tak snad uz to bude hezky..

dobry vecer
seznamila jsem se pres kamaradku s jednim moc fajn klukem. bohuzel je to jeji byvaly pritel a nas by nerada videla spolu. s ni jsem se pohadala protoze s tim klukem si strasne rozumim a rada bych s nim byla a tak jsem se chtela zeptat jestli by jste se mi podivala jak to mezi mnou a tou kamaradkou bude... a jestli mi ten kluk za to stoji.... ( ja 9.7.1991 on 25.4.1992 a kamaradka 1.4.1990) predem dekuju za odpoved a preju hezky den.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Seznámení

Vím, že kamarádka je kamarádka, ale oni k sobě absolutně nepasují a navíc spolu nechodí. Pokud chce pro vás dobro, tak by vám neměla bránit. Já u tohoto kluka nevidím nic špatného, je to odvážný chlapec s velkým srdcem, i když někdy má rád ten svůj klid. Určitě za to stojí, vysvětlete kamarádce svou pozici, z hlediska citů, pokud bude proti, pak vám nepřeje.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

co se zmeni..

dekuju moc za odpoved poznala jsem ze kamaradka dela ze nas nezna a tak na to pristoupim.... chtela jsem se zeptat na takovou asi hoodne zvlastni otazku... nechala jsem si predepsat antikoncepci a spouta mych kamaradek se celkem postavou zmenili... a tak jsem se chtela zeptat jestli u me probehne nejaka extremni zmena s kterou budu tezce zapasit.. :)a takova vedlejsi otazka s tim klukem jsme se dali dohromady tak jak to vypada do budoucna.. :) dekuju moc.. a preju krasny vecer...

Vztah

Vztah vypadá pěkně, nebála bych se toho. Antikoncepce dobrá, neovlivní vás, ale záleží na životním stylu v prvních třech měsících se držte u zeleninky.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003