Týdenní partnerské horoskopy od 17.07.2017 do 24.07.2017

Beran - Beran: 

Vrhnete se mu do náruče, nebo mu začnete vysvětlovat, že s ním už nehodláte ztrácet čas? V každém případě se můžete těšit na reakci, kterou jste nečekali, a která vám dá spoustu materiálu k přemýšlení.


Beran - Býk: 

Když říká, že si bez vás svůj další život nedovede představit, má pravdu. Potíž je v tom, že vy v tomto ohledu nemáte zdaleka tak jistý názor, jak ho má on.Beran - Blíženci: 

Jeho sebevědomí roste do silně nadoblačných výšek. Naštěstí s tím nemusíte nic dělat. O to, aby si nabil nos, se spolehlivě a navíc i s jistou dávkou vtipu postará vyšší moc.


Beran - Rak: 

Překvapí vás rozverností, se kterou utrácí. Je sice pravda, že většinu peněz dostal k narozeninám, ale přesto by se měl chovat alespoň trochu rozumně a předvídavě.


Beran - Lev: 

Váš miláček patří k opravdu skvělým lidem. To, že vám ho vaši kamarádi závidí, jste tušili - ale to, jak je závist intenzivní, poznáte až do víkendu a docela vás to překvapí.


Beran - Panna: 

O tom, že byste svůj vztah s ním ukončili, můžete sice uvažovat, ale nakonec z toho nic nebude. Váš miláček v poslední chvíli udělá něco, co vás přiměje, abyste ho vzali na milost.


Beran - Váhy: 

Čeká vás velice příjemné sezení ve dvou. S údivem zjistíte, že Váha, kterou jste až dosud považovali za pasivního tvora, umí být pěkně ostrá, a že se s ní ani trochu nenudíte.


Beran - Štír: 

Dá vám to, co jste od něj chtěli - ale přijde to pozdě. Ještě nedávno byste v takové chvíli byli blahem bez sebe, ale teď se jen přemýšlíte, jak mu naznačit, že o to vlastně vůbec nestojíte.


Beran - Střelec: 

Když přijde s tím, že to doma musíte vylepšit, čekejte překvapení. Střelec to sám dělat nehodlá, ale našel člověka, kterého to baví a který to s chutí vykoná místo něj.


Beran - Kozoroh: 

Když před vámi mluví o nějaké historické knížce, opravdu tím nic nemyslí. Přesto byste se měli překonat, nenápadně mu ti objednat a pak mu ji položit vedle talíře...


Beran - Vodnář: 

Když mu něco uvaříte, můžete se těšit na pochvalu. Vodnář je tak šťastný, že konečně našel někoho, kdo pro něj něco dobrovolně udělá, že chvále nebude konce...


Beran - Ryby: 

Když něco slíbí, nezapomene. Průšvih je v tom, že ovoce, které vám slíbí na zavařování, doveze v nezvládnutelném množství, a hlavně v době, kdy se vám to vůbec nehodí...


Býk - Beran: 

Ohledně zdraví se s ním nedomluvíte. Beran má pocit, že to s péčí o jeho tělesnou schránku přeháníte, zatímco vy máte dojem, že na ní a její potřeby trestuhodně kašle.


Býk - Býk: 

V jeho rodině jste najednou slavní. Dokázali jste ho totiž přimět k něčemu, o co se všichni jeho blízcí dlouhou dobu snažili, ale co se jim nedařilo tak, že to nakonec vzdali.


Býk - Blíženci: 

Pokud si u něj chcete opravdu šplhnout, kupte mu místo obligátní čokolády kus opravdu kvalitního sýra. Pak konečně uvidíte, jak vypadá skutečně nadšený Blíženec!


Býk - Rak: 

Hlavně mu moc neustupujte! Týká se to zejména pracovní části týdne, kdy je ještě Slunce v jeho znamení, a když má Rak pocit, že má na pravdu totální patent.


Býk - Lev: 

Když vám slíbí, že se vám ozve, asi to neudělá, protože jednoduše zapomněl. Využijte příležitosti, kdy si z něj můžete beztrestně utahovat a zavolejte mu sami!


Býk - Panna: 

Člověk z tohoto znamení se ukáže jako dvojsečná zbraň. Pomůže vám sice přesně tak, jak slíbil, ale zároveň využije každé šance, aby vám mluvil do života.


Býk - Váhy: 

V úterý, kdy je pod vlivem kvadratury Marse s Uranem, se s ním raději nehádejte. Řekl by vám něco, co by jeho mrzelo a váš vztah k němu navždycky změnilo.


Býk - Štír: 

Opět se ukáže, že vás miluje, čímž budete nadšení. Zároveň se ukáže, že si na vás dělá práva, která respektovat nehodláte, což vaše nadšení velice silně sníží...


Býk - Střelec: 

Když usoudí, že se něco naučí, hlavně mu do toho nemluvte. Střelec chce jít cestou svých vlastních pokusů a omylů a vy s tím nic nenaděláte.


Býk - Kozoroh: 

Jeho vztah k životu vás vyloženě překvapuje. Až dosud jste měli pocit, že si ho dokáže užívat, ale teď je vám jasné, že to se svým pesimismem skoro až přehání.


Býk - Vodnář: 

Jako milenec se vám ani trochu nezamlouvá. Neustále na vás nemá buď čas nebo náladu, a vy jenom přemýšlíte, na co ho vlastně máte a jakou roli ve vašem životě hraje.


Býk - Ryby: 

Na jeho dotazy se odpovídá opravdu těžko. Na začátku týden se ještě snažíte lavírovat, ale je vám jasné, že se situace záhy změní a vy mu budete muset říct všechno, co víte.


Blíženci - Beran: 

Hádky vznikají i kvůli tomu, co byste jindy ani moc neřešili. V tomto týdnu se můžete pohádat třeba kvůli tomu, že jeden z vás nekoupil toaletní papír nebo něco podobného...


Blíženci - Býk: 

Pokud mu chcete komplikovat život, příležitost se najde. Potíž je však v tom, že on se pak rozhodne, že bude život komplikovat vám - a to pak teprve bude stát za to!


Blíženci - Blíženci: 

Hlídat byste se měli zejména v pondělí. Pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Neptunem si máte sklon začít románek, který by vám váš Blíženec nikdy neodpustil.


Blíženci - Rak: 

Do řízení mu nemluvte! Rak sice jezdí daleko opatrněji, než byste na jeho místě jeli vy, ale zase si můžete být jistí, že vás doveze na místo bezpečně a včas.


Blíženci - Lev: 

Na jeho stranu se postaví někdo, do koho by to v životě neřekl. Navíc to udělá způsobem, který všem jeho protivníkům spolehlivě zacpe pusu a přinutí je, aby mlčeli.


Blíženci - Panna: 

Jeho nápady ohledně vylepšení vašeho bydlení jsou opravdu skvělé. Navíc je z valné části zvládnete vlastními silami, což je další bonus navíc.


Blíženci - Váhy: 

Je zbytečné, abyste mu vysvětlovali něco, co stejně nehodlá pochopit. Přišli byste tím o čas a o nervy, které budete v tomto týdnu v hojném množství potřebovat.


Blíženci - Štír: 

Neustále má strach, že potkáte někoho zajímavějšího a že mu utečete. Vy mu sice pořád dokola vysvětlujete, že něco takového nehrozí, ale přesto máte dojem, že jste ho nepřesvědčili.


Blíženci - Střelec: 

Potíže mu může udělat zablokovaná bederní páteř. Jde o záležitost, se kterou si vlastními silami neporadíte, takže mu nezbude, než aby navštívil odborníka.


Blíženci - Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří jsou si sebou jistí víc, než je zdrávo. Pokud zjistíte, že patříte do té nečetné skupinky lidí, které bere vážně, můžete na sebe být právem hrdí!


Blíženci - Vodnář: 

Přiznejte si, že ho svádíte hlavně proto, abyste si zpříjemnili jinak nudné léto. Potíž je v tom, že vaše akce může nakonec dopadnout naprosto jinak, než jste čekali, a přinést vám pár nemilých překvapení.


Blíženci - Ryby: 

Když vám vysvětluje, že něco nepřipadá v úvahu, nepropadejte nadšení. Jeho názory se rychle mění, a už koncem týdne může vzít na milost něco, o čem v pondělí nechtěl ani slyšet.


Rak - Beran: 

Konečně se naučil nechávat pracovní záležitosti v práci. Díky tomu si užijete partnera, který se nebude po návratu z práce rozčilovat, a s nímž dokonce bude i rozumná řeč.


Rak - Býk: 

Umíte ho přesvědčit, aby se konečně rozhodl pro novou životní etapu. Když to nakonec udělá, začnete mít starosti, protože budete mít pocit, že vám uniká někam, kam za ním nemůžete.


Rak - Blíženci: 

Od čtvrtka, kdy se Mars dostává do Lva, se váš vztah téměř zázračně vylepší. Blíženec přestane všechno přepočítávat na peníze a konečně s ním začne být rozumná řeč.


Rak - Rak: 

Váš spojený tah na branku je opravdu impozantní. Když se během pracovní části týden nezastavíte, můžete se pak těšit na víkend, který si opravdu užijete.


Rak - Lev: 

To, že se s ním domluvíte, je jenom iluze. Váš miláček vám sice odkývá všechno, co po něm chcete, ale už koncem týdne zjistíte, že si dál jede po své linii bez ohledu na cokoliv, včetně vás.


Rak - Panna: 

To, že mu toleroval jeho předchozí partner, je pro vás nepřijatelné. Jde o věc, kterou byste si měli vyjasnit dřív, než se kvůli tomu začnete neskutečně a hlavně zbytečně hádat.


Rak - Váhy: 

Jsou věci, kterým byste se vyhýbat neměli. Když do nich půjdete rovnou, je vysoká pravděpodobnost, že získáte i to, co vám podle všech prognóz nikdy vyjít nemělo.


Rak - Štír: 

Hlavně se ho nebojte! Když se Štír vůči vám začne vymezovat, nehádejte se, ale stroze mu vysvětlete, že si dovolil něco, co mu tolerovat nebudete. Jeho překvapení bude téměř hmatatelné!


Rak - Střelec: 

Neustále vás žene do něčeho, do čeho se vám nechce. Naštěstí se dokážete domluvit na kompromisu, který jeho uklidní a vás nepřipraví o radost ze života.


Rak - Kozoroh: 

Počítejte s náročným čtvrtkem. Slunce je v kvadratuře s Uranem a vy se hádáte z důvodů, které byste jinde sami označili jako totálně nepodstatné.


Rak - Vodnář: 

Když ho milujete, opravdu není co řešit. Váš Vodnář slíbil, že vám do života vnese vzruch a že s ním nepoznáte nudu - a vy musíte potvrdit, že se mu to opravdu podařilo.


Rak - Ryby: 

Neustále chce znát váš názor na sebe a na to, co se v jeho životě děje. Nenechte se zlomit k upřímnosti! Život by vám to zkomplikovalo víc, než si umíte představit.


Lev - Beran: 

Neustále chválí vaše kamarády a jejich kuchařské umění. Pro vás je to zábavné, protože většinu receptů, které Berana tak okouzlili, jste jim dodali právě vy...


Lev - Býk: 

Značné potíže může mít se spánkem. Než ho pošlete k lékaři pro prášky, měli byste vyzkoušet. Teplé mléko s medem, které před spaním po doušcích vypije.


Lev - Blíženci: 

Nějak vám začíná organizovat život. Dosud jste proti tomu nic neměli, protože jste jeho důvody chápali, ale teď máte dojem, že to se svou aktivitou opravdu přehání.


Lev - Rak: 

Na dovolené dejte na jeho rady a nápady. Když přijde s tím, že byste si nejdříve měli dopřát pořádnou línou snídani a až potom vyrazit poznávat svět, má pravdu a vy byste s ním měli souhlasit.


Lev - Lev: 

Trocha flirtu nikomu neuškodí. Vy však patříte k těm dokonalým, kteří umí flirtovat i s dlouhodobým partnerem tak, aby to obnovilo intenzitu citů z doby, kdy jste spolu začínali.


Lev - Panna: 

Jsou věci, které byste dělat neměli, ale přesto si je nedokážete zakázat. Hlavně však omezte svou upřímnost a Panně se s tím, co provádíte, raději moc nechlubte.


Lev - Váhy: 

Nápady, s nimiž přijde, vám hlava nebere. Naštěstí se o víkendu planetární energie dost změní, a on pochopí, že bude taktičtější, když se svých nápadů vycouvá.


Lev - Štír: 

Nezdá se vám, že si z jeho příbuzných děláte zbytečné nepřátele? Kdybyste alespoň občas uměli držet pusu a nepředváděli, že všemu rozumíte nejlépe, dýchalo by se vám v jejich společnosti daleko lehčeji.


Lev - Střelec: 

Šetří, ale šetřit musí s rozumem. Když si do svého pracovního počítače nechá nahrát cizí a nezaplacený program, může sice pár korun ušetřit, ale taky z toho může být průšvih až na půdu.


Lev - Kozoroh: 

Na přímé dotazy mu dávejte přímé odpovědi. Svého Kozoroha tím sice lehce šokujete, ale zase se konečně dočkáte chvíle, kdy mezi vámi bude jasno.


Lev - Vodnář: 

S jeho láskou si nezahrávejte. Nejdříve vám to může připadat jako docela dobrý nápad, ale pak pochopíte, že byste tím ubližovali jak jemu, tak sobě.


Lev - Ryby: 

V pondělí odpoledne se ho raději na nic neptejte. Venuše je v kvadratuře s Neptunem v jeho znamení, a on dělá všechno pro to, abyste se pohádali a pak si navzájem začali vyhrožovat rozchodem.


Panna - Beran: 

Váš vztah sice není ideální, ale pořád je podstatně lepší, než valná většina vztahů vašich kolegů. Uvědomte si to dřív, než začnete miláčkovi vysvětlovat, že by to mohlo být ještě lepší.


Panna - Býk: 

Hlavně na začátku týdne má sklon každému vysvětlovat, co má dělat - a pak se diví, že se jeho společnosti každý spíše vyhýbá, než aby ji vyhledával.


Panna - Blíženci: 

Když přijde s tím, že mu jeho zaměstnavatel nabízí finanční kompenzaci za to, že v jisté věci ustoupí, měli byste to zvážit. Pokud to neudělá, riskuje soud - a ten může dopadnout jakkoliv.


Panna - Rak: 

Jeho řeči se vás nedotknou. Nějakou dobu už ho přece znáte, a víte, že po každém takovém výbuchu se vám přijde omluvit, čímž nastolí další období déletrvajícího míru.


Panna - Lev: 

Na jeho atraktivitě pracovat nejenže nemusíte, ale vlastně ani nesmíte. Když by jeho sebevědomí ještě trochu stouplo, bylo by to u vás k nedýchání...


Panna - Panna: 

Život s partnerem ze stejného znamení je dost náročný. Týká se to zejména pondělí, kdy jste oba pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Neptunem, a kdy máte o lásce velmi odlišné a navíc nereálné představy.


Panna - Váhy: 

S něhou to v jeho případě klidně trochu přehánějte. Váha patří k lidem, kteří jsou stále citově nedosycení, a čím více lichotek od vás uslyší, tím se bude cítit lépe.


Panna - Štír: 

Přiznejte si, že na něj máte radar! Když se kolem vás Štír začne motat, nemusí vůbec nic říkat. Stačí, když se na něj jenom podíváte a všechno vám bude rázem jasné.


Panna - Střelec: 

Opravdu není důvod, abyste opravovali chyby, které dělá. Zní to sice krutě, ale pro něj i pro vás bude daleko lepší, když si nejdříve nabije nos a pak si z toho vezme poučení.


Panna - Kozoroh: 

Konfliktní bude zejména v pátek. Pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Uranem si myslí, že všechno půjde podle něj, a nechápe, že jsou chvíle, kdy musí i ustoupit.


Panna - Vodnář: 

S kolegou z tohoto znamení si kupodivu rozumíte. On má své vize, a vy mu vysvětlujete, že i vize by měl v první řadě ovládat zdravý rozum.


Panna - Ryby: 

Cesta k jeho srdci je vám otevřená. Na to, že to nebude tak úplně jednoduché, však přijdete až ve chvíli, kdy už na ni vykročíte a zpátky se vrátit nemůžete.


Váhy - Beran: 

O zábavu se vám postará elektronika. Ať děláte cokoliv, dává najevo, že má svou vlastní hlavu, dělá si to, co chce, a vás nechá, abyste si s tím poradili, jak umíte.


Váhy - Býk: 

Sám vám navrhne, abyste si pořídili výpomoc v domácnosti nebo alespoň na zahradu. Až dosud jste o něčem takovém nechtěli ani slyšet, ale teď je vám jasné, že to bez ní nezvládáte.


Váhy - Blíženci: 

O tom, že byste k němu měli být tolerantní, umí mluvit jako kniha. Když pak přijde na to, že by stejně intenzivně měl být tolerantní i on ve vztahu k vám, nějak ztratí zápal.


Váhy - Rak: 

Opět se ukáže, že ve vašem životě hraje nenahraditelnou roli. Dokáže doma udržet klid a zabránit v přístupu příbuzným, kteří vás mají sklon skoro až terorizovat.


Váhy - Lev: 

Šéf z tohoto znamení jeví značný zájem o vaše názory. Vy si však nejste jistí, zda mu záleží na vašich názorech, nebo na tom, aby mohl být s vámi.


Váhy - Panna: 

Pokud je zadaný, táhne vás to k němu daleko víc, než kdyby byl volný. Uvědomte si, že je to klasický efekt zakázaného ovoce a slibte si, že budete mít rozum!


Váhy - Váhy: 

Pokud jedete dovolenou, dopředu se domluvte, kdo bude co platit. Hádky na toto téma a hovory o tom, kdo utrácí víc a kdo méně by vám volné dny moc nezpříjemnilo.


Váhy - Štír: 

Jeho citové vydírání vás vyloženě rozčiluje. Marně mu vysvětlujete, že kdyby na vás tlačil méně, bylo by všechno lepší a hlavně byste oba žili v menším napětí.


Váhy - Střelec: 

S jeho rozhodnutím nepolemizujte. Můžete mu ale vysvětlit, že jde o rozhodnutí, kterým riskuje daleko víc, než se mu na první pohled zdá.


Váhy - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že byste si měli nastavit pravidla, vyslovte souhlas. Měli byste to však nechat až na víkend, protože do té doby není pravděpodobné, že byste se dokázali dohodnout.


Váhy - Vodnář: 

Respektujete ho, ale to je asi tak všechno. Proto vám tak moc vadí, že Vodnář o vás před všemi vašimi společnými známými mluví jako o skvělých kamarádech.


Váhy - Ryby: 

Co se vleče, neuteče. Když si na vás Ryba konečně udělá čas, zjistíte, že vám je její společnost stále stejně milá a to, co spolu prožíváte, je stále stejně pozitivní...


Štír - Beran: 

To, že se vám do ničeho nechce, je sice přirozené, ale přesto to neprojde. Váš miláček je náležitě akční a použije všechny své triky tak, aby vás přesvědčil, že se vám vlastně chce...


Štír - Býk: 

Čas, který mu věnujete, se vám mnohokrát vrátí. Býk potřebuje mít pocit, že je bezpodmínečně milován - a vy mu ho moc rádi poskytnete v ještě větší dávce než doufal.


Štír - Blíženci: 

Rozhodnutí, na které čekáte, z jeho strany a z jeho iniciativy nepadne. Nesnažte se ho k tomu přímět, protože by to stejně nevyšlo, ale vezměte běh událostí to svých rukou a rozhodněte sami!


Štír - Rak: 

Až do soboty fungujete jako naprosto vzorový pár. Pokud se z vaší iniciativy pak nezačnete hádat o peníze, budete jako vzorový pár fungovat i nadále.


Štír - Lev: 

Neustále má pocit, že byste se měli vylepšit. Když se ho však zeptáte, co přesně byste měli dělat, omezí se na pár všeobecných frází, ale rozumného neřekne nic...


Štír - Panna: 

V pondělí se s ním raději nehádejte. Pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Neptunem by mohl říct leccos, co by vás nutilo přemýšlet, zda je to opravdu ten pravý...


Štír - Váhy: 

Když o vás nejeví zájem, stáhněte se taky. U Váhy si můžete být na sto procent jisti, že v ní toto pro ni nezvyklé chování vzbudí zájem a že za vámi nakonec přijde sama!


Štír - Štír: 

Kontakty s bývalými milenci nic neohrožují. Pohovoříte, zavzpomínáte na společné známé, pečlivě se vyhnete vzpomínkám na to, co mezi vámi kdy bylo, a spořádaně se rozejdete k domovům.


Štír - Střelec: 

Jeho nápady vám vyrazí dech. Nejdříve si budete myslet, že si dělá legraci, a budete se dobře bavit. Průšvih nastane v momentě, kdy pochopíte, že to myslí vážně, a nebudete vědět, jak reagovat.


Štír - Kozoroh: 

Stále častěji ho musíte hlídat. Kozoroh jde do zcela zbytečných konfliktů, a pokud jim nezabráníte, napáchá jimi podstatně větší škody, než si umíte představit.


Štír - Vodnář: 

Neustále zdůrazňuje zásluhy, které má na vašem vztahu, což vás štve. Obvykle se moc nechlubíte, ale tentokrát nezbude, než abyste i vy odložili skromnost a mluvili pěkně nahlas.


Štír - Ryby: 

Stačí, když se na vás jen podívá, a vy v jeho očích uvidíte výzvu. Budete na ni reagovat, nebo začnete předstírat, že jste si vlastně ani ničeho nevšimli?


Střelec - Beran: 

Jeho přísliby ohledně vaší další společné budoucnosti berte s rezervou. Týká se to zvláště neděle, kdy stačí, aby si dal dvě deci, po nichž vám slíbí ještě víc, než si umíte představit.


Střelec - Býk: 

Když se rozhodne, že vám bude povídat pohádky, je to jeho věc. Vy mu však máte právo dát najevo, že ho sice máte rádi, ale to ještě neznamená, že mu budete všechno věřit.


Střelec - Blíženci: 

Když přijde s tím, že nutně potřebuje nový počítačový program nebo něco podobného, rozumně si s ním o tom pohovořte. Pokud ho opravdu potřebuje, měli byste mu to dovolit.


Střelec - Rak: 

Jeho neustálá snaha o vytváření domova vám už silně leze na nervy. Ve středu se dá čekat, že nevydržíte a řeknete mu, že kdybyste snažil trochu méně, bylo by to daleko lepší.


Střelec - Lev: 

S partnerem z tohoto znamení si docela užíváte. Zvlášť krásné to bude v neděli, kdy usoudí, že jste si na dovolené ještě moc neužili a pozve vás na ústřice nebo na něco podobného.


Střelec - Panna: 

Když začne naznačovat, že vás vlastně ani nepotřebuje, měli byste zpozornět. Je docela možné, že má už někoho v záloze a pomalu si připravuje ústupovou cestu.


Střelec - Váhy: 

Když vám slíbí snovou dovolenou, můžete vzít jed na to, že to myslí vážně. Potíž je v tom, že jeho a vaše sny se od sebe v základech i podrobnostech opravdu hodně liší.


Střelec - Štír: 

Hlavně se nehádejte! Týká se to zejména dovolené, kde jsou kolem vás tak protivné exempláře, že vám nezbývá, než být stále spolu - a tím pádem spolu i co nejlépe vycházet.


Střelec - Střelec: 

Ve středu, kdy jste oba pod pozitivním vlivem trigonu mezi Merkurem a Saturnem, padnou důležitá rozhodnutí. Neplýtvejte slovy, protože to, co si slíbíte, se taky uskuteční!


Střelec - Kozoroh: 

Když říká, že si na něj nedokážete najít čas, nemá tak úplně pravdu. Vy byste si ho najít dokázali, ale připadá vám, že každou vaši snahu, kterou v tomto směru projevíte, účinně blokuje.


Střelec - Vodnář: 

Těšte se na dobu, kdy bude Slunce ve Lvu! Už v neděli pochopíte, že mu dělá moc dobře, protože se najednou začal zajímat i o to, co chcete a potřebujete vy.


Střelec - Ryby: 

Na jeho slibně se rozvíjející kariéru jste spíše naštvaní, protože víte, že na vás bude mít ještě méně času, než měl dosud. Přesto byste měli mít rozum a neříkat to nahlas.


Kozoroh - Beran: 

Když se hádá s rodiči nebo s příbuznými vůbec, vy se do toho nepleťte. Riskovali byste stav, kdy se nakonec všichni svorně spojí proti vám a vysvětlí, že za všechno můžete vlastně vy...


Kozoroh - Býk: 

Jeho ponory do vašeho soukromí vás dost štvou. Nejde vám ani tak o to, že by toho o vás víc věděl, ale o to, že všechno, co se o vás dozví, začne vzápětí probírat s rodiči a sourozenci.


Kozoroh - Blíženci: 

Neustále má pocit, že byste pro jeho nerozumné kousky měli vymýšlet omluvy. Až dosud jste to celkem zvládali, ale teď se vám do toho už nějak nechce.


Kozoroh - Rak: 

Opět vás něčím překvapí! Stane se to v úterý, přinese to kvadratura Marse s Uranem, a vy budete usilovně dumat, zda zůstat s ním, nebo raději jít.


Kozoroh - Lev: 

Začíná komunikovat podstatně víc, než komunikoval dosud. Instinkt vám napovídá, že se mu patrně něco nepovedlo, a proto se lísá - a dlužno říct, že vás tentokrát neklame.


Kozoroh - Panna: 

Zrozenec z tohoto znamení je zvláště v první polovině týdne při síle. Naštěstí s ním v tomto směru dokážete držet krok, takže se nemusíte bát, že vás převálcuje.


Kozoroh - Váhy: 

Dobře víte, že pohoda ve vašem vztahu se odvíjí od vaší trpělivosti. Zatím jí máte dostatek, ale už začínáte uvažovat, kdy vás přejde...


Kozoroh - Štír: 

Když řekne, že pomůže, můžete si být jistí, že to taky udělá. Navíc nebude chtít, abyste se o tom zmiňovali, protože má strach, že vás lidé z vašeho okolí začnou brát jako pár.


Kozoroh - Střelec: 

Představa víkendu ve dvou vás sice láká, ale zároveň víte, že je to ryzí nerozum. Zvítězí váš realistický přístup k životu, nebo touha po letním dobrodružství, které jste už dlouho nezažili?


Kozoroh - Kozoroh: 

Hlavně si dejte pozor, abyste nepřepálili začátek vašeho vztahu. Když vsadíte na jemné a velmi pozvolné poznávání, půjde všechno daleko lépe.


Kozoroh - Vodnář: 

Jeho instinkty nezklamou. Když vám říká, že si máte na něco nebo na někoho dávat pozor, nemusíte si tím řídit, ale jeho slova byste alespoň měli vzít v úvahu.


Kozoroh - Ryby: 

Občas máte dojem, že ho vyloženě pálí dobré bydlo. Občas máte dokonce pocit, že byste s ním měli zaklepat a ukázat mu, jak žijí lidé, kteří mají skutečné problémy.


Vodnář - Beran: 

Zajímavá bude zejména neděle, kdy jste oba pod pozitivním vlivem novoluní ve Lvu. Kdyby náhodou padla nabídka k sňatku, netvařte se překvapeně, ale rychle souhlaste!


Vodnář - Býk: 

Při silně obsazeném Lvu bude protivný a vztahovačný. Neustále mu vysvětlujete, že k tomu nemá důvod, ale on budí dojem, že vás neposlouchá a jede si dál po svém.


Vodnář - Blíženci: 

Pohádat se můžete i kvůli tak krásné věci, jako je vůně. Vy máte pocit, že ta, kterou si vybral váš Blíženec, je moc usedlá, a on vám marně vysvětluje, že je to jeho věc.


Vodnář - Rak: 

Jeho rozhled vás dost překvapí. Ví spoustu věcí, o kterých by podle svého základního vzdělání neměl mít ani tušení, a k vašemu překvapení se tím vůbec nechlubí.


Vodnář - Lev: 

Veškeré spory řešte výhradně v soukromí. Když je začnete probírat na veřejnosti, nic nevyřešíte a ještě tím budete bavit spoustu lidí, kteří vám vaše neshody vyloženě přejí.


Vodnář - Panna: 

O tom, že ho v práci povýšili, nahlas sice nemluví, ale chová se tak, abyste se ho na to museli zeptat. Vás to sice moc nezajímá, ale ptáte se, protože víte, že mu tím uděláte radost.


Vodnář - Váhy: 

Za jeho rozhodnutí zodpovědní opravdu nejste. Může se to na vás sice pokusit přehodit, ale vy musíte zachovat chladnou hlavu a poslat míč na jeho stranu hřiště.


Vodnář - Štír: 

Najednou mění pohled na situaci, v níž se nacházíte. Ještě nedávno ji chtěl řešit skoro až násilným způsobem - a teď usoudí, že nějaké definitivní rozhodnutí může ještě chvíli počkat.


Vodnář - Střelec: 

Když mu něco vypadne z ruky a rozbije se, nechte to bez komentáře. Mohli byste sice něco říct, ale každé slovo, které byste pronesli, by jen přilévalo oleje do ohně.


Vodnář - Kozoroh: 

Když vám začne rozmlouvat vašeho partnera, zpozorněte. Je vysoce pravděpodobné, že to dělá jen proto, že má pro vás v záloze někoho, kdo se k vám podle něj hodí lépe.


Vodnář - Vodnář: 

Od šéfa z tohoto znamení vstřícný přístup nečekejte. Bude se striktně držet buď zákona nebo firemních předpisů, ale o tom, že by vám mohl vyjít vstříc, nechce ani slyšet.


Vodnář - Ryby: 

Na stížnosti na únavu má plné právo. Nedělejte si z něj legraci, ale přidejte na domácí aktivitě tak, aby měl alespoň občas trochu prostoru k odpočinku.


Ryby - Beran: 

Hlavně si toho na sebe neberte zbytečně mnoho! Počítejte s tím, že vaše energetická úroveň se koncem týdne sníží a vy budete daleko méně výkonní, než jste čekali.


Ryby - Býk: 

Na jeho chování začínáte být citliví. Chápete, že je praktičtěji založený, ale to ještě neznamená, že musí jedovatě komentovat všechno, do čeho se pustíte a co se vám tak zcela nepovede.


Ryby - Blíženci: 

Na to, že byste na jeho nápady dokázali nereagovat, zapomeňte. Zvláště u těch, s nimiž přijde v pondělí, budete přemýšlet, zda to myslí vážně, nebo zda je to jen provokace.


Ryby - Rak: 

Když vám začne něco doporučovat, bedlivě ho poslouchejte. Jenom tak přijdete na to, že tím, co vám radí, hodlá přehodit své potíže na vás.


Ryby - Lev: 

Minimálně jeden den strávíte tím, že budete hledat něco, co někam schoval. Nejdříve budete naštvaní, ale když pak uvidíte, jak je rád, že se to našlo, všechno mu odpustíte.


Ryby - Panna: 

Neustále se vyptává na něco, po čem mu podle vás nic není. Chvíli to vydržíte, ale nejpozději v pátek vaše trpělivost přeteče a vy se zeptáte, proč to všechno potřebuje vědět.


Ryby - Váhy: 

Pracovní potíže se řeší jako ruky mávnutím. Potíž je však v tom, že musí nastoupit pokud možno ihned, což znamená, že na společnou dovolenou můžete zapomenout.


Ryby - Štír: 

Když přijde s tím, že byste si možná měli pořídit novou kuchyň, hlavně mu neříkejte, že vy jste to chtěli už dávno. Štír musí mít pocit, že přišel na něco, co by vás v životě nenapadlo.


Ryby - Střelec: 

Když se vám svěří se svými sny, nastane problém. To, co chce, si vyžaduje vaši pracovní spoluúčast, a vy se obáváte, že na něco takového nemáte dostatečnou kapacitu.


Ryby - Kozoroh: 

Vztah s Kozorohem je sázka na jistotu. Pokud máte dost vztahů, které končí zklamáním a pláčem, vytipujte si Kozoroha, energicky po něm sáhněte a pak se ho pevně držte.


Ryby - Vodnář: 

Ve chvíli, kdy se do jeho partnerského sektoru dostane Mars, se o vás začne bát. Vy mu sice vysvětlujete, že to přehání a že vás ani váš vztah nic neohrožuje, ale přesto vám jeho starost dělá dobře.


Ryby - Ryby: 

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v Raku, se těšte na pozitivní emoce, které vylepší váš vztah. Kdyby miláček přišel s tím, že by vás o příštích prázdninách mohlo být víc, vůbec se tomu nebraňte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner