Týdenní partnerské horoskopy od 21.08.2017 do 28.08.2017

Beran - Beran: 

Když vám miláček začne vysvětlovat, jak si představuje váš další společný život, zůstanete dost překvapení. Jeho plány jsou sice velkolepé, ale chybí vám na ně peníze.


Beran - Býk: 

Přiznejte si, že na něj občas nemáte náladu! Kdybyste si ale dokázali dopřát oddělený víkend, trochu byste si od sebe odpočinuli. Navíc zjistíte, že se vám po vašem miláčkovi nefalšovaně stýská.Beran - Blíženci: 

To, co mezi vámi bylo, si raději nechte pro sebe. Oba chcete začít znovu a jinak, a pro oba by bylo příznivější, kdyby vás dva spolu nikdo nespojoval.


Beran - Rak: 

Když na vás nastoupí ve čtvrtek, kdy jste oba pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Uranem, nemáte šanci odolat. Můžete se o to sice snažit, ale efekt bude stejně nulový.


Beran - Lev: 

Nechte ho mluvit! Zejména na začátku týdne bude Lvovi trochu déle trvat, než se vymáčkne, ale na to, co pak řekne, můžete bez obav postavit jeho i vás další společný život.


Beran - Panna: 

Ve středu, kdy se Slunce dostane do jeho znamení, se s ním raději nehádejte. Panna bude při síle, a když se bude jen trochu snažit, přesvědčí vás o všem, co se jí aktuálně hodí.


Beran - Váhy: 

Do vašich soukromých záležitostí se plete víc lidí, než je zdrávo. Nahlas sice říkají, že jim jde o to, aby Váha vedle vás netrpěla, ale ve skutečnosti jim jde hlavně o to, aby vám mohli koukat až do talíře.


Beran - Štír: 

Rady, které mu dáte, akceptovat nebude. Kdybyste je však vnukli někomu jinému, kdo mu je sdělí, byl by nadšený a takto zprostředkované pokyny by plnil do posledního písmene.


Beran - Střelec: 

Některé životní zkušenosti jsou nesdělitelné. Vy se o to sice snažíte, váš Střelec je dostatečně vnímavý, ale přesto máte pocit, že to, co mu chcete sdělit, stejně nepochopil.


Beran - Kozoroh: 

Než mu dáte darem vlastnoručně vytvořené marmelády, pořádně je zkontrolujte. Kdyby byla některá naplesnivělá, nebylo by jeho jedovatým poznámkám konce.


Beran - Vodnář: 

Pokud jste se do něj zamilovali, řekněte mu to až koncem týdne. Venuše už bude ve Lvu, a Vodnáře ani nenapadne, že byste si z něj mohli dělat legraci.


Beran - Ryby: 

Když Ryba řekne, že nutně potřebuje nádobu na bowli nebo něco podobného, vyslovte nadšený souhlas. Bez velké námahy si tak získáte pověst velkorysého partnera, který dělá, co jí na očích vidí...


Býk - Beran: 

Je protivný, i když se o to vlastně ani nijak nesnaží. Pokud se s ním nechcete zbytečně hádat, mluvte s ním co nejméně a hlavně tak, aby bylo na první poslech jasné, co svými slovy myslíte.


Býk - Býk: 

Oba si máte šanci pojistit postavení, které máte v zaměstnání. Potíž je v tom, že si v práci sice polepšíte, ale v soukromí na sebe budete mít podstatně méně času než dosud...


Býk - Blíženci: 

Hlavně ho zbytečně nekomandujte! Můžete mít sice pocit, že životu rozumíte podstatně víc, než on, ale když mu dopřejete právo na vlastní rozhodnutí, bude to lepší.


Býk - Rak: 

Čím déle jste spolu, tím jste spokojenější. Zvlášť krásné to bude o víkendu. Luna bude ve Štíru a vy se přesvědčíte, že vášeň mezi nimi ani během let nevyprchala...


Býk - Lev: 

Jeho příběh zní sice dojemně, ale přesto byste měli být ostražití. Pokud se vám zdá, že v něm spousta věcí neladí, neříkejte si, že to není podstatné, ale důkladně se ptejte na všechny podrobnosti.


Býk - Panna: 

To, co uděláte v dobré víře, přinese zaslouženou odměnu. Lidé sice říkají, že za každý dobrý skutek následuje spravedlivý trest, ale to pro vás dva neplatí.


Býk - Váhy: 

Váš miláček vás opravdu neodstrkuje. Svou lásku sice projevuje trochu jinak, než byste si představovali, ale přesto můžete na to, že vás má opravdu rád, vzít jed.


Býk - Štír: 

Váš život patří k těm opravdu zajímavým. Když vám Štír řekne, že do té doby, než vás poznal, byl jeho život jen jedna velká nuda, můžete vzít jed na to, že vám v žádném směru nelže.


Býk - Střelec: 

Váš Střelec se zblázní do nějaké nemovitosti a vy s tím máte plnou hlavu starostí. Sami nic kupovat nehodláte, ale je vám jasné, že Střelec se zakousl a nepustí.


Býk - Kozoroh: 

Váš vztah byl hezký už na začátku, ale teď je ještě krásnější. S Kozorohem se bez problémů domluvíte i na to, kvůli čemu jste se se všemi jeho předchůdci pořád jen hádali.


Býk - Vodnář: 

Občas máte pocit, že mu to pálí víc, než je zdrávo. Vy se před ním sice můžete snažit něco zásadního utajit, ale déle než do konce týdne se vám to stejně nepodaří.


Býk - Ryby: 

Pondělnímu zatmění, které spoustu lidí rozhodí, vás v žádném směru neohrozí. Doma ale budete mít záchrannou stanici, kde budete napájet a konejšit ty, kteří se s jeho vlivem nedokážou vyrovnat.


Blíženci - Beran: 

Důvody jeho jednání vám zůstávají skryté. Občas máte dojem, že vám je nesdělí jen proto, abyste se ho neustále vyptávali, a on se vám mohl dobromyslně pochechtávat.


Blíženci - Býk: 

S tím, co musíte udělat, neotálejte. Týká se to zejména první poloviny týdne, kdy se věci dějí velice rychle a kdy kvůli vaší nerozhodnosti hrozí nebezpečí z prodlení.


Blíženci - Blíženci: 

V boji o jeho srdce se objeví nečekaná konkurence. Váš Blíženec vám sice vysvětluje, že se nemáte čeho bát, ale vy máte přesto pocit, že se jistota, která mezi vámi byla, někam ztratila...


Blíženci - Rak: 

Do citů jdete naplno. Naštěstí patří váš Rak k lidem, kteří to dokážou ocenit, a kteří jsou moc rádi, že ve vás konečně našli někoho, kdo jim lásku dokáže poskytnout.


Blíženci - Lev: 

Jde o týden, který je pro váš vztah značně náročný. Když si ale každý den najdete chvíli, kdy proberete novinky, mohli byste ho zvládnout v klidu a bez úhony.


Blíženci - Panna: 

Hlavně se nenabízejte, že mu pomůžete s uspořádáním jeho sbírky. Zejména ve druhé polovině týdne jste poněkud nesoustředění, a s vysokou pravděpodobností byste něco rozbili.


Blíženci - Váhy: 

Opravdu máte právo, abyste řekli svůj názor. Když zvolíte správnou formulaci, Váha dokonce sama přizná, že jste jen nahlas řekli to, co ona věděla už dávno...


Blíženci - Štír: 

Když budete jenom trochu chtít, bude týden plný možností k novým startům. Nejdříve se rozhodněte, do čeho se pustíte jako do prvního, a pak začněte odškrtávat jednu položku po druhé.


Blíženci - Střelec: 

Jeho realistický přístup k životu vás dost překvapuje. Najednou si uvědomíte, že patří k lidem, kteří si se životem dokážou poradit daleko lépe, než jste si mysleli.


Blíženci - Kozoroh: 

Když se rozhodne, že bude hledat své ztracené příbuzné, je to riziko. Riskuje stav, že vpadnou do vašeho uspořádaného života a nenechají v něm kámen na kameni.


Blíženci - Vodnář: 

Když se rozhodne, že vás obdaruje, hlavně se ho neptejte, proč to vlastně dělá. Vodnář chce prokázat svou velkorysost, a dá vám dárek, který dokáže, že velkorysý opravdu je.


Blíženci - Ryby: 

Když přijde s tím, že k lékaři nepůjde, měli byste na něj zatlačit. Týká se to zejména druhé poloviny týdne, kdy bude Slunce v Panně a kdy se bez odborné péče neobejde.


Rak - Beran: 

Jde o hodně náročný týden. Můžete se sice snažit, ale už to, že se víkendu dožijete, aniž byste se pohádali, můžete brát jako partnerskou výhru velkého kalibru.


Rak - Býk: 

Klid, který vám sliboval, vám opravdu poskytne. Občas však máte pocit, že klidu je až moc, a že by bylo lepší, kdybyste alespoň občas zažili nějaké mírné vzrušení.


Rak - Blíženci: 

O zábavu se vám postarají jeho rodiče. Najednou přijdou s tím, že budou přestavovat nebo rekonstruovat bydlení, a nechápou, že na to nemají ani peníze, ani energii. Nakonec budete všechno zařizovat vy.


Rak - Rak: 

Jsou věci, kterým byste měli nechat volný průběh. Váš partner má sice pocit, že vám náleží alespoň vrchní dohled, ale vy mu musíte vysvětlit, že je čas, abyste se totálně odstřihli.


Rak - Lev: 

Některé jeho reakce jsou vyloženě překvapivé. Naštěstí patříte k lidem, které hned tak něco z míry nevyvede a rozčilit se nenecháte...


Rak - Panna: 

Když ji zvete na kulturu, pečlivě vybírejte. Panna sice tvrdí, že je skromná, ale když vytáhnete lístky na nějaký opravdu opulentní muzikál, bude blahem bez sebe.


Rak - Váhy: 

Jde o týden, kdy by se všechno, co řekne, dalo tesat do kamene. Když mu navíc dáte najevo, že si jeho životní moudrosti vážíte, bude v sedmém nebi!


Rak - Štír: 

Jeho zájem získáte naprosto bez problémů. Je jenom potřeba, abyste se chovali přirozeně a hlavně tak, aby vůbec nepochopil, že ho vlastně právě intenzivně balíte.


Rak - Střelec: 

Když se s vámi začne dělit o své sny, pochopíte, že to s vámi myslí opravdu vážně. Bude to pro vás dost překvapení, protože vy jste o něm zatím jako o dlouhodobém partnerovi nepřemýšleli.


Rak - Kozoroh: 

Když mu na něčem opravdu záleží, dokáže být překvapivě aktivní. Občas je vám dokonce líto, že se stejným nasazením nepřistupuje k tomu, co dělá radost vám...


Rak - Vodnář: 

Na zábavu ho alespoň na začátku týdne moc neužijete. Vy o ní sice můžete začít mluvit, ale on vám neustále bude dávat najevo, že práce je pro něj daleko důležitější.


Rak - Ryby: 

Představa, že bez něj bude život jednodušší, se ukáže jako totálně lichá. Budete mít sice víc času, ale ten prožijete ve vzpomínkách na to, jak to s ním bylo fajn.


Lev - Beran: 

O tom, že si spolu užijete, nepochybujte. Zlom nastane ve středu, kdy se Slunce přesune do Panny a kdy vám oběma téměř ve stejnou chvíli dojde, že léto končí a každodenní kolotoč opět začíná.


Lev - Býk: 

Na dovolené je z něj partner snů. Kromě obvyklých dovolenkových zábav navíc pilně sbírá recepty místních specialit, a slibuje vám, že vám je bude po návratu domů vařit.


Lev - Blíženci: 

Když vás v jeho společnosti bolí hlava, není to nic nezvyklého. Blíženec totiž ani na chvíli nezmlkne, a nechápe, že vy potřebujete alespoň občas klid.


Lev - Rak: 

V sobotu od něj čekejte samá překvapení. Vstane neskutečně brzy a navíc bude vyžadovat, abyste i vy vylezli a doprovodili ho někam, kde jste v životě nebyli a kam se vám nechce.


Lev - Lev: 

Jeho odpovědnost za váš vztah vám na jedné straně lichotí a na druhé vás rozčiluje. Možná byste si s ním měli promluvit a požádat ho, aby vás nechal volně dýchat.


Lev - Panna: 

Když přijde s tím, že by začal pracovat na půl úvazku, aby měl víc času na svůj vlastní rozvoj, je to docela dobrý nápad. Peněz bude méně, ale zase zmizí veškeré napětí a neklid.


Lev - Váhy: 

Jeho umíněnost vás opravdu vyvádí z míry. Nechce rozumět tomu, že jste něco odmítli, a neustále vám své názory vnucuje s tím, že snad někdy přece jen změníte názor.


Lev - Štír: 

Když mu něco nabídnete, sáhne po tom oběma rukama. Budete překvapení, protože obvykle své nadšené pro věc dává najevo daleko decentnějším způsobem.


Lev - Střelec: 

Musíte na něj jít s fintou. Střelci sice velice rychle dojde, co tím sleduje, ale nechce vám zkazit radost a proto vám bez větší diskuse vyhoví.


Lev - Kozoroh: 

Jeho dnem je sobota, kdy je celé odpoledne pod pozitivním vlivem konjunkce Slunce s Merkurem. Mluví nezvykle hodně a navíc tak, že tím jen posiluje vaši dobrou náladu.


Lev - Vodnář: 

Když začne mluvit o plastické operaci, nevíte, jestli to myslí vážně, nebo si jen dělá legraci. Když však pochopíte, že to vážně myslí, budete v rozpacích, protože nevíte, jak správně reagovat.


Lev - Ryby: 

V jeho společnosti se cítíte trochu nejistě. O tom, že vás má opravdu rád, nepochybujete, ale přesto byste byli rádi, kdyby byl méně komplikovaný a trochu čitelnější.


Panna - Beran: 

Jeho nápady jsou pro vás až moc originální. Napoprvé vás šokují, ale když si je necháte projít hlavou, zjistíte, že vlastně vůbec nejsou špatné.


Panna - Býk: 

Neustále vám vysvětluje, že byste si měli najít víc času na odpočinek. Dosud jste mu energicky oponovali, ale teď si říkáte, že by to vlastně nebylo vůbec špatné.


Panna - Blíženci: 

Konečně začal vážně brát vaše názory. Chvíle, kdy se za vámi sám a dobrovolně přijde poradit o svých nápadech a jejich realizaci, bude patřit k těm velice příjemným.


Panna - Rak: 

Je potřeba, abyste ve svém vztahu otevřeli okna i dveře. Seznamujte se s novými lidmi, kteří vás obohatí a ukážou vám život z jiných stran.


Panna - Lev: 

Potíže s příbuznými z jeho strany rychle vymizely. Pochopili, že vás nerozhádají, a usoudili, že se opravdu není důvod, aby se v tomto směru nějak snažili.


Panna - Panna: 

To, že ho vnímáte jako kamaráda, je vaše chyba. On svůj vztah k vám už dávno změnil, a teď jen čeká, kdy to zaregistrujete i vy.


Panna - Váhy: 

V tom, co se práce týče, odmítat nedokáže. Byli byste moc rádi, aby to dokázal a abyste pro sebe měli více času, ale v tomto týdnu vám bohužel nebude přáno.


Panna - Štír: 

Z vašich rukou mu chutná opravdu všechno. K překvapení jeho rodičů jí bez protestů i zeleninu a dokonce všechny ujišťuje, že mu opravdu chutná.


Panna - Střelec: 

Jako nezadaní to máte opravdu jednoduché. Setkáte se, přeskočí jiskra, a vy budete hned vědět, že jste v tom druhém právě potkali lásku svého života.


Panna - Kozoroh: 

Když začne vzpomínat na zlomové chvíle svého života, ani nedutejte. Prožíváte vzácnou chvíli, která se už nikdy nevrátí, a kterou tedy nesmíte narušit...


Panna - Vodnář: 

Jeho rodinu jste viditelně podcenili. Nahlas sice říkají, že si máte všechno rozhodovat sami, ale ve skutečnosti vám do života mluví podstatně víc, než je zdrávo.


Panna - Ryby: 

Když říká, že se dá na hazard, je to nebezpečné. V tomto týdnu totiž hrozí, že bude vyhrávat tak, že usoudí, že by se hazardem mohl bez větších problémů klidně i živit.


Váhy - Beran: 

S jeho rodiči vycházíte podstatně lépe než se svým partnerem. Když vám to miláček vyčítá, nerozčilujte se a přemýšlejte, zda náhodou nemá pravdu.


Váhy - Býk: 

Hlavně na sebe neberte jeho povinnosti. Kolega Býk by vám sice vysvětloval, že je to jen na přechodnou dobu, ale velice rychle by na to zapomněl.


Váhy - Blíženci: 

Jeho představa o vašem dalším životě narazí na realitu. Blíženec je sice podle papírů dospělý, ale dosud si nějak neuvědomil, že je potřeba, aby se podle toho taky začal chovat.


Váhy - Rak: 

Když na něj půjdete tvrdě, nic nezískáte. Kdybyste ale jednali tak, aby vaše přání vzal za svoje, proběhlo by všechno přesně tak, jak si přejete a potřebujete.


Váhy - Lev: 

S romantickými vztahy je to v jeho případě těžké. Lev nahlas sice tvrdí, že si bez nich nedokáže představit život, ale když přijde na věc, dá stejně přednosti jistotě.


Váhy - Panna: 

S projevy přízně nikterak nepospíchejte. Panna si snadno získaných vztahů neváží. Pokud chcete, aby vás brala jako životní výhru, vychutnávejte si dlouhé pomalé namlouvání.


Váhy - Váhy: 

V tom, co se ho týče, se nějak nedokážete rozhodnout. Na jedné straně je vám s ním dobře, ale na druhé si nedovedete představit, že by to tak mělo být už napořád.


Váhy - Štír: 

Hlavně mu nedovolte, aby si myslel, že jeho slovo má v rodině větší váhu, než to vaše. Pokud si to v tomto týdnu potvrdí, budete mu později jen těžko vysvětlovat, že to je přece jinak.


Váhy - Střelec: 

Vyžadujte minimálně stejnou míru svobody, jako má on. Pokud si představuje, že on si bude užívat a vy na něj budete doma čekat, musí zjistit, že se mýlí.


Váhy - Kozoroh: 

Na nový vztah to nevypadá. Kozoroh si s vámi moc rád popovídá, ale když přijde čas na nabídku dalšího setkání, budete se tvářit naprosto nechápavě a neřekne nic.


Váhy - Vodnář: 

Život s ním je neobyčejně inspirativní. Sami nahlas přiznáte, že byste si nikdy nedovedli představit, že byste s ním mohli zažít tolik zajímavých a různorodých věcí.


Váhy - Ryby: 

Není to s ním nejlepší, ale na rozchod to opravdu není. Když se mu budete důkladně věnovat a soustředěně ho vychovávat, všechno se záhy obrátí k lepšímu.


Štír - Beran: 

Hlavně v pondělí toho dělejte a říkejte co nejméně. Vzhledem ke slunečnímu zatmění bude Beran popuzený a mohl by vám říct leccos, co byste mu nikdy neodpustili.


Štír - Býk: 

Jsou věci, které nepočkají. Do jejich řešení se vám sice chtít nemusí, ale když to budete stále odkládat, stejně tím nic nevyřešíte.


Štír - Blíženci: 

Občas máte dojem, že vás má dokonale přečteného a vyloženě hraje na vaši velkorysost. O víkendu se přesvědčíte, že to není dojem, ale tvrdá realita.


Štír - Rak: 

Když se situace vyvine tak, že za něj něco zaplatíte, nečekejte, že vám nabídne nějakou kompenzaci. Buď se překonáte a připomenete mu to sami, nebo to vezmete jako cennou lekci pro příště.


Štír - Lev: 

V úterý, kdy je pod vlivem trigonu mezi Marsem a Saturnem, mu dopřejte plnou svobodu jednání. Z toho, co udělá, bude podstatně větší užitek, než kdybyste to dělali vy!


Štír - Panna: 

To, že zapomíná, není v jeho případě příznak stáří ani choroby, ale jednoduše značné únavy. Navrhněte mu víkend, kdy nebude dělat nic z toho, co dělá obvykle, a kdy oba budete jen odpočívat.


Štír - Váhy: 

Jste opravdu rádi, že ho máte! Zejména ve druhé polovině týdne vás dokáže vždycky něčím rozesmát a dokázat vám, že život je sice těžký, ale přesto má své pozitivní stránky.


Štír - Štír: 

Jako partner je občas na zabití. Dosud jste ho jen podezírali, že vás nejdříve vyprovokuju a pak se tím baví, ale teď víte, že je to tvrdý fakt.


Štír - Střelec: 

Startuje nová etapa vašeho života. Váš miláček přijde s nápadem, který zrcadlí vaše nejskrytější sny a který přijmete, protože víte, že přináší řešení pro všechny vaše problémy.


Štír - Kozoroh: 

To, že se s někým rozejdete, mu raději neříkejte. Měl by k tomu komentáře, které by nic nezměnily a které by vás zbytečně rozčilovaly a zraňovaly.


Štír - Vodnář: 

Jsou chvíle, kdy s ním nic nenaděláte. Můžete mu sice říct, že se podle vašeho názoru chová jako idiot, ale žádný zásadní užitek od svého vyjádření nečekejte.


Štír - Ryby: 

Vaše společné koníčky vás kupodivu nespojují, ale rozdělují. Vy máte pocit, že se pořád musíte starat o praktické životní záležitosti, zatímco on na ně kašle a věnuje se jen tomu, co ho baví.


Střelec - Beran: 

Večery s kamarády v sobě skrývají nebezpečí! Zejména o víkendu, kdy je Venuše už ve Lvu, vás Beran obviní, že pořád jen flirtujete - a vy nemůžete zapřít, že má vlastně pravdu.


Střelec - Býk: 

Když přijde s tím, že k vám přijde exekutor, nepropadejte panice. Za chvíli přijde s tím, že si jen dělal legraci, protože chtěl vědět, jak v takové kritické chvíli zareagujete.


Střelec - Blíženci: 

Jeho kvality jsou opravdu nepřehlédnutelné. Občas máte sice dojem, že se tím, co umí, chlubí až zbytečně moc, ale nahlas mu to bohužel neříkáte.


Střelec - Rak: 

Patří k lidem, kteří velice dobře vědí, co by pro ně měli dělat ostatní, ale nějak neví, že by alespoň občas měli udělat i oni sami. Zkuste jim to připomenout!


Střelec - Lev: 

V pondělí a v úterý, kdy je Slunce v jeho znamení, si spolu opravdu užíváte. Lev patří k lidem, kteří si život umí opravdu vychutnat, a vy se to od něj moc rádi učíte.


Střelec - Panna: 

Občas jde zbytečně na hranici. Pokuste se mu vysvětlit, že by toho menším tlakem získal daleko víc a navíc se tak nenadřel - ale s tím, že vás pochopí, však raději nepočítejte.


Střelec - Váhy: 

Potíže, které s ním máte, jste ještě nikdy nezažili. Vaše Váha se s vámi o tom, co cítí, nebaví proto, že by nechtěla, ale proto, že to jednoduše neumí.


Střelec - Štír: 

Má dojem, že byste mu měl všechno odpustit, protože ho přece máte rádi. To, že jste na něj právě proto daleko náročnější, než na jiné, mu hlava prostě nebere.


Střelec - Střelec: 

Všechno, co vám říká, se snažte pochopit v co nejširším kontextu. Jenom tak přijdete na nápad, který mu ukáže, že jeho situace není zdaleka tak beznadějná, jak se mu zdá.


Střelec - Kozoroh: 

Hlavně si nemyslete, že mu musíte ve všem ustoupit! Když se hned v pondělí zapřete, můžete se během týdne konečně dožít chvíle, kdy i Kozoroh přizná, že jste měli pravdu a on se mýlil.


Střelec - Vodnář: 

V jeho případě musíte jednat opatrně. Když mu lásku budete dávat najevo moc ohnivě, bude si s vámi pohrávat ne proto, že byste mu nebyli sympatičtí, ale proto, aby to nevypadalo, že dal svou kůži lacino.


Střelec - Ryby: 

Veškerá rozhodnutí, která se ho týkají, zvládáte bez problémů. Od začátku je vám jasné, že s ním chcete být - a taky je vám jasné, že uděláte všechno pro to, aby to pochopil i on.


Kozoroh - Beran: 

Veškeré domácí úpravy si naplánujte na víkend. Díky Luně ve velice akčním Štíru je zvládnete daleko rychleji a kvalitněji, než jste si vůbec dovedli představit.


Kozoroh - Býk: 

Když se na něj s něčím obrátíte, čekejte potíže. Býk vám sice pomůže, ale zároveň všechno omluví tak, že budete skoro litovat, že jste se mu s něčím svěřovali.


Kozoroh - Blíženci: 

Váš vztah je naprosto vyvážený. Vy se staráte, aby Blíženec řádně plnil své povinnosti - a on se stará, abyste pochopili, že život má kromě povinností i svou zábavnou stránku.


Kozoroh - Rak: 

Než mu začnete vyčítat, že si se životem neumí poradit, trochu přemýšlejte. Rak o tom, že dokázal, nahlas nemluví, ale jeho zásluhy rozhodně nejsou nejmenší.


Kozoroh - Lev: 

Opravdu vám vyrazí dech! Jen tak mezi řečí se vám svěří s poměrně zásadním životním rozhodnutím, které učinil a ani nepovažoval za nutné, aby vám to dopředu řekl.


Kozoroh - Panna: 

Když se ve středu Slunce dostane do jeho znamení, bude to pro váš vztah velice pozitivní zlom. Konečně spolu začnete mluvit o tom, co je opravdu důležité!


Kozoroh - Váhy: 

Měli byste si najít něco, co vás oba bude bavit. Když to budete rozebírat, zapomenete na probírání svých vlastních aktuálních problémů a nebudete se zbytečně hádat.


Kozoroh - Štír: 

Jeho názory vám lezou na nervy. Chová se jako mistr světa a tváří se jako člověk, který má patent na pravdu, zatímco se všichni ostatní mýlí a pletou.


Kozoroh - Střelec: 

Konečně se vám svěří s tím, co bylo za jeho odchodem z poslední práce. Pochopíte, proč o tom nechtěl mluvit, a pochopíte i to, proč se vám s tím nesvěřil víc.


Kozoroh - Kozoroh: 

O jeho věrnosti nepochybujte. Ve chvíli, kdy pronesete první takové slovo, se váš životní souputník naštve a řekne vám toho daleko víc, než měl původně v úmyslu.


Kozoroh - Vodnář: 

Pokud se s vámi nechce o něčem bavit, nesnažte se na něj tlačit. Když počkáte na víkend, kdy se Venuše dostává do jeho partnerského sektoru, svěří se vám sám, dobrovolně a dokonce i rád.


Kozoroh - Ryby: 

Vaším dnem je sobota. Oba jste pod pozitivním vlivem konjunkce Slunce s Merkurem, a oba si spolu dovedete promluvit tak, abyste se nepohádali, ale domluvili.


Vodnář - Beran: 

Narazí na člověka, který ho chce získat. Beran mu však jasně sdělí, že má smůlu, protože chce zůstat s vámi. Vás tím potěší, ale dotyčného spolehlivě naštve...


Vodnář - Býk: 

Na jeho nepřímé narážky nereagujte. Pokud vám chce sdělit něco, co má vliv na jeho i na váš osud, měl by mít tolik odvahy, aby vám to řekl na rovinu a přímo.


Vodnář - Blíženci: 

Jeho pohled na život vás dostane. Dobře víte, že si umí dělat legraci ze všeho, co se kolem vás děje, ale teď vám připadá, že to skoro až přehání.


Vodnář - Rak: 

Pokud je zadaný, dejte od něj ruce pryč. Rak vám sice může slibovat, že svůj nynější vztah ukončí a bude s vámi, ale to alespoň prozatím udělat nehodlá...


Vodnář - Lev: 

Jeho názory byste měli tolerovat. S tím, co si myslíte vy, sice nesouzní, ale zase nejsou takové, abyste nad nimi měli důvod ohrnovat nos a dělat si z nich legraci.


Vodnář - Panna: 

Neustále má dojem, že by vás měl alespoň trochu vychovávat. Vy jste si sice jistí, že se mu to podle jeho představ nepodaří, ale zase mu nechcete kazit radost.


Vodnář - Váhy: 

Moc dobře vám udělá páteční stacionární Saturn. S jeho pomocí oba pochopíte, že je nejvyšší čas, abyste svůj dosud volný a svobodný vztah posunuli o level výše.


Vodnář - Štír: 

Když mu nabízíte pomoc, musíte na něj opatrně. Jakmile Štír usoudí, že děláte něco, za co vám bude muset být vděčný, hrozí, že velice rychle zařadí zpátečku.


Vodnář - Střelec: 

Jeho představa o vašem společném životě se vám vyloženě líbí. Když do jeho představ vložíte ještě trochu svých korekcí, mohli byste si spolu žít jako v ráji.


Vodnář - Kozoroh: 

To, že ho chápete, ještě neznamená, že ho musíte tolerovat. Trvejte na jeho slušném a korektním chování, a uvidíte, že se vám rázem začne dýchat daleko lehčeji.


Vodnář - Vodnář: 

Od středy do pátku jste v citech oba tak trochu bezprizorní. Když se pak v sobotu Venuše dostane do vašeho partnerského sektoru, emoce se oživí a vám bude spolu zase moc dobře.


Vodnář - Ryby: 

Jsou záležitosti, které za něj rozhodovat nemůžete. Můžete mu říct, co byste na jeho místě udělali vy, a pak jen mlčky pozorovat, jak dělá něco naprosto jiného...


Ryby - Beran: 

Ve čtvrtek se na něj nezlobte! Zejména odpoledne je pod hodně silným vlivem kvadratury mezi Venuší a Uranem, a může dělat a říkat leccos, čeho pak bude litovat.


Ryby - Býk: 

Na váš vkus je až moc spolehlivý a stabilní. Nepokoušejte se ho však vyprovokovat k nějaké akci! To, co by vám předvedl, by bylo skoro až životu nebezpečné.


Ryby - Blíženci: 

V pátek, kdy se Saturn v jeho partnerském sektoru zastaví, se v něm projeví moralista. Budete velice překvapení, ale pak musíte přiznat, že má v podstatě pravdu.


Ryby - Rak: 

Než pochopí, že svá slova myslíte opravdu vážně, budete mu je muset minimálně třikrát zopakovat. Neztrácejte trpělivost a čekejte na chvíli, kdy mu to opravdu dojde.


Ryby - Lev: 

Pokud vás chce vtáhnout do svých záležitostí, zpozorněte. Za aktuálních konstelací by to znamenalo, že by vás vzápětí vtáhl i do svých průšvihů, což by příjemné nebylo.


Ryby - Panna: 

Jeho logický přístup k životu vás vyloženě ubíjí. Dosud jste si říkali, že je to jen jeho životní styl, kterým nic zlého nemyslí, ale už začínáte přemýšlet, jak dlouho to ještě vydržíte.


Ryby - Váhy: 

Než se rozhodnete pro nějaké překvapení, přemýšlejte. To, co jste vymysleli s tím, že mu to určitě udělá radost, může dopadnout naprosto jinak, než jste čekali.


Ryby - Štír: 

Na kolegu z tohoto znamení pozor! Nahlas to sice neřekne, ale má bytostný strach, abyste ho nepředběhli a neukázali, že jste podstatně lepší než on.


Ryby - Střelec: 

Náročný bude zejména sobotní večer. Předem naplánovaný program padne a Střelec nechápe, že vy jste doma naprosto spokojení a nikam se vám nechce.


Ryby - Kozoroh: 

To, co jste až dosud považovali za osudovou náhodu, která vás dala dohromady, náhoda vůbec nebyla. Až v tomto týdnu zjistíte, že to byl z jeho strany dokonale promyšlený a dotažený manévr!


Ryby - Vodnář: 

Hlavně začátek týdne bude neobyčejně náročný. Vodnář bude neustále někde v letu a vy doma budete přemýšlet, co to pro vás a váš další vztah znamená...


Ryby - Ryby: 

Na komunikaci máte celý dlouhý víkend. V sobotu večer se Slunce ve vašem partnerském sektoru setkává s Merkurem a vy dokážete v klidu probrat všechno, co je potřeba.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner