Týdenní horoskopy lásky

Týdenní horoskopy lásky od 19.03.2018 do 26.03.2018

Beran: 

To, že jste se dosud nudili, nehraje roli. Momentálně se můžete těšit na vzruch, kterého bude i na vaši energickou povahu příliš. Do vašeho znamení se dostává Slunce, které vás nutí, abyste dali své city najevo. Seberte odvahu a dotyčnému konečně řekněte, co k němu cítíte. Když zareaguje pozitivně, je to dobře. Když ne, podívejte se kolem sebe. Zájem, který o vás je, vám zvedne náladu i sebevědomí.


Býk: 

V úterý a ve středu máte šanci na románek. Než se však do něj pustíte, měli byste se důkladně zamyslet, co vás k němu vlastně vede. Pokud ho chcete rozjet jen pro zahnání nudy, není to ten nejlepší nápad. Člověk, který se o vás snaží, velice dobře ví, proč vás chce. Představa, že si s ním užijete a pak ho bez námahy vystrnadíte ze svého života, by se ukázala jako hodně naivní.


Týdenní horoskopy lásky od 12.03.2018 do 19.03.2018

Beran: 

Opravdu není potřeba, abyste šli ve vztahu za každou cenu do konfrontace. Snažte se spolu vycházet co nejlépe. Týká se to zvláště víkendu. Vzhledem k Marsu, který se dostává do Kozoroha, se máte sklon prosazovat víc, než je zdrávo, a ještě se divit, že se to partnerovi nelíbí. Chovejte se k miláčkovi tak, jak byste chtěli, aby se choval on k vám. Hlavně zapomeňte na žárlivost, která vás momentálně opravdu ohrožuje.


Býk: 

Tím, že se budete své bývalé lásce vyhýbat, nic nezískáte. Chce s vámi mluvit a vy byste jí to měli dopřát. Potřebuje ještě jednou slyšet důvody, pro které jste svůj vztah ukončili. Řekněte jí je tak, aby bylo všechno jasné, ale zároveň tak, aby pochopila, že se nic nedá vrátit zpátky. Zároveň se snažte, aby všechno proběhlo co nejrychleji a nejkorektněji. Ulehčíte tím život vám oběma.


Týdenní horoskopy lásky od 05.03.2018 do 12.03.2018

Beran: 

Člověk, který se snaží o vašeho miláčka, si prostředky vskutku nevybírá. Bude chvíli trvat, než se v tom, co vašemu partnerovi vnucuje, zorientujete. Pak si promluvte s partnerem. V žádném případě byste však neměli zvedat hlas, nebo na něj nějak zásadně tlačit. Předestřete mu to, co je pravda, srovnejte to s tím, co mu povídá člověk, který ho chce očernit, a pak mu dejte na vybranou.


Býk: 

Vztahovou improvizaci moc rádi nemáte, ale tentokrát vám nic jiného nezbude. Při Venuši, která se spolu s Merkurem dostává do Berana, hrozí akutní nabídka románku. Ten vás sice na jedné straně láká, ale na druhé si díky svému realistickému přístupu k životu velice dobře uvědomujete, co by to pro vás znamenalo a jaký průšvih by to byl. Dotyčného odmítněte tak, aby se neurazil, ale aby pochopil, že názor nezměníte.


Týdenní horoskopy lásky od 26.02.2018 do 05.03.2018

Beran: 

Ve vztazích se dějí věci vskutku zajímavé. Týká se to zejména neděle. Hrozí, že si vás vyhlédne někdo, kdo touží po utajeném románku, a kdo zároveň nechápe, že vy jeho chutě rozhodně nesdílíte. Kdybyste správně usoudili, že by podobná akce byla riskantní, dotyčnému se raději vyhýbejte. Chvíle, kdy byste s ním zůstali mezi čtyřma očima, by mohla být osudná.


Býk: 

Bývalou lásku svého partnera můžete litovat. Její aktuální životní podmínky jsou vskutku obtížné, ale to ještě neznamená, že ji musíte přijmout a taky se o ni starat. Kdyby miláček podobné sklony vzdor zdravému rozumu přece jen měl, musíte mu jasně vysvětlit, že si musí vybrat. Můžete se sice dozvědět, že to přeháníte, ale to na vašem rozhodnutí nesmí nic změnit.


Týdenní horoskopy lásky od 19.02.2018 do 26.02.2018

Beran: 

Vaše partnerství posílí koníčky, kterým se budete společně věnovat. Poskytnete si tak vzájemně téma k rozhovorům a zároveň si nastavíte i víkendový program. Týká se to hlavně soboty, kdy spolu můžete vyrazit za novými dojmy. V neděli pak zůstanete doma. Budete si prohlížet fotky, povídat i o tom, co jste viděli, a přemýšlet, kam se vydáte příště.


Býk: 

To, že se partner o sebe v poslední době začal starat, není důvod, abyste ho zbytečně podezírali. To, co dělá, dělá opravdu jen pro vás. Chce, aby se vám pořád líbil, a ze všech sil se o to snaží. Vám pak nezbude, než abyste následovali jeho příkladu a začali na sobě pracovat taky. Kdybyste pro začátek začali chodit pravidelně cvičit, byl by to krok tím správným směrem.


Týdenní horoskopy lásky od 12.02.2018 do 19.02.2018

Beran: 

Mysleli jste si, že jste všechny problémy s láskou už jednou provždy vyřešili a teď vás v tomto ohledu žádné potíže nečekají? Omyl! O to, abyste se nenudili, se hned na začátku týdne postará Luna z Kozoroha. Váš zájem probudí člověk, který se vám nejen líbí, ale kterého si i vážíte. Dobře víte, že byste měli jeho návrhy odmítnout, ale nějak to nedokážete.


Býk: 

Veškeré vztahy, které mají něco společného s láskou, probíhají ve vašem případě vážně a odpovědně. To, že to opravdu není a ani nebude jednoduché, vám však definitivně dojde v pátek. Miláček začne pod vlivem sextilu mezi Venuší a Saturnem mluvit o vaší další budoucnosti hodně seriózně. Vám to bude skoro až líto. O povinnostech a odpovědnosti začal mluvit dřív, než jste si pořádně užili romantiku...


Týdenní horoskopy lásky od 05.02.2018 do 12.02.2018

Beran: 

Těšte se na středu! Venuše se dostává do sextilu s Uranem ve vašem znamení - a vy se můžete rozhodnout, že zatnete zuby a v lásce zariskujete. Pozor si však dejte na Lunu, která v tomto dni prochází Štírem. Pod jejím vlivem vás sice může napadnout, že partnerův vztah k vám posílíte žárlivostí, ale to opravdu není nejlepší nápad. Mohlo by to být to poslední, co byste pro svůj vztah udělali!


Býk: 

V úterý a ve středu, kdy Luna pobývá ve vašem partnerském sektoru, se těšte na zajímavé podněty. Najednou se začnete zcela jinýma očima dívat na člověka, jehož jste dosud považovali za trochu nudného. Pochopíte, že jeho nuda je vlastně spolehlivost - a stabilita, kterou vám vztah s ním nabízí, je přesně to, co jste až dosud v lásce hledali marně.


Týdenní horoskopy lásky od 29.01.2018 do 05.02.2018

Beran: 

Vztahy, které jste považovali za jednou provždy vyřízené, se ještě jednou vrátí. S dotyčným si musíte promluvit a vysvětlit mu, že u vás už opravdu nemá šanci. Půjde o hodně náročný rozhovor, s nímž nemá cenu otálet. Využijte pondělí a úterý, kdy je Merkur ještě v Kozorohu. Mluvte tak, aby pochopil, že k němu můžete sice cítit soucit, ale to ještě neznamená, že se rozhodnete pro znovunavázání vztahu, který už jednou nevyšel.


Býk: 

Momentálně to opravdu nemáte snadné. Týká se to zejména víkendu, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Jupiterem. Uvědomte si, že pro partnera máte tendenci dělat víc, než je zdrávo. Tím, že mu budete plnit každé přání, které mu na očích uvidíte, ničemu nepomůžete. Partner zapomene na to, že na začátku vašeho vztahu stála láska a začne vás vnímat jen jako zdroj financí.


Týdenní horoskopy lásky od 22.01.2018 do 29.01.2018

Beran: 

Zásahy do své osobní integrity upřímně nesnášíte. Ještě víc vás však miláček naštve ve chvíli, kdy usoudí, že vám má právo mluvit do vašeho vkusu. Ozvete se, nebo se budete tvářit, jako by se vlastně nic nedělo? I když byste moc chtěli, aby vaše vztahy byly nenarušené, bylo by lepší, kdybyste podlehli své přirozené bojovnosti. Když si to necháte líbit, budete toho brzy litovat.


Býk: 

Přiznejte si, že vás náladovost vašeho miláčka upřímně štve. Nikdy nevíte, co vás po jeho boku čeká. Na začátku vztahu jste si mysleli, že je to příjemně vzrušující, ale teď si přiznáváte, že vás to spíš rozčiluje. Zatím ještě dokážete jeho nepředvídatelné reakce vydýchávat, ale dobře si uvědomujete, že jsou chvíle, kdy je vaše trpělivost opravdu v ohrožení.


Týdenní horoskopy lásky od 15.01.2018 do 22.01.2018

Beran: 

Situace se konečně láme ve váš prospěch. Miláček, který vás v poslední době jen motivoval a vysvětloval vám, co všechno byste na sobě měli změnit, je v nezvykle dobrém rozmaru. Usoudí, že žádné změny vlastně nejsou potřeba. To, že je s vámi spokojený a že by vás za nic na světě nevyměnil, pak navíc říká nejen vám, ale nahlas to řekne i v širokém kruhu rodiny a přátel.


Býk: 

Pozitivní je středeční novoluní v Kozorohu. Najednou je vám jasné, že toho s miláčkem máte společného daleko víc, než jste si dosud mysleli. Nedůležité věci důkladně proberete. O těch důležitých se bavit nemusíte, protože ty jste už mnohokrát prodebatovali a v názoru jste se shodli. Potíže však mohou být s bývalými láskami. Vaše nynější spokojenost se jim vůbec nelíbí. Počítejte s tím, že se ji ze všech sil snaží nalomit.


Syndikovat obsah