Týdenní partnerské horoskopy od 22.08.2016 do 29.08.2016

Beran - Beran: 

Když se mu něco nepovede, nechte to bez komentáře. Nedá vám to tolik práce, protože toho v tomto týdnu máte tolik, že to jen zaregistrujete a hned zas poletíte dál.


Beran - Býk: 

O zákulisní informace se s ním raději nedělte. Ve chvíli, kdy by chtěl někomu imponovat, by rychle zapomněl na mlčenlivost, kterou vám slíbil, a jen mluvil a mluvil.Beran - Blíženci: 

Jeho přátelský přístup vás dostane. Marně přemýšlíte, zda na to nelaskavé, co jste mu řekli, zapomněl, nebo zda vaše jedovatá slova vůbec nepochopil.


Beran - Rak: 

Jako partner je momentálně nepřekonatelný. V jedné osobě vám servíruje jak lásku, tak přátelství, což je kombinace, o které jste dosud snili marně...


Beran - Lev: 

Jde o týden, ve kterém byste v lásce neměli riskovat. Kdyby se stalo a váš Lev se o vašem úletu dozvěděl, mohli byste dělat celkem cokoliv, a přesto by mezi vámi byl konec.


Beran - Panna: 

Neberete ho vážně a čas ukáže, že děláte dobře. To, že Panna vidí všechno daleko horší, než to v reálu je, je její věc, ale vás tím nakazit nemusí.


Beran - Váhy: 

Nějak ho nedokážete obdivovat tak, jak by si představoval. Pokuste se mu říct, že by bylo lepší, kdyby na vás tak netlačil a spíše nechal všemu volnější průběh.


Beran - Štír: 

Neustále nadává na lidi, které má kolem sebe, a podezírá je ze všeho nejhoršího. Využijte čtvrtek nebo pátek a pokuste se s ním promluvit o tom, že svět není zdaleka tak zlý, jak se mu zdá.


Beran - Střelec: 

Pokud se rozhodnete posílit váš vztah s tím, že začnete dělat něco společně, bude to pro vás mor. Střelec bude chtít šéfovat a vůbec nechápe, že se to pod jeho velením podařit nemůže.


Beran - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že byste měli přispívat na charitu, hlavně mu to nerozmlouvejte, protože se vám to stejně nepodaří. Můžete se ale postarat, aby peníze šly na něco, co považujete za užitečné i vy. VODNÁŘ:Máte ho šanci poznat jinak, než jste ho znali dosud. Počítejte však s tím, že zatímco dosud jste ho milovali rozumně, pak ho začnete milovat vyloženě bláznivě.


Beran - Vodnář: 

Máte ho šanci poznat jinak, než jste ho znali dosud. Počítejte však s tím, že zatímco dosud jste ho milovali rozumně, pak ho začnete milovat vyloženě bláznivě.


Beran - Ryby: 

Neustále ho zajímá vaše soukromí - a vy marně přemýšlíte, zda to dělá proto, že ho zajímáte, nebo zda veškeré informace sbírá a odnáší je někomu, kdo o vás chce vědět co nejvíc.


Býk - Beran: 

Hlavně mu nedovolte, aby vás nutil do něčeho, co čeho se vám nechce! To, že hodláte celý týden ležet na pláži a číst si, je vaše rozhodnutí, do kterého vám ani partner mluvit nemůže.


Býk - Býk: 

Když vám začne vyčítat sobectví, moc si to nepřipouštějte. Váš miláček totiž vyčítá sobecký přístup každému, kdo nechce tancovat tak, jak on píská.


Býk - Blíženci: 

Ve chvíli, kdy vám bude líno vyrazit na rande, se seberte a jděte. V jeho případě opravdu platí, že kdo sejde z očí, sejde z mysli! Nesmíte riskovat, že by na vás mohl rychle zapomenout.


Býk - Rak: 

Poznáváte ho z naprosto jiné stránky, než jste ho znali. Dosud jste si mohli myslet, že je to pasivní člověk, který se nechá životem bez odporu vláčet - a teď zjišťujete, že musíte svůj názor změnit.


Býk - Lev: 

Stará se vám o skutečný adrenalin. Vy marně přemýšlíte, zda to dělá proto, abyste se s ním nenudili, nebo proto, aby vám dokázal, že si umí poradit se vším, co život přinese.


Býk - Panna: 

I když se rád chlubí tím, že má všechno v hlavě geniálně srovnané, v tomto týdnu to tak divoké nebude. Kdybyste dohlédli, aby nedělal zbytečné nesmysly, moc byste mu pomohli.


Býk - Váhy: 

Neustále dumáte, jak mu říct, že to s ním chcete skončit. Když ještě chvíli vydržíte, přijde s tím, že to chce skončit on s vámi, čímž vás spolehlivě naštve...


Býk - Štír: 

Jeho myšlenky jsou celkem předvídatelné. Pokud chcete mít klid, vyberte z nich ty, které s ním sdílíte, a rovnou řekněte, že o ostatních se zatím bavit nehodláte.


Býk - Střelec: 

Když vás před ním někdo varuje, měli byste ho brát vážně. Je opravdu zbytečné, abyste negativní zkušenosti, které s ním mají vaši známí, opakovali ještě i vy.


Býk - Kozoroh: 

Ať se pustíte do čehokoliv, dopadne to skvěle. Musíte však včas zarazit Ryby a Střelce, kteří mají dojem, že všemu nejlépe rozumí, a začnou vám poskytovat nevyžádané rady.


Býk - Vodnář: 

To, že sliboval, že se hned na začátku září sejdete, nedodrží. Počítejte s tím, že se ohlásí hned v tomto týdnu s tím, že to bez vás nedokázal vydržet.


Býk - Ryby: 

Cítí se dobře všude, kde jste spolu. Uvědomte si, že jste v něm narazili na opravdu vzácný druh oddaného partnera, a dělejte všechno pro to, abyste zůstali spolu.


Blíženci - Beran: 

Když vám něco vytkne, neberte si to osobně. Kdybyste na jeho slova dokázali reagovat s rozumem a reagovat na ně vyrovnaně, bylo by to pro vás oba daleko prospěšnější.


Blíženci - Býk: 

Průšvihů se nebojte. Zní to sice paradoxně, ale veškeré nepříjemnosti, které spolu budete muset řešit, vás spojí daleko pevnější, než by vás spojily úspěchy...


Blíženci - Blíženci: 

Naděje na vylepšení vašeho vztahu stále trvá. Je ale potřeba, abyste se konečně domluvili a na jeho zkvalitnění začali pracovat oba.


Blíženci - Rak: 

Když říká, že na něm necháváte všechno, má pravdu. Kdybyste pouvažovali o novém rozdělení domácích povinností, nebylo by to vůbec špatné.


Blíženci - Lev: 

Když máte pocit, že chvílemi reaguje nepřiměřeně, není to dojem, ale fakt. Pokuste se doma vytvořit atmosféru, kdy sám pochopí, že se vztekat nemusí, protože s ním nikdo nebojuje.


Blíženci - Panna: 

Neustále se snaží, abyste pracovali víc a intenzivněji než dosud. Asi byste si s ním měli promluvit a vysvětlit mu, že vás touto taktikou nepřinutí k vyšším výkonům, ale naopak vás spolehlivě naštve.


Blíženci - Váhy: 

Cesta ke kompromisu není zdaleka tak obtížná, jak by se zdálo. Musíte však Váhu přesvědčit, že nemá patent na pravdu, což tak lehké nebude...


Blíženci - Štír: 

Novinky ohledně jeho části rodiny vás nepřekvapí. Překvapí vás však jeho rodiče, kteří sami přijdou požádat o radu s tím, že oni by situaci nezvládli.


Blíženci - Střelec: 

Pokud ho hodláte donutit, aby se vám podřídil, měli byste toto rozhodnutí ještě jednou zvážit. Riskujete, že se váš vztah změní v boj, což ani jednomu z vás neprospěje.


Blíženci - Kozoroh: 

Veškeré cesty, na které spolu vyrazíte, dopadnou skvěle. Navíc sám Kozoroh přizná, že jste pro něj byli naprosto nepostradatelní, protože on sám by si často rady nevěděl...


Blíženci - Vodnář: 

Život je daleko pestřejší, než se vám dosud zdálo. Naštěstí oba patříte k lidem, kteří nevidí důvod, proč by se měli rozčilovat, když se tomu, co se děje, mohou smát...


Blíženci - Ryby: 

Je to s ním opravdu těžké. Neustále má pocit, že byste mu měli vycházet intenzivněji vstříc, a nechápe, když mu přímo řeknete, že nevidíte důvod, proč byste to měli dělat.


Rak - Beran: 

Oba byste měli trochu víc počítat. Když budete dělat to, co je objektivně sice přínosné, ale vám se to nevyplatí, nepřinese vám to nic pozitivního a navíc budete naštvaní.


Rak - Býk: 

Když se pro něco rozhodne, nemáte to šanci změnit. Můžete ale nechat pracovat čas, který by ho mohl přesvědčit, že vyrazil na špatnou cestu, a přimět ho, aby se rozhodl, že se vrátí zpátky.


Rak - Blíženci: 

Nejdříve se starejte o sebe a až potom o něj. Může vám vytknout, že je to sobecké, ale byste přesto měli jednat tak, aby to prospělo především vám.


Rak - Rak: 

Jeho společnosti si vyloženě užíváte. Hlavně mu ale neříkejte, že nechápete, jak jste žili do doby, než se objevil. Zbytečně byste mu tím posilovali už tak dost značné sebevědomí.


Rak - Lev: 

Rozhodne se, že vám ulehčí život. Přijměte jeho návrh s noblesou, a hlavně mu nevysvětlujte, že to není potřeba, protože by si takové utrácení peněz vlastně ani nezasloužíte.


Rak - Panna: 

Na jeho návrhy nereagujte ihned, a to ani v případě, kdy přesně víte, jak odpovíte. Trocha napětí a váhání, které vám dodá punc vzácnosti, ani trochu neuškodí.


Rak - Váhy: 

Za to, že se v něm nevyznáte, se nemáte proč stydět. Váš miláček se opravdu chová tak, abyste si nebyli ničím jistí - ale nechápe, že pak si nejste jistí ani tím, co k němu cítíte.


Rak - Štír: 

Vyzkouší nové cesty a nová řešení. Kdybyste se v takové chvíli dokázali ovládnout, do ničeho mu nemluvili a omezili se jen na roli pozorovatele, bylo by to vynikající!


Rak - Střelec: 

Pokud od něj chcete slyšet něco konkrétního, asi se nedočkáte. Váš miláček má neustálé připomínky, ale když se ho zeptáte, čeho se vlastně týkají, bude vám odpovědí mlčení.


Rak - Kozoroh: 

Dalo by se říct, že teprve teď vás společný život začal pořádně bavit. Přestali jste se soustředit jen na to, co se musí udělat, a konečně jste začali i trochu žít.


Rak - Vodnář: 

Všichni ho tlačí někam, kam se mu nechce. Ocení, když vy řeknete, že byste ho tam sice viděli moc rádi, ale ctíte jeho svobodu a konečné rozhodnutí necháváte na něm.


Rak - Ryby: 

Váš životní vzor to opravdu být nemusí. Uvědomte si, že se i bez něj dokážete rozhodovat tak, abyste se za to nemuseli stydět a aby vám to ani nemuselo být líto.


Lev - Beran: 

Pokud pracuje sám na sebe, má se na co těšit. Nedá se sice říct, že by skvělé pracovní nabídky jen pršely, ale přesto jich má podstatně víc, než v jiných měsících.


Lev - Býk: 

Počítejte se spory, které vypuknou kolem pořizování školní výbavy vašich dětí. Býk trvá na to, aby se kupovalo jen to, co dlouho vydrží, zatímco vy dáváte přednost módě.


Lev - Blíženci: 

Neustále mění požadavky, které na vás má. Až dosud jste měli trpělivost, ale teď nevydržíte a doporučíte mu, aby přišel až ve chvíli, kdy bude mít ve všem podstatném jasno.


Lev - Rak: 

Když nevíte kudy kam, obraťte se na Raka. Nemusí sice mít ve všem jasno, ale na rozdíl od vás se v situaci rychle zorientuje a z nabízených řešení vybere to nejlepší.


Lev - Lev: 

Poděkujte mu za všechno, co pro vás udělal. Nebyly to sice bůhvíjaké výkony, ale zase je pro vás udělal naprosto nezištně a hlavně bez zbytečného upozorňování.


Lev - Panna: 

Komunikace mezi vámi trochu vázne. Vy byste sice mluvili moc rádi, ale protože vaše Panna o ničem jiném než o práci mluvit neumí, moc vás to s ní nebaví.


Lev - Váhy: 

Pomalu se propracováváte do další úrovně vašeho vztahu. Vaši přátelé jsou tím docela překvapení, protože mají dojem, že byste mohli ještě chvíli počkat.


Lev - Štír: 

Nové vztahy vám nehrozí. Je sice pravda, že můžete o něčem takovém uvažovat, ale když přijde na věc, dobrovolně couvnete a rychle se vrátíte domů.


Lev - Střelec: 

Může mít potíže se zády. Pokud se něco takového stane, uvědomte si, že to vlastníma rukama nezvládnete, a bez váhání ho objednejte na odbornou rehabilitaci.


Lev - Kozoroh: 

Do žádných změn se mu nechce. Když na to přijde řeč, sám uzná, že by mu udělalo dobře, kdyby pár kilo shodil, ale přesto s tím nehodlá nic dělat.


Lev - Vodnář: 

K ostré debatě dojde kvůli vaší nevymáchané puse. Vodnář chce, abyste se mu omluvili, ale vy vůbec nevidíte důvod, proč byste se měli do něčeho takového pouštět.


Lev - Ryby: 

Jde o týden, který prožíváte v neobyčejně odlehčené atmosféře. Překvapí vás tím zejména vaše Ryba, které se tomu, co by ji jindy trápilo, tentokrát jenom směje.


Panna - Beran: 

Máte to s ním opravdu těžké. Vy mu všemi možnými způsoby dáváte najevo, že jsou věci, o kterých se s ním bavit nechcete, a on se vás na to přesto ptá pořád dál.


Panna - Býk: 

Oba patříte k lidem, kteří si z drobných problémů dělají zbytečně hlavu. Nechcete toho nechat a vnímat život s trochu větším nadhledem?


Panna - Blíženci: 

Chová se tak, že vám tím zbytečně komplikuje život. Nechcete ho na to upozornit ještě dřív, než spolu někam vyrazíte, a eventuelně se ho zeptat, zda nechce zůstat doma?


Panna - Rak: 

Domluvíte se, nebo se nedomluvíte? V každém případě byste boj neměli vzdávat dřív, než kromě pokusu, který jste sami označili jako poslední, učinili ještě jeden.


Panna - Lev: 

K šéfovi z tohoto znamení se snaží propracovat člověk, který vás opravdu upřímně nesnáší. Naštěstí šéf ví, co ve vás má, a s dotyčným vymete nejen rychle, ale i důrazně.


Panna - Panna: 

Napětí, které mezi vámi trvá, pořád nebere konce. Nechcete si dopřát pár dní, které strávíte odděleně, a během nichž si oba uvědomíte, že se vám po tom druhém stýská?


Panna - Váhy: 

Když přijde s tím, že vymyslel něco, co vás oba obohatí, měli byste zpozornět. Dobře se o všem informujte, a pokud usoudíte, že je to riskantní, hned mu to rozmluvte.


Panna - Štír: 

Váš život je najednou naprosto jiný. Přesto byste měli využít posledních dnů, kdy je vám ještě příznivý Jupiter a společně si sáhnout po tom, co by vás oba mohlo obohatit.


Panna - Střelec: 

Jeho dárky přijímejte s rozjasněnou tváří a v dobré náladě. Můžete si sice myslet, že za ně zbytečně vyhazoval, ale protože máte rozum, nahlas mu to neříkáte.


Panna - Kozoroh: 

Bouřky, které ve vašem vztahu probíhají, opravdu čistí vzduch. S údivem zjistíte, že se vám po sporu, ve kterém jste konečně otevřeně mluvili o tom, co vás štve, dýchá podstatně lépe.


Panna - Vodnář: 

O tom, že domácnost vyžaduje opravy, nepochybujete. Momentálně je vám dokonce jasné, že se vám sice chtít nemusí, ale dál to odkládat opravdu nejde.


Panna - Ryby: 

Nezdá se vám, že jste na jeho slova i gesta zbytečně přecitlivělí? Neztrácejte čas i nervy tím, že v nich budete neustále hledat to, co se v nich třeba ani neskrývá.


Váhy - Beran: 

Díky své fantazii ho vidíte v naprosto jiné podobě, než je ta, kterou skutečně má. Nechcete konečně odložit sluneční brýle a ve vlastním zájmu se podívat pravdě do očí?


Váhy - Býk: 

Jeho schválení opravdu nepotřebujete. Když se rozhodnete sami a jeho postavíte až před hotovou věc, bude to pro vás i pro něj to nejlepší.


Váhy - Blíženci: 

Hlavně nepočítejte s tím, že se dokáže změnit. Může vám to sice slibovat, může si to dokonce i upřímně přát, ale když přijde na věc, svůj stín nepřekročí.


Váhy - Rak: 

Váš vztah posiluje způsobem, který se vám pomalu přestává zamlouvat. Občas můžete mít dokonce pocit, že vás svou láskou drží pod krkem a nenechá vás ani chvíli volně dýchat.


Váhy - Lev: 

V práci si ho nemůžou vynachválit. Pokud nechcete, aby byl v zaměstnání raději než doma, nezbude, než abyste změnili taktiku a začali ho chválit i vy.


Váhy - Panna: 

Oba patříte k lidem, kteří dělají složitě to, co by šlo zvládnout naprosto jednoduše. Když si to hned na začátku týdne uvědomíte a učiníte patřičné kroky, vyhnete se zbytečným stresům.


Váhy - Váhy: 

Oba potřebujete skvělého partnera. Nezdá se vám, že byste měli omezit požadavky, které na něj máte, protože to, co chcete, nemůže žádný reálný člověk splnit?


Váhy - Štír: 

Oba si musíte srovnat žebříček hodnot. Vyhnete se tak situaci, kdy vy prahnete po duchovních hodnotách, zatímco váš Štír touží po něčem, na co se dá sáhnout a z čeho je reálný užitek.


Váhy - Střelec: 

Kamarádům, kteří vás zvou na víkend, byste měli vyhovět. Své pozvání myslí opravdu vážně, a pokud je odmítnete i tentokrát, budou se nepředstíraně zlobit.


Váhy - Kozoroh: 

Je nezvykle otevřený. Pokud se s vámi začne bavit o tom, co se mu na jeho aktuálním životě nelíbí, může se u toho sice usmívat, ale každé své slovo myslí opravdu vážně.


Váhy - Vodnář: 

Jeho kondice opravdu nepatří k nejlepším. Pokud chcete, aby vypadala lépe, musíte se překonat, vzít ho za ruku, a k jakékoliv fyzické aktivitě ho doslova přinutit.


Váhy - Ryby: 

Jde o týden, kdy se budete jen obtížně domlouvat. Vaše Ryba si za všech okolností stojí na svém, a čím víc jí její názory rozmlouváte, tím víc se jich drží.


Štír - Beran: 

Hlavně se ho stále nevyptávejte, zda a co cítí. To, že nemáte v pocitech, citech a emocích jasno vy, ještě neznamená, že na tom musí být stejně.


Štír - Býk: 

Neodmítejte mu radu ve chvíli, kdy opravdu neví, co má dělat. Pro jeho mentální otužování opravdu není ta nejvhodnější doba...


Štír - Blíženci: 

Přizná, že dostal nabídku na paralelní vztah. Zkuste se obejít bez ironických komentářů a přímo se ho zeptejte, jak to probíhalo a kdo mu takový návrh dal.


Štír - Rak: 

Nabídky jeho rodičů vyslechněte, ale pak je s největší možnou zdvořilostí odmítněte. Pokud byste je přijali, záhy by si začali myslet, že vám mohou beztrestně mluvit do života.


Štír - Lev: 

Jakékoliv změny máte oba neradi. Momentálně je vám však jasné, že se školní rok mílovými kroky blíží, a vy se musíte jeho požadavkům co nejlépe přizpůsobit.


Štír - Panna: 

Když zjistíte, že vám lhal, nerozčilujte se, protože by to k ničemu nebylo. Když si s ním o tom popovídáte, zjistíte, že to dělal proto, aby vás ochránil před opravdu reálným nebezpečím.


Štír - Váhy: 

Když přijde s tím, že si na příští dovolenou vyjede na maják, kde bude zaručeně sám, odpusťte si ironické komentáře. Po letošní dovolené by bylo spíše divné, kdyby po něčem takovém netoužil.


Štír - Štír: 

Snažte se k němu chovat s větší něhou. To, že jste dobří kamarádi, jste už prokázali, a teď je čas, abyste si dali najevo, že se vnímáte i jako milenci.


Štír - Střelec: 

Když mu v práci začnou mluvit do výběru spolupracovníků, měl by se nahlas ozvat. Člověk, kterého se mu šéf snaží vnutit, mu s prací nepomůže a jen mu zkomplikuje život.


Štír - Kozoroh: 

Opravdu nemusíte všechno dělat jenom spolu. Když si naplánujete každý svůj vlastní víkend a pak si popovídáte, jaké to bylo, bude to daleko přínosnější.


Štír - Vodnář: 

Když se mu za volantem něco opravdu nepodaří, nechte to bez komentáře. Bude to lepší, než kdybyste mu nahlas řekli přesně to, co ví i bez vás.


Štír - Ryby: 

Intenzita jeho citů vás vyvede z míry. Věděli jste, že vás má rád, ale s tím, že je na vás citově doslova závislý, jste nepočítali ani ve snu.


Střelec - Beran: 

Snažte se ho moc nekontrolovat. Můžete mít sice pocit, že to nutně potřebuje, ale přesto byste měli respektovat jeho osobní svobodu a zbytečně to nepřehánět.


Střelec - Býk: 

Na zákulisní intriky ho moc neužijete. Pokud mu něco svěříte s tím, že o tom nemá nikomu povídat, můžete si být jistí, že to nejpozději o víkendu budou vědět všichni.


Střelec - Blíženci: 

Má na vás podstatně méně času, než by se vám líbilo. Můžete si ale být jisti, že čas, který si na vás najde, dokáže využít skvěle a na sto procent.


Střelec - Rak: 

Sáhne po vás minulost. Budete sami překvapení, jak intenzivně se vám po něm zasteskne a jak budete sami se sebou zápasit a vysvětlovat si, že není rozumné, abyste mu volali.


Střelec - Lev: 

Prince na bílém koni nebo královny ze Sáby se nedočkáte. Při svém životním štěstí však zakopnete o Lva, který oba výše uvedené nejen nahradí, ale i předčí!


Střelec - Panna: 

Vaše vztahy jsou pod silným tlakem. Pokud chcete předejít zbytečným skandálům, zapomeňte na jedovaté poznámky a se svou Pannou jednejte s vybranou zdvořilostí.


Střelec - Váhy: 

Sami v sobě se nevyznáte, i když se o to opravdu upřímně snažíte. Naštěstí máte vedle sebe člověka, který se v situaci orientuje a ve všech životních složitostech vám poradí.


Střelec - Štír: 

Skvělý bude zejména víkend. Váš miláček je k zulíbání a dokonce zapomene na všechny své obvyklé jedovaté poznámky, v jejichž užívání je obvykle mistrem.


Střelec - Střelec: 

Plané filosofování je vám naprosto k ničemu. Momentálně se od vás chce konkrétní jednání a zcela reálné nápady, na kterých potom můžete oba stavět svůj vlastní život.


Střelec - Kozoroh: 

Nad radami, které vám dává, neohrnujte nos. Líbit se vám sice nemusí, ale když se nad nimi zamyslíte, sami pochopíte, že jsou pro vás velice užitečné.


Střelec - Vodnář: 

Na to, že vás větroplach z tohoto znamení láká, není nic podivného. Než však rozjedete vztah, měli byste si uvědomit, že představa, že ho zklidníte, je naprosto mimo mísu.


Střelec - Ryby: 

Sám v sobě se nevyzná, a proto chce, abyste mu poradili. Neříkejte, že je to pro vás nezvládnutelný úkol a pokuste se mu odpovědět, jak nejlépe dokážete.


Kozoroh - Beran: 

Jeho potřeby přesahují všechno, co považujete za rozumné. Pokuste se s ním promluvit a přimět ho, aby ke svým výdajům začal přistupovat rozumnějším způsobem.


Kozoroh - Býk: 

Jeho společnost vás vyloženě vyčerpává. Býk chce, abyste mu radili s každým důležitějším životním krokem, a nechápe, že vám na něco takového chybí kapacita.


Kozoroh - Blíženci: 

Vaše city opětuje způsobem, který vám připadá až přehnaný. Kdybyste ale chvíli vydrželi, zjistili byste, že se vám jeho láskyplné projevy začínají vlastně i líbit.


Kozoroh - Rak: 

Všechny potíže, které aktuálně musíte řešit, mají základ v komplikované komunikaci. Pokud chcete situaci zvládnout, dávejte konkrétní otázky a vyžadujte konkrétní odpovědi!


Kozoroh - Lev: 

S pomocníky v domácnosti to máte těžké. Pokud nějakého seženete, stejně nepřijde, a veškerá práce zůstane stejně pouze na vás dvou.


Kozoroh - Panna: 

Jeho čas je opravdu drahý. Pokud si na vás v tomto týdnu utrhne dvě hodiny v kuse, můžete to brát jako skutečný, pravý a nefalšovaný důkaz jeho lásky.


Kozoroh - Váhy: 

Opravdu nemůžete čekat, že se kvůli vám od základu změní. Jako výhru však můžete brát i to, že se o něco takového alespoň pokusí.


Kozoroh - Štír: 

Pořejte mu chvíli, kdy může spát na vavřínech. Štír toho v poslední době zvládl tolik, že si chvíli odpočinku, poklidu a možná i obdivu z vaší strany nepochybně zaslouží.


Kozoroh - Střelec: 

Znovu se vracíte k věcem, o kterých jste spolu už nikdy nechtěli mluvit. Opravdu si uvědomujete, jakou cenu platíte za informace, které vlastně nemusíte vůbec vědět?


Kozoroh - Kozoroh: 

To, že se kolem něj točí někdo o dost mladší, vás znepokojovat nemusí. Váš miláček se sice rád nechá obdivovat, ale nějaký skutečný úlet opravdu nehrozí.


Kozoroh - Vodnář: 

Zarazte ho hned ve chvíli, kdy vám začne mluvit do života. Může si být sice jistý, že dobře ví, co je pro vás dobré, ale konečné rozhodnutí musí být výhradně na vás.


Kozoroh - Ryby: 

Napětí, které mezi vámi visí, v poslední době houstne. Pokud to chcete definitivně vyřešit, vyhraďte si na to víkend, kdy je Luna v Raku a tedy vysoká možnost, že se domluvíte.


Vodnář - Beran: 

Nenápadně vás upozorní na morální dluh, který vůči němu máte. Nic mu nevysvětlujte, ale snažte se udělat všechno pro to, abyste alespoň část svých dluhů splatili.


Vodnář - Býk: 

Nemalujte čerta na zeď. Váš vztah sice nepatří k těm nejjednodušším, ale k úvahám o tom, že vám Býk jen zkazil život, důvod opravdu není.


Vodnář - Blíženci: 

To, že jste něco zapomněli na dovolené, je sice nemilé, ale tragédie to není. Navíc záhy zjistíte, že vám osud jednu ztrátu na druhé straně kompenzoval docela slušným ziskem.


Vodnář - Rak: 

Když se vám nelíbí něco, co vymyslel, klidně mu to řekněte. Nejdříve bude překvapený, pak zaražený, a nakonec sám a dobrovolně přizná, že vlastně máte pravdu.


Vodnář - Lev: 

V práci bude muset řešit i to, s čím zatím nemá větší zkušenosti. Když se do toho pustí ve středu nebo ve čtvrtek, zjistí, že to není zdaleka tak obtížné a že ho to dokonce i baví.


Vodnář - Panna: 

Romantiku z něj nedostanete. Panna sice pro vás udělá všechno, co je v jejích silách a ještě něco navíc, ale o tom, že vám svou lásku vyjádří slovy, se vám může leda zdát.


Vodnář - Váhy: 

Hlavně nepropadejte panice! Když se nenecháte vyvést z míry jeho špatnou náladou a prudkými reakcemi, záhy zjistíte, že jeho rozladěnost s vámi nemá nic společného.


Vodnář - Štír: 

Nepropadejte panice! Pokud máte pocit, že před vámi váš Štír něco tají, nedovolte, aby vás užírala podezíravost a místo detektivního pozorování se ho zeptejte přímo.


Vodnář - Střelec: 

Jeho jedovaté poznámky se vám vydýchat nepodaří. Raději se o to ani nesnažte, protože hrozí, že krocené emoce vybuchnou za pár chvil silou až dvojnásobnou.


Vodnář - Kozoroh: 

Připravte se na dárky, které vám vyrazí dech! Kozoroh materiálními důkazy své přízně obvykle neplýtvá, ale když se už k něčemu rozhoupe, bude to stát za to.


Vodnář - Vodnář: 

Když se rozhodne, že se vám nasáčkuje natrvalo do života, nemáte se šanci bránit. Je ale potřeba říct, že se k velké obraně vlastně ani nechystáte.


Vodnář - Ryby: 

Party, na které spolu vyrazíte, se vám ani trochu nezamlouvají. Místo inteligentní konverzace vás čekají řeči, které by se podle vás hodily leda tak na večírek základní školy.


Ryby - Beran: 

V jeho rozhodnutích mu nezabráníte, a protože máte své životní zkušenosti, ani se o to nepokoušíte. Můžete mu ale plasticky popsat riziko, do kterého se pouští, a doufat, že vás poslechne.


Ryby - Býk: 

Momentálně patří k lidem, kteří jsou k neutahání. Neustále pro vás i pro sebe vymýšlí nové úkoly, a ještě se diví, že vy byste rádi alespoň občas odpočívali.


Ryby - Blíženci: 

Z kuchyně ho vyžeňte! Když ho tam necháte, bude neustále vtipkovat, takže hrozí, že se budete sice skvěle bavit, ale do bábovky přidáte místo cukru sůl...


Ryby - Rak: 

Dohlédněte, aby se nezbláznil! Když mu vysvětlíte, že příprava dětí do školy se nemusí automaticky rovnat manévrům před válkou, uděláte pro klid v rodině opravdu hodně.


Ryby - Lev: 

Neustále má pocit, že byste se mu měli víc svěřovat. Možná by pomohlo, kdybyste i vy začali tlačit na něj, a chtěli, aby s vámi mluvil o tom, o čem se mu hovořit nechce.


Ryby - Panna: 

Šance na druhou dovolenou je poměrně vysoká. Pokud vám to zaměstnavatel dovolí, neváhejte a vyrazte někam, kde budete sami a kde kolem vás zavládne klid.


Ryby - Váhy: 

Znáte se docela dlouho, ale to ještě neznamená, že se spolu nudíte. Uvědomíte si to hned v pondělí, které bude plné překvapení, na něž musíte rychle a dobře zareagovat.


Ryby - Štír: 

K tomu, že se na vás naštval, měl plné právo. Uvědomte si to, a pokud na to máte dostatek odvahy, pokuste se mu své jednání nějak rozumně vysvětlit.


Ryby - Střelec: 

To, že jeho předchozí vztahy neměly šťastný konec, je pro vás značné plus. Pokud poskytnete svému Střelci klid a pohodu, můžete si být jistí, že si toho taky bude náležitě vážit.


Ryby - Kozoroh: 

Jde o týden, který je náročný, ale naštěstí končí víkendem, který bude pro vás oba skvělý. Opět se přesvědčíte, že se máte rádi, a opět si dokážete, že si život bez toho druhého neumíte představit.


Ryby - Vodnář: 

Na intuici se v tomto týdnu nespoléhejte. Kdybyste místo toho dokázali využít Merkura ve svém partnerském sektoru, a řídili se tím, co vám Vodnář poradí, bylo by to lepší.


Ryby - Ryby: 

Jde o týden ve znamení nových objevů. Pochopíte, že jste s miláčkem opět o kus vyrostli, a dojde vám, že se k sobě opravdu musíte začít chovat jinak než jste se chovali dosud.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner