Týdenní partnerské horoskopy od 26.02.2018 do 05.03.2018

Beran - Beran: 

Ke svému údivu v sobě oba objevíte vysoce nadprůměrný diplomatický talent. Problémy řešíte hladce a tak, aby se jednou provždy spláchly a už se nevrátily.


Beran - Býk: 

S partnerem z tohoto znamení je život celkem jednoduchý. K totální a ničím nerušené domácí pohodě stačí, když mu pochválíte jídlo, které vám dává-navíc je co chválit!Beran - Blíženci: 

I když nepřizná, že dominantní je, vy o tom nepochybujete. Teď však přemýšlíte, zda mu máte v tomto ohledu ustoupit, nebo zda se máte prosazovat na jeho úkor-ani jedno lehké není.


Beran - Rak: 

To, že se do vás zamiluje, ještě neznamená, že mu musíte padnout kolem krku. Dobře zvažte, co by to pro vás znamenalo, a pak raději s díky odmítněte.


Beran - Lev: 

Příjemně ho překvapí výsledky všech možných lékařských prohlídek. Jeho zdravotní stav zůstává setrvalý a další vývoj se jeví vyloženě příznivě.


Beran - Panna: 

Jeho pozornost si musíte získávat rafinovanějšími způsoby, než jste zvyklí. Na vaše obvyklé triky vám neskočí, musíte být vynalézavější.


Beran - Váhy: 

Pro váš smysl pro humor nemá příliš mnoho pochopení. Má dojem, že si děláte legrácky z toho, co je pro něj svaté, a nechápe, že vy svá slova nijak špatně nemyslíte.


Beran - Štír: 

Když se rozhodne vytvářet teplo domova, máte problém. Váš Štír se do toho pustí plnou parou a nějak nechápe, že vy o tom, jak ho vytvořit, můžete mít zcela jinou představu.


Beran - Střelec: 

Opravdu není důvod, abyste mu podřizovali svůj život. On to po vás sice může chtít, ale vy musíte mít dost síly vůle, abyste mu podobné nápady dokázali jednou provždy rozmluvit.


Beran - Kozoroh: 

Patříte k lidem, kteří potřebují mít problémy,ale naštěstí jich máte tolik, že nebudete mít energii na to, abyste se hádali. Budete spolupracovat a bude to dokonalé.


Beran - Vodnář: 

Váš společný život vás pořád baví. Máte sice práce až nad hlavu, ale oba se shodnete na tom, že je to lepší, než kdybyste se spolu nudili.


Beran - Ryby: 

To, že vy něco považujete na nemyslitelné, neznamená, že je to úplně špatně. Ryba, která má opačný názor, vás sice nepřesvědčí, ale vy začnete nad jejími názory alespoň přemýšlet.


Býk - Beran: 

Neustále vás žene do něčeho, co se vám nelíbí. Nezbude, než abyste si s ním vážně promluvili a natvrdo ho upozornili na rizika, která z toho vyplývají.


Býk - Býk: 

Naštve vás člověk, který se považuje za hvězdu a který se vás pokusí rozhádat. Naštěstí se včas domluvíte a rozhodnete se pro společný protiútok.


Býk - Blíženci: 

Nezbude, než abyste zásadně změnili názor, který na něj máte. Přesvědčíte se, že jeho účast v jisté ožehavé záležitosti nebyla zdaleka tak jednoznačná, jak se vám dosud zdálo.


Býk - Rak: 

Počítejte s tím, že na sebe narazíte, protože každý z vás má svou představu o tom, jak by to ve vztahu mělo vypadat. Kompromis se vám hledá jen opravdu obtížně.


Býk - Lev: 

Na improvizaci ho opravdu neužijete, Lev vás překvapí svými soustředěnými úvahami a hlavně tím, že před rozjetím jakékoliv akce pečlivě zváží všechny možnosti. Teprve pak z nich vybere tu nejlepší.


Býk - Panna: 

Problémy, které s ním máte, se samy od sebe nevyřeší. Nezbude, než abyste se zhluboka nadechli a rozhodli se, že s tím konečně něco uděláte.


Býk - Váhy: 

S partnerem z tohoto znamení lehce nevyjdete. Na jedné straně to chápete, ale na druhé soudíte, že by se mohl překonat a mít alespoň občas trochu ohledu i na vás.


Býk - Štír: 

Je potřeba, abyste se o hojné dary osudu, které vás teď zasypaly, dokázali spravedlivě podělit. Naštěstí víte, že na hádky není čas a na všem se rozumně domluvíte.


Býk - Střelec: 

Opravdu ví, co je dobré. Vás tím ale naštve. Sní čokoládu, kterou jste si schovávali pro zvláštní příležitost, a ještě se bude divit, že se vám to nezamlouvá.


Býk - Kozoroh: 

Představa života, kdy vás nechá dělat, co chcete, a nebude vás kontrolovat, se zatím nenaplnila. Kozoroh vám mluví naprosto do všeho, a vůbec nechápe, že se vám to nelíbí.


Býk - Vodnář: 

Na lidi, kteří vám mluví do stylu oblékání, moc nedejte. Vám dvěma to vyhovuje, a na názory ostatních opravdu nemusíte brát zřetel.


Býk - Ryby: 

O další podobě vašeho vztahu zatím neuvažujte. Buďte rádi, že vám to spolu funguje a budoucnost nechte zatím otevřenou.


Blíženci - Beran: 

Má pocit, že byste se měli méně zabývat svými povinnostmi a více tím, co o vás chce on. Vy byste možná i rádi, ale práce, která vás živí, je aktuálně důležitější.


Blíženci - Býk: 

Rovnováha mezi tím, co po sobě chcete, a tím na co máte, se najít nepochybně dá. Je jen potřeba, abyste oba pochopili, že nemůžete mít všechno, a trochu ustoupili.


Blíženci - Blíženci: 

S partnerem ze stejného znamení je to opravdu náročné-týká se to zejména čtvrtka a pátku, kdy přijdete z práce oba unavení a zároveň naštvaní. Dejte si pozor na zbytečné hádky!


Blíženci - Rak: 

Přiznejte si, že mu občas trochu závidíte! Zatímco vy si musíte všechno doslova vydřít, on zejména v tomto týdnu dostává všechno na stříbrném tácku až pod nos.


Blíženci - Lev: 

Se Lvem se alespoň dobře bavíte. Hlavně mu nezapomeňte říct, že jste se díky jeho smyslu pro humor dokázali bez problémů přenést přes to, co týden dal.


Blíženci - Panna: 

Existuje spousta věcí, které vás dělí. Když si však pečlivě spočítáte ty, které vás spojují, zjistíte, že jich je přece jenom daleko víc.


Blíženci - Váhy: 

Některé záležitosti se na krátký čas zastaví, nesnažte se všechno hnát za každou cenu kupředu. Volno berte jako šanci k posílení vašeho vzájemného vztahu.


Blíženci - Štír: 

Některé věci vás moc nezajímají. Když vám o nich ale váš Štír začne povídat s jiskřícíma očima, měli byste se překonat a to, co vám říká, taky poslouchat.


Blíženci - Střelec: 

Pro oba bude náročný pátek. Zaprvé toho máte po celém týdnu oba až nad hlavu, yadruhé jste pod vlivem úplňku v Panně, takže vážně berete i to, co si to nezaslouží.


Blíženci - Kozoroh: 

Je potřeba, abyste ho rozpovídali. Předejdete tak situaci, kdy vy něco uděláte, a on bude naštvaný, e jste to s ním předem důkladně neprobrali a nepožádali o jeho dovolení.


Blíženci - Vodnář: 

Když si něco objedná po netu, bude to náročné. Balík bude poletovat po celé Evropě a váš miláček se bude pohybovat na hranici psychického zhroucení.


Blíženci - Ryby: 

Pozor si dejte ve druhé polovině týdne. Pokud se Rybě rozhodnete v neděli lhát, přijde na to a bude z toho opravdu kvalitní kravál.


Rak - Beran: 

Pravidla, která nejsou k ničemu, jsou zralá na změnu. Uvědomte si to dřív, než se vám situace vyrve z pod kontroly a doslova vás převálcuje.


Rak - Býk: 

Úterní sextil mezi Venuší a Plutem vám do života vnese spoustu nového a dlužno říct, že i pozitivního. Váš vztah dostane nový spád a vy budete zase jednou spokojení.


Rak - Blíženci: 

Neustále má pocit, že je na tom intelektuálně lépe, než vy a všichni vaši kamarádi. Nechcete se překonat a dokázat mu, že na tom tak dobře zase není?


Rak - Rak: 

To, že na něj musíte někde čekat, je pro vás sice nepříjemné, ale pro něj daleko horší. Uděláte dobře, když jeho omluvu přijmete a dál to už rozmazávat nebudete.


Rak - Lev: 

Jsou věci, které byste si měli nechat raději pro sebe. Jakmile se s nimi svěříte svému Lvovi, budete mít daleko víc problémů, než si vůbec dovedete představit.


Rak - Panna: 

Jeho životní styl vám moc nevyhovuje. Na jedné straně si uvědomujete, že je to pro vás skoro ideální partner, na druhé je vám jasné, že v jeho povaze jsou rysy, přes které se nepřenesete.


Rak - Váhy: 

S podřízeným z tohoto znamení se brzy pohádáte. Je to tím, že on do vás neustále ryje a vůbec nechápe, že vám tím opravdu leze na nervy.


Rak - Štír: 

Rozumná řeč s ním není a patrně hned tak nebude. Dosud vám to nijak nevadilo, teď jste si však začali uvědomovat, že jeho nápady ohrožují váš majetek a to vám vadí.


Rak - Střelec: 

Když přijde s tím, že na víkend někam pojede, vůbec mu v tom nebraňte. Když nebude doma, nebude alespoň šance, aby mezi vámi vznikly další zbytečné hádky.


Rak - Kozoroh: 

Když se rozhodne, že vás miluje, máte to spočítané. Vy byste o tom, zda se k vám hodí, třeba i pochybovali, ale Kozoroh vám podobný luxus nedovolí.


Rak - Vodnář: 

Snažte se ho mít rádi bez podmínek. Pokud máte pocit, že s ním přesto nejste schopní vydržet, možná by bylo lepší, kdybyste uvažovali o rozchodu.


Rak - Ryby: 

Vám dvěma se dá momentálně jen závidět. Žijete v pohodě a bez problémů se domluvíte i na tom, co je pro všechny ostatní důvodem k velice líté hádce.


Lev - Beran: 

Jsou věci, které vyžadují písemnou formu. Trvejte na ní i v případě, kdy má Beran pocit, že to skoro až přeháníte-prospěje to vám oběma.


Lev - Býk: 

Ve druhé polovině týdne nechte bez výčitek svědomí všechno na něm. Na rozdíl od vás se nebude s planetárními energiemi prát, ale bude je využívat ve váš prospěch.


Lev - Blíženci: 

Představa, že se domluvíte bez problémů, narazí na realitu. Vy s tím problém nemáte, ale Blíženec má pořád pocit, že po něm chcete víc, než na co máte nárok.


Lev - Rak: 

Když si na víkend přinese práci domů, nechte to bez komentáře. Opravdu jde jen o práci, kterou v normální pracovní dobře nestíhá a kterou musí dohnat doma.


Lev - Lev: 

Když se rozhodne, že někoho naštve, nemáte mu to šanci rozmluvit. Můžete ho však upozornit, že jde o člověka, který si takové jednání líbit nenechá a bude se vám mstít.


Lev - Panna: 

Na lidi, kteří mu pořád radí a neustále mají pocit, že mu mohou mluvit do života, začíná být alergický. Dejte si pozor, abyste mezi ně nepřidal i vás!


Lev - Váhy: 

Ukáže se, že nová práce, do které se chystá, má daleko víc výhod, než si myslel. Náhodou zjistí, že kromě většího platu bude mít i další zajímavé hmotné výhody.


Lev - Štír: 

To, že se mu něco nepodaří, musí zvládnout, Vy si však dejte pozor, abyste se mu nesmáli. Nesl by to velice úkorně a byl by právem naštvaný.


Lev - Střelec: 

Opravdu není důvod, abyste omlouvali a zahlazovali každý jeho průšvih. Kdybyste ho nechali, aby se s ním popasoval sám, bylo by to daleko výchovnější.


Lev - Kozoroh: 

Jeho neustálé projevy lásky vás už začínají rozčilovat. Kdybyste mu ji mohli ve stejné intenzitě opětovat, bylo by to krásné - ale to je právě to, co vy udělat nemůžete.


Lev - Vodnář: 

Jeho sliby neberte zbytečně vážně. Když vám je dává, je sice přesvědčený, že je splní, ale má toho tolik, že na ně vzápětí zapomene.


Lev - Ryby: 

Na člověka, který na něm chce jen vydělat, ho bez obav upozorněte-Ryba vám bude kupodivu vděčná. Navíc přizná, že ji samotnou by něco takového vůbec nenapadlo.


Panna - Beran: 

O tom, že by to mezi vámi neladilo, nemůže být řeč. Když chcete, aby to bylo ještě lepší, musíte se naučit poslouchat, co říká, a ne to, co si myslíte, že říká...


Panna - Býk: 

Ještě že ho máte! Zatímco vy při řešení pracovních záhad tkvíte v místě, jemu stačí jeden pohled, aby pochopil, co se děje, a ukázal vám, co máte dělat.


Panna - Blíženci: 

Když někde něco zapomene, nedělejte z toho drama. Zaprvé to schválně neudělal a zadruhé to není zdaleka taková škoda, jak si myslíte.


Panna - Rak: 

Když se na něčem potřebujete domluvit, musíte to udělat už v pondělí, bude to výhodné. V pondělí si domluvíte základy a celý zbytek týdne budete mít na dolaďování.


Panna - Lev: 

To, co vám říká, byste si měli pamatovat. Hlavně to neberte jako žert! Lev je momentálně naladěný na leccos, ale žertování ve vážných záležitostech k tomu opravdu nepatří.


Panna - Panna: 

S partnerem ze stejného znamení to není lehké. Týká se to hlavně čtvrtka a pátku, kdy budete oba unavení a kdy se vám nebude chtít toho druhého poslouchat.


Panna - Váhy: 

O tom, jak to mezi vámi vypadá, nemá tušení ani váš miláček, ani vy. Oba se ve vztazích pohybujete jako v mlze a marně čekáte na paprsek sluníčka, který situaci prosvítí.


Panna - Štír: 

V pondělí se s ním snažte domluvit na všem, co je mezi vámi a jím podstatné. Planety vytvoří příslušnou atmosféru a vy ji využijete pro to, abyste prosadili to, co považujete na potřebné.


Panna - Střelec: 

Jeho touhu cestovat sice chápete, ale zároveň si uvědomujete, že na to nemáte. Upozorněte ho na to taktně, ale tak, aby pochopil, že si na cestování půjčí jen přes vaši mrtvolu.


Panna - Kozoroh: 

Jsou věci, které nezvládnete. Kdybyste se však domluvili s Kozorohem a požádali ho, aby vám s tím pomohl, dopadlo by to daleko lépe, než si umíte představit.


Panna - Vodnář: 

Když zjistíte, že to mezi vámi nefunguje zdaleka tak, jak jste si představovali, zařaďte zpátečku. Bude to lepší, než kdybyste pokračovali ve vztahu, který stejně nemá budoucnost.


Panna - Ryby: 

Oslava jeho narozenin se docela podaří. Je to možná tím, že si vaše Ryba přestala konečně stavět vzdušné zámky a podívala se na život realisticky.


Váhy - Beran: 

S touhou po dokonalosti a prací na ní to nepřehánějte. Kdybyste nechali všemu volný průběh, dokázali byste toho víc a jeho srdce byste si získali rychleji a hlavně natrvalo.


Váhy - Býk: 

Jeho minulost s ním raději neprobírejte. Dozvěděli byste se spoustu toho, co vědět chce, ale zároveň i spoustu toho, o co ani v nejmenším nestojíte.


Váhy - Blíženci: 

Dělá si legraci i z toho, co vy berete neskutečně vážně. Využijte víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení a dejte mu jasně najevo, jak moc vás svým jednáním štve.


Váhy - Rak: 

V úterý, kdy je pod vlivem sextilu mezi Venuší a Plutem, se s vámi konečně začne nahlas a otevřeně bavit o své lásce. S údivem zjistíte, že to, co vás pojí, je daleko silnější, než jste si dosud mysleli.


Váhy - Lev: 

Jeho minulosti ho dožene. Budete ho v krizi podporovat, nebo se zatváříte povzneseně a doporučíte mu, aby si své problémy řešil sám a vás do toho netahal?


Váhy - Panna: 

Všechno je naprosto jasné. Panna je momentálně v období, kdy dokáže myslet více na vás, než na sebe, a vy si užíváte každou minutu, kdy můžete být spolu.


Váhy - Váhy: 

Víkend, kdy je Luna ve vašem znamení, si spolu krásně užijete. Možná za společnou zábavu utratíte trochu víc, než si můžete dovolit, ale to je jediné, co se vám tak trochu nepovede.


Váhy - Štír: 

Netrvejte na tom, že musíte všechno zvládnout sami. Když Štír říká, že vám nezištně a bez nároků na cokoliv pomůže, myslí to vážně a vy byste měli vzít jeho nabídku v úvahu.


Váhy - Střelec: 

Jeho smysl pro humor vás kupodivu baví. Svého Střelce ale svým přístupem spíše šokujete. Počítal s tím, že vás jím spolehlivě naštve - a teď neví, jak se smířit s tím, že je to jinak.


Váhy - Kozoroh: 

Jsou věci, které byste ve vlastním zájmu neměli hnát do krajnosti. Když Kozoroh přijde s tím, že potřebuje něco probrat, zdržte se veškerých poznámek a nastražte uši. Bude to opravdu důležité!


Váhy - Vodnář: 

Na rozdíl od vás není příznivcem polovičatých řešení a smíru za každou cenu. Nechte si jeho důvody vysvětlit a pak přiznejte, že má pravdu.


Váhy - Ryby: 

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, se opravdu stará, aby vám bylo dobře. Ve vašem vztahu vyjde k zásadní proměně, která se vám bude moc líbit.


Štír - Beran: 

Na nové začátky není nikdy pozdě. Když Beran žadoní o ještě jednu šanci, měli byste zvážit, zda mu ji opravdu nechcete dát, nebo zda ho chcete jen trápit.


Štír - Býk: 

Jeho tajemství vám lezou na nervy. Býk sice tvrdí, že před vámi nic neskrývá, Vy si ale v tomto ohledu však zdaleka nejste jistí a proto pátráte dál a dál...


Štír - Blíženci: 

Přemýšlíte, zda zvládnete projevy jeho svérázného smyslu pro humor. Prozatím jste ho vydýchat dokázali, ale teď si přiznáváte, že vás začíná štvát.


Štír - Rak: 

Dělá pro vás věci, které pro vás nikdo nedělal. Neponižujte sebe ani jeho tím, že budete přemýšlet nad zištným důvodem, který ho k tomu vede-opravdu to dělá jen a pouze z lásky!


Štír - Lev: 

Život s ním vás baví čím dál víc. Když si dáte pozor na zbytečné a hlavně naprosto neopodstatněné projevy žárlivosti, bude to navíc stále lepší.


Štír - Panna: 

Oba si ladíte a oba jste v pohodě. Trochu problémů můžete mít sice s penězi, ale to je opravdu jen tím, že šetříte daleko víc, než je rozumné a než je zdrávo.VÁHY:Utrácí za to, co vám připadá jako něco nepodstatného, ale nahlas mu to říct nesmíte. Mohli byste se dozvědět, že utrácí peníze, které si sám vydělal - a vy byste s tím museli souhlasit.


Štír - Váhy: 

Utrácí za to, co vám připadá jako něco nepodstatného, ale nahlas mu to říct nesmíte. Mohli byste se dozvědět, že utrácí peníze, které si sám vydělal - a vy byste s tím museli souhlasit.


Štír - Štír: 

Páteční úplněk zvládnete bez problémů. Vypadá to na krásnou party s kamarády, kterou si užijete přesně tak, aby vám to bylo oběma příjemné.


Štír - Střelec: 

Hlavně nerozhodujte za vás oba. Když přijde na věc, ve které se lišíte v názorech, pozorně vyslechněte svého Střelce a pouvažujte, zda náhodou nemá pravdu.


Štír - Kozoroh: 

Opravdu se chcete hádat kvůli nesmyslům? To, že Kozoroh domů donese nějakou opravdu speciální konzervu, drahou mořskou rybu nebo něco podobného, není důkaz jeho rozhazovačnosti, ale naopak lásky, kterou k vám cítí.


Štír - Vodnář: 

Potřebuje, aby se o něj někdo staral. Asi byste se měli překonat a věnovat mu trochu víc pozornosti dřív, než si jeho samoty někdo jiný všimne a taky jí využije.


Štír - Ryby: 

Jakmile přijde s tím, že byste si na nějakou práci najali známé, kteří potřebují peníze, nesmíte to dovolit. Když jim dáte peníze rovnou, bude to bez nervů a průšvih bude menší.


Střelec - Beran: 

Opravdu se rozmyslete, zda chcete opravdu znát jeho názor. To, co si myslíte, že si myslí, se může na hony lišit od názorů, které v realitě opravdu má.


Střelec - Býk: 

Hlavně nepočítejte s tím, že vám všechno odpustí. Dosud byl trpělivý a spoustu věcí vám toleroval, ale teď by ho mohlo napadnout, že už toho má dost.


Střelec - Blíženci: 

Patří k lidem, kteří mají na všechno odpověď. Když však narazí na vás, zjistí, že jste na tom v tomto ohledu podstatně lépe a konečně k vám pocítí úctu.


Střelec - Rak: 

Počítejte s tím, že o vás bude mít neustále strach. Vy mu sice vysvětlujete, že opravdu není důvod, aby se pořád jen bál, ale jeho postoj a přístup tím nezměníte.


Střelec - Lev: 

Jeho fyzické potíže jsou spojeny s pracovním přepětím. Pokuste se mu vysvětlit, že ho máte rádi takového, jaký je, takže pro vás žádné nové cíle dobývat nemusí...


Střelec - Panna: 

Než se s ním domluvíte, bude to chvíli trvat. Panna chce, abyste jí každé své hnutí mysli do podrobna vysvětlovali, a nechápe, že vás to zbytečně zdržuje.


Střelec - Váhy: 

Momentálně by si měl dopřát trochu odpočinku. Nic akutního řešit nemusí, takže může klidně odpočívat, přemítat a věnovat se především vám.


Střelec - Štír: 

S jeho názory na finance nepohnete. Když řekne, že chvíle, kdy si půjčíte, bude znamenat konec vašeho vztahu, měli byste ho vzít vážně a pro jistotu si nepůjčovat.


Střelec - Střelec: 

Na úvahy o dalekých cestách není vhodná doba. Vy se na ně sice můžete těšit, ale nakonec se stejně stane něco, co myšlenky vás obou obrátí zcela jiným směrem.


Střelec - Kozoroh: 

Mírné vztahové posuny ho z míry nevyvedou. Když se na něj jeho dosavadní protivník začne usmívat, vezme to na vědomí, ale názor, který na něj má, kvůli tomu rozhodně nezmění.


Střelec - Vodnář: 

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, je vám s ním neobyčejně dobře. Vodnář je vtipný a veselý a vy se budete cítit jako v dobách, kdy jste se do něj zamilovali.


Střelec - Ryby: 

Krize může přijít v pátek. V jeho partnerském sektoru probíhá úplněk, který ho nutí, aby bral vážně i to, co vůbec není podstatné a co si to vůbec nezaslouží.


Kozoroh - Beran: 

To, že někdo myslí za vás a místo váš, je občas docela pohodlné. Když se však do toho pustí Beran, máte na průšvih celkem spolehlivě zaděláno.


Kozoroh - Býk: 

V poslední době má pocit, že je něco špatně. Neustále se vás vyptává, zda se vám to zdá taky, a nechápe, že vás něco podobného ani nenapadlo.


Kozoroh - Blíženci: 

Některé věci byste už dál rozebírat neměli. To, co jste chtěli, jste mu už řekli - a dál už by to bylo jen zbytečné opakování toho, co už oba víte.


Kozoroh - Rak: 

Jeho životní peripetie vás opravdu zaskočí. Až koncem týdne pochopíte, že to, co jste vy brali jako prst osudu, byl ve skutečnosti jeho pečlivě promyšlený a ještě pečlivěji realizovaný záměr.


Kozoroh - Lev: 

Když se rozhodne, že vám naplánuje život, měli byste se proti tomu dost ostře ohradit. Může to sice myslet dobře, ale stejně by to nic dobrého nepřineslo.


Kozoroh - Panna: 

Jeho neustálé motivační řeči vás už štvou. Panna má dojem, že vám dobře radí, ale vy to berete jako invazi do vašeho soukromí, které byste si rádi nechali pro sebe.


Kozoroh - Váhy: 

To, že byste mohli žít bez něj, si nedokážete představit. Moc vás potěší, když vám nahlas řekne, že si to nedokáže představit ani on.


Kozoroh - Štír: 

O tom, čemu byste se v budoucnu rádi věnovali, si s ním popovídejte. Pokud se Štír rozhodne, že se postaví na vaši stranu, máte polovinu úspěchu zaručenou.


Kozoroh - Střelec: 

O tom, že ho milujete, jste nikdy nepochybovali. Přesto se však v nedělí dostanete do situace, kdy budete přemýšlet, co po něm hodit...


Kozoroh - Kozoroh: 

S tím, na co sami nejste pyšní, se mu raději nesvěřujte, věděl by na vás podstatně víc, než je potřeba. Hlavně by měl zbytečně pocit, že má nad vámi vrch, což opravdu není potřeba.


Kozoroh - Vodnář: 

Máte to s ním opravdu těžké-na jedné straně vám vysvětluje, že vás má moc rád, ale na druhé si z vás utahuje poměrně nevybíraným způsobem. Navíc nechápe, proč se vám to nelíbí...


Kozoroh - Ryby: 

Představa, že budete žít spolu, ale vlastně nezávisle, narazí na realitu. Vy byste si takový život dokázali představit a vlastně by se vám i líbil, ale Ryba je totálně proti.


Vodnář - Beran: 

Jeho ambice vám dost lezou na nervy. Máte pocit, že se v poslední době nemluví o ničem jiném, než o jeho plánech, který pro další život má, a v nichž vás odsunul na okraj.


Vodnář - Býk: 

Pokud usoudí, že je mu s vámi dobře, máte problém. Vy ho berete jako dobrého kamaráda, ale to, že byste s ním měli být nadlouho nebo navždy, vás ani nenapadne.


Vodnář - Blíženci: 

Za každou legraci se platí. Když si začnete utahovat z Blížence, nesmíte se divit, že vám odpoví tak, že budete mít co dělat, abyste se nerozplakali.


Vodnář - Rak: 

Na to, že má o vás strach, jste si už zvykli. V tomto týdnu však musíte zkonstatovat, že to přehání tak, že vám jeho starost začíná být až protivná.


Vodnář - Lev: 

Vycházíte spolu kupodivu dobře. V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, byste mu však měli dovolit, aby prokázal svou aktivitu a ukázal, co v něm je.


Vodnář - Panna: 

Představa, že spolu budete bez problémů žít, narazí na realitu. Potíž je s jeho příbuznými, kteří mají dojem, že vám mohou do všeho beztrestně mluvit a ani jeden z vás se neozve.


Vodnář - Váhy: 

V pondělí, kdy je Luna v Raku, přijde v neskutečně špatné náladě. Neptejte se ho, co se děje, protože byste ho tím jen zbytečně rozčilovali-počkejte, až se rozpovídá sám.


Vodnář - Štír: 

Partnerské záležitosti fungují na výbornou. Musíte vydýchat sebevědomí svého Štíra, který tvrdí, že je to všechno jeho zásluhou, ale to se dá zvládnout.


Vodnář - Střelec: 

Hlavně nevěřte všemu, co se o něm říká! Když slyšíte, že jde za svým cílem přes mrtvoly, vážně to neberte. Opravdu to není pravda.


Vodnář - Kozoroh: 

V jeho společnosti se necítíte dvakrát volně a svobodně. Kozoroh vás na každém kroku kontroluje a vy nevíte, zda se s tím smířit, nebo zda s tím máte raději bojovat.


Vodnář - Vodnář: 

Riskantní nápady svého partnera netolerujte! Až dosud se ho ve všem drželo štěstí, ale teď by se mohlo stát, že rozjede něco, co dopadne naprosto jinak, než čekal.


Vodnář - Ryby: 

Když se vám svěří s tím, že prožívá partnerskou krizi, berte to jako výzvu. Opravdu vám to neříká proto, abyste soucitně pokývali hlavou a ujistili ho, že to určitě přejde.


Ryby - Beran: 

Jsou věci, které mu vysvětlujete marně a nezbude, než abyste se zaťali a dali mu je příkazem. Bude tak překvapený, že se nezmůže na slovo a vám vyhoví.


Ryby - Býk: 

Jeho nápady patří k těm opravdu zajímavým. Přinesou vám sice práci, ale zase vaši finanční situaci stabilizují a dají vám šanci na všestranně lepší život.


Ryby - Blíženci: 

Není to s ním jednoduché, ale to je to poslední, co vám vadí. Když ho srovnáte s ostatními, co by přicházeli v úvahu, pochopíte, že byste se s nimi jen nudili.


Ryby - Rak: 

Krásný týden, kdy vám jde všechno, do čeho se pustíte, buď dobře nebo ještě lépe. Navíc si uvědomujete, že musíte využít každou šanci, která se objeví na obzoru.


Ryby - Lev: 

V jeho případě opravdu není potřeba, abyste jeho sebevědomí podporovali, ale spíše byste ho měli brzdit. Lev má sklon brát na lehkou váhu i to, čím by se měl zabývat opravdu vážně.


Ryby - Panna: 

Jeho zdraví vás mile překvapí. Veškeré testy dopadnou skvěle a tak, aby se mohl pomalu začít vracet do normálního života.


Ryby - Váhy: 

Složité záležitosti řešte po vzájemné dohodě. Když je budete řešit vy sami, vyřešíte je tak lehce, že vaše Váha usoudí, že na tom vlastně vůbec nic není - a neuvědomí si, že je.


Ryby - Štír: 

Návraty do bývalé práce by měl odmítnout. I když mu ten, kdo ho tam láká, ujišťuje, že to tam vypadá naprosto jinak, základní problémy zůstaly-může tam jít, ale spokojený stejně nebude.


Ryby - Střelec: 

Jeho smysl pro humor vás dostává. Poněkud tíž se s ním smiřují vaši konzervativnější přátelé, kteří jsou přece jenom zvyklí na poněkud konvenčnější způsob komunikace.


Ryby - Kozoroh: 

Patříte k velmi stabilním párům. Kozoroh patří k těm, kteří se snaží, abyste byli spokojení, a vy dokážete jeho snahu ocenit.


Ryby - Vodnář: 

Oběma by vám udělal dobře víkend, kdy byste byli jenom spolu. Zkuste investovat do víkendu, kdy byste si mohli povídat a přitom absolvovali i nějakou tu krášlicí nebo zdravotní proceduru.


Ryby - Ryby: 

Hlavně se nenechte zakřiknout nebo umlčet. Jde o týden, kdy se spousta záležitostí láme a kdy můžete svůj život posunout o několik úrovní výš.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner