Týdenní partnerské horoskopy od 23.01.2017 do 30.01.2017

Beran - Beran: 

Pokud se opravdu potřebujete domluvit, musíte si pospíšit. V pondělí a v úterý, kdy se můžete opřít o společné duchovní hodnoty, to půjde podstatně lehčeji než po zbytek týdne.


Beran - Býk: 

Dohodnete se i na tom, co vám dosud dělalo problémy? Půjde to snadno, ale vy si nesmíte myslet, že máte patent na rozum a že je jakýkoliv ústupek na újmu vaší důstojnosti.Beran - Blíženci: 

Nechápete, co se s ním děje. Na rozdíl od své upovídanosti jen vytrvale mlčí a na přímé dotazy odpovídá, že nemáte mít strach, protože se nic neděje.


Beran - Rak: 

Když si k vám přijde stěžovat na život, měli byste mu vysvětlit, že tudy cesta nevede. V jeho případě je potřeba, aby pořádně zabral a okolnosti obrátil ve svůj prospěch.


Beran - Lev: 

Dokážete ho donutit, aby se rozhodl pro vás! Když mu ještě navíc vysvětlíte, že trváte na tradiční svatbě, budete sami překvapeni rychlostí, se kterou začne všechno zařizovat.


Beran - Panna: 

Je sice protivný, ale zároveň je vám jasné, že vás opravdu miluje. Navíc stačí, když počkáte do víkendu, kdy se jeho přístup k životu rázem změní.


Beran - Váhy: 

S tím, že se mu vaše plány nebudou v první chvíli zamlouvat, musíte počítat. Naštěstí záhy zchladne a pochopí, že to, co navrhujete, je to nejlepší.


Beran - Štír: 

Když přijde s tím, že si s vámi jde promluvit, zbystřete pozornost. Vypadá to, že to nenapadlo jeho, ale někoho z jeho starších příbuzných, kdo vás opravdu nemá rád.


Beran - Střelec: 

Na rozmýšlení není ve vašem případě dost času. Pokud se vyskytne dům nebo byt, který by vám vyhovoval, musíte se rozhodnout dřív, než nabídka zmizí v nenávratnu.


Beran - Kozoroh: 

Hlavně nedovolte, aby vám poroučel. Kozoroh k tomu sice má sklon, ale vy mu musíte dát najevo, že se budete rozhodovat pouze svou vlastní hlavou.


Beran - Vodnář: 

Když si k vám přijde popovídat, bude to stát za to. Oba se rozpovídáte nezvykle intenzivně, takže z toho nakonec bude noc, propovídaná až do rozednění.


Beran - Ryby: 

Všechno má svůj konec. Můžete koupit bublinky, kterými oslavíte finále jisté nepříjemné záležitosti, jež se konečně vyřeší k vašemu prospěchu.


Býk - Beran: 

Když se rozhodne, že vás získá, myslí to vážně. Pokud chcete odolat, musíte mu stejně důrazně vysvětlit, že pro něj ve vašem životě není místo.


Býk - Býk: 

Jeho příbuzní to opravdu nemají lehké. Když váš Býk přijde s tím, že byste jim měli pomoci, nebudete sice nadšení, ale taky pochopíte, že se bez vaší intervence neobejdou.


Býk - Blíženci: 

Už to, že se v tomto týdnu vůbec uvidíte, berte jako malý zázrak. Jde totiž o dny, kdy jste oba opravdu hodně vytížení, a kdy budete rádi, když se domů půjdete vyspat.


Býk - Rak: 

Neustále vás hlídá, a má pocit, že je to pořád málo. Obvykle po svobodě moc netoužíte, ale teď začínáte přemýšlet, kam mu utéct, aby vás tam zaručeně nenašel.


Býk - Lev: 

S jeho rozhodnutími je to složité. Na začátku týdne se rozhodne pro něco nerozumného, a vy mu to nedokážete vymluvit ani těmi nejrozumnějšími argumenty.


Býk - Panna: 

Pokud něco slaví, musíte se dát s dárkem vidět. Panna sice dokáže o skromnosti velice krásně hovořit, ale když se to týká jí, nějak na to neslyší.


Býk - Váhy: 

Jeho rady berte vážně. Týkají se oblasti, ve které má na rozdíl od vás spoustu životních zkušeností a kterým se vyplatí velmi pozorně naslouchat.


Býk - Štír: 

Se svými finančními záměry se vám přímo nesvěří. Naštěstí pro vás je jeho naznačování tak průhledné, že se v situaci zorientujete dřív, než by považoval za možné.


Býk - Střelec: 

Patří k lidem, pro které je radost vařit. Ať mu předložíte cokoliv, bude to chválit a ujišťovat vás, že je to jídlo, které by klidně mohlo rovnou na královskou tabuli.


Býk - Kozoroh: 

Když se na vás usmívá, měli byste zpozornět. Za úsměvem přijde požadavek, na který nejste připravení, a který staví na hlavu všechno, na čem jste se zatím domluvili.


Býk - Vodnář: 

Sobotní novoluní v jeho znamení ho neobyčejně rozpovídá. Pokud jste až dosud o upřímnosti jeho lásky pochybovali, teď je vám jasné, že vás opravdu miluje.


Býk - Ryby: 

Neustále se stará o věci, po kterých mu podle vašeho názoru nic není. Můžete ho sice upozornit na nebezpečí, která jsou s tím spojená, ale počítejte s tím, že vás poslouchat nebude.


Blíženci - Beran: 

To, že by mezi vámi zavládlo dusno, opravdu nehrozí. Oba naštěstí patříte k lidem, kteří dají přednost výbuchu před dlouhodobou tichou domácností. Ta by vás oba jen ničila.


Blíženci - Býk: 

Pokud vás přitahuje, pokuste se mu to naznačit. Býk se sice obvykle tváří nechápavě, ale jakmile od vás chytí signál, vykáže se jako neobyčejně chápavý člověk.


Blíženci - Blíženci: 

Jeho fantazie se sice dobře poslouchají, ale se skutečností nemají obvykle moc společného. Pokud byste dokázali odlišit realitu od toho, co si vymyslel, moc by to vašemu vztahu pomohlo.


Blíženci - Rak: 

Do výběru práce mu nemluvte. Můžete mu však vysvětlit, že ta, kterou si vybral, je pro něj moc náročná a hrozí, že ho spolehlivě připraví o klid a vyrovnanost.


Blíženci - Lev: 

Když nasadíte své obvyklé myšlenkové tempo, nebude vás stačit, začne se cítit jako tele a spolehlivě se naštve. Kdybyste se dokázali mírnit, bylo by to pro vás i pro něj prospěšnější.


Blíženci - Panna: 

Patří k lidem, kteří vzdor všem předpokladům dostanou něco zadarmo. Když však zjistíte, jaké podmínky takový dar zadarmo obnáší, budete rádi, že jste se podobné šance vzdali.


Blíženci - Váhy: 

Jeho šéf je k němu neobyčejně vlídný. Vaše bezelstná Váha v tom sice nic zajímavého nevidí, ale vy celou situaci vidíte jinak - a záhy pochopíte, že jste na dobré cestě.


Blíženci - Štír: 

O tom, co víte o jeho příbuzných, se s ním nebavte. Pokud si o tom bude chtít s vámi popovídat, přijde s tím v neděli večer sám a dobrovolně.


Blíženci - Střelec: 

Náročný bude pátek, kdy jste oba pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Saturnem, a kdy se můžete pohádat kvůli něčemu, co jindy řešíte s přehledem a dokonce i s humorem.


Blíženci - Kozoroh: 

Počítejte s tím, že vás začne tahat na svou stranu. Je docela komický, protože nechápe, že jste jeho záměry prohlédli a už jste se rozhodli, co uděláte.


Blíženci - Vodnář: 

Pokud něco objednává na internetu, těšte se na zábavu. Najednou zjistí, že objednal něco jiného, než původně chtěl, a bude mít plné ruce práce s nápravou.


Blíženci - Ryby: 

Ve vašem vztahu jde opravdu o hodně. Ten, kdo vyhraje v tomto týdnu ve vašich sporech, převezme velení a stane se vůdčí osobností celé vaší budoucí smečky.


Rak - Beran: 

Hlavně nezavírejte oči před tím, co se vám nelíbí. Pokud byste dokázali Berana přesvědčit, aby se postavil na vaši stranu, měli byste fenomenální úspěch jistý!


Rak - Býk: 

Neustále studuje nějaké nové kuchařky, což se vám líbí. Trochu méně se vám zamlouvá vášeň, se kterou je nakupuje a utrácí za ně peníze, které by měl dát na něco užitečnějšího.


Rak - Blíženci: 

Na to, že byste s ním prožili nezávazné dobrodružství, raději zapomeňte. Když by přišlo na věc, stejně byste se do něj zamilovali, a za krátké okouzlení platili zlomeným srdcem.


Rak - Rak: 

Jeho dosavadní život nebyl zdaleka tak idylický, jak se vám snažil namluvit. Jeho tajemství můžete sice odhalit, ale měli byste se tvářit, jako byste nic nevěděli.


Rak - Lev: 

Nová láska pro vás není důležitá. Šance na citovou změnu se sice může nabízet, ale vy se rozumně a prozíravě rozhodnete, že raději zůstanete se svými milovaným Lvem.


Rak - Panna: 

Nemáte to s ní lehké. Vaše Panna se rozhodne, že se navždy rozloučí s jedním ze svých zlozvyků, a prozíravě usoudí, že vás přesvědčí, abyste se ho pro jistotu vzdali taky.


Rak - Váhy: 

Dobře víte, že vaše fyzická forma není nic moc. Uklidníte se ve chvíli, kdy zjistíte, že Váha, která se svým fyzickým stavem vyloženě chlubí, na tom o moc lépe není.


Rak - Štír: 

To, že ho z něčeho podezíráte, ještě neznamená, že to opravdu udělal. Pokud nemáte jiné důkazy než svou intuici, nechte si svá zjištění pro sebe. Mohli byste ublížit nevinnému!


Rak - Střelec: 

Svůj vztah posílíte tím, že změníte kulisy, ve kterých se odehrává. Vyveďte ho někam, kde jste spolu ještě nebyli, a kde ho uvidíte v novém a podstatně lepším světle.


Rak - Kozoroh: 

To, co v práci prožívá, se dá označit jako klasický začarovaný kruh. Čím víc pracuje, tím víc práce dostává, tím unavenější se vrací domů a tím víc trpíte jak vy, tak váš vztah.


Rak - Vodnář: 

Občas máte dojem, že se všechno vyvíjí naprosto jinak, než byste chtěli. Naštěstí se situace o víkendu zlomí a vy se můžete těšit na zásadní změnu k lepšímu.


Rak - Ryby: 

Když se v jeho životě něco děje, jste první, kdo se to dozví. Zpočátku vám jeho oddanost skoro až lichotila, ale teď vás jeho neustále telefonáty jen rozčilují.


Lev - Beran: 

Neustále má dojem, že byste to doma měli vylepšit. Když si uvědomíte, že ho nezastavíte, dojde vám, že se musíte spolu s ním do akce pustit jen proto, abyste neztratili přehled.


Lev - Býk: 

s údivem zjistíte, že máte daleko víc společných známých, než jste si mysleli. Když si o nich začnete povídat, dozvíte se spoustu nových informací i šťavnatých klepů.


Lev - Blíženci: 

Pokud jste nezadaní, je s tím problém. Všichni se vám snaží dohodit neudatelného Blížence, a nikdo nechápe, že o tak problematického partnera zájem nemáte.


Lev - Rak: 

Oba byste si měli dávat pozor na žlučník. Nebezpečí hrozí zejména ve chvíli, kdy se Rak rozhodne, že nasmaží koblihy, které - jak známo - chutnají nejlépe teplé.


Lev - Lev: 

Dejte si pozor, abyste ve vtipkování na jeho adresu nešlápli fatálně vedle. Váš partner by se sice ovládl, ale taky by vám provinění proti své důstojnosti nikdy nezapomněl.


Lev - Panna: 

Počítejte s vyřizováním všech možných reklamací. Naštěstí máte partnera, který má veškeré dokumenty v pořádku, a který vyřídí i to, co vy sami považujete za nemožné.


Lev - Váhy: 

V sobotu se těšte na romantiku. V jeho sektoru romantických lásek a tím i ve vašem sektoru partnerském probíhá novoluní, které vás spojí pevně a dokonce možná i navždy.


Lev - Štír: 

Když vám říká, že máte sklon utrácet za nesmysly, má pravdu. Kdybyste v tomto týdnu omezili nákupy jen na to, co opravdu potřebujete, bylo by to vynikající.


Lev - Střelec: 

S vaším miláčkem najdete bez problémů společnou řeč. Potíž bude jen ve vašich rodičích, kteří mají dojem, že je až moc svobodomyslný a není na něj spolehnutí.


Lev - Kozoroh: 

Ovlivní vás způsobem, který byste ještě nedávno považovali za nemožný. Najednou přejímáte celý jeho žebříček hodnot s tím, že to je to nejlepší, čím se můžete v dalším životě řídit.


Lev - Vodnář: 

V práci ani na úřadech by se hádat neměl. Občas mu to sice může připadat jako jediný možný způsob komunikace, ale vy ho už upozorníte, že je to jinak.


Lev - Ryby: 

Pokud zaplane pro zdravou výživu a zdravý životní sil vůbec, bude to průšvih. Ryba se do něj pustí s plným nasazením, a vůbec nepočítá, kolik to vlastně stojí.


Panna - Beran: 

Pokud má své vlastní děti, čekejte problém. Ratolesti se vůči vám vymezují, a vy máte dojem, že on na vaší straně nestojí zdaleka tak přesvědčeně, jak by měl.


Panna - Býk: 

Hádat se můžete, ale bude to k ničemu. Vy mu sice předložíte své argumenty, on je vyslechne, odsouhlasí - a nakonec udělá stejně to, co chtěl udělat původně.


Panna - Blíženci: 

Pokud usoudí, že si s vámi začne, je to problém. Na jedné straně vás vztah s takovou neřízenou střelou láká, na druhé si uvědomujete, že by to bylo opravdu náročné.


Panna - Rak: 

Z toho, že ho bolí hlava, si legraci nedělejte. Týká se to hlavně víkendu, kdy je Rak pod silným marsickým tlakem a kdy váš smysl pro humor opravdu nesdílí.


Panna - Lev: 

Opravdu nemusí vědět o každém, kdo vaším životem prošel. Pokud náhodou potkáte vaši bývalou lásku, představte ji jako kamaráda a víc to už nerozebírejte.


Panna - Panna: 

Debaty ohledně dětí budou nekonečné a zbytečné. Možná by bylo rozumnější, kdybyste oba uznali, že vysvědčení je sice důležité, ale za rodinný rozvrat nestojí.


Panna - Váhy: 

Dejte mu pocit, že o něj pečujete, protože to opravdu potřebuje. Stačí, když mu do vany, ve které relaxuje, podáte šálek kávy nebo skleničku šampaňského.


Panna - Štír: 

Trpělivě čekejte na chvíli, kdy si bude chtít povídat. Je sice možné, že přijde až v neděli večer, ale zase vám v ní o sobě prochází podstatně víc, než si vůbec dokážete představit.


Panna - Střelec: 

Pokud o víkendu vyrážíte do společnosti, vezměte si pro jistotu nějaké peníze navíc. Je docela možné, že budete oba tak utancovaní, že se rozhodnete pro návrat taxíkem.


Panna - Kozoroh: 

Přesně víc, co byste dělat neměli, ale ani ho nenapadne, aby vám poradil, co dělat máte. Pokud si ho chcete vychutnat, přímo se ho zeptejte a požádejte ho o radu.


Panna - Vodnář: 

Mars se dostává do jeho komunikačního sektoru a váš Vodnář se rozpovídá. Občas máte sice pocit, že svou důležitost silně přehání, ale máte rozum a nahlas mu to neříkáte.


Panna - Ryby: 

Kritický bude zejména pátek. Oba jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Saturnem, a oba tomu druhému velmi ohnivě vyčítáte něco, za co ani omylem nemůže.


Váhy - Beran: 

Šance, která kolem něj v tomto týdnu proběhne, se už nevrátí. Vy sami ji sice chytit nemůžete, ale Berana byste měli povzbuzovat, aby neváhal a rychle po ní sáhl.


Váhy - Býk: 

Když přijde s tím, že má pro vás dárek, nic zásadního nečekejte. Býk se opět ukáže jako extrémně šetrný tvor, a to, co vám dá, bude mít hodnotu pouze symbolickou.


Váhy - Blíženci: 

Starší děti z tohoto znamení nejen poslouchejte, ale navíc nad jejich slovy i přemýšlejte. Jejích názory jim sice mohou připadat cynické, ale zase jsou stoprocentně pravdivé.


Váhy - Rak: 

Narazíte na sebe ve chvíli, kdy jste touhu po vyrovnaném a všestranně uspokojujícím vztahu skoro vzdali. Važte si svého štěstí a uvědomte si, že bylo opravdu výjimečné!


Váhy - Lev: 

O tom, že mezi vámi něco je, se začíná mluvit podstatně víc, než je zdrávo. Budete se dál tvářit, jako by se nic nedělo, nebo konečně vyjdete s pravdou na světlo?


Váhy - Panna: 

Máte jeho důvěru v míře, kterou vám každý závidí. Vy jste z toho však trochu rozpačití, protože nevíte, zda vám tím dává najevo, že vás vnímá jako možného partnera, nebo jen jako dobrého kamaráda.


Váhy - Váhy: 

To, co si myslí, je vám jedno. V tomto týdnu jste se rozhodli, že půjdete svým směrem, a ani on ani nikdo jiný vás z něj svést nedokáže.


Váhy - Štír: 

Velice příznivá je pro něj nedělní konjunkce Merkura s Plutem. Bude mluvit tak, že se budete nahlas upřímně smát a v nitru duše se ujišťovat, že je vám s ním opravdu dobře.


Váhy - Střelec: 

S jeho náladami se umíte popasovat. Dokážete to dokonce tak skvěle, že vám uzná, že nikdo jiný by ho tak nezvládl a hlavně by mu nedokázal vrátit dobré rozpoložení.


Váhy - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že je nejvyšší čas, abyste si na jaro obstarali nový zahradní nábytek nebo novou sekačku, mávněte rukou. Znáte ho dost dobře a víte, že jde o nápad, který mu nevymluvíte.


Váhy - Vodnář: 

Když chce, abyste mu sdělili, co vám na něm vlastně vadí, klidně mu to řekněte. Bude překvapený, protože to považuje za malichernost, která přece žádnou roli hrát nemůže!


Váhy - Ryby: 

Hlavně v pondělí a v úterý se snažte méně mluvit a více mu naslouchat. Je to taktika, která vás nesotní moc nervů a navíc vám spolehlivě otevře cestu k jeho srdci i mysli.


Štír - Beran: 

Přátelský vztah mu sice můžete nabídnout, ale moc velký efekt od toho nečekejte. Beranovi jde o něco naprosto jiného, a taky vám to řekne, tak, abyste na pochybách nezůstali.


Štír - Býk: 

Neustále se vám snaží vrýt do soukromí. Vy mu zase neustále dáváte najevo, že si s ním o sobě a o tom, co cítíte, bavit nehodláte, a tak vaše komunikace mile ubíhá.


Štír - Blíženci: 

Než pochopíte, o co mu ve skutečnosti jde, bude to chvíli trvat. Na konci týdne však můžete zkonstatovat, že máte jasno, a vymyslet strategii, která na něj zabere.


Štír - Rak: 

Trochu vás sice děsí, ale dělá to jen proto, aby zjistil, zda byste se o něj v krizové chvíli báli. Vynadejte mu tak, aby pochopil, že jsou věci, o kterých ani vy nežertujete!


Štír - Lev: 

Přijdou vám dlouho očekávané peníze. Dejte si však pozor, aby to dříve než vy nezjistil Lev, který by hned věděl, za jakou životní radost by zasloužily utratit.


Štír - Panna: 

Ukáže se, že to, co jste považovali za vyřízené, je pořád ještě v běhu. Může vás to velice rozčilovat, ale přesto byste se oba měli chovat tak, abyste zbytečně nenarazili.


Štír - Váhy: 

Když přijde s tím, že chce vyzkoušet něco nového, mávněte nad tím rukou. Pokud ho to bude bavit, bude to skvělé - a pokud ho to bavit nebude, alespoň vám nemůže vyčítat, že jste mu to nedopřáli.


Štír - Štír: 

Občas vám připadá, že se vyjadřuje zbytečně silně. Týká se to zvláště víkendu, kdy jste oba pod vlivem novoluní ve Vodnáři, a kdy jdete do krajnosti i tam, kde byste zrovna nemuseli.


Štír - Střelec: 

Když mu chcete vynadat, nedělejte to v pondělí. Pokud by se opřel o Lunu ve svém znamení, vysvětlil by vám to tak, že byste se nakonec jako viník všeho nedobrého začali cítit vy!


Štír - Kozoroh: 

Když slibuje, že pro vás něco udělá z čisté lásky a jen za režijní náklady, moc s tím nepočítejte. Jeho hospodárnost nakonec zvítězí a on vám napočítá stejnou cenu jako komukoliv jinému.


Štír - Vodnář: 

Krásně si s ním popovídáte, ale tím to skončí. Oběma je vám jasné, že to mezi vámi pořád jiskří, ale ani jeden kvůli tomu nehodlá bourat svůj uspořádaný život.


Štír - Ryby: 

Opět ho oceníte. V pátek jen díky jemu a jeho vnímavosti najdete východisko ze situace, jejíž zvládnutí by jinak bylo totálně nad vaše tělesné i duševní síly.


Střelec - Beran: 

Neustále přemýšlí o tom, zda je váš vztah dostatečně kvalitní. Pokud máte pocit, že podobné úvahy nejsou z jeho hlavy, jste na správné stopě!


Střelec - Býk: 

Mluví vám z duše! Konečně pochopí, že by bylo dobře, kdybyste z domova vyházeli všechny ozdobné maličkosti, na kterých se jen drží prach - a taky se do toho bez váhání pustí!


Střelec - Blíženci: 

Záležitosti, které se týkají jeho příbuzných, neřešte. Museli byste dodat, že si za to můžou sami, protože podcenili něco, co bylo opravdu zásadní a co bylo každému jasné.


Střelec - Rak: 

Když přijde s tím, že se naučí řídit kamión, protože pak sežene zaměstnání, ve kterém si vydělá spoustu peněz, nic mu nevymlouvejte. Kupodivu má ve všem pravdu!


Střelec - Lev: 

Je potřeba, abyste změnili postoj, který k němu máte. Zatímco dosud jste se snažili, abyste mu poskytli všechno, co chce, teď je potřeba, abyste ho jemně odsunuli a začali myslet na sebe.


Střelec - Panna: 

V jeho případě můžete klidně dát na první dojem. Pokud bude pozitivní, klidně si s ním někam vyrazte a začněte ho poznávat blíže a hlavně důkladněji.


Střelec - Váhy: 

Klade vám otázky, na které mu nedokážete dát odpověď. Naštěstí se můžete vymluvit na nedostatek času a vyžadované odpovědi se tak elegantně vyhnout.


Střelec - Štír: 

Ve chvíli, kdy spustíte společné plány, zjistíte, že jste si k jejich uskutečnění vybrali toho nejlepšího parťáka. Štír se stará, abyste nedělali zbytečné chyby, a vede vás od úspěchu k úspěchu.


Střelec - Střelec: 

Jakmile začne mluvit o tom, že vaše láska všechno překoná, zpozorněte. Vypadá to, že měl někde nějaký úlet a teď vám bude vysvětlovat, že vlastně o nic nešlo.


Střelec - Kozoroh: 

Připravte se na týden, kdy vás bude přesvědčovat, že má patent na pravdu. Pokud dokážete tlaku, který vyvíjí, odolat, jste opravdu dobří a zasloužíte si lepšího partnera!


Střelec - Vodnář: 

Veškeré rodinné záležitosti zvládáte. Vy byste však měli potlačit svou touhu po vtipkování, protože to je něco, co by Vodnář momentálně akceptovat nedokázal.


Střelec - Ryby: 

Opravdu nevíte, kam dřív skočit. Ryba je naštvaná, protože nedokáže pochopit, že čas, který nedáváte jí, nepoužíváte k záletům, ale k opravdové, vážné a důležité práci.


Kozoroh - Beran: 

V jeho společnosti se nějak necítíte. Neustále máte pocit, že vás Beran doslova svléká očima a přemýšlí, zda stojíte za to, aby si s vámi vůbec něco začal.


Kozoroh - Býk: 

Vaše přání splní podstatně dřív, než je vůbec stačíte pronést nahlas. Na jednu stranu vám to lichotí, ale na druhou si říkáte, že se z vašeho vztahu nějak vytrácí veškeré napětí a překvapení.


Kozoroh - Blíženci: 

Počítejte s tím, že je upovídanější, než by se vám líbilo! Opravdu se však na něj naštvete až v neděli večer, kdy si začne dělat legraci z něčeho, co vy berete moc vážně.


Kozoroh - Rak: 

Pokud přijde s tím, že byste se měli starat o jeho příbuzné, dostane vás do opravdu obtížné situace. Jde totiž o lidi, kteří pro vás neměli nikdy dobré slovo, a vy nevíte, proč byste jim měli pomáhat.


Kozoroh - Lev: 

Každá návštěva plesu se stane vaším triumfem. Váš miláček je opravdová hvězda a závist, kterou cítíte, když jdete po jeho boku, je skoro až hmatatelná.


Kozoroh - Panna: 

Nezdá se vám, že byste si zasloužili trochu radosti ze života? Kdybyste ho místo nedělního vaření pozvali na oběd, bylo by to přesně to, co by vám oběma prospělo.


Kozoroh - Váhy: 

Ve chvíli, kdy zjistíte, že vás přitahuje, se aktivně projevte. Na to, abyste si dávali na čas a čekali, jak se situace vyvine, není opravdu vhodná doba.


Kozoroh - Štír: 

Jeho tempu opravdu nestačíte. Nemusíte se však bát, protože vy jste vytrvalí, a na rozdíl od něj se nenecháte odstrašit žádnými potížemi, které se v tomto týdnu objeví.


Kozoroh - Střelec: 

Mávněte nad ním rukou. Když zjistí, že se kvůli němu nestresujete a jeho názory vás ani nezajímají, ani neovlivní, sám couvne a začne hledat cestu k dohodě.


Kozoroh - Kozoroh: 

S jeho věrností to není zdaleka tak divoké, jak se vás snaží přesvědčit. Má sice svého trvalého partnera, ale to mu nebrání, aby vám nedával najevo, že by si dal moc rád říct.


Kozoroh - Vodnář: 

Patří k lidem, kteří vám mají co nabídnout. Když se rozhodnete, že to s ním zkusíte, měli byste mu to sdělit tak, aby pochopil, že jde o zkoušku, jejíž výsledek se odvíjí od jeho chování.


Kozoroh - Ryby: 

Šetřete jeho city! To, co se dozvíte o jeho bývalých láskách, mu neříkejte, protože byste si v něm zbytečně udělali nepřítele s hodně dobrou pamětí.


Vodnář - Beran: 

Za své útraty opravdu nemůže. Týká se to zejména telefonu, kde může zavolat na číslo, které se sice tváří jako by bylo zadarmo, ale skutečnost je daleko náročnější.


Vodnář - Býk: 

Pokud se chce s někým soudit, měli byste ho v jeho rozhodnutí podporovat. To, že vyhraje a tím vylepší jeho i váš život, je vysoce pravděpodobné!


Vodnář - Blíženci: 

Hlavně se zbavte všech představ, které o něm máte. V tomto týdnu vám několikrát dokáže, že se mění jako chameleon a chová se naprosto jinak, než by se podle vašich zkušeností chovat měl.


Vodnář - Rak: 

Musíte ho povzbuzovat i ve chvíli, kdy máte pocit, že je to zbytečné. Když ho psychicky nepodpoříte, usoudí, že celý svět je proti němu, a začne se chovat vyloženě sebedestruktivním způsobem.


Vodnář - Lev: 

Dobré místo, které se mu nabízí, má jeden háček. Pokud přijde Lev s tím, že byste se za jeho prací museli stěhovat, hodně důkladně přemýšlejte, co mu odpovíte.


Vodnář - Panna: 

O tom, že se mu opravdu zamlouváte, nepochybujte. Potíž je v tom, že má dlouhodobého partnera, kterému je za leccos vděčný, a jemuž dá v mezní situaci přednost.


Vodnář - Váhy: 

Berte ho jako dárek nebeský! O tom, že je to člověk, který pro vás už jen svou existencí dělá víc, než všichni ostatní dohromady, se o víkendu přesvědčíte tak, že vám to až vžene slzy do očí.


Vodnář - Štír: 

Hlavně mu nedovolte, aby zbytečně žárlil. Jako bonus ho můžete upozornit, že jste zatím sice na žádné nepravosti nemysleli, ale pokud nezmění chování, nic jiného vám nezbude.


Vodnář - Střelec: 

Když usoudí, že byste měli vyrazit na nějaké specializované vyšetření, měli byste ho poslechnout. Musíte si však vyžádat jeho doprovod a následnou návštěvu kavárny!


Vodnář - Kozoroh: 

Některé své plány musí poněkud pozměnit. Vy jste rádi, protože se vám od počátku moc nezamlouvaly, ale protože si uvědomujete, co znamenaly pro něj, nahlas to neříkáte.


Vodnář - Vodnář: 

Fyzické námahy se nemáte proč bát. Když o víkendu někam vyrazíte, překvapíte tím zejména mladší generaci, která bude s úctou pozorovat všechno, čím se předvedete.


Vodnář - Ryby: 

Během pracovní části týdne se s ním nehádejte. Mars prochází jeho znamením a on má pocit, že má právo na boj a povinnost bojovat i ve chvíli, kdy by domluva byla daleko užitečnější.


Ryby - Beran: 

Využijte pondělního sextilu mezi Merkurem a Neptunem a otevřeně s ním pohovořte. Bylo by dobré, aby si uvědomil, že ho sice máte rádi, ale že jsou věci, které ani jemu neodpustíte.


Ryby - Býk: 

Přizná se, že sám neví, jak se rozhodnout. Vy sice přesně víte, co by měl dělat, aby se rozhodl správně, ale máte rozum a vedete ho tak, aby k rozhodnutí dospěl sám.


Ryby - Blíženci: 

Jde o týden, kdy to rozhodně nemá jednoduché. Možná byste ho měli upozornit, že ho sice máte rádi, ale s tím, že byste byli trpěliví až do nekonečna, počítat nemůže.


Ryby - Rak: 

Neustále vás tahá ven s tím, že vám čerstvý a studený vzduch prospěje. Vy si v tomto ohledu nejste sice zdaleka tak jistí, ale máte rozum a zbytečně se s ním nehádáte.


Ryby - Lev: 

Nápady mu v žádném směru nechybí. Pokud se rozhodne, že vás získá, přistoupí k tomu způsobem, který vás přesvědčí, že život bez něj bude neskutečně nudný.


Ryby - Panna: 

Ve vaší společnosti konečně přišel na chuť romantice. Pochopíte to ve chvíli, kdy neřekne, že večeře při svíčkách je nesmysl, ale pochválí vás za příjemnou atmosféru, kterou jste jimi vytvořili.


Ryby - Váhy: 

Jeho energii se vám zvládnout nepodaří. Nechcete pokusy o jeho ovlivnění vzdát a dovolit mu, aby si nos nabil sám a způsobem, který si dobrovolně vybral?


Ryby - Štír: 

To důležité, co s ním chcete probrat, odložte až na pozdní nedělní večer. Luna bude ve vašem znamení, a postará se, aby vás nejen poslouchal, ale aby vaše slova i vnímal.


Ryby - Střelec: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, mu poskytněte více volnosti. Když ho budete omezovat, hrozí, že vám uteče jak v doslovném, tak v přeneseném slova smyslu.


Ryby - Kozoroh: 

Ve středu a ve čtvrtek se konečně můžete domluvit na své budoucnosti. Trochu potíží může být jen kolem volby místa vašeho společného budoucího bydliště, ale i to zvládnete.


Ryby - Vodnář: 

To, že nemá vyřešený předešlý vztah, nic neznamená. Když se do věci vložíte vy, zapomene na svého bývalého a na jeho existenci rychleji, než byste považovali za možné.


Ryby - Ryby: 

Hlavně si navzájem nedovolte vytváření všech možných katastrofických scénářů. Situaci byste pak viděli daleko horší, než je, a vzájemně byste si jen komplikovali život.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner