Týdenní partnerské horoskopy od 24.10.2016 do 31.10.2016

Beran - Beran: 

O bolestech, s nimiž v tomto týdnu zápasíte, musíte informovat svého miláčka. Jen tak pochopí, že nejste naštvaní na něj, ale že jste nevrlí proto, že vás tělo bolí a vy se s tím neumíte smířit.


Beran - Býk: 

Vyžadujte, aby s vámi partner mluvil jasně. Pokud půlku času, který spolu trávíte, musíte trávit luštěním toho, co vám vlastně říká, náladu ani váš vztah to nevylepší.Beran - Blíženci: 

Patří k lidem, kteří neradi plýtvají časem. Pochopíte to ve chvíli, kdy zjistíte, že se znáte sotva půl dne, a on vám o sobě už řekl všechno podstatné a navíc vás pozval na rande.


Beran - Rak: 

V lásce všechno probíhá jedna radost. Občas sice máte pocit, že vás miláček až moc ovládá, ale protože se vám pod jeho nadvládou žije moc dobře, žádné protesty neprobíhají.


Beran - Lev: 

Hlavně by neměl přehánět svou pracovní aktivitou. Kolegové nechápou, že to, co řeší, ho opravdu baví, a chovají se k němu jako k člověku, který se snaží za každou cenu uspět.


Beran - Panna: 

Vyžaduje, abyste si stále přibírali nové úkoly. Možná by pomohlo, kdybyste mu řekli, že nic takového dělat nebudete, a požádali ho, aby vás nepřemlouval, protože by to stejně nemělo cenu.


Beran - Váhy: 

Smiřte se s tím, že váš vztah nikdy nebude takový, jaký jste si vysnili. Nejpozději o víkendu však pochopíte, že může být daleko hezčí, protože se v něm uskuteční něco, co vás ani nenapadlo.


Beran - Štír: 

Zarazí vás svým smyslem pro humor, který projeví ve chvíli, kdy ani vy nebudete vědět, jak správně reagovat. Budete mu vděční, protože vás tím vytáhl z docela slušného trapasu.


Beran - Střelec: 

Zkuste se tvářit, jako by se nic nedělo! Pokud si Střelec myslel, že vás svým jednáním vyvede z míry, a dokonce vás přiměje uronit slzu, je nejvyšší čas, aby si uvědomil, že se zmýlil.


Beran - Kozoroh: 

Pokud chcete zápasit o jeho srdce, nečekejte! Když na něj zaútočíte hned v úterý, kdy už bude Venuše ve Střelci, bude vás sice čekat boj, ale zakončí ho slavné vítězství.


Beran - Vodnář: 

S dlužníkem z tohoto znamení to bude těžké. Při přímé konfrontaci vám naslibuje všechno, co chcete slyšet, ale jakmile vás spustí z očí, hned na všechno zapomene.


Beran - Ryby: 

Jde o týden, kdy budete večer mimo domov daleko častěji, než jste zvyklí. Vy tím budete nadšení, ale Ryba má dojem, že to s utrácením přeháníte víc, než je zdrávo.


Býk - Beran: 

Když vás začne upozorňovat na možná životní úskalí, nenechte se tím vyvést z míry. Beran to dělá jen proto, abyste mu časem nezačali vyčítat, že vás před podobným možným průběhem událostí nevaroval.


Býk - Býk: 

Je vidět, že vás zná snad ještě lépe, než se znáte vy sami. Pokud přinese lístky na kulturu, můžete bez obav vyrazit, protože je jisté, že se vám to bude až neskutečně líbit.


Býk - Blíženci: 

Hlavně nedovolte, aby se zbytečně stresoval! Čím větší stresy bude mít, tím méně energie mu bude zbývat na vás a na vytoužené chvíle ve dvou...


Býk - Rak: 

Pokud přijde s dárkem, reagujte pokud možno s noblesou. Na mysl vám sice mohou přijít lecjaké otázky, ale vy máte rozum a za žádných okolností nedovolíte, aby zazněly nahlas.


Býk - Lev: 

Patří k lidem, kteří pro lásku nelitují ani energie ani peněz. Vám sice může připadat, že to chvílemi až přehání, ale přesto netajíte, že vám jeho rozhazovačnost opravdu lichotí.


Býk - Panna: 

Dbejte, abyste se k němu chovali tak, aby ani Guth-Jarkovský nemohl mít námitky. Týká se to hlavně úterý a středy, kdy je Luna v jeho znamení, a kdy podobné věci řeší intenzivněji, než je zdrávo.


Býk - Váhy: 

Peníze, na které čeká, zatím nepřijdou. Naštěstí jsou vztahy mezi vámi dobré natolik, že můžete bez obav sáhnout do úspor a vyčkat do čtvrtka, kdy se situace vyřeší.


Býk - Štír: 

Do společnosti s ním raději moc nechoďte. Váš miláček patří k lidem, kteří jdou do bezdůvodných konfliktů, a vás opravdu nebaví situace, kdy ho nejdříve musíte mírnit a pak se za jeho jednání omlouvat.


Býk - Střelec: 

Hlavně mu nevyčítejte, že neví, jak to v životě chodí. Střelec o tom sice nahlas nemluví, ale ve skutečnosti nasbíral zkušenosti, které se s těmi vašimi nedají srovnat.


Býk - Kozoroh: 

Hlavně mu nedovolte, aby zbytečně riskoval! Týká se to hlavně víkendu, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Uranem, a kdy by se mohl dostat do potíží, které sám nezavinil.


Býk - Vodnář: 

Dovolte mu, aby třeba do Euromilionů vsadil částku, kterou můžete postrádat. Využijte pátku, kdy je Luna ve Vahách, a kdy jde o dobře vykalkulované riziko, které může být korunováno úspěchem.


Býk - Ryby: 

Hlavně mu dovolte, aby mluvil. Když jeho názory budete pořád jen shazovat, nesmíte se divit, když se urazí a kromě provozních domácích záležitostí s vámi nic probírat nebude.


Blíženci - Beran: 

Než se v jeho společnosti dostanete ke slovu, bude to chvíli trvat. Beran má momentálně pocit, že má na pravdu patent, a každého, kdo má jiný názor, bere jako svého osobního nepřítele.


Blíženci - Býk: 

Z práce chodí naprosto nepravidelně. Nedumejte, zda vás tak nekontroluje, ale buďte rádi, že jste s ním daleko častěji a máte na sebe víc času, než jste v posledních měsících měli.


Blíženci - Blíženci: 

Hlavně se navzájem neprovokujte. Nezapomeňte, že Venuše je od pondělí ve vašem partnerském sektoru, což znamená, že budete každé slovo vnímat daleko intenzivněji, než jste vnímali dosud.


Blíženci - Rak: 

Jsou věci, na které sami nestačíte. Nedejte na Raka, který říká, že se to dá nějak zvládnout, a najděte si prověřeného odborníka, který za vás danou záležitost promyslí a vyřeší.


Blíženci - Lev: 

Neustále má dojem, že byste ho měli víc reprezentovat. Potíž je v tom, že reprezentaci spojuje s nákupem oblečení, které vám nesluší a v němž se necítíte ani trochu dobře.


Blíženci - Panna: 

Hlavně si dejte pozor, aby se zbytečně nerozhádal se sousedy. Vaše Panna je zvyklá, že u vás doma má vždycky pravdu, a nechápe, že venku není na její názory nikdo zvědavý.


Blíženci - Váhy: 

Pokud jste se dosud kvůli ničemu nehádali, máte šanci. Váš miláček totiž touží po dobře vytopených pokojích, zatímco vy máte pocit, že se doma udusíte, protože je tam zbytečně horko.


Blíženci - Štír: 

Alespoň občas mu padněte kolem krku! Štír to sice nahlas nikdy nepřizná, ale po podobných bouřlivých projevech lásky velice touží a nikdy se jich nedokáže nasytit.


Blíženci - Střelec: 

Na jeho kamarády moc nedejte. Jsou stejné krevní skupiny, jako on, takže se dá čekat, že vám naslibují naprosto všechno, ale se splněním to zdaleka tak žhavé nebude.


Blíženci - Kozoroh: 

Rozepře, které mezi vámi jsou, se dají bez problémů zvládnout. Je jenom potřeba, abyste Kozorohovi vysvětlili, že tím, že přijme váš úhel pohledu, svou čest ani pověst neztratí.


Blíženci - Vodnář: 

Potíže s počítačem, které nevyřeší váš Vodnář, se v domácích podmínkách řešit nedají. Nezbude, než abyste vzali stroj pod paži a zašli do specializované firmy.


Blíženci - Ryby: 

Na to, že jeho krása něco stojí, jste si už zvykli. Ve středu, kdy je Ryba pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Neptunem, však začnete uvažovat, zda vás nestojí až moc...


Rak - Beran: 

Práce, kterou mu nabízejí, nepřijme, protože by musel pošlapat veškeré morální principy, na kterých dosud stavěl. Peníze vám sice budou chybět, ale jinak na něm budete opravdu pyšní.


Rak - Býk: 

Když říká, že nutně potřebuje chytrý telefon, nevysvětlujte, že je to nesmysl. Nejpozději během prodlouženého víkendu pochopíte, že jeho požadavek je logický a vy byste mu ho měli splnit.


Rak - Blíženci: 

Jsou věci, kterých mu může být líto, ale zpátky je už vzít nemůže. Prokažte, že máte v sobě dostatek taktu a celou záležitost zbytečně nerozebírejte.


Rak - Rak: 

Povinnosti byste si měli rozdělit tak, aby vám zbylo dost času, který můžete věnovat sami sobě. Týká se to hlavně víkend, kdy byste měli být co nejvíce spolu!


Rak - Lev: 

Neustále přemýšlíte, co dělat, abyste si ho udrželi. Možná by pomohlo, kdybyste se chovali tak, aby si sice vyrazil někam do světa, ale z dálek se rád a s chutí vracel k vám.


Rak - Panna: 

V tom, co se týká majetku, na něj zbytečně netlačte. Uvědomte si, že z těchto důvodů už několik jeho vztahů zkrachovalo, a nedovolte, abyste v jeho očích vypadali jako lačná šelma...


Rak - Váhy: 

Na hádky to naštěstí nevypadá. Oba si uvědomujete, že týden završuje prodloužený víkend, a ani jeden z vás ho nechce trávit nejdříve hádkami a pak hledáním nějakého kompromisu.


Rak - Štír: 

Když pochopí, že si k vám opravdu nemůže dovolovat, atmosféra ve vašem vztahu se rázem změní. Váš miláček pochopí, že se bez boje nedáte, a konečně si vás začne vážit.


Rak - Střelec: 

Pokud přijde s tím, že bude muset v rámci pracovních povinností vyrazit na motivační víkend, nahlas nic neříkejte. Vaše projevy žárlivosti by jen zbytečně zvedaly jeho už tak vysoké sebevědomí.


Rak - Kozoroh: 

V jeho případě jste vsadili na kvalitu a dobře jste udělali. Váš Kozoroh sice mnoho řečí nenadělá, ale když se jedná o plnění vašich přání, prokazuje se jako vnímavý partner se skvělou fantazií.


Rak - Vodnář: 

S vašimi rodiči vychází jedna radost. Budete až překvapení, a dokonce si občas řeknete, že se s vaší rodinnou větví na rozdíl od vás dokáže domluvit rychle a účinně.


Rak - Ryby: 

O starosti se vám postará příprava Vánoc. Váš miláček bude chtít, abyste dodržovali tradice jeho rodiny, a nechápe, že je nejvyšší čas, abyste si spolu vybudovali své vlastní.


Lev - Beran: 

Pozor by si měl dávat zejména za volantem. Pokud chcete víkend využít pro pouť po rodinných hrobech, měli byste mu volant pod jakoukoliv záminkou vzít z rukou a řídit sami.


Lev - Býk: 

Musí řešit záležitosti, který jako nesmysly nejen vypadají, ale nesmyslné i jsou. Bohužel je však po něm vyžadují jeho nadřízení a on se jim nemůže účinně bránit.


Lev - Blíženci: 

Může vám vytknout, že se ho ani nezeptáte a všechno důležité rozhodujete bez něj. Za jiných okolností byste se s ním hádali, ale teď se hádat nemůžete, protože ví, že máte pravdu.


Lev - Rak: 

Patří k lidem, kteří v tomto týdnu vyrábějí skandály jako na běžícím pásu. On sice svými slovy nic zlého nemyslí, ale jeho okolí si je špatně vyloží a následně se na něj naštve.


Lev - Lev: 

Hlavně nediskutujte! Ve chvíli, kdy vás v neděli zastaví dopravní policie, nasaďte patřičně kajícný výraz a tvařte se jako člověk, který chybu nejen udělal, ale který jí taky lituje.


Lev - Panna: 

Pokud podniká, čeká ho podzim plný práce a tím i peněz. On je tím nadšený, ale vy si uvědomujete, že času, kterého pro vás mu už tak málo, bude v budoucnu ještě méně.


Lev - Váhy: 

Kamarád z tohoto znamení se o vás stará způsobem, který je sice nenápadný, ale účinný. V tomto týdnu vám třeba dohodí jednorázovou brigádu, na níž si docela slušně vyděláte.


Lev - Štír: 

Když už se hádáte, mělo by to mít úroveň. O peníze nebo o politiku se hádá každý, ale vy byste se měli hádat o něco, co dokazuje vaši úroveň, vzdělání i vynalézavost.


Lev - Střelec: 

To, že máte rozdílné názory na výchovu dětí, ještě neznamená, že se na nich nedokážete domluvit. Zachovejte si chladnou hlavu a uvidíte, že se všechno velice rychle poddá.


Lev - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že vám jeho kamarád zadarmo přenechá bytové zařízení nebo něco podobného, neříkejte, že vás to uráží. Peníze, které tak ušetříte, můžete přece věnovat na svou krásu!


Lev - Vodnář: 

Jako idol moc nefunguje. Bavíte se s ním rádi, jste s ním spokojeni, ale na pověstné motýly v břiše, a kolena, která vám při pohledu na něj měknou, čekáte zatím marně.


Lev - Ryby: 

Když přijde s tím, že byste spolu měli chodit cvičit, neříkejte, že je to nesmysl, protože to dlouho nevydrží. Můžete mu však vysvětlit, že by bylo dobré, kdybyste si zatím nepořizovali permanentku.


Panna - Beran: 

Jeho tvrdohlavost vás už začíná rozčilovat. Rozhodl se pro bezlepkovou dietu nebo jiný podobný životní styl, a vůbec nechápe, že vy se do podobné změny nijak neženete.


Panna - Býk: 

Pokud ho nebudete důkladně hlídat, pořídí si kromě práce, kterou už má, ještě jednu paralelní. Než se nadějete, začne pro kamarády a známé péct vánoční cukroví, a po vás bude chtít, abyste mu pomáhali.


Panna - Blíženci: 

Když se vám svěří se svým rodinným tajemstvím, berte to jako něco, co se vyslechne, ale o čem se nemluví. Vy tím projevíte taktní přístup a on vám za něj bude opravdu vděčný.


Panna - Rak: 

Jsou chvíle, kdy před ním musíte chránit i vaše vlastní děti. Váš Rak je ve výchově velice náročný, a vy mu musíte vysvětlovat, že v tomto ohledu nemá přehánět...


Panna - Lev: 

Jeho příbuzní ho upřímně naštvou. Sami sice neudělají nic, ale to jim nezabrání, aby jedovatými slovy nekritizovali všechno, co jste udělali nebo rozhodli vy dva.


Panna - Panna: 

Když přijde s tím, že byste si měli v rámci konce roku někam vyjet, neříkejte, že na to nemáte. Pokud Panna něco takového navrhuje, je jasné, že na to má i peníze!


Panna - Váhy: 

Je čas, abyste se na něj podívali svýma vlastníma očima. Dosud jste věřili lidem, kteří ho znali dřív, než vy, a teď zjišťujete, že se v něm dost zásadně mýlili.


Panna - Štír: 

S bývalým partnerem z tohoto znamení se dokážete bez problémů domluvit. Rozpory, které mezi vámi byly, čas už dávno srovnal, a vy si užíváte nového míru, který mezi vámi panuje.


Panna - Střelec: 

Když vás začne přemlouvat k nějaké společné akci, souhlaste hned a bez boje! Pokud ji uskutečníte v pátek nebo v sobotu, bude to něco naprosto dokonalého.


Panna - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že byste ho měli založit, nenechte ho, aby vás přesvědčil, že je to vaše povinnost. Bylo by krásné, kdybyste ho dokázali odmítnout slušně, ale tak, aby věděl, že nežertujete.


Panna - Vodnář: 

Patří k lidem, kteří jsou kvůli vám ochotní obrátit svůj život totálně naruby. Zároveň však čeká, že si toho budete vážit, což je přesně to, do čeho se vám ani trochu nechce.


Panna - Ryby: 

Váš vztah se uvolňuje a vám se v jeho společnosti zase volně dýchá. Za tohoto nového rozložení sil si užijete zejména neděli, kdy si budete jistí, že jste ve správné chvíli na správném místě.


Váhy - Beran: 

Jsou rizika, která byste mu měli rozmluvit. Může vám sice vysvětlovat, že všem ostatním vycházejí, ale vy mu musíte říct, že to v jeho případě neplatí.


Váhy - Býk: 

V sobotu mu bedlivě naslouchejte. Zatímco vy se potýkáte s vlivem kvadratury mezi Marsem a Uranem, a nevíte, co dělat, on má na rozdíl od vás jasno a jde tím správným směrem.


Váhy - Blíženci: 

Hlavně by neměl v hospodách kupovat od neznámých lidí zlato a nejrůznější zajímavosti. Zlato by sice bylo pravé, ale policie, která by vám vzápětí zazvonila u dveří, by vás moc nepotěšila.


Váhy - Rak: 

Partner má kolem sebe spoustu zajímavých lidí a vy žárlíte. Často a rád vás sice ujišťuje, že opravdu miluje jenom vás, ale vy se nějak nedokážete přesvědčit, že je to pravda...


Váhy - Lev: 

Jediné, co vám neodpustí, je nuda. Naštěstí máte v tomto týdnu spoustu nápadů, které nudu z vašeho vztahu zaženou a postarají se, abyste spolu trávili samé krásné chvíle.


Váhy - Panna: 

Hlavně se od něj nenechte citově vydírat! Když Panna přijde s tím, že z nedostatku vaší lásky onemocní, klidně se zeptejte, v jaké nemocnici bude ležet a jako diagnózu hodlá mít.


Váhy - Váhy: 

Oba patříte k lidem, kteří jí rádi a s chutí. Prodlouženého víkendu pak využijete k tomu, abyste nejdříve na farmářském trhu nakoupili všechno důležité, a pak to spojenými silami zpracovali.


Váhy - Štír: 

Váš miláček je na tom po všech stránkách dobře. O to víc vás překvapí v neděli, kdy pochopíte, že si dělá starosti s něčím, co si to ani trochu nezaslouží.


Váhy - Střelec: 

Nové vztahy vám neodsouhlasí. Až teď vám dojde, že pořád doufá, že se situace obrátí v jeho prospěch, vy zapomenete na všechno, co bylo, a opět se dáte dohromady.


Váhy - Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří mají ve všem rádi pořádek. Pokud jste si od něj půjčili nějakou knížku, měli byste prohrabat celý byt, knížku najít a co nejrychleji mu ji vrátit.


Váhy - Vodnář: 

O dlouhodobém pobytu v zahraničí může sice uvažovat, ale nakonec to dopadne naprosto jinak. Usoudí, že by se mu tam bez vás stýskalo, a celou záležitost definitivně odpíská.


Váhy - Ryby: 

Na jeho pesimistické řeči nedejte. Ryba je stejně pronáší jenom proto, abyste jí je vymlouvali, a vysvětlovali, že situace není zdaleka tak zlá, jak se jí zdá.


Štír - Beran: 

Když udělá chybu, upozorněte ho na to pokud možno taktně. Vy byste sice měli v této chvíli navrch, ale váš miláček by vám to ještě nejednou omlátil o hlavu.


Štír - Býk: 

Problémy jsou s jeho příbuzným. Vyjíždí po vás způsobem, který se vám ani trochu nezamlouvá, a váš Býk to pořád bere jako povedenou legraci, se kterou si hlavu lámat nemusí.


Štír - Blíženci: 

Když se naštve, měli byste se mu raději vyhnout. Blíženec bude kolem sebe metat blesky a hromy, a byla by škoda, kdyby některý z nich přistál na vaší hlavě.


Štír - Rak: 

Váš vztah si vyžaduje trochu oddechu. Pokud se domluvíte, že budete normálně fungovat, ale do konce týdne nebudete nic řešit, bude to prospěšné pro vás i pro něj.


Štír - Lev: 

Logiku v jeho jednání nehledejte. Váš Lev vás sice miluje opravdu hodně, ale to ještě neznamená, že se bude chovat tak, aby vám po prvním slově bylo jasné, o co mu vlastně jde.


Štír - Panna: 

Hlavně nahlas neříkejte, že vy byste se na jeho místě chovali jinak. Během týdne dostanete informace, díky nimž zjistíte, že jeho situace je daleko složitější, než se vám dosud zdálo.


Štír - Váhy: 

Doporučte mu, aby zbytečně neutrácel, protože mu to stejně žádnou radost nepřinese. Dáma Váha si domů přinese šesté černé tričko a pán detektivku, kterou už doma má...


Štír - Štír: 

Jako partneři jste až zbytečně nároční. Kdybyste sobě i miláčkovi poskytli o kousek více volnosti, zavládla by doma pohoda, o které jste dosud mohli jenom snít.


Štír - Střelec: 

Když se mu v kuchyni něco nepovede, nic neříkejte. Nebudete ani muset, protože i to, co se vlastně nepovedlo, bude z chuťového hlediska naprosto dokonalé.


Štír - Kozoroh: 

S velkou relaxací v jeho společnosti nepočítejte. Kozoroh vás sice o víkendu vytáhne ven, ale místo zábavy bude hledět, abyste se moc neflákali a dali si pořádně do těla.


Štír - Vodnář: 

Zlatokopa nebo zlatokopku v něm opravdu nehledejte. Velice brzy se na vlastní kůži přesvědčíte, že miláček patří k těm, které vaše peníze vůbec nezajímají.


Štír - Ryby: 

To, že s vámi mluví na rovinu, berte jako důkaz toho, že to s vámi myslí opravdu vážně. Těm, na nichž jí nezáleží, lže do očí a ještě se u toho dokáže usmívat.


Střelec - Beran: 

Hlavně nepropadejte panice! To, že změnil názor, je důsledkem jeho vlastních hlubokých úvah a s vámi a s vaším vztahem to nemá vůbec nic společného.


Střelec - Býk: 

Jeho rodiče jsou sice nároční, ale to opravdu není důvod, abyste se jich báli. Když zjistí, že jejich dítě opravdu milujete, začnou se k vám chovat jako k dalšímu členovi rodiny.


Střelec - Blíženci: 

Když přijde s tím, že pro vás má nějakou maličkost, zpozorněte. Blíženec nikdy nedělá něco jen tak, a pokud za vámi přišel, stojí za tím něco opravdu důležitého.


Střelec - Rak: 

Jsou věci, ve kterých vyhráváte. Neopomeňte však svému Rakovi zdůraznit, že se tak snažíte jenom proto, abyste na tom byli co nejdříve oba lépe, než jste dosud.


Střelec - Lev: 

Využijte středy, kdy jste oba pod příznivým vlivem sextilu mezi Venuší a Jupiterem. Pokud se chcete rozhodnout pro společný život, neváhejte a jděte do toho!


Střelec - Panna: 

Asi byste ho měli poněkud umravnit. Celkem bezohledně se cpe na vaše místo a vůbec se netají s tím, že by ho nejradši zaujal navždy, a vás už pokud možno nikdy neviděl.


Střelec - Váhy: 

Dozvíte se o něm spoustu nového. Navíc vám to podají tak, aby vás co nejvíce šokovali. Nechápou, že se nehroutíte a naopak reagujete s nadhledem a s úsměvem.


Střelec - Štír: 

Jde o týden, kdy byste si měli naordinovat zasloužený oddech. To, že je situace vážná, vám dojde ve chvíli, kdy Štír vaši nabídku přijme s chutí a nebude se jí vůbec bránit.


Střelec - Střelec: 

Když se rozhodne, že se na něco vykašle, asi mu to nevymluvíte. Můžete mu však plasticky popsat negativní důsledky, které bude jeho rozhodnutí na něj, na vás, i na váš vztah mít.


Střelec - Kozoroh: 

Když ho někam zvete, dbejte na přiměřenost. Když usoudí, že zbytečně utrácíte, sice si to užije, ale z listiny kandidátů na perspektivní vztah vás vyškrtne.


Střelec - Vodnář: 

Ve chvíli, kdy se v pondělí večer Venuše dostane do vašeho znamení, získá váš vztah novou energii. To, co vás dosud spolehlivě nudilo, vás oba současně začne bavit!


Střelec - Ryby: 

Když vás z ničeho nic začne ujišťovat, že vám byl vždycky věrný, měli byste zpozornět. Kdyby měl v tomto ohledu čisté svědomí, nikdy by vás tak vehementně nepřesvědčoval...


Kozoroh - Beran: 

Pokud se spolu seznámíte na netu, chovejte se rozumně. Ne všechno, co vám říká a co vám o sobě vypráví, je totiž pravda.


Kozoroh - Býk: 

Jeho projekty jsou občas dost náročné. Týká se to hlavně změn ve vašem bytě. Jeho vkus sice obdivujete, ale jeho náklady musíte držet v rozumných mezích.


Kozoroh - Blíženci: 

Když se rozhodnete, že se s ním rozejdete, sdělte mu to způsobem, který ho neurazí. Hlavně se mu nesnažte lhát, protože by na to přišel a ještě to otočil proti vám.


Kozoroh - Rak: 

Hlavně se nesnažte situaci za každou cenu popohánět kupředu. Uvědomte si, že oba patříte k lidem, kteří potřebují mít čas na rozmyšlenou, a jistotu, že se nerozhodovali pod tlakem.


Kozoroh - Lev: 

To, že si myslí, že má vždycky pravdu, neznamená, že to budete respektovat i vy. Trvejte na svém názoru i v případě, kdy Lev půjde proti vám se vší energií, kterou má!


Kozoroh - Panna: 

Neustále tvrdí, že ho jenom omezujete. Nehádejte se s ním, ale dovolte mu, aby udělal své vlastní chyby a konečně pochopil, že ho občas chráníte před sebou samým.


Kozoroh - Váhy: 

S jeho láskou je to opravdu komplikované. Dobře víte, že vás má rád, ale v poslední době to dává najevo způsobem, který se vám ani trochu nezamlouvá.


Kozoroh - Štír: 

Pokud jste si až dosud mysleli, že vykazuje flegmatické rysy, zjišťujete, jak moc jste se mýlili. Pokud se Štír v neděli rozčilí, poznáte ho z nové a dlužno říct, že překvapivé stránky.


Kozoroh - Střelec: 

O vaši přízeň se sice snaží, ale k ničemu mu to není. Vy máte svůj vztah, v němž jste naprosto spokojení, a o nějakou změnu nebo dobrodružství ani trochu nestojíte.


Kozoroh - Kozoroh: 

Pokud bude něco vyřizovat, měli byste jít s ním. Dokážete mu nenápadně připomenout něco, na co by on v návalu emocí a adrenalinu pravděpodobně zapomněl.


Kozoroh - Vodnář: 

Když přijde s tím, že by měl chodit na rehabilitace, měli byste se k němu přidat. Pocit, že vás záda bolí podstatně méně, než vás bolela dosud, bude k nezaplacení...


Kozoroh - Ryby: 

Neustále vymýšlí něco, čím by vás znejistěl. Pokud tím hodlá probudit vaši žárlivost, měli byste mu vysvětlit, že to sice může zkoušet, ale měl by si uvědomit, že na vás to nezabírá.


Vodnář - Beran: 

Musíte si zvyknout na nový životní styl. Naštěstí to ani jednomu z vás nedělá větší problémy, a vy se oba na změny, které na vás už čekají, velice těšíte.


Vodnář - Býk: 

Když říká, že vás má rád, berte to opravdu vážně a hlavně si toho náležitě važte. Uvědomte si, že právě pronesl něco, co od něj častěji než třikrát za život neuslyšíte.


Vodnář - Blíženci: 

Všechno problematické, co mezi vámi bylo, se najednou rozplyne. Váš miláček na vás přestal tlačit a vy jste se konečně srovnali se vším, co život přináší.


Vodnář - Rak: 

Občas máte pocit, že váš vztah utkvěl v mrtvém bodě. Rak si však myslí, že je to v pořádku a vůbec nechápe, co se vám na tom nezamlouvá.


Vodnář - Lev: 

Když se rozhodne pro zásadní životní změnu, budete první, kdo se to dozví. Říká vám to proto, že vás považuje za kamaráda, který ho v případě, kdy by moc riskoval, zabrzdí a zarazí.


Vodnář - Panna: 

Venuše se v pondělí dostane do Střelce a vaše Panna začne být dost náladová. Je to náročné, ale přesto byste se neměli nechat vyprovokovat k něčemu, co by vás pak mrzelo!


Vodnář - Váhy: 

Překvapí vás svým samostatným rozhodnutím. Na jedné straně jste rádi, že vás zbavil starostí, na druhé si říkáte, že vám měl alespoň naznačit, co má v úmyslu.


Vodnář - Štír: 

Hlavně se před ním nesnažte nic zatajovat. Pokud to uděláte, začne mu fantazie malovat ty nejhorší scénáře a on vás začne podezírat z něčeho, co vás ani nenapadlo.


Vodnář - Střelec: 

Když si u něj chcete šplhnout, kupte mu pár časopisů z jeho oblíbeného oboru. Váš Střelec se tím zabaví a poskytne vám čas, který můžete využít k úvahám o tom, co zajímá vás.


Vodnář - Kozoroh: 

Jeho tvrdosti se nebojte. Dokud jste se dobře neznali, mohl se chovat trochu odtažitě, ale teď zjišťujete, že má srdce plné lásky, kterou poskytuje jenom vám.


Vodnář - Vodnář: 

V jeho společnosti máte neustále dobrou náladu. Je docela možné, že si s ním začnete jen proto, abyste po boku měli člověka, který vás dokáže pobavit i rozesmát.


Vodnář - Ryby: 

Láska z tohoto znamení je daleko náročnější, než to na první pohled vypadalo. Ryba si dělá nároky na celý váš život a vy nevíte, jak na to správně reagovat.


Ryby - Beran: 

Opravdu na něj nemáte trpělivost. Váš Beran neustále mění své názory a ani ho nenapadne, jak moc vám tím komplikuje vaše ostatní plány a tedy i život.


Ryby - Býk: 

Když přijde s dárkem, zpozorněte! Je docela možné, že si jím chce otevřít cestu k vašemu srdci a donutit vás, abyste souhlasili s něčím, co jste dosud odmítali.


Ryby - Blíženci: 

S partnerem z tohoto znamení je to obtížné. Venuše od pondělního večera prochází jeho partnerským sektorem a on musí flirtovat, i kdyby nechtěl...


Ryby - Rak: 

Je potřeba, abyste do posledního písmenka dodržovali dohody, které jste spolu uzavřeli. Na to, abyste je měnili za jiné a aktuálnější, ještě není vhodný čas.


Ryby - Lev: 

Ve chvíli, kdy vám začne mluvit do vašeho současného vztahu, zpozorněte. Pokud mu to tentokrát dovolíte, získá dojem, že vám má právo mluvit naprosto do všeho.


Ryby - Panna: 

Náročná je zejména středa. Venuše je v kvadratuře s Neptunem a vy spolu komunikujete tak, abyste si váš vzájemný vztah ještě více zkomplikovali.


Ryby - Váhy: 

Jeho příbuzní jsou vámi nadšeni. Nejvíc je tím překvapený váš miláček, který dosud jen řešil spory, které mezi jeho partnery a rodinou byly, a nechápe, že tentokrát je to jinak.


Ryby - Štír: 

Počítejte s tím, že utratí značnou částku za kosmetiku a jiné podobné záležitosti. Naštěstí prokáže značnou dávku zdravého rozumu a nezapomene ani na vás.


Ryby - Střelec: 

Jeho bývalého partnera se bát nemusíte. Neslynete sice velkým sebevědomím, ale když si ho prohlédnete, dojde vám, že vás tento člověk neohrozí.


Ryby - Kozoroh: 

Funguje jako člověk, který má ve všem jasno. Už vaše existence a to, že máte svou hlavu a své názory, které ani kvůli němu nezměníte, ho nevýslovně překvapí.


Ryby - Vodnář: 

Když se nedaří, nehledejte chyby jen u sebe. Za to, co se děje, můžete oba stejným dílem, a oba rovným dílem byste to taky měli řešit.


Ryby - Ryby: 

O finance se nebojte. Ve chvíli, kdy budete mít peněženku prázdnou a na kontě průvan, se jako zázrakem objeví částka, která vám pomůže důstojně přežít.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner