Týdenní partnerské horoskopy od 25.09.2017 do 02.10.2017

Beran - Beran: 

O tom, že by byla vaše situace nesnesitelná, nechcete nic slyšet. Je sice náročná, ale pro vás dva je to spíše důvod ke zvýšené aktivitě než k depresi a ztrátě chuti do života.


Beran - Býk: 

Najednou chápete, na čem mu doopravdy záleží. Potíž bude s tím, že chce, abyste jeho hodnoty převzali, a vůbec nechápe, že vy nic takového v úmyslu nemáte.Beran - Blíženci: 

Když se začne chlubit tím, jak rychle pracuje, hlavně se nezačněte smát. Zejména v pondělí a v úterý bude sice rychle pracovat, ale pak bude svou práci ještě hodně dlouho opravovat.


Beran - Rak: 

Snaží se na vás zapůsobit všemi prostředky, které má k dispozici. Vy jste jeho strategii sice na první pohled odhalili, ale protože je vám jeho jednání příjemné, nic mu neříkáte.


Beran - Lev: 

O odhalení jeho rodinných záhad se nemusíte snažit, ale přesto se vám to podaří. Problém je jen v tom, zda se s ním o nové vědomosti podělíte, nebo zda si je necháte pro sebe.


Beran - Panna: 

Když vám začne sám od sebe vysvětlovat, že za nějaký průšvih vlastně vůbec nemůže, měli byste zpozornět. Instinkt vám říká, že je to úplně naopak - a vypadá to, že máte pravdu.


Beran - Váhy: 

Prodloužený víkend v jeho společnosti bude naprosto skvělý. Navíc je docela možné, že začnete uvažovat o tom, že svatba by vlastně vůbec nemusela být tak špatným nápadem.


Beran - Štír: 

Když se vám rozhodne vylepšit náladu, měli byste to ocenit. Na podobná gesta z jeho strany nejste zvyklí. To, co udělá, vás sice trochu vyvede z míry, ale zároveň i mile překvapí.


Beran - Střelec: 

Trvejte na tom, že si na vás má a musí najít čas. Pokud to neuděláte, riskujete stav, kdy nad vámi a vaší láskou opět zvítězí jeho kamarádi.


Beran - Kozoroh: 

Na jeho charisma se chytí spousta lidí. Vy však patříte k těm nemnohým, kteří se okouzlit nenechají a dál trvají na tom, že je problematičtější, než by se vám líbilo.


Beran - Vodnář: 

Když spolu jdete na nějakou oslavu, musíte dohlédnout na dárek. Vodnář má sice spoustu plánů, ale když přijde na věc, na všechno zapomene a místo dárku bude řešit něco úplně jiného.


Beran - Ryby: 

Pokud máte pocit, že vám dává signály, že byste se měli odvážit, hned to udělejte. Když budete čekat na lepší příležitost, riskujete, že vás předběhne někdo, kdo o něj už dlouho usiluje.


Býk - Beran: 

Váš vztah je vlastně naprosto jednoduchý. Když Berana někam pozvete, bude s tím souhlasit. Na akci pak půjdete jako kamarádi, a vracet se budete jako pár.


Býk - Býk: 

Váš postoj k životu je pro spoustu lidí neobyčejně inspirativní. Oba dokazujete, že člověk, který se snaží a pracuje, si na nepřízeň osudu většinou nemá proč stěžovat.


Býk - Blíženci: 

Když se do něčeho pustí, bude to triumf. Váš Blíženec má momentálně našlápnuto k úspěchu, a všech šancí, které dostane, dokáže náležitě využít.


Býk - Rak: 

Hlavně si nemyslete, že před ním dokážete něco ukrýt! Váš Rak sice nahlas nic neříká, ale ve skutečnosti má o vašich záležitostech lepší přehled než vy sami.


Býk - Lev: 

S partnerem z tohoto znamení se nudit nebudete. Zejména v sobotu a v neděli bude přicházet se stále novými kontroverzními nápady a vy mu je budete rozmlouvat.


Býk - Panna: 

Když vám začne něco vyčítat, tvařte se kajícně. Vůbec sice nechápete, o čem to vlastně mluví, ale máte dost rozumu, takže to nahlas nepřiznáte.


Býk - Váhy: 

Překvapí vás, jak si umí stát na svém. Když vám dojde, že s ním tentokrát nepohnete, zařaďte zpátečku a dopřejte mu pocit malého zaslouženého vítězství.


Býk - Štír: 

Hlavně si nemyslete, že je jednou provždy zadaný! Pokud máte pocit, že se na vás dívá jinak, než dosud, dejte mu najevo, že vám to nevadí - a pak už jen čekejte na to, co se stane.


Býk - Střelec: 

Jakmile vám začne něco zakazovat, zpozorněte. On vám bude sice vysvětlovat, že to dělá jen proto, že má o vás strach, ale vám je jasné, že je za tím jenom žárlivost.


Býk - Kozoroh: 

Od středy do pátku, kdy je Luna v jeho znamení, mu musíte přiznat všestrannou převahu. Když Kozoroh něco opravdu chce, můžete si být jistí, že to taky získá...


Býk - Vodnář: 

Jeho slabosti mu nevyčítejte. Když si dopřejete opravdu upřímnou chvíli, přiznáte si, že ho jejich přiznání zlidšťuje a on je pak hned o kousek přitažlivější.


Býk - Ryby: 

Těšte se na prodloužený víkend! Když se Ryba tváří tajemně a říká, že na něj dlouho nezapomenete, můžete vzít jed na to, že pro vás chystá překvapení opravdu velkého kalibru!


Blíženci - Beran: 

Hlavně si uvědomte, že nejste zodpovědní za to, jak se váš Beránek cítí. To, že není na světě spokojený, protože má dojem, že mu život hodně dluží, opravdu není vaše věc.


Blíženci - Býk: 

Najděte si čas, abyste mu alespoň jednou denně poslali zprávičku, která mu dodá chuť do života. Býk bude nadšený a poskytne vám péči, po které se budete cítit jako v ráji.


Blíženci - Blíženci: 

Když vám slibuje bezstarostný život, moc vážně to neberte. Když k sobě ale budete upřímní, sami přiznáte, že by vás něco takového vlastně ani nebavilo.


Blíženci - Rak: 

Jako partner se předvádí v tom nejlepším světle. Chová se tak bohužel jen v době, kdy jste mezi lidmi, zatímco doma je to pořád ten starý a podezíravý mrzout.


Blíženci - Lev: 

S jeho velkorysostí je to podivné. Když ho dobře pozorujete, zjistíte, že to má opravdu dobře spočítané - což znamená, že je velkorysý přesně tam, kde ho to nic nestojí.


Blíženci - Panna: 

To, že v pondělí přijde z práce naštvaný, je v jeho situaci naprosto normální. Může se stát, že mu v práci dají na svátky pohotovost a on zjistí, že s tím nic nenadělá.


Blíženci - Váhy: 

Hlavně nahlas nepřemýšlejte, zda je s vámi šťastný. Váha si sice vůbec na nic nestěžuje, ale kdybyste přišli s takovouto otázkou, určitě by si už něco vymyslela....


Blíženci - Štír: 

Konflikty vám nehrozí. V tomto týdnu byste dokonce mohli sloužit vzorem pro páry, které se neshodnou v názorech, ale které se spolu na rozdíl od vás nedokážou rozumně domluvit.


Blíženci - Střelec: 

Veškeré partnerské rozhovory probíhají v pohodě. V pohodě dokonce zvládnete i víkend, kdy hrozí, že děti přijdou domů řádově o hodiny později, než jste byli domluvení.


Blíženci - Kozoroh: 

Za to, že se vám do ničeho nechce, se nestyďte. Vy si užívejte příjemnou náladu, která vyplývá z energie Slunce ve Vahách, a Kozoroha nechte, aby plnil nepříjemné povinnosti.


Blíženci - Vodnář: 

Neustále se snaží stihnout všechno, co v poslední době zanedbával. Když mu pomůžete, bude vás to sice stát sobotu a neděli, ale zato budete mít do konce roku klid.


Blíženci - Ryby: 

Opravdu se nedonutí, aby dělal něco, do čeho se mu nechce. Změna nastane ve chvíli, kdy jeho rodiče ohlásí návštěvu a kdy se začne snažit, aby to u vás doma vypadalo co nejlépe.


Rak - Beran: 

Nenápadně se ho zeptejte na jeho dluhy. Vaše otázka ho tak rozstřelí, že si nestačí nic vymyslet, a o svých financích vám poskytne stoprocentně pravdivé informace.


Rak - Býk: 

Jde o týden, kdy je po všech stránkách na výši. Umí využít pozitivního vlivu stacionárního Pluta a zajistit hladký průběh i v záležitostech, které byste vy sami předem vzdali.


Rak - Blíženci: 

Vaše vztahy jsou naprosto skvělé. Vy jste pochopili, že Blížence doma neudržíte, a on usoudil, že k člověku, který mu poskytne volnost a svobodu, se může bez obav vracet.


Rak - Rak: 

Promluvte si s ním o své další představě společného života. S údivem zjistíte, že pořadí priorit je skoro shodné, a jediný problém je v tom, že nevíte, kdo to zaplatí.


Rak - Lev: 

Neustále zdůrazňuje, že patří k lidem, kteří se nezastaví. Vy sice víte, že to říká hlavně proto, abyste ho náležitě chválili, ale co byste pro něj neudělali...


Rak - Panna: 

Jeho poznámky vás už opravdu štvou. Využijete v pátek večer nastupujícího vlivu opozice mezi Venuší a Neptunem, a vysvětlíte mu, že by mohl být alespoň trochu zdrženlivější?


Rak - Váhy: 

Patří k lidem, kteří mají na všechno času dost. Vám to nevadí, protože jste na to zvyklí, ale jeho sourozenci kvůli tomu mohou o víkendu udělat opravdu velký kravál.


Rak - Štír: 

Neustále mluví o tom, že byste měli víc plánovat. Vám už jeho řeči lezou na nervy, ale přesto se snažíte ovládat a snažíte se předstírat, že jeho řeči berete vážně.


Rak - Střelec: 

Vsaďte na upřímnost! Když svému Střelci vyjádříte svou lásku tak, jak ji cítíte, bude to prospěšné jak pro vás, tak i pro něho.


Rak - Kozoroh: 

Čtvrteční opozice mezi Jupiterem a Uranem bude pro vás hodně náročná. Musíte rychle reagovat na něco, s čím jste nepočítali, a co bude svébytným testem vašeho vztahu.


Rak - Vodnář: 

Hlavně se neohlížejte na ostatní! Když vám někdo začne mluvit do života, přímo se ho zeptejte, kde na to vzal právo, protože vy víte, že vy jste mu ho nedali.


Rak - Ryby: 

Hlavně mu nekoukejte po jiných! Vy mu sice můžete vysvětlovat, že mu žádné nebezpečí nehrozí, protože v srdci máte jen jeho, ale on by vám stejně nevěřil.


Lev - Beran: 

Kvůli svým názorům se dostanete do zásadních sporů. Kompromis nenajdete, a proto je potřeba, abyste se společně domluvili na společném postupu.


Lev - Býk: 

Když vám něco říká, nedokážete se soustředit. Máte totiž pocit, že váš partner něco jiného říká nahlas, něco jiného si myslí a ještě něco jiného bude dělat.


Lev - Blíženci: 

To, že je to skvělý kolega, ještě neznamená, že to musí být i skvělý partner. Šanci mu sice dát můžete, ale kdybyste od začátku tušili, že to nevychází, raději včas zařaďte zpátečku.


Lev - Rak: 

Kolega z tohoto znamení se vám v něčem cítí zavázán. Vy mu sice pořád dokola vysvětlujete, že vám nic nedluží, ale on vám nakonec stejně něco přinese...


Lev - Lev: 

Občas přemýšlíte, zda vás do rozpaků uvádí schválně, nebo zda to jenom tak vyjde. V každém případě na něj budete naštvanější, než býváte obvykle.


Lev - Panna: 

Když se jde na úřad, měli byste tam jít sami. Panna začne úředníky poučovat způsobem, který je tak protivný, že se na ni naštve i člověk, co chtěl původně vystupovat vstřícně.


Lev - Váhy: 

O rychlém zbohatnutí ani neuvažujte. Když Váha přijde s tím, že má na zbohatnutí spolehlivý recept, můžete ho sice vyslechnout, ale skočit mu na to nesmíte.


Lev - Štír: 

Jsou věci, které nějak nechápete. Navíc se Štír chová tak, že vám poznání svých povahových rysů moc neulehčuje. Budete nad ním přemýšlet dál, nebo usoudíte, že se vám jinde bude dýchat lehčeji?


Lev - Střelec: 

Je potřeba, abyste do svého vztahu vnesli příjemné rituály, jejichž pomocí si budete dokazovat, že patříte k sobě. Dejte hlavy dohromady a něco spolu vymyslete!


Lev - Kozoroh: 

Když vám rozmlouvá nějaké rozhodnutí, měli byste ho poslouchat. Jeho argumenty se vám sice vůbec nelíbí, ale přesto jsou stoprocentně pravdivé...


Lev - Vodnář: 

Hlavně by se neměl plést mezi neznámé lidi. Když se pokusí zasáhnout, riskuje situaci, kdy se dosavadní nepřátelé domluví a spojenými silami se vrhnou na vás dva.


Lev - Ryby: 

Pokud si myslí, že jste namyšlení, nikterak mu to nerozmlouvejte. Na to, že se ve vás zásadně spletli, musí přijít po dlouhém uvažování sami...


Panna - Beran: 

To, že jdete správnou cestou, vám potvrdí člověk, který vás už dlouho skrytě obdivuje. Svému Beranovi se s tím snad raději nesvěřujte, byl by to jen průšvih...


Panna - Býk: 

Moc dobře vám udělá společná návštěva nějaké kulturní akce. Opět si potvrdíte, že jsou věci, o kterých spolu nemusíte mluvit, protože jsou tak samozřejmé, že slova nepotřebujete.


Panna - Blíženci: 

Konečně se dožijete chvíle, kdy na vás pohlédne s úctou. Naprosto náhodou zjistí, že jsou věci, ve kterých je on sice nadprůměrně dobrý, ale vy jste v nich ještě lepší.


Panna - Rak: 

Představa vyrovnaného partnerského života narazí na realitu. Vy dva byste se sice domluvit dokázali, ale to vašeho vztahu mluví spousta lidí, kterým do něj nic není...


Panna - Lev: 

Měl by si dávat pozor na všechno, co nemůže vlastními silami ovlivnit. S údivem zjisti, že je toho podstatně víc, než si on myslel a než jste vy doufali...


Panna - Panna: 

V práci čekejte spoustu mimořádných záležitostí. Navíc je oba umíte řešit tak efektivně, až má šéf pocit, že by se vás měl bát, protože jste po všech stránkách lepší.


Panna - Váhy: 

Když si neví rady, jste první, koho se zeptá. Vzápětí však usoudí, že to, co jste mu doporučili, je pro něj zbytečně náročné, a začne hledat jinou cestu.


Panna - Štír: 

Jeho zlozvykům ho neodnaučíte. Můžete mu sice vysvětlovat jejich škodlivost, on vám dokonce odkývá, že máte pravdu, ale jen se otočíte, bude zase všechno při starém.


Panna - Střelec: 

Pokud je na vás hrubý, odpovězte mu stejně. Obvykle to sice neděláte, ale v jeho případě by subtilnější jednání žádný pozitivní výsledek nepřineslo.


Panna - Kozoroh: 

Se staršími Kozorohy si opravdu užijete. Vůbec neberou v úvahu, že máte svého partnera, ale neustále se vás snaží přesvědčit, abyste jim konečně poskytli šanci.


Panna - Vodnář: 

O svá práva se musíte hlásit. Když nebudete bojovat, Vodnář usoudí, že se vlastně nic neděje a dál si pojede po své vlastní linii bez ohledu na cokoliv.


Panna - Ryby: 

Se svými nápady by neměl tak plýtvat. Když to, co ho napadne ohledně vylepšení vašeho bydlení, poradí kamarádům, rázem ho začnou brát jako odborníka za interiérový design.


Váhy - Beran: 

Pokud se rozhodne, že na vás vydělá, musíte mu vysvětlit, že se spletl. Bude sice naštvaný, ale vy se zase zbavíte jeho pozornosti a budete konečně mít klid.


Váhy - Býk: 

Když se rozhodne, že vám pomůže, můžete si v klidu sednout a počkat na další vývoj situace. Zejména ve čtvrtek, kdy je pod pozitivním vlivem stacionárního Pluta, zvládne všechno sám.


Váhy - Blíženci: 

O jeho rodinných poměrech se nebavte. Zaprvé se v nich nemáte šanci vyznat, a zadruhé by to bral jako útok na své soukromí, s nímž se nikomu nesvěřuje.


Váhy - Rak: 

Přiznejte si, že spolu vycházíte opravdu obtížně. Oba se sice snažíte, aby mezi vámi blesky a hromy nelítaly, ale přes veškerou snahu se vám to moc nedaří.


Váhy - Lev: 

Když přijde s tím, že byste mu měli dát ještě jednu šanci, moc nad tím přemýšlejte. Když mu řeknete, že jste se kvůli němu už nerozčilovali dost, musí uznat, že máte pravdu.


Váhy - Panna: 

Když vás začne kritizovat, obrňte se trpělivostí. Když s údivem zjistí, že se s ním nechcete hádat, začne se chovat rozumně a dokonce se vám i omluví.


Váhy - Váhy: 

Zkuste zariskovat! Udělejte první krok a dejte mu šanci, aby si uvědomil, co pro něj znamenáte, a začal se snažit, abyste spolu byli co nejdéle nebo dokonce navždy.


Váhy - Štír: 

Z lásky mu dokážete odpustit skoro všechno. Měli byste si však dávat pozor, aby vaší velkorysosti nezneužíval a nemyslel si, že nad svým jednáním nemusí přemýšlet už vůbec.


Váhy - Střelec: 

Jde o týden, kdy je dost náladový. Když pak na konci víkendu pochopíte, kvůli čemu se tak stresoval, pochopíte, že vy byste se na jeho místě chovali snad ještě hůře.


Váhy - Kozoroh: 

Náročné to bude ve čtvrtek. Váš Kozoroh něco nedomyslí, děti k tomu budou mít pár jedovatých poznámek a vy budete mít plné ruce práce s udržením domácího klidu a míru.


Váhy - Vodnář: 

V sobotu a v neděli, kdy bude pod vlivem Luny ve svém znamení, se v jeho společnosti budete cítit jako v ráji. Váš miláček přesně ví, co potřebujete, a bez váhání to pro vás udělá.


Váhy - Ryby: 

Oba se musíte držet trochu zpátky. Když to neuděláte, riskujete týden, kdy se nejdříve bouřlivě pohádáte a vyčtete si první i poslední, abyste se pak začali stejně bouřlivě smiřovat.


Štír - Beran: 

Když se vám rozhodne dávat ultimáta, musí zjistit, že má smůlu. V první chvíli to pro něj bude opravdu nečekané překvapení, ale pak se s tím dokáže docela rychle smířit.


Štír - Býk: 

Jsou věci, které už dál odkládat nesmíte. Pokud potřebujete něco probrat s rodiči, měli byste to zvládnout ve čtvrtek, kdy je velká naděje, že se rozumně domluvíte.


Štír - Blíženci: 

To, co se vám stane, by jeden nevymyslel. Nejhorší je to, že se s tím nemůžete nikomu svěřit, protože by vás stejně obvinili, že jste si celý příběh jen vymysleli.


Štír - Rak: 

Jeho podezíravost vám už leze na nervy. Zatím mu ještě trpělivě vysvětlujete, že ke svým podezřením už opravdu nemá důvod, ale taky přemýšlíte, kdy vás trpělivost přejde.


Štír - Lev: 

Dech vám vyrazí svou nebývalou skromností. Když se ho zeptáte, co by mu udělalo radost, dozvíte se, že nic nepotřebuje. Snažte se nedat najevo překvapení, které pochopitelně cítíte...


Štír - Panna: 

Jeho postřehy o vašich společných známých jsou opravdu trefné. Občas jsou sice až příliš jedovaté, ale vy naštěstí patříte k lidem, kteří si jeho ironii umí vychutnat a užít.


Štír - Váhy: 

Na to, že vám do života mluví jeho rodiče, jste si zvyklí. Teď se k nim však přidali i jeho sourozenci, což je pro vás skutečná a opravdu nelehká zkouška trpělivosti.


Štír - Štír: 

Jeho představa o partnerství narazí na tu vaši. On má totiž dojem, že on by měl velet a vy jeho příkazy s obdivným výrazem plnit, kdežto vy máte pocit, že by tomu mělo být právě naopak.


Štír - Střelec: 

Dlouhý víkend je skvělý a navíc posílí váš vztah. Oba si budete užívat odpočinku a ani vás nenapadne, abyste toho druhého hnali někam, kam se mu ani trochu nechce.


Štír - Kozoroh: 

To, že si nerozumíte, je sice fakt, ale vy s ním musíte něco dělat. Využijte čtvrtka, kdy bude Luna v jeho znamení a kdy na to budete mít dost času, a zkuste si s ním zase jednou rozumně promluvit.


Štír - Vodnář: 

Hlavně se mu zbytečně neomlouvejte. Když se něco nepodaří, stačí, když to proberete jednou. Další rozpitvávání by celou věc zkomplikovalo a vaše vztahy by to zhoršilo.


Štír - Ryby: 

Jeho projevy empatie vám už lezou na nervy. Když budete upřímní, přiznáte si, že se projevuje empaticky skoro ke každému kromě vás...


Střelec - Beran: 

Vaše partnerské záležitosti se začaly velice slibně rozvíjet. Ze zvyku sice oba pořád ještě tvrdíte, že jste jenom dobří kamarádi, ale oba víte, že je to jinak.


Střelec - Býk: 

Máte skvělou náladu a ještě lepší možnosti profesního růstu. Navíc se můžete spolehnout na podporu svého Býka, který je na vaše úspěchy pyšnější ještě víc, než jste vy sami.


Střelec - Blíženci: 

O tom, že funguje jako neřízená střela, jste věděli už dávno. Teď se však musíte smířit s tím, že svým jednáním značně zkomplikuje život i vám.


Střelec - Rak: 

Hlavně mu nevytýkejte, že se stará o rodinu! Dobře víte, že se jeho péče neomezujte jen na jeho příbuzné, ale že ji v případě potřeby rozšíří i na ty vaše.


Střelec - Lev: 

Když přijde s tím, že byste měli svůj vztah trochu zpestřit, nemusíte se bát. To, že by vám nabídl trojku, ho ani nenapadne. Půjde spíše o společný výlet do hor nebo jinou podobnou akci.


Střelec - Panna: 

Opravdu není důvod, abyste se ho nebo o něj báli. Čím větší pohodu se vám ve vztahu podaří udržet, tím zajímavější a příznivější perspektivy pak budete mít.


Střelec - Váhy: 

Popovídejte si s jeho prarodiči o dějinách jeho rodiny. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí a možná i naplánujete společnou podzimní výpravu za rodovými kořeny.


Střelec - Štír: 

O dobrou náladu vás nepřipraví. Když své jedovaté poznámky v nějakém směru přežene, dovedete ho srovnat tak, že se k vašemu překvapení skoro až rozpláče.


Střelec - Střelec: 

O tom, že patří k lidem, kteří všechno ví a znají, víte už dlouho. V tomto týdnu se však dostane do situace, se kterou si rady vědět nebude, a proto povolá na pomoc vás.


Střelec - Kozoroh: 

Hlavně si neříkejte, že mezi vámi mohl být kvalitní a oboustranně přínosný vztah. Když k sobě budete upřímní, sami přiznáte, že je to jen iluze.


Střelec - Vodnář: 

Motá se kolem vás víc, než je zdrávo. Dosud vás jeho společnosti bavila, ale teď je vám jasné, že se musíte zachovat aktivně a jasně mu sdělit, že po vztahu s ním netoužíte.


Střelec - Ryby: 

Díky jeho známým se dostanete do prostor, kam byste se sami nikdy nepropracovali. Kamarádi za to nic nechtějí, ale když je pozvete na skleničku, zlobit se nebudou.


Kozoroh - Beran: 

Finanční pokušení vás opravdu neohrožuje. Beran by sice mohl projevit chuť zariskovat, ale když mu vysvětlíte, že by to bylo riziko, sám uzná, že jsou věci, které riskovat nebude.


Kozoroh - Býk: 

Jeho chuť ke změnám vám vyloženě vyrazí dech. Když ještě přijde s tím, že chápe, že to vyžaduje jisté výdaje, které je ochoten obětovat, bude to pro vás další překvapení.


Kozoroh - Blíženci: 

Opravdu by měl vyrazit na kosmetiku. Když své problémy s pletí probere s odborníkem, s údivem zjistí, že mají velice snadné a hlavně finančně nenáročné řešení.


Kozoroh - Rak: 

Opět se přesvědčíte, že se zasekne na nepodstatných maličkostech. Když však ve čtvrtek a v pátek přijde na velké věci, bude se chovat tak, že vám nezbude, než abyste se v úctě uklonili.


Kozoroh - Lev: 

Hlavně nedejte na jeho povídání o tom, jak je skvělý. To, že mu to jeho ctitelé říkají tak často, až tomu jak oni tak on uvěří, ještě neznamená, že je to pravda.


Kozoroh - Panna: 

Kdybyste se spolu dokázali pořádně naplno pohádat, bylo by to rázem lepší. Teď však na sebe jen syčíte a vymýšlíte si jedovatosti, které nic nevyřeší, ale toho druhého jen zraní.


Kozoroh - Váhy: 

Opravdu nejste na světě proto, abyste uskutečňovali jeho sny. Bylo by ale dobře, abyste mu to řekli dřív, než se na to začne spoléhat víc, než je zdrávo.


Kozoroh - Štír: 

Patří k lidem, s nimiž dokážete naprosto bez problémů ladit. Navíc si s ním aktuálně užíváte erotické harmonie v míře, kterou jste nikdy dříve nepoznali.


Kozoroh - Střelec: 

Když přijde s tím, že byste si spolu měli otevřít láhev, neváhejte a shánějte vývrtku. Střelec hodlá vytvořit uvolněnou atmosféru, ve které spolu proberete to, co je pro něj opravdu důležité.


Kozoroh - Kozoroh: 

Veškeré společenské události zvládnete na výbornou. Předvedete se jako vynikající a vtipní společníci, a navíc vám to spolu bude neobyčejně slušet.


Kozoroh - Vodnář: 

Hlavně by si neměl zkoušet utahovat z člověka, kterého zatím moc nezná. Dotyčný může sice na první pohled vypadat trochu jako nekňuba, ale jde o typické zdání, které klame.


Kozoroh - Ryby: 

V sobotu, kdy je pod vlivem opozice mezi Venuší a Neptunem, funguje jako zdroj neobyčejných trapasů. Přesto byste měli dohlédnout, aby to nepřehnal, a život si nezkomplikoval ještě víc.


Vodnář - Beran: 

O změně práce neuvažujete, ale taky ji neodmítejte. Kdyby přišla nabídka, která by řešila vás oba, měli byste o ní alespoň pouvažovat a zeptat se na podrobnosti.


Vodnář - Býk: 

Nic se s ním neděje. Býkovi sice rozumíte ještě o něco míň, než obvykle, ale nakonec pochopíte, že se z jeho strany jedná jen o manévr, který má zastřít zájem, co o vás jeví.


Vodnář - Blíženci: 

S jeho přebytečnou energií si sami neporadíte. Kdybyste ho však o víkendu vyhnali na nějakou pořádnou túru nebo jinou fyzicky náročnou akci, byl by z něj po jejím ukončení naprosto skvělý partner.


Vodnář - Rak: 

O své starosti se s vámi dělit nebude. Je to tím, že nechce, abyste se zbytečně stresovali, a proto vám neřekne ani to, co byste měli a hlavně potřebovali vědět.


Vodnář - Lev: 

Optimální varianta vašeho vztahu neexistuje. Zvláště v neděli se přesvědčíte, že je potřeba, abyste šli cestou kompromisů. Bez nich to opravdu nejde.


Vodnář - Panna: 

O jeho spolehlivosti nepochybujte. Kdybyste v tomto směru pronesli jen slovo, Panna by se urazila a vy byste si to u ní museli dlouho a hodně intenzivně žehlit.


Vodnář - Váhy: 

Jeho pracovní tempo není zdaleka tak skvělé, jak vám neustále naznačuje. Pokud je to podřízený, odložte růžové brýle a podívejte se na něj objektivněji než dosud.


Vodnář - Štír: 

To, že je ve vašem životě a dělá vám problémy, nesvádějte na osud. Kdybyste opravdu chtěli, dokázali byste jak jej, tak starosti, které z života s ním vyplývají, ze svého života rychle eliminovat.


Vodnář - Střelec: 

Když neví, kam posunout váš vztah, musíte mu napovědět. Když si k tomu vyberete tu správnou chvíli, projeví se tak aktivně, že vás tím opravdu překvapí.


Vodnář - Kozoroh: 

Když vás táhne na sraz spolužáků nebo jinou podobnou akci, jeďte. Svého Kozoroha uvidíte v naprosto jiném světle a navíc pochopíte, proč si ho jeho kamarádi tak váží.


Vodnář - Vodnář: 

Jako společník nestojí za nic. Naštěstí máte nachystaných spoustu knížek k přečtení a filmů k zhlédnutí, takže jeho společnost nijak zvlášť nepotřebujete.


Vodnář - Ryby: 

Partner z tohoto znamení vám vyrazí dech. Když vás v sobotu obviní z něčeho naprosto nelogického, nerozčilujte se, ale uvědomte si, že při opozici mezi Venuší a Neptunem jinak jednat nemůže.


Ryby - Beran: 

Patří k lidem, kteří mají dojem, že jsou všichni kolem zbytečně pomalí a opatrní. Když něco takového řekne vám, měli byste mu nahlas vysvětlit, že jsou věci, které si k vám dovolovat nesmí a nebude.


Ryby - Býk: 

Vaše intuice vám napoví, jak na něj. Když navíc nasadíte svůj proslavený důvtip a přidáte kouzlo své osobnosti, budete z něj rázem mít opravdu oddaného ctitele.


Ryby - Blíženci: 

Když spolu někam jdete, budou se na vás všichni dívat nevlídně. Až později vám dojde, že vám ho upřímně závidí a někteří na vás i tiše žárlí.


Ryby - Rak: 

O tom, že je sexy, nepochybujete. Občas vám však připadá, že na svou přitažlivost hřeší a doufá, že mu kvůli ní odpustíte něco, za co byste každého jiného pěkně rázně hnali.


Ryby - Lev: 

Pokud si myslí, že vás přesvědčí, abyste od základů změnili svůj život a žili ten jeho, je na omylu. Klidně mu řekněte, že vy o ničem takovém neuvažujete a uvažovat nehodláte.


Ryby - Panna: 

Hned v pondělí hrozí hádka. Panna vás obviní, že jste něco zanedbali, a nenechá si vysvětlit, že vina za celý zmatek, který vznikl, je jen a pouze na její straně.


Ryby - Váhy: 

Hlavně ho nesrovnávejte s partnery, které jste měli před ním. Kdyby to zjistil, velice by se naštval - a vy byste museli přiznat, že se naštval skoro i právem.


Ryby - Štír: 

Představa společného odpoledne v nákupní galerii by měla zůstat opravdu jen představou. Kdybyste ji převedli do reality, je to záruka zbytečných a navíc velmi zraňujících hádek.


Ryby - Střelec: 

Když vám navrhuje kompromisy, berte všemi deseti. Když se pak Jupiter přesune do Štíra, na veškeré projevy velkorysosti zapomene až neskutečně rychle.


Ryby - Kozoroh: 

Se svými nadřízenými se nedomluví. Mají pocit, že se předvádí a tím je ohrožuje. Pravda to sice není, ale to nadřízenému, který se bojí o svou židli, nevysvětlíte.


Ryby - Vodnář: 

Hlavně ho nehoňte do náročné fyzické práce. Kdyby mu ruplo v zádech, vy byste z toho měli zbytečné výčitky svědomí a on by měl spoustu řečí o tom, jak jste mu zkazili víkend.


Ryby - Ryby: 

Hlavně si odpusťte cynické poznámky, které by se Ryby silně dotkly. Týká se to zvláště soboty, kdy jste oba pod planetárním tlakem, a kdy máte na toho druhého daleko přísnější metr, než by si zasloužil.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner