Velké trápení mé kamarádky

Dobrý večer,
mám hodně dobrou a letitou kamarádku (24.5.1971), které se pomalu, ale jistě bortí manželství. Její manžel (6.5.1972) odmítá komunikovat a problémy řešit, raději před ní utíká do samoty na chatu. Strašně ráda bych jim pomohla, protože oba pro mne moc znamenjí. Podaří se jim k sobě zase najít cestu? Můžu jim v tom já nějak pomoci?
Moc děkuji. Hana

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Bohužel

Bohužel, tento vztah už vy, ze dna nezvednete. Je to hodně složité, zkuste jim objednat partnerský horoskop , zadejte tam tyto řádky, co jste mi psala a jejich narození, zpracuji do jednoho horoskopu. Pak jim to dejte, mohlo by jim to otevřít oči. Jsou tu city, ale pomalé vychladnutí.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Nepřijali by to

Obávám se, že to by ode mne moc nepřijali, protože na horoskopy ani jeden nevěří... jinak jim pomoci nelze? Jakýmkoliv způsobem?

Poradna

Tak tohle je špatné, promluvte jim do duše, ale pozor ať neztratíte oba dva najednou. Co takhle poradna. Ale pokud se na ně dívám, myslím, že byste je partnerským rozborem dovedla k tomu, že by o sobě přemýšleli, i to je úspěch. Její manžel je samotář, i když má spousty známých, potřebuje klid pro sebe. Ona, jistě má velké oči, je zase domácí typ, nejraději je doma, je u nich malá komunikace. Zkuste je přesvědčit.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003