,snad budu někdy šťastnější.nezlobte se jsem hrozná já vím,ale chtěla bych se posunout dál a k něčemu být.Děkuji D.

Držte se

Držte se a hodně štěstí. Život je krásný, začněte ho vychutnávat.

držte se

Dobrý den a děkuji,
myslíte,že mě čeká i něco dobrého v tomto roce?10.8.1967 Děkuji moc snad se z toho všeho dostanu .S pozdravem a přáním krásných dnů .D.

Rok 2010

Já pevně věřím, že i tento rok, vám přinese mnoho dobrého. I když tu problémy budou, vyškrábete se z něj. Zadejte si osobní horoskop.

rodina

Děkuji vám moc dala jste mi naději a potěšla ,že si najdu něco jiného.doufám v to.Ráda bych abych dny i žila nejen přežívala a k tomu potřebuji moc energie a být v pohodě..Máme 3 děti,nevím čím to je ,ale mám hrozně ráda děti a klidně bych brala i 4,protože čas hrozně letí a děti rychle rostou,ale doba je po finanč.stránce složitá.děkuji vám za uklidnění,ano budu muset jěště chvíli vydržet ,budu se snažit a snad ta změna přijde.Mějte se krásně.D.

Energie

Jsem ráda, že vám mohu pomoci, posílám energii, buďte v neděli v 20.00 chvíli v klidu, vypněte telefon a přijímače. Nejlépe je, když máte proud čerstvého vzduchu a otevřené okno.

energie

Děkuji vám moc a zároveň se omlouvám ,ale nevěděla jsem ,že jste mi napsala,nebyla jsem v tu neděli na vašich stránkách.teď si stále vzpomínám co jsem dělala v tu neděli,vím ,že jsme byli celá rodina venku na hřibech a pak jsme seděli venku u lesa u malého motorestu.Jen si nemohu vzpomenout kolik bylo hodin když jsme dojeli domů bylo to mezi 8-9 hod,ale nevím jistě.Mrzí mě to omlouvám se.Díky za váš čas.Abych vydržela to v tom obchodě tak stále myslím jak jste mi psala ,že to musím jěště vydržet,Vydržím musím ,ale je to tam čím dál horší někdy myslím ,že to už ani nevydržím.Je to tam napjaté,žádné volno,děti furt sami doma.Doufám jen v tu změnu,že tam už nebudu.Děkuji mějte se moc krásně.S pozdravem D.

Energie

Na posílání energie, vás nepotřebuji, ale raději mám své klienty v klidu, na někoho to působí jinak, někomu se i udělá špatně, a pokud řídí, je to ohrožující, takže si raději s každým udělám klídek. Dopřejte si více slunce, dá vám sílu.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

energie

Děkuji moc jste hodná že mi pomáháte.Snad to zvládnu.Tento týden se to rozhodne.Snad ta paní nastoupí zpět a mě tím pádem propustí a já budu moci dělat jen na té poště zatím než si najdu něco dalšího,protože tam už nemůžu vydržet.Navíc začínám mít nějaké zdrav.potíže,ale myslím ,že je to ze stresu a z nachlazení.Děkuji moc a mějte se jen krásně.S pozdravem D.

Poděkování

Hodně štěstí.

práce

Tento týden se to rozhodne už se mi zdá že to ani nevydržím,snad to zvládnu.Mějte se.D.

práce

Dočkala jsem se a ta paní co marodila se vrátila,sice mě přemluvili jěště do konce srpna,takže pak v tom obchodě končím.Když jsem se dozvěděla že ta paní nastoupí zpět plakala jsem štěstím úplně se mi ulevilo.teď jen mám trochu obavy abych brzy našla novou práci,kde bych byla v pohodě,zatím mám jěště tu poštu ,ale potřebuji jěště něco.myslíte že se mi brzy podaří najít novou práci.Děkuji moc za vše. S pozdravem D.

Nová práce

Ano, ale již teď musíte hledat.

nová práce

děkuji moc vždy mi dodáte pocit klidu,díky za pomoc a váš čas.Mám i žadost do školy nebo do MŠ na uklizečku a také nějakou práci přes počítač ,chci se ptát i na brigádu a zatím mám jěště tu poštu,tak snad mi něco vyjde,protože jsem nervozní abychom vše finančně zvládli,protože začíná škola a holky jdou na střední š.Jak jsem vám psala jestli má dcera šanci a vy jste mi napsala ,že má,tak ano dostala se na tu hotelovku a dokonce se tam těší,což jsem ráda.Jěště jednou díky moc a snad bude líp.S pozdravem D.

S pozdravem

Mějte se krásně, s pozdravem.

práce

Dobrý den,jsem hrozně nervozní končím sice v tom obchodě ale bojím se abych tu novou práci našla brzy,myslíte,že ji najdu v té škole nebo nějaké distribuci výrobků?to se mizatím naskýtá.nezlobte se ,že pořád otravuji.S pozdravem D.

Oslnění

Já myslím, že vás dokáže oslnit i něco jiného, hledejte dál.

Láska

Dobrý den. Jsem zde nová nar. 8.8.1972 a prosím o radu. Byla bych ráda, kdyby se mně podařilo, založit spokojenou rodinu. S přítelem 4.10.1973 se bohužel odcizujeme.Překonáme krizovku a začneme líp znova? Nebo si půjdeme každý svou cestou? Děkuji za odpověď Alena.

Více mluvte

Alenko, myslím, že byste spolu měli více mluvit. Myslím, že to překonáte. On vás má rád, ale nenechejte to tak dlouho.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Posun dále

Pokuste si zadat osobní horoskop, navedu vás, napište datum narození, pokud víte hodinu, místo. Napište otázky které vás trápí. Je to pro vás důležité, musíte se posunout dále. Zdravím vaše věštkyně.

posun dále

Dobrý večer,narodila jsem se 10.8.1967 v Uh.Hradišti v 9.hod.Trápí mě problémy s matkou,ráda bych jí vše vyříkala ,ale bojím se její reakce,ale už bych chtěla žít po svém,bojím se ,any to nezničilo náš vztah s manželem,protože ho mám ráda a už nás to dost ničí.A pak najdu si brzo dobrou práci,už jsem z toho nervozní.A jěště mám problém sama se sebou strávit to,že manžel má v práci kolegyni se kterou je pořád sám jezdí spolu autem v terénu.Před tím jezdil s kolegou.stále se s tím vntřně biji,vadí mi to,víte když je člověk na mateřské a cizí žena jde jezdit s vaším mužem a je sním stále sama není to příjemné.Dost mě to už vše užírá nemám klidu.Děkuji

Milá Lvice

Milá Lvice, myslím, že u vás je žárlivost na prvním místě. Já vás jen mohu ujistit, že zcela zbytečně. Máte chlapa, který by sice stál za hřích, ale on vám to neudělá. Nebojte se mu více důvěřovat, není to tak těžké. Zadejte si osobní horoskop a přidejte tam otázky i vašeho partnera, datum narození. Nebo zavolejte, vaše věštkyně.

jsem hrozná já vím

Já vím ,já si jen vyčítám,že jsem nenastoupila zpět do práce ,když měla malá3roky.Dělala jsem tam jak manžel jen jiný rajon,a měla jsem se vrátit ,že bych jezdila i s ním ,ale problém byl hlídání,bylo to těžké rozhodnutí zůstat doma s dítětem a přijít o práci nebo jít do práce ,nemít hlídání pořádné,ale tím bych se /zbavila té kolegyně/jenže být zase spolu i v práci to by asi taky nedělalo dobrotu .Jenže nakonec zvítězilo dítě.Nemrzí mě ten rok navíc s dítětem ale jinak si to vyčítám,že jsem to mohla zkusit řešit nějak jinak.a nemusela jsem mít ted to trápení.mrzí mě že vedoucí stále říkala že s manž.bude jezdit muž a nakonec když jsem byla na MD tak tam dala jezdit ženu.jo život je někdy složitý.

Nezoufejte

Nezoufejte, ale bát o muže se nemusíte. S pozdravem vaše věštkyně.


SMS Věštírna: VESTBA + dotaz na číslo: 9035560 Cena SMS je 60,- Kč

dárc.SMS

Ano pošlu ji.

vztah

prosím ,nevíte má mě můj už jěště rád/miluje/.je těch problémů na mě už dost a jsem ze všeho nějaká špatná.Děkuji

Úplněk

Milá Lvice, je to těžké, a to ještě k tomu do vašeho vědomí zasahuje úplněk. Víkend bude lepší, ale vy potřebujete okolo sebe moc a moc lidiček, to vás naplňuje. Hledejte si práci, podle toho. Myslím, že když budete hledat, tak i přes nezaměstnanost co stoupla, a je větší poptávka po zaměstnání, tak jí najdete. Mějte se vaše věštkyně.


SMS Věštírna: VESTBA + dotaz na číslo: 9035560 Cena SMS je 60,- Kč

práce

ano pošlu.
Prosím vás chtěla bych se poradit.Od února mám dvě nabídky práce jít do obchodu jako prodavačka o tomuž vímdéle a už jsem to i slíbila a ted jsem se dověděla o druhé a to jít na penzion.Zatím jsem na brigádě na poště.V létě jsem mohla jít na penzion ,ale vzali paní ,která tam měla žádost a tak mi poradili ,abych si udělala pečovatelský kurz ,že do budoucna tak za dva roky se má penzion rozšiřovat,ted mě to docela zaskočilo jedna paní s tama zase odchází,trochu se toho i bojím,tak nevím,jak se rozhodnout,abych se rozhodla správně a skloubila vše s rodinou.Děkuji s pozdravem a přáním krásných vánoc D.

Jděte do toho

Zkuste ten penzion, mohu říci, že se vám to bude zamlouvat. Jděte do toho. Hezký štědrý den přeji vám i celé rodině.

škola

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat ,dcera letos vychází 9.třídu zatím ji vzali na obchodní akademii a má jěště přihlášku na hotelovou školu kde ji pro velký počet uchazečů nevzali hned jsme psali ale odvolání ,protože ona má o tu školu zájem,doufám ,že ji jěště přijmou,protože ikdyž bývala často nemocná učí se dobře.Mě jen trápí ,že jsem jí tak trochu rozmluvila jít na kadeřnici /měla ji jako na třetím místě,jako třetí přihlášku,ale zas doktoři kvůli její časté nemocnosti nedoporučovali internát/a ona si vybrala tu hotelovku a ted ,kdoví zda ji vezmou.Nevíte co by bylo pro ni nejlepší,ráda bych byla aby byla v životě spokojená.Ono asi každý rodič chce ,aby jeho dítě bylo štastné.Děkuji moc za odpověď.její nar.29.6.1994.

Škola

Tohle je dost složité, ale kadeřnice byji bavila. Ale i hotelovka, kde bude umět prodat své nadání. Jsou i soukromé hotelovky. Ale ještě šanci má.

škola

děkuji moc za odpověd.doufám,že bude dcera spokojená přála bych jí to a taky ,kdyby se třeba na tu hotelovku dostala tak bych jí přála ,aby si pak zkusila udělat třeba kurz na tu kadeřnici. mějte se krásně.dík.

práce

dobrý den,
ráda bych se vás zeptala,na práci jak to se mnou vypadá ,protože nejsem stále ve své jakoby kůži.Před Mateřskou jsem pracovala na poště ,ale nemohla jsem se po 3letech vrátit což mě ted dost mrzí.Na penzion zatím nepřibírají,tak jem zatím brigádně na poště a v obchodě za jednu paní co déle marodí,ale zjistila jsem ,že v tom obchodě nechci zůstat.Myslíte,že se někdy dostanu zpět na poštu,protože to mě zatím nejvíc bavilo i prac.doba mi vyhovovala.Anebo si najdu něco jiného?Jsem z toho všeho nanic,vím i jaká je doba,peníze potřebujeme,ale nechci trávit většinu dne v obchodě a děti doma pak jen odbývat,proto hledám práci ,abych odpoledne byla doma.Děkuji

Vydržte

Myslím, že zatím nic nového, pokuste se nějakou dobu vydržet, bude to lepší.

děkuji,víte jsem ráda,že

děkuji,víte jsem ráda,že můžu být na poště aspon brigádně,v obchodě to mám na mín hodin a když mám jít s poštou tak se těším.Budu ráda ,když to budu moci zatím skloubit,nerada bych tu poštu pustila,protože ten obchod není zatím tak jistý.Myslíte,že to půjde.S pozdravem D.

ANO

Myslím, že ano.

práce

Dobrý den,děkuji vám za odpovědi,vždy mě nějak uklidníte dík za to.I jak jste psala ,že dcera má jěště šanci dostat se na tu hotelovku ,tak to vyšlo dostala se na odvolání a těší se.mám ale problém sama se sebou v tom obchodě je to čím dál horší,nechci tam zůstat to už vím/nevím dopředu ani jak budu dlouho v práci musí se čekat až jak řekne vedoucí že už můžu jít.Jenže to při dětech a o prázdninách nejde,potřebuji abych věděla od kdy do kdy budu v práci.Jsem tam hrozně vystresovaná.práce mi nevadí ,ale psychicky jsem uplně špatná,doufám ,že ta paní na místo ,které tam jsem se již brzy vrátí zpět./Proto hledám dál,dala jsem si i žádost do školy na uklizečku.pro mě jsou na 1.místě děti,chci se jim co nejvíc věnovat.Myslíte,že něco najdu jiného.Na poště bych ráda brigádně jěště zůstala a něco k tomu bych si ráda našla.Děkuji nezlobte se za dlouhé psaní.S pozdravem D.

Plné vlákno

Odpověď hledejte, pod prvním příspěvkem. Admin