Velikonoční výklad karet

Andělé nás provází životem všude kolem nás. Někdy je vidíme, někdy je vidět nechceme. Když se ale ocitneme v nouzi, jsou tu, aby nám pomáhali. Poslouchejte jejich rady a znamení. Velikonoční výklad nás provede silným a zátěžovým obdobím na nás a naši psychiku. Velikonoce jsou svátky moc silné a měli bychom je slavit důstojně. Nemyslete na sebe, ale i na své příbuzné, kteří jsou staří a nemohoucí.

Beran: 

Jste silné osobnosti s duší umělce a vůdce. Rozmýšlejte co s rodinou o velikonocích a jak mluvit o věcech všedních i nevšedních.

Býk: 

Samotné nebe na vás hledí, jste děti přírody, děti Matky Země, myslete na potřebné a ti co nemají. Požehnáno vám je celý rok, nezapomínejte vracet.

Blíženci: 

Najděte sami sebe, jen tak dokážete zastavit čas a koloběh života se vám srovná do roviny, kde ho již ukočírujete.

Rak: 

Za svým štěstím jděte, ruce Boží jsou vám otevřeny a hledí na vás s úžasem, co dokážete.

Lev: 

Dotkněte se lehce citů, které jste doposud neotevřeli. Proměňte své myšlenky ve skutečnost, dokážete to.

Panna: 

Říkejte si, že dnes je krásně- zítra bude mnohem lépe. Pozitivní myšlenky jsou vám nastaveny, nebraňte se, je to dar Andělů.

Váhy: 

Pozvěte Slunce do domu a vyčistěte ho od všeho, co tam nemá dělat. Jen tak si uděláte pořádek.

Štír: 

Dokonalost není Luxus. Luxus je milovat, ctít, dobře smýšlet a odpouštět. Očistěte svou duši, okolo vás je co napravovat.

Střelec: 

Rodina je pro vás vším a máte to dáno do vínku k plusu. Andělé však radí myslet na sebe a své okolí v tomto týdnu jen studovat.

Kozoroh: 

Potýkáte se s možností, jak vylepšit svůj život. Milujte a bude vám dáno, dávejte a bude vám přáno.

Vodnář: 

Jste přátelé všech a přeci se cítíte sami. Nebojte se a rozhlédněte se kolem sebe, jste milováni a to by vám mělo ke štěstí stačit.

Ryby: 

Klidně zápaste se svými iluzemi. Pokud sníte, je to dobře, pokud věříte, ještě lépe. Sny vám přináší kouzlo a pomoc jak jít v životě dále.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner