Transformace a převtělování

PřevtělováníTransformace a převtělování je poměrně hodně oblíbené téma, nicméně nikdo do detailu a hlavně přesně neví, jak celkově tento proces probíhá a co od toho člověk může očekávat. O tomto oboru celkově kolují všude okolo nás velké pověry a nikdo do detailu přesně bohužel nedokáže říci, jak to celé funguje a podle čeho tyto změny celkově probíhají. Je to zajímavá věc, na kterou se společně v dnešním článku podíváme a trošku detailněji si ji představíme.

Samotnému převtělování se lidé věnují již poměrně hodně dlouhou dobu a před několika tisíci lety se to dřívějším obyvatelům země do jisté míry dařilo. Pevně věřili, že po smrti přijdou do lepšího života a hlavně se do něčeho převtělí, což je skvělá věc, tedy když se to povede a dopadne přesně podle jejich představ. Je to na druhou stranu hodně těžká a náročná záležitost.

Jedná se o hodně obtížný proces, na kterém celkově závisí poměrně hodně okolních věcí, které jsou s převtělováním spojené, což je rozhodně to, co si člověk potřebuje uvědomit. Zatím bohužel není ani jeden dohledaný a průkazný důkaz o tom, že by se někomu nějakým způsobem podařilo převtělit a je jedno jestli v další osobu, věc a nebo třeba zvíře. V některých náboženských tradicích je popisována možnost reinkarnace lidské duše do zvířat, nebo naopak, duší zvířecích do lidských těl, případně lidských duší do různých mytologických nadpozemských, či pekelných sfér, opět podle zásluh, či hříchů konkrétní bytosti.

O tomto oboru je poměrně hodně velice zajímavých knih, které si můžete rozhodně i vy nakoupit a začíst se do nich. Jedná se vždy o hodně zajímavé čtení, které je plné nových a zatím neznámých věcí, které stále ještě čekají na své v uvozovkách rozlousknutí, což ze samotného čtení dělá něco jedinečného a nového.

Jestliže máte nějaké zkušenosti s převtělováním nebo celkově i transformací, rozhodně se o vaše zkušenosti s námi podělte pod článkem v komentářích.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner