Týdenní partnerské horoskopy od 16.04.2018 do 23.04.2018

Beran - Beran: 

Představa, že vám půjde všechno jednoduše a snadné, nějak nefunguje. Celý týden ovlivňuje stacionární Saturn z Kozoroha a vy oba narážíte na překážky, s nimiž jste nepočítali.


Beran - Býk: 

O tom, na co se chystáte, s ním raději moc nemluvte. Kdyby to nevyšlo, stali byste se terčem jeho ironických poznámek, bez kterých se klidně obejdete.Beran - Blíženci: 

Některé věci se trochu zkomplikují, naštěstí máte Blížence se smyslem pro humor. Díky němu si uvědomíte, že si vlastně není na co stěžovat, protože by mohlo být hůře.


Beran - Rak: 

Přestaňte ho podezírat ze všeho nejhoršího! Rak vás sice trochu popohání, ale pořád je to lepší, než kdybyste oba hnili a pozorovali, jak se váš vymazlený svět hroutí.


Beran - Lev: 

O jeho prioritách se s ním nebavte. Váš vkus je totálně rozdílný a vy byste se místo kultivované výměny názorů leda tak pohádali.


Beran - Panna: 

Jde o týden, v němž je po všech stránkách daleko silnější. Vezměte na sebe mlčky větší díl odpovědnosti za chod rodiny a domácnosti-prospěje to vám oběma.


Beran - Váhy: 

O jeho minulém životě se dozvíte víc, než je zdrávo. Nakonec zjistíte, že jeho život do doby, než vás poznal, byl opravdu po všech stránkách spíše nedůstojným přežíváním.


Beran - Štír: 

Hlavně si nemyslete, že ho dostanete rychle a bez námahy, Váš Štír si je velice dobře vědomý své ceny. Než ho získáte, budete se muset hodně snažit, a ani pak si jím nebudete na sto procent jistí.


Beran - Střelec: 

Některé věci vědět nemusíte-když s vámi nechcete o něčem mluvit, a dá vám to jasně najevo, nelámejte situaci přes koleno. Až bude čas, dozvíte se všechno a ještě i něco navíc.


Beran - Kozoroh: 

To, že mu jeho okolí klade něco za vinu, ještě neznamená, že to jeho vina opravdu je. Promluvte si s ním a věřte tomu, co vám říká-má pravdu.


Beran - Vodnář: 

Zvládne toho spoustu a ještě má pořád dobrou náladu. Ta ho sice během týdne několikrát přejde, ale ještě rychleji se k němu a tím pádem i k vám vrátí.


Beran - Ryby: 

Nezdá se vám, že do konfliktů jdete právě tam, kde byste zrovna nemuseli? Když proti sobě poštvete Rybu, nebude z toho sice bouřlivá hádka, ale zase poznáte, jak vypadá peklo na zemi.


Býk - Beran: 

Váš vztah prochází ne krizí, ale zkouškou-berte to však jako šanci pro nový začátek. Postavte se spolu proti celému světu a pak si vychutnejte vítězství.


Býk - Býk: 

Když si s něčím neví rady, za vámi nepůjde. Musel by přiznat, že není tak dobrý, jak si dosud myslel, a že jsou věci, s nimiž si bez vaší pomoci neporadí.


Býk - Blíženci: 

Soustřeďte se ne na to, co říká, ale pozornost věnujte mluvě těla. Pokud máte pocit, že něco neladí, můžete vzít jed na to, že to taky tak bude.


Býk - Rak: 

Je naštvaný i v případě, kdy podle vašeho názoru nemá být proč. Když se však na celou věc podíváte z jeho úhlu pohledu, pochopíte, že má na pár jedovatostí plné právo.


Býk - Lev: 

Nemáte žádné problémy, které by se nedaly řešit. Nesmíte se však svěřovat svému Lvovi. Ze všeho by udělal tragédii, a tím by sebral sebedůvěru i vám.


Býk - Panna: 

Některé věci nejdou zdaleka tak, jak byste chtěli.,naštěstí stačí, když počkáte do pátku. Slunce se přesune do vašeho znamení a vy dostanete přesně tu energii, kterou ke zvládnutí svých záměrů potřebujete.


Býk - Váhy: 

S tím, že se o vás mluví, se musíte smířit. Všichni jsou zvědaví, jak vám to spolu jde, a nikdo nevěří, že se žádné drama nekoná a žádnou krizi neřešíte.


Býk - Štír: 

To, že má netaktní poznámky, k němu patří, naštěstí jste se s tím smířili. Necháte ho mluvit a vůbec vás nenapadne, že byste se kvůli tomu měli nějak rozčilovat.


Býk - Střelec: 

Jakmile se začne ohánět zásadami, kousněte se do jazyka. Mohli byste mu sice připomenout nedávné události, kdy na všechny zásady kašlal, ale to by k ničemu nebylo.


Býk - Kozoroh: 

V úterý omezte požadavky, které na něj máte. Vytknul by vám, že ho máte jen na to, aby vás vytahoval z průšvihů - a vy byste museli přiznat, že má pravdu.


Býk - Vodnář: 

Jeho kamarády si hlídejte nenápadně, ale důkladně. Mají pocit, že se mezi ně a jeho aktivně stavíte, a ze všech sil se snaží, aby váš dosavadní harmonický vztah narušili.


Býk - Ryby: 

Předem si uvědomte, co od něj vlastně chcete. Ryba má pocit, že byste se jí měli starat o ráj na zemi, a nechápe, že vy máte lidí, o které se máte starat, i bez ní dost.


Blíženci - Beran: 

Zatímco vy v poslední době všechno odkládáte, Beran se do všeho vrhá po hlavě. Zkuste převzít jeho postoj k životu, trochu méně se bát a trochu více riskovat.


Blíženci - Býk: 

Víkendová grilovací party dopadne skvěle. Dokonce usoudíte, že kdybyste svého Býka už dávno nemilovali, museli byste se do něj zamilovat ještě jednou...


Blíženci - Blíženci: 

Než se rozhodnete, že něco prodáte, měli byste si sehnat odhadce. Váš parter to sice může brát jako zbytečné zdržování a ještě zbytečnější výdaj, ale nakonec uzná, že to je docela dobrý nápad.


Blíženci - Rak: 

Neustále naznačuje, že by chtěl změnit práci. Dodejte mu odvahu a přesvědčte ho, že by bylo opravdu dobré, aby se překonal a konečně šel někam, kde mu dají víc.


Blíženci - Lev: 

Udělá sice chyby, ale zároveň se je snaží napravit. Měli byste jeho jednání ocenit. Je v náročné situaci, kterou byste se mu měli snažit ze všech sil ulehčit.


Blíženci - Panna: 

Spory, které rozjíždí, jsou ve své podstatě naprosto nesmyslné. Upozorněte svou Pannu, že je sice může dohnat až k soudu, ale že za to utratí peníze, které jí pak budou chybět jinde.


Blíženci - Váhy: 

Vztahy s jeho sourozenci nejsou zdaleka ideální, ale dosud to nějak šlo. Momentálně je však pod vlivem stacionárního Saturna a Pluta a on všechno jen zbytečně hrotí.


Blíženci - Štír: 

Když s ním nebudete, s údivem zjistíte, že jste vlastně o nic nepřišli. Bez jeho jedovatostí se obejdete daleko snáz, než jste si vůbec dokázali představit.


Blíženci - Střelec: 

Když vás nechce, je to opravdu jen jeho smůla. Můžete jen uvažovat, zda se vás náhodou nebojí proto, že jste až příliš inteligentní a on má strach, že byste ho lehce překonali.


Blíženci - Kozoroh: 

O tom, že jste pro něj to nejdůležitější, umí velice dobře mluvit. Vy ho však podezíráte, že to říká stejně jen proto, abyste se zbytečně nerozčilovali.


Blíženci - Vodnář: 

Jeho tajemství z něj netahejte,když si počkáte do středečního večera, přijde s nimi sám. Z toho, co vám řekne, pak bez problémů pochopíte, proč před vámi tyto informace tak dlouho tajil.


Blíženci - Ryby: 

Od pátečního do nedělního večera, kdy je Luna v Raku, se budete v jeho společnosti cítit jako v ráji. Ryba se rozhodla, že vám ukáže tu pravou romantiku - a vy zjistíte, že je to vlastně velice příjemné.


Rak - Beran: 

Je potřeba, abyste se ukázali jako kontaktní partner. Beran to sice nahlas neřekne, ale ke své erotické spokojenosti časté něžné doteky vyloženě potřebuje.


Rak - Býk: 

Jakmile začne mluvit o tom, že by nastoupil do rodinné firmy, může s tím být problém. Hrozí, že se tam bude cítit jako páté kolo u vozu a negativní emoce si bude tahat z práce domů.


Rak - Blíženci: 

Neustále má pocit, že mu osud nepřeje. Vy mu marně vysvětlujete, že i když vás jako životního druha odečte, pořád toho dostal podstatně víc, než většina lidí z jeho okolí.


Rak - Rak: 

S dodržováním zákonů, ustanovení a jiných podobných nařízení máte oba problémy. Nebylo by lepší, kdybyste vzali na vědomí, že je dodržovat musíte a přestali se s nimi bít?


Rak - Lev: 

Všechno je plné extrémů, váš vztah nevyjímaje. Vy si ale nejrůznější výkyvy vyloženě užíváte. K překvapení vašich společných kamarádů si z toho, co se děje, umíte dělat dokonce i legraci.


Rak - Panna: 

Stáhněte se do pozadí a poskytujte mu zázemí. Zejména ve druhé polovině týdne má šance na to, aby zásadně vylepšil život jak vám, tak sobě.


Rak - Váhy: 

Počítejte s únavou, naštěstí jsteale na tom v tomto směru oba stejně, což je dobře. Nepletete si únavu s leností, a miláčkovi nevyčítáte, že nechce, když opravdu nemůže.


Rak - Štír: 

V úterý, kdy je pod vlivem opozice mezi Venuší a Neptunem, ho můžete požádat skoro o cokoliv. Váš miláček je ve skvělém rozmaru a vaše přání vám bude plnit jako na běžícím pásu.


Rak - Střelec: 

Když vám zavolá v opravdu nezvyklou hodinu, rovnou se ho zeptejte, co se stalo. Ušetříte si tím dlouhé řeči o ničem, které by vás jenom zbytečně zdržovaly.


Rak - Kozoroh: 

Nahlas vám sice tvrdí, že je skromnost sama, ale v reálu je to jinak. Jakmile mu dáte něco, co mu nesedne, uslyšíte velice jedovaté komentáře.


Rak - Vodnář: 

V úterý, kdy je pod vlivem opozice mezi Venuší a Jupiterem, se v něm nevyznáte. Na jedné straně má pocit, že si s vámi nic neužije, na druhé má zase dojem, že byste měli víc šetřit.


Rak - Ryby: 

Momentálně je v pohodě, dokonce vám vyjde vstříc v jisté důležité záležitosti. Nepřemýšlejte, proč to dělá, a buďte rádi, že konečně prokázal pochopení.


Lev - Beran: 

Když odmítáte nějaký jeho návrh, připravte se na kravál. Váš Beran má pocit, že byste mu za to měli líbat ruce, a nechápe, že vy se k tomu ani trochu nemáte.


Lev - Býk: 

Hlavně se netvařte příliš smířlivě! Na to, abyste mu velkoryse odpouštěli, není vhodný čas. Z vaší strany by to nebral jako velkorysost, ale jako docela obyčejnou slabost.


Lev - Blíženci: 

Jeho touha po změnách ve vašem bytě není zdaleka tak mimo, jak se vám zdá. Popovídejte si s ním o tom, co chce, a pak se pokuste najít nějaký rozumný kompromis.


Lev - Rak: 

Představa společného života nabývá na aktuálnosti. Vy byste se bez něj sice obešli, ale Rak, který je aktuálně pod vlivem stacionárního Saturna, na něm bude trvat.


Lev - Lev: 

Pondělní novoluní v Beranu vás nutí, abyste mysleli podstatně dál do budoucnosti. Sedněte si ke stolu a připravte si plány na další společné desetiletí!


Lev - Panna: 

Nedovolte, aby určitá fakta vytrhával z kontextu a volně s nimi pracoval. Jakmile mu to povolíte, dostanete se do situace, kdy vám bude do očí lhát a vy s tím nebudete moci nic dělat.


Lev - Váhy: 

Než se pustíte do dobrých skutků, přemýšlejte. Váha se sice tváří, jako člověk velice potřebný, ale ve skutečnosti by si docela dobře vystačila sama.


Lev - Štír: 

Víte, že byste mu měli zavolat, ale vůbec se vám do toho nechce. Sedněte si a v klidu si obsah své řeči naplánujte tak, abyste možnost následující hádky omezili na minimum.


Lev - Střelec: 

Cestu k vašemu srdci nejenom hledá, ale i najde. Je vidět, že vás má velice dobře spočítané. Musíte zkonstatovat, že si s vámi pohrává daleko zručněji, než jste si dosud mysleli.


Lev - Kozoroh: 

Vyslechněte povídání o tom, jak a hlavně za jakou cenu sbíral životní zkušenosti! Všechny sice nepřevezmete, ale i to málo, co pojmete, vám bude velice užitečné.


Lev - Vodnář: 

Některé věci odkládáte déle, než je rozumné. Nezbude, než abyste se vykašlali na Vodnáře, který tvrdí, že zbytečně pospícháte, a konečně se do nich pustili tak, jak si zasluhují.


Lev - Ryby: 

Jeho mlsnost vám značně komplikuje život. Ať uvaříte cokoli, má Ryba pocit, že byste měli její chutě respektovat víc. Zatím ji zvládáte, ale je vám jasné, že to dlouho nevydržíte.


Panna - Beran: 

Neustále se spoléhá na vaši velkorysost. Dosud jste mu ji prokazovali bez velkých řečí, ale teď si říkáte, že nastal čas, kdy mu musíte říct, že i vy máte své meze.


Panna - Býk: 

Když si s ním nevíte rady, proberte to s hodně dobrým kamarádem. Myslí úplně jinak, než vy, a ohledně vašeho vztahu ho napadne něco, co by jemu ani na mysl nepřišlo.


Panna - Blíženci: 

Dejte si pozor, abyste ho nepřechválili. Na začátku vztahu se může sice chovat jako anděl, ale už v příštím týdnu se může situace dramaticky změnit.


Panna - Rak: 

Neustále vám zdůrazňuje, že je pro každou špatnost. Přitom se na vás dívá tak, že by i slepý pochopil, že k těm nejkrásnějším špatnostem, které ho nejvíce lákají, počítá právě vás...


Panna - Lev: 

Než se mu začnete svěřovat se svými rodinnými trably, přemýšlejte. Hrozí nebezpečí, že svěřování vezmete až příliš vážně a že řeknete o pár slov víc, než je rozumné a nutné.


Panna - Panna: 

Patří k lidem, kteří si s vámi rádi a s chutí pohrávají. Až dosud vám to ani trochu nevadilo, ale teď si říkáte, že byste si zasloužili trochu uctivější jednání.


Panna - Váhy: 

Ať uděláte cokoliv, jemu se to zamlouvat nebude. Neustále má pocit, že jste nejeli naplno a že jste pro něj a tím pádem i pro váš vztah mohli udělat víc.


Panna - Štír: 

Jako dvojice jste neporazitelní. Své síly dokážete sladit tak, abyste s polovinou námahou dokázali to, co dělá ostatním jen samé potíže.


Panna - Střelec: 

Od středy do pátku, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, začne intenzivně přemýšlet nad vaším vztahem. Konečně se rozhodne, kam ho chce posunout, a taky vám to řekne.


Panna - Kozoroh: 

Má pocit, že byste mu měli za všech okolností krýt záda. Měli byste ho ale upozornit, že kromě nápadů, které považujete za super, jsou i takové, které se vám nelíbí, a v nichž ho podporovat nebudete.


Panna - Vodnář: 

Když se vám něco nepodaří, klidně se mu k tomu přiznejte. Vodnář má sice své mouchy jako každý, ale na jeho velkorysost se můžete v každém případě spolehnout.


Panna - Ryby: 

Jsou věci, které nechápete, v jeho jednání shledáváte pohnutky, kterým nerozumíte. Přemýšlíte nad ním víc, než nad všemi dosavadními partnery dohromady - a přesto ho nechápete o nic víc.


Váhy - Beran: 

Jeho pracovní blázinec neřešte. Bude stačit, když se po návratu domů budete tvářit pokud možno mile a hned ho nezasypete spoustou vzájemně nesouvisejících požadavků.


Váhy - Býk: 

Jsou věci, které mu nedokážete rozmluvit. Čím víc se o to budete pokoušet, tím víc vám bude vysvětlovat, že on má pravdu a vy se pletete.


Váhy - Blíženci: 

Vaši budoucnost se snaží ovlivnit podstatně víc, než je zdrávo. On sice tvrdí, že to dělá v tom nejlepším úmyslu, ale vám se to stejně ani trochu nelíbí.


Váhy - Rak: 

Jde o týden, který je pro vás oba velice náročný. Hlavně si dejte pozor, abyste se po návratu domů neventilovali tím, že se budete chystat každé záminky a brát ji jako důvod k hádce.


Váhy - Lev: 

Opravdu není důvod, abyste mu nevěřili. Ke svým předešlým partnerům se sice mohl chovat všelijak, ale s vámi bude teď i v budoucnosti jednat s opravdovou úctou a láskou.


Váhy - Panna: 

Pokud doufá, že ve vás najde člověka, který se mu ve všem podřídí, musíte mu vysvětlit, že se šeredně spletl. Bude to pro něj dost šok, ale nakonec uzná, že vaše upřímnost je vlastně k nezaplacení.


Váhy - Váhy: 

Od pátku se spolu celkem slušně domluvíte. Slunce se přesune do Býka a on se z člověka neskutečně protivného přesune do kategorie lidí protivných jenom průměrně.


Váhy - Štír: 

Vzhledem k novoluní v jeho sektoru zdraví se máte na co těšit. Když v pondělí usoudí, že se dosud svému zdraví věnoval málo, a teď musí svůj přístup změnit, nic neříkejte, a jen buďte rádi, že konečně dostal rozum.


Váhy - Střelec: 

Vůbec se v něm nevyznáte. Nejdříve vám kvůli něčemu vynadá, a pak vám začne vysvětlovat, že ještě s nikým nebyl ve vztahu spokojený tak, jak je teď s vámi.


Váhy - Kozoroh: 

Všechny důležité hovory, které s ním máte, odložte až na víkend. Slunce se přesune do Býka a on konečně začne uvažovat tak, aby se na tom dalo stavět.


Váhy - Vodnář: 

Když řekne, že si všechno ještě rozmyslí, můžete vzít jed na to, že v podstatě už skoro souhlasí. Musíte mu však dát čas, aby to všechno důkladně promyslel a pak vám to slavnostně sdělil.


Váhy - Ryby: 

Jeho poznámky nechte bez reakce. Jakmile zjistí, že se jimi nezabýváte a že se kvůli nim nerozčilujete, sám pochopí, že je nejvyšší čas, aby ubral plyn.


Štír - Beran: 

Šance na nové začátky je značně vysoká. Je jenom potřeba, abyste sebrali odvahu, pořádně si o tom promluvili, a domluvili se, že budete postupovat jednotně a spolu.


Štír - Býk: 

Partner z tohoto znamení si momentálně užívá vysoce pozitivní přízně planet. Nechte veškerou aktivitu na něj a jen se těšte z úspěchů, o které se sobě a tím i vám postará.


Štír - Blíženci: 

Neustále zkouší něco nového, je to rozený experimentátor. Vy však můžete být pyšní, protože o tom, že by to místo vás nebo při vás zkoušel s někým jiným, v úvahu nepřipadá.


Štír - Rak: 

Když ho někdo pošle do háje, musíte se tvářit, jako byste ho litovali. Ve skutečnosti však budete hodně rádi, že se toho někdo ujal a ušetřit vám práci.


Štír - Lev: 

Události tohoto týdne si hodně dobře pamatujte. O jeho povaze a skutečných motivech jeho jednání vám prozradí podstatně víc, než jste až dosud věděli.


Štír - Panna: 

Jeho nároky rostou-doma je nějak vybalancujete, ale v práci vy mohl mít kvůli svému jednání potíže. Upozorněte ho na to dřív, než bude pozdě.


Štír - Váhy: 

Jakmile zjistíte, že má tajné peníze bokem, nechte to bez komentáře. V momentě, kdy byste zjistili, že si je šetří na to, aby vám mohl koupit dražší dárek, by vám moc příjemně nebylo.


Štír - Štír: 

Těšte se na pátek! Vašemu miláčkovi se Slunce dostane do vašeho partnerského sektoru a on bude jako vyměněný! O lásku ho nemusíte prosit, protože vám ji bude poskytovat rád a dobrovolně.


Štír - Střelec: 

Jde o to, abyste spolu dokázali vést dialog, problém to bude zejména pro vás. Počítejte s tím, že se vás Střelec pokusí umluvit, a uvědomte si, že vy se prostě nesmíte nechat.


Štír - Kozoroh: 

Představa, že se s ním rozejdete lehce a bez problémů, narazí na realitu. Kozoroh vás vnímá jako něco, na co má právo, a jakékoliv omezení nese značně nelibě.


Štír - Vodnář: 

Neustále vám vysvětluje, že má nárok na více svobody-možná byste o jeho slovech měli více uvažovat. Když mu ji nedáte dobrovolně, bude si ji vynucovat násilím, což příjemné nebude.


Štír - Ryby: 

Naštěstí se v rodině objeví nové miminko. Budete moc rádi, protože pozornost rodičů vašeho miláčka se upře na ně a na vás jim nezbude tolik času.


Střelec - Beran: 

Z toho, že ho neznáte, míst strach nemusíte. Z Berana se ukáže zajímavý člověk a vtipný společník, z něhož může časem třeba být i něco daleko důležitějšího.


Střelec - Býk: 

Jsou věci, které mu nevysvětlíte. Můžete se o to sice snažit, ale všechno nakonec skončí na vašem pochopení a jeho tvrdohlavosti.


Střelec - Blíženci: 

Konečně si máte šanci splnit své velké sny, svěřte se s tím svému miláčkovi. Pomůže vám ze všech sil a ještě k tomu přesvědčí i spoustu ostatních.


Střelec - Rak: 

Lehké potíže může mít s brýlemi. Nejde o to, že by se mu zhoršily oči, jako o to, že bude chtít minimálně dvoje nové a k tomu ještě sluneční!


Střelec - Lev: 

Opravdu nepatří k lidem, s nimiž byste obtížně komunikovali. V jeho případě stačí, když jen naznačíte. Hned pochopí, co máte na mysli a začne to rozvíjet.


Střelec - Panna: 

Neustále dohlíží jak na vás, tak na váš zdravotní stav. U někoho jiného byste to asi brali jako nevhodnou vlezlost, ale jeho starostlivost vám dělá vyloženě dobře.


Střelec - Váhy: 

Všechno se odvíjí od komunikace, nesmí vás ani napadnout, abyste před ním něco tajili. Všechno s ním proberte a promyslete plán dalšího jednání.


Střelec - Štír: 

Klepy, které o něm kolují, mají s pravdou společného daleko víc, než by se na první pohled zdálo. Poslouchejte je, pamatujte si je, ale nic dalšího k nim raději nepřidávejte.


Střelec - Střelec: 

Nápad, s nímž přijde, sice na první pohled vypadá jako riskantní, ale přesto byste nad ním měli přemýšlet. Když se do něj pustíte ve středu nebo ve čtvrtek, je vysoká šance, že uspějete.


Střelec - Kozoroh: 

Neustále vám bude vysvětlovat, že můžete za všechny jeho potíže. O tom, že se na jejich vzniku a rozvoji podílí i on sám, se raději nezmiňuje.


Střelec - Vodnář: 

Velkorysá pomoc, kterou vám nabízí, není zdaleka tak skvělá, jak se vám snaží namluvit. Něco byste z ní sice získali, ale on by z toho měl daleko víc.


Střelec - Ryby: 

Musí se překonat a jednat rozumně. Je potřeba, abyste si sedli, přemýšleli o dalším vývoji situace, a hledali způsob, jak zvládnout co nejvíce za co nejmenších nákladů.


Kozoroh - Beran: 

Záměry, které spolu máte, jsou v ohrožení. Oba jste tvrdohlaví a oba máte pocit, že tím, že byste tomu druhému ustoupili, byste ztratili na důstojnosti.


Kozoroh - Býk: 

Patří k vašim velkým učitelům! Nikdy za vás nic neudělá, ale vždycky vám poradí způsob, jak byste to mohli udělat vy sami vlastními silami.


Kozoroh - Blíženci: 

S partnerem z tohoto znamení je stále větší legrace. Pokud vám někdo vrátí smysl pro humor a naučí vás, jak se smát i v situacích, kdy by to nikoho jiného ani nenapadlo, bude to právě váš Blíženec.


Kozoroh - Rak: 

Zatímco obvykle se svěřuje rád a s chutí, tentokrát mlčí. Z toho můžete odvodit, že situace je opravdu vážná a vy jí musíte věnovat plnou pozornost.


Kozoroh - Lev: 

O to, jak spolu vy dva žijete, se zajímá stále více lidí. Nechápou, že vy jste se svým Lvem spokojení, a ani vás nenapadne, abyste uvažovali o výměně.


Kozoroh - Panna: 

Jako tým jste naprosto nepřekonatelní, ale v partnerství to trochu drhne. Občas máte pocit, že doma jen pokračuje stejný tlak na optimální výkony, který znáte z práce.


Kozoroh - Váhy: 

Vzhledem ke stacionárnímu Saturnu a Plutu to se snahou nepřehánějte. Máte toho až nad hlavu už teď, a je zbytečné, abyste si další starosti dobrovolně přidělávali.


Kozoroh - Štír: 

Hlavně ho nenuťte do akcí, do kterých se mu nechce. Štír by se jich možná zúčastnil, ale tvářil by se tam tak, že by vám tím spolehlivě zkazil nejenom radost, ale i náladu.


Kozoroh - Střelec: 

Neustále přemýšlí nad něčím, co by si podle vás mohl klidně odpustit. Naštěstí pro něj i pro sebe dokážete vymyslet program, který vám pomůže jeho myšlenky odvést jiným směrem.


Kozoroh - Kozoroh: 

Zásobuje vás exotickými pochutinami všeho druhu. Plní tím svou vzdělávací úlohu, protože bez něj byste se na nic takového ani nepodívali, natož abyste to zkoušeli jíst...


Kozoroh - Vodnář: 

V práci by se měl spokojit s málem. Když své požadavky přestřelí, možná získá, co chce, ale taky bude mít na celý zbytek pololetí se všemi ostatními benefity utrum.


Kozoroh - Ryby: 

O tom, že má aktuálně divné období, nepochybujete, na to, že se v něm nevyznáte vy, jste zvyklí. Když ale on sám nahlas zkonstatuje, že se nevyzná ani sám v sobě, usoudíte, že se něco děje.


Vodnář - Beran: 

Prohlížení fotek ze začátku vašeho společného života byste si měli zakázat. Teď je potřeba, abyste pozornost upřeli do budoucnosti a začali přemýšlet, kudy a hlavně kam dál.


Vodnář - Býk: 

Hlavně mu nevysvětlujte, že by měl někde dávat úplatky! Postavil by se proti vám energicky a hlavně tak, že byste museli sami přiznat, že má pravdu.


Vodnář - Blíženci: 

Nedokáže s vámi mluvit o ničem, co vás baví. Čím méně spolu budete mluvit, tím to bude lepší a tím méně rozporů budete později muset řešit.


Vodnář - Rak: 

Hlavně mu nedávejte najevo, že máte starosti, nedopadlo by to dobře, Rak by vám s jejich řešením nepomohl. Navíc byste ho měli na krku, protože by se začal hroutit a od vás by vyžadoval záchranu.


Vodnář - Lev: 

Své životní zkušenosti mu nepředáte. Můžete si s ním ale o nich popovídat tak, aby pochopil, že opravdu není nutné, aby všechno zažíval sám a na své vlastní kůži.


Vodnář - Panna: 

Rozumné nápady mu nevnutíte. Neustále má pocit, že musí jít tou nejtěžší cestou, a ani ho nenapadne, že by na tom, že si ji ulehčí, mohl jen vydělat a získat.


Vodnář - Váhy: 

Neustále chce vědět, co si o něm myslíte, svá vysvětlování omezte na co nejmenší počet slov. Čím víc s ním budete mluvit, tím víc témat k přemýšlení mu dáte, a tím méně užitku z toho bude.


Vodnář - Štír: 

Přemýšlením o tom, zda se k vám vrátí nebo nevrátí, jen zbytečně ztrácíte čas. Kdybyste za ním udělali tlustou čáru a smířili se s životem bez něj, bude to daleko lepší.


Vodnář - Střelec: 

Poradí vám v problému, který vy považujete za velice složitý. On vám však dokáže, že stačí jen trochu jiný úhel pohledu a všechno bude najednou naprosto jednoduché.


Vodnář - Kozoroh: 

Musíte začít znovu a jinak. Kozoroh vám nesmí diktovat, jak máte žít, a vy si zase nesmíte vymýšlet v situaci, kdy bude rozumnější říct pravdu.


Vodnář - Vodnář: 

Je zbytečné, aby se v práci víc snažil. Bude daleko lepší, když začne přemýšlet o novém místě, kde si ho budou vážit a kde ho konečně po zásluze ocení.


Vodnář - Ryby: 

Jedině vy zvládnete jeho přirozený pesimismus. Když ho vy nenaučíte, že každý mrak má stříbrný okraj, nedokážete to už opravdu nikdo.


Ryby - Beran: 

Jde proti vám a tím vlastně i proti celé vaší rodinné větvi. Na jedné straně jste na něj naštvaní, ale na druhé musíte přiznat, že má svým způsobem i pravdu.


Ryby - Býk: 

Kdyby to s ním bylo jen o trochu lepší, bylo by to skutečné nebe. Zatím vám Býk dělá, co vám na očích vidí, a vy se jím moc rádi necháváte hýčkat.


Ryby - Blíženci: 

O jeho minulosti slyšíte hodně barvité historie. Až časem zjistíte, že většinu z nich vymýšlejí lidé, kteří ho velice chtěli, ale on o ně nijak zvlášť nestál.


Ryby - Rak: 

Odpuštění je jedna věc, ale trvání na spravedlivém trestu druhá. Když mu vysvětlíte, že odpustit může, ale na trestu by měl trvat, uděláte pro něj neobyčejně mnoho.


Ryby - Lev: 

Dohody, které jste spolu ohledně vztahu uzavřeli, dodržujete jenom vy. Nebylo by dobré, kdybyste to svému Lvovi připomněli a požádali ho o nápravu?


Ryby - Panna: 

Potíže může mít s dětmi-zatímco vy jim všechno dovolíte, Panna jim všechno zakáže. Kdybyste dovedli najít nějaký rozumnější přístup, bylo by to rázem jednodušší.


Ryby - Váhy: 

Neustále má pocit, že jsou všichni proti němu. Vy mu marně vysvětlujete, že se mu to jen zdá a že to ve skutečnosti není zdaleka tak zlé, jak mu to připadá.


Ryby - Štír: 

V úterý, kdy je pod vlivem opozice mezi Venuší a Jupiterem, ho nepoznáváte. Ze všech sil se vám snaží dělat radost a kromě toho dává najevo, že vám věří a vůbec nežárlí.


Ryby - Střelec: 

Když říká, že se nikomu nedá věřit, jen pokývejte hlavou. Rychle vám dojde, že čekal na to, že mu vy začnete vysvětlovat, že vy patříte k lidem, kterým se věřit dá.


Ryby - Kozoroh: 

Opravdu je spousta důvodů, abyste ho obdivovali. Kdybyste se překonali a pár z nich sdělili i osobně jemu, nedá to sice najevo, ale bude tím opravdu potěšený.


Ryby - Vodnář: 

Pondělní novoluní v Beranu ho nezvykle rozpovídá. Dobře si pamatujte všechno, co říká, můžete to brát jako hlubinnou sondu do jeho duše.


Ryby - Ryby: 

Se vším důležitým počkejte na víkend. Luna bude v Raku a vy si budete vstříc. Navíc se můžete těšit na krásné a hlavně nezapomenutelné chvíle ve dvou.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner