Vánoční dárky podle horoskopu

Vánoce se blíží a my máme za sebou první adventní neděli, měli bychom tedy začít shánět dárky. Možná mnohým ulehčím s výběrem, když bude vědět co se jakému znamení líbí.

Beran: 

Potrpí si na lepší dárek, kvalita, pastelová barva, oranž, červená a růžová bonbíčková. Potěšíte novým nádobím, povlečením, nebo značkovými hodinkami. Oba ocení robotický vysavač.

Býk: 

Býček má rád originalitu a vkusnost. Rádi vaří, pořiďte jim myčku na nádobí. Mužům dejte Martini Brut sekt. Ženy ocení kosmetický balíček. Ocení i zvlhčovač a čističku vzduchu.

Blíženci: 

Potěší je nová žehlička, či exklusivní kávovar. Taky vitamínové baličky. Nový mobil v barvě žluté, či modré. Ocení i novou pračku, sušičku a závěsy.

Rak: 

Raci rádi oslní, potěší je nové šaty, mobil, kabelka a boty. Pánům sekne značková kravata, či pásek. Do domácnosti robot a odšťavňovač.

Lev: 

Lvíčci mají rádi hračky, to znamená nové autíčko, nebo autodráha. Pekárna na chleba. Navigace do auta. Žena ocení vůni od Avon, Fergie.

Panna: 

Panny ocení kombinaci krásy a estetiky a hlavně praktičnosti. Raději jim nekupujte věci, mají svůj vkus, spíše oslníte mobilem, počítačem, novou poličkou s kořenkami, skleničkami luxus, dobrou knihou, či CD. Prsten z bílého zlata.

Váhy: 

Milují perfekcionismus, uděláte jim radost luxusním povlečením, či přehozem v barvě nebeská modř a tyrkys. Novou osobní zbraní, kosmetickým balíčkem. Luxus fénem. Náušnice s kamenem.

Štír: 

Parfém, vůně moře, či oceánu a tajemstvím pačuli. Doporučuji Vanille Noire od Yves Rocher. Mužům exklusivní hodinky, či náramek z ocele, bílého zlata.

Střelec: 

Většina Střelců ocení živý šperk, kůň, papoušek, pes, či kočka. Nebo rodinné dárky vysavač, nový dům se zahradou, kosmetiku z konopí.Dárkovou kazetu od Vichy. Páni mají rády něco do auta, nebo pěkné boty, opasek a zapalovač.

Kozoroh: 

Vůně jasmínu ovlivní Kozoroha, ženám doporučuji kazetu od Idole d' Armani.Kabelka s umělou kožešinou. Náušnice s perlami. Pánům diář, zlacenou tužku. Kvalitní lyže. Parfém a košile od Armaniho.

Vodnář: 

Náramek oslní kvalita a levnost od Ann Christine. Vodnáři mají rádi značku Nike, můžete volit i pěknou čepičku, či tašku. Pánům spíše něco z kutilství vrtačka, nářadí, či kufřík.

Ryby: 

Klidná Ryba miluje zelenou, šedivou, může to znamenat nový kabátek, kostýmek, ale i něco do domácnosti. Sedačka, koberec, brýle, klobouček. Muži ocení něco do auta, spíše bezpečí, to může být i hasící přístroj, mobil a stojánek.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner