Týdenní partnerské horoskopy od 16.01.2017 do 23.01.2017

Beran - Beran: 

Vaše představa trochu klidnějšího života ve dvou se uskuteční až o víkendu. Slunce se dostane do Vodnáře a vy usoudíte, že je zbytečné, abyste se hádali, když se můžete domluvit.


Beran - Býk: 

Opět dojde na jeho slova! Když vám na začátku roku říkal, že se nemáte zbytečně vzrušovat, protože se v práci stejně nic nebude, vůbec jste mu nevěřili - ale teď mu musíte dát za pravdu.Beran - Blíženci: 

Opravdu mu nemusíte pořád jen ustupovat. Když budete v tomto týdnu důsledně trvat na svém, bude to pro něj ta nejcennější životní lekce, kterou v poslední době dostal.


Beran - Rak: 

Když vám přijetí nějaké práce rozmlouvá s tím, že je to obtížnější, než si dokážete představit, nenechte se zmást. Ve skutečnosti je jen naštvaný, že si vybrali vás a ne jeho.


Beran - Lev: 

Na vaši stranu se sám a dobrovolně nikdy nepostaví. Možná uděláte lépe, když s tím přestanete počítat a rozhodnete se, že si v nejbližší době se všemi životními nástrahami raději poradíte sami.


Beran - Panna: 

Neustále se snaží urychlit něco, co potřebuje čas. Vaše role se zajímavě prohodí, protože tentokrát vy brzdíte, a on vám vysvětluje, že musíte přidat na rychlosti.


Beran - Váhy: 

Respektujte jeho touhu po soukromí! Když se začnete až příliš okatě zajímat o to, kde, s kým o čem a proč mluvil, nesmíte se divit, že vás místo odpovědi pošle i dále než do háje.


Beran - Štír: 

Bývalé lásky z tohoto znamení jsou plné překvapení. Svěří se vám s tím, že vašeho rozchodu upřímně litují, a nechápou, že vás jejich proslov nijak nedojímá.


Beran - Střelec: 

Potíž je v kvadratuře mezi Marsem a Saturnem. Střelec má pocit, že vás ovládne stejně rychle a účinně jako vaše předchůdce, a nechápe, že vy fungujete jinak.


Beran - Kozoroh: 

Opět si potvrdíte, že jde o člověka, před kterým neutečete. Pokud s vámi chce probrat něco, co považuje za důležité, určitě si najde způsob, jímž vás k hovoru donutí.


Beran - Vodnář: 

Některé jeho soukromé záležitosti byste nejraději nekomentovali, ale nic jiného vám nezbude. Udělejte to dřív, než dojde k průšvihu, který už nenapravíte!


Beran - Ryby: 

Rozhoduje se naprosto jinak, než by radil zdravý rozum. Velice vás však překvapí další vývoj situace, kdy se potvrdí, že právě ta jeho cesta byla tou pravou.


Býk - Beran: 

Nebezpečí ze strany jeho bývalých lásek opravdu nehrozí. Možná se nějaká čas od času vynoří, ale stačí jeden váš pohled a ona se vrátí tam, kde byla dosud.


Býk - Býk: 

Na větších investicích byste se měli oba domluvit. Nejde o to, jak je budete financovat, ale o to, jak rozdělíte peníze, které z nich vzejdou dřív, než jste považovali za možné.


Býk - Blíženci: 

Patří k lidem, s nimiž se domlouváte velice obtížně. Přesně ve chvíli, kdy usoudíte, že jste se právě dohovořili, chytí Blíženec myšlenku a všechno pokračuje nanovo.


Býk - Rak: 

Pokud s ním někam jdete, připravte se na spoustu překvapení. Minimálně jednou vás budou vnímat jen jako doprovod a veškerou pozornost upřou jen na vašeho Raka.


Býk - Lev: 

V jeho záležitostech se nevyznáte a pro jistotu se o to ani nepokoušejte. Ve chvíli, kdy byste se zorientovali, by to pro vás byl opravdu značný šok!


Býk - Panna: 

Musí svou pozornost rozložit mezi vás a to, co považuje za svůj životní projekt. Nahlas mu to neříkejte, ale sobě se přiznejte, že se vám tento stav věcí velice zamlouvá...


Býk - Váhy: 

V práci by se měl chovat rozumně. Požadavky, které má, mu šéf zatím splnit nedokáže, ale to ještě neznamená, že se situace v následujících týdnech nevylepší.


Býk - Štír: 

Hádat se budete o děti a o peníze. Vy máte pocit, že nastal čas, kdy byste jim měli zvýšit kapesné, zatímco Štír má na to, že je už teď rozmazlujete víc, než je zdrávo.


Býk - Střelec: 

Jeho vytoužený režim narazí na realitu. Nesmějte se jeho zklamání nahlas, ale pár mírně jedovatých poznámek si dovolit můžete...


Býk - Kozoroh: 

Když se dáte dohromady, nikdo vás nepřekoná. Překonat se ale musíte vy, protože není možné, abyste se před lidmi, kteří vám mají věřit, nahlas a ohnivě hádali.


Býk - Vodnář: 

I když má narozeniny už v tomto týdnu, oslavu byste měli odložit. Nezapomeňte, že v pátek i v sobotu je Luna ve Štíru, a to by dobré zábavě moc neprospělo.


Býk - Ryby: 

Ve čtvrtek čekejte spory. Ryba má pocit, že na ni neustále tlačíte, a odmítá vidět, že všechno, co děláte, děláte jenom pro to, aby jak jí, tak vám bylo lépe.


Blíženci - Beran: 

O jeho příjmy se nezajímejte ani ve chvíli, kdy se otázka na ně vyloženě nabízí. Mohl by usoudit, že ho chcete jen kvůli penězům, a vy byste mu marně vysvětlovali, že je to jinak.


Blíženci - Býk: 

Na začátku týdne, kdy je Luna v Panně, se můžete těšit na zajímavé překvapení. Váš miláček vám chce udělat radost, a vy musíte zkonstatovat, že se mu to opravdu podařilo.


Blíženci - Blíženci: 

Od pátku máte zelenou! Slunce se propracuje do Vodnáře, a vy do stavu, kdy přivřete oči před tím špatným, a kdy na sobě budete vzájemně hledat jenom to lepší...


Blíženci - Rak: 

Jeho usilování o vaše srdce má smutný konec. V tomto týdnu mu definitivně řeknete, že něco takového nepřipadá v úvahu, a necháte ho, ať se s tím srovná, jak umí.


Blíženci - Lev: 

Patří k lidem, kteří by moc rádi vynikali, ale pořád se mu to nedaří tak, jak by si představoval. Pomůžete mu na cestě vzhůru nebo to necháte jenom na něm?


Blíženci - Panna: 

Když mu něco nevyjde, hlavně mu nevyčítejte, že na něj není spolehnutí. Kdybyste celou záležitost dokázali nechat bez komentáře, bylo by to nejprozíravější.


Blíženci - Váhy: 

Toho, že by váš vztah přestal fungovat, se bát nemusíte. Oběma vám na vztahu záleží a oba děláte všechno pro to, aby to mezi vámi bylo co nejlepší.


Blíženci - Štír: 

Opět zjišťujete, že spravedlnost funguje. V tomto týdnu oba dostanete odměnu za dobrý skutek, který jste naprosto nezištně učinili někdy v průběhu podzimu.


Blíženci - Střelec: 

S jeho láskami problém nemáte. Když se kolem něj někdo točí, bere to jako důkaz jeho kvalit a dokonce jste na tento stav svým způsobem i pyšní.


Blíženci - Kozoroh: 

Na vašem vztahu nehodláte nic měnit. Potíž je v tom, že Kozoroh má pocit, že byste ho měli víc poslouchat a neustále zdůrazňuje, že jste na něj až moc svobodomyslní.


Blíženci - Vodnář: 

Sázky raději neuzavírejte. Když vyjdou, bude v tom problém, protože to toho druhého zruinuje, a když nevyjdou, budete naštvaní, protože vám bude líto peněz.


Blíženci - Ryby: 

Bývalá láska z tohoto znamení si konečně někoho našla, a vy jste v pohodě. Konečně přestává věnovat pozornost vám a věnuje ji chudákovi, kterého je vám upřímně líto.


Rak - Beran: 

Překvapí vás nadhledem, s níž přistupuje ke všemu, co se v tomto týdnu stane. Konečně prožijete klidný týden, kdy spolu budete vycházet tak, jak jste si vždycky představovali.


Rak - Býk: 

Své odvážné životní plány, které se týkají i jeho, si nechte ještě chvíli pro sebe. Musíte ho připravit na to, že se i jeho život zásadně změní, a musíte to dělat opatrně.


Rak - Blíženci: 

To, co vám navrhuje, je opravdu netradiční vztah. Naštěstí máte dost rozumu, abyste se ovládli natolik, že mu nehodíte nic na hlavu, ale zároveň natolik, abyste mu řekli, že něco takového v úvahu nepřipadá.


Rak - Rak: 

Hlavně mu nedovolte, aby vzpomínal na to, co se mu nepovedlo. Týká se to zejména druhé poloviny týdne, kdy má k podobným úvahám nezvládnutelný sklon.


Rak - Lev: 

Moc rádi byste mu pomohli se životem. Půjde to kupodivu lehce, protože Lev sám usoudí, že se mu naslouchání vaším radám vyloženě vyplatí.


Rak - Panna: 

To, že ho postrádáte, ještě neznamená, že ho máte kontaktovat jako první. Kdybyste dokázali počkat, necháte jemu iluzi svobodné volby a sami nebudete zbytečně ztrácet sebeúctu.


Rak - Váhy: 

Když přijde s nápadem na nějaký charitativní projekt, okamžitě mu nabídnete spolupráci. Nakonec zjistíte, že vás tato akce spojila ještě silněji, než jste byli spojení dosud.


Rak - Štír: 

Opravdu nejste na světě od toho, abyste mu pomáhali zvládnout to, co jeho rodiče nedokázali. Pomoci mu sice můžete, ale odpovědnost za to, zda se to povede, zůstává na něm.


Rak - Střelec: 

Jeho lehkomyslnost vás nejdříve překvapí a pak naštve. Je vám totiž jasné, že on veškerý stres hodí na vás, protože ví, že vy ho v průšvihu nenecháte.


Rak - Kozoroh: 

O svých starostech s vámi nemluví. Nakonec se všechno dozvíte díky jeho kamarádům, kteří se už na vaši nevědomost nemůžou dívat a rozhodli se, že vás budou informovat.


Rak - Vodnář: 

Překvapí vás znalostmi z oboru, v němž jste se dosud vždycky považovali za odborníka vy. Pro váš vztah je to přínosné, protože si ho hned můžete vážit o chlup víc.


Rak - Ryby: 

Možnost přivýdělku, která přijde jako blesk z čistého nebe, musíte dobře promyslet. Jde o to, že práce přibude a vy si budete muset jinak rozdělit domácí práci.


Lev - Beran: 

Chce vám pomoci, ale tím vám spíše život zkomplikuje. Kdybyste mu dokázali vysvětlit, že by se do vašich záležitostí neměl plést, bylo by to skvělé.


Lev - Býk: 

O jeho životě více daleko víc, než si dokáže představit. Naštěstí je ve vás spousta vrozené noblesy, a vy si všechno, co se dozvíte, necháte výhradně pro sebe.


Lev - Blíženci: 

Pozvání na svatbu nebo jinou podobnou akci vás moc nepotěší. Když sečtete všechny výdaje, začnete přemýšlet, zda by nebylo lepší, kdybyste si vymysleli vhodnou výmluvu a raději zůstali doma.


Lev - Rak: 

Pokud spolu někam vyrazíte, bude to docela trapas. Rak se rozhodne, že bude platit sám za sebe, a vůbec si nenechá vysvětlit, že vás takové jednání skoro až uráží.


Lev - Lev: 

Ze stresů, které vám způsobil a pořád ještě způsobuje, se můžete vymalovat nebo vypsat. Zaprvé z toho vznikne opravdu umělecké dílo, a zadruhé se vám velice uleví.


Lev - Panna: 

Jako partner patří k těm, kteří neustále vědí, co bystě měli dělat, ale dost pokulhává v tom, co by měl dělat on sám. Pokuste se ho trochu srovnat a požádat ho, aby vám pořád jen neškodil!


Lev - Váhy: 

Běžné projevy zalíbení, které mu adresujete, mu zdaleka nestačí. Pokud chcete, aby vás Váha vůbec vzala na vědomí, musíte svou přízeň projevovat o hodně intenzivněji.


Lev - Štír: 

O víkendu počítejte s hádkou, ve které nesmíte ustoupit! Váš Štír vám začne kádrovat kamarády, a vy mu musíte jasně a třeba i hodně nahlas vysvětlit, že to je něco, co ani jemu nedovolíte.


Lev - Střelec: 

To, že vám slíbil klidný a spokojený život, ještě neznamená, že vám ho taky poskytne. Zásadní potíž je v tom, že si klid a pohodu představujete každý úplně jinak.


Lev - Kozoroh: 

Čeká vás zásadní změna vašich plánů. Vy to naštěstí zvládnete, a Kozorohovi vysvětlíte, že mu to sice příjemné být nemusí, ale že se to bez jeho aktivní spolupráce neobejde.


Lev - Vodnář: 

S jeho pochopením počítat nemůžete. Můžete se ho však zeptat, proč je chápavý ke všem ostatním, zatímco to, co se týká bezprostředně vás, ho vlastně ani moc nezajímá.


Lev - Ryby: 

Když přijde s tím, že chce začít pravidelně sportovat, nesmějte se. Ryba se rozhodla a vy budete neobyčejně překvapený důsledností a nasazením, s nímž se do toho pustila.


Panna - Beran: 

Se šéfem z tohoto znamení se klidně hádejte. Nejdříve sice silně zvýší hlas, ale pokud se nenecháte zastrašit, rychle se zklidní a sám uzná, že váš nápad stojí za zvážení.


Panna - Býk: 

Když bude naštvaný, není to nic osobního. Vyslechněte jeho stížnosti na fungování všech možných státních orgánů a pak přijďte s tím, co chcete a potřebujete vy.


Panna - Blíženci: 

Pokud někam jedete, bude to stát spoustu peněz. Pro jistotu by bylo dobré, abyste dohlíželi na rychlost, kterou se budete pohybovat, aby to nebylo ještě dražší.


Panna - Rak: 

Na poslední chvíli se rozhodne, že změní něco, s čím jste napevno počítali. V hloubi duše ho chápete, ale to ještě neznamená, že mu za to nevynadáte.


Panna - Lev: 

Neustále vám vysvětluje, co máte dělat, abyste ho více přitahovali. Potíž je v tom, že vy už o nic podobného dávno neusilujete, a byli byste moc rádi, kdyby z vašeho života rychle a navždy zmizel.


Panna - Panna: 

Váš víkend bude vyloženě skvělý. Poprvé po dlouhé době budete mít čas a chuť, abyste si jen tak povídali a probrali všechno, co je důležité a co je potřeba.


Panna - Váhy: 

Veškeré víkendové sportovní aktivity byste měli vydělit dvěma. Je to jediný způsob, jak si odpočinout a přitom se nezničit víc, než je zdrávo.


Panna - Štír: 

Nezdá se vám, že jste do něj po všech stránkách investovali víc, než je zdrávo? Pokud usoudíte, že ano, bude dobré, když zvolníte tempo a necháte zase chvíli aktivitu na něm.


Panna - Střelec: 

Pokusí se vám přemluvit, abyste špehovali jeho partnera. Naštěstí stačí jeden váš pohled, aby pochopil, co chce za nesmysl, a aby sám pochopil, že po vás požaduje nesmysly.


Panna - Kozoroh: 

Zná vás daleko lépe, než jste si mysleli. Ve chvíli, kdy se ve čtvrtek dostanete pod planetární tlak, nic neřekne ani neporadí, ale jenom mlčky rozevře náruč.


Panna - Vodnář: 

Jeho slabosti tolerujte mlčky a bez poznámek. Když se podíváte zpět na posledních pár měsíců, dojde vám, že si podobné laskavé jednání opravdu zaslouží.


Panna - Ryby: 

Počítejte s tím, že vás nutí ke sledování filmu, který jste spolu viděli už nejméně pětkrát. Vy ho však máte rádi a tento jeho rozmar mu moc rádi splníte.


Váhy - Beran: 

Když je naštvaný, měli byste si především uvědomit, že není naštvaný na vás. Mluvit o tom začněte až v neděli večer, kdy bude Luna ve Střelci a Beran v pohodě.


Váhy - Býk: 

Zmatky s penězi, které řeší, jsou hodně náročné. Pomoci mu nemůžete, ale ve stavu, ve kterém je, ocení i to, že mu mlčky podáte kávu a potom ho pohladíte.


Váhy - Blíženci: 

To, co se v jeho životě děje, je skoro groteska. On by to tak sice nikdy nehodnotil, ale vy to tak vnímáte a máte z toho trochu zlomyslnou radost.


Váhy - Rak: 

Na dítě z tohoto znamení jste opravdu pyšní. Náhodou se dozvíte, že dokázalo hodně ostře odmítnout kamarády, kteří mu nabízeli drogy nebo alkohol.


Váhy - Lev: 

O svatbě raději neuvažujte. Kdyby byla podle vašich představ, byla by opravdu velkolepá, a vy byste na ni utratili podstatně víc, než si můžete momentálně dovolit.


Váhy - Panna: 

K vašemu údivu na sobě nešetří. Koupí si něco, co je o třídu dražší než jeho obvyklé oblečení, a vám nezbude, než konstatovat, že mu to až neskutečně sluší.


Váhy - Váhy: 

Nechápe podstatu vašeho přístupu k životu. Můžete se mu to sice pokusit vysvětlit, ale počítejte s tím, že vám buď nerozumí, nebo v horším případě ani rozumět nechce.


Váhy - Štír: 

Neustále vám vysvětlují, co máte dělat a jak to máte dělat. Až dosud jste jeho rady brali jako něco, co vám pomůže, ale teď vás už neustálými komentáři začíná štvát.


Váhy - Střelec: 

O víkendu si na vás neudělá tolik času, kolik byste potřebovali. Bude mu to však viditelně tak líto, že se nebudete zlobit a už dopředu mu odpustíte.


Váhy - Kozoroh: 

Vztah, který mezi vámi vzniká, se poměrně dramaticky liší od všeho, s čím máte zkušenosti. Budete shánět nové zážitky, nebo se stáhnete do bezpečí a necháte všechno při starém?


Váhy - Vodnář: 

Když vám začne mluvit do života, berte to jako něco, co je mu vlastní. Rozčilovat se začněte až o víkendu, kdy zjistíte, že mluví sice jako kniha, ale reálného neudělá nic.


Váhy - Ryby: 

Když usoudí, že byste si měli dopřát i zimní dovolenou, měli byste s ním souhlasit. Peníze máte a odpočinek po náročném konci roku potřebujete oba jako sůl.


Štír - Beran: 

Oba byste měli být trochu aktivnější. Když místo obvyklého víkendového sezení doma vyrazíte mezi lidi, bude to pro vaše tělo i duši daleko prospěšnější.


Štír - Býk: 

Jeho práci byste měli brát stejně vážně jako svoji. Na začátku týdne vám pár znevažovacích poznámek odpustí, ale v pátek, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, kvůli tomu bude kravál.


Štír - Blíženci: 

Patří k opravdu skvělým lidem. Když se vám něco nepovede, vezme to s naprostým klidem, a hlavně ho ani nenapadne, aby vám říkal, že si za to můžete sami.


Štír - Rak: 

Jde o týdne, kdy ho čeká alespoň jedno pracovní školení. Bude to vynikající, protože půjde o věc, která ho bude bavit tak, že v tom doma proškolí i vás!


Štír - Lev: 

Patří k lidem, kteří se umí ke všemu šikovně postavit. Jde o jednání, na které jste vy sice zvyklí, ale které naprosto dostane vaše rodiče, kteří ho vyhodnotí jako vašeho dokonalého partnera.


Štír - Panna: 

Daří se vám věci, které byste jindy považovali za skoro nemožné. Zatím se však tím, co se vám podařilo, nechlubte a nechte si své úspěchy pro sebe.


Štír - Váhy: 

Když říká, že byste se měli mírnit v projevech, má pravdu. Ve chvíli, kdy usoudí, že na něj moc tlačíte, se naštve a ze všech sil se bude snažit, aby vám ze života udělal peklo.


Štír - Štír: 

O své pravdě vás nepřesvědčí. Bude se o to sice snažit, ale vy budete trvat na svém tak, až sám pochopí, že veškerá jeho snaha vyjde stejně naprázdno.


Štír - Střelec: 

Měl by alespoň o trochu více počítat s realitou. Momentálně je ve stavu, kdy své sny a přání vydává za skutečnost, a vůbec si neuvědomujete, jak moc si tím zahrává se zdravím.


Štír - Kozoroh: 

Kvůli jeho práci se nehádejte. Zejména na začátku týdne do ní bude ponořený tak, až hrozí, že vám dá najevo, že je pro něj podstatně důležitější než vy.


Štír - Vodnář: 

S jeho chápavostí pro jistotu moc nepočítejte. Jsou věci, které mu vysvětlujete potřetí a stále dokola - a stejně máte pocit, že vám příliš nerozumí.


Štír - Ryby: 

Pokud vám připadá, že nutně potřebuje srazit sebevědomí, klidně to udělejte. Když ho necháte, čeká vás víkend, kdy vám přeroste přes hlavu a vy tomu zabránit nedokážete.


Střelec - Beran: 

Komentáře, jimiž hodnotí vaše vaření, vás nerozčilí. Vyřešíte to tak, že mu na konci týdne hodíte zástěru a požádáte ho, ať se jako kuchař předvede zase on.


Střelec - Býk: 

Když začne mluvit o tom, že byste se měli přestěhovat, berte to jako dobrý nápad. Vybírání nové lokace však nechte pro každý případ na něm!


Střelec - Blíženci: 

O podání trestního oznámení by měl přestat uvažovat, ale měl by konečně přistoupit k akci. Opravdu jde o záležitost, která se po dobrém a pochopením vyřešit nedá!


Střelec - Rak: 

Jeho city neriskujte. Ve chvíli, kdy mu začnete s nadšením povídat o někom, kdo se vám líbí, Rak sice nahlas nic neřekne, ale v životě vám to neodpustí.


Střelec - Lev: 

Mraky nad hlavou se rozplývají a vám je velice dobře. Využijte nedělního večera, kdy zjistíte, že se už opravdu není čeho bát, a běžte to spolu oslavit!


Střelec - Panna: 

Když říká, že se už dál nehodlá stresovat, myslí to vážně. Počítejte s týdnem, kdy se chirurgickým řezem zbaví všeho, co mu překáží a svobodně půjde dál.


Střelec - Váhy: 

Mluví s vámi o věcech, o nichž skoro nic nevíte. Naštěstí se však hodláte učit, takže stačí tento týden, abyste se stali skoro odborníkem v dosud neznámé oblasti.


Střelec - Štír: 

Když mu řeknete pravdu, rozzlobí se, když mu neřeknete nic, vynadá vám, že jste ho nevarovali. Pokud by to šlo a vy se s ním bavili jen o běžných denních věcech, bude to lepší.


Střelec - Střelec: 

Najednou chce, abyste mu pomohli zatušovat jeho zásadní pracovní chybu. Uděláte to, nebo budete s trochou zlomyslnosti pozorovat, jak si to, co si nadrobil, taky vyjídá?


Střelec - Kozoroh: 

Překvapí vás nadšením, se kterým se vrhne na zvládání jisté náročné počítačové hry. Trochu méně vás nadchne ve chvíli, kdy usoudí, že k jejímu provozování nutně potřebuje nový počítač.


Střelec - Vodnář: 

Konečně své kamarády uvidí takové, jací ve skutečnosti jsou. Když se vám ale přijde omlouvat s tím, že je škoda, že vás neposlouchal, ctěte jeho důstojnost a zarazte ho po první větě.


Střelec - Ryby: 

To, že vás děti připravují na vysvědčení, které dopadne jinak, než by se vám líbilo, s vámi nic nedělá. Společně to však musíte říct Rybě, která bude opravdu naštvaná.


Kozoroh - Beran: 

Máte toho společného daleko víc, než by se zdálo. Občas sice vybuchnete, ale přesto jasně dáváte každým gestem i slovem najevo, že si život bez toho druhého představit nebudete.


Kozoroh - Býk: 

O tom, že je na peníze, jste věděli od začátku. Teď se však dostáváte do situace, kdy jim podřizuje celý svůj život, což se i vám zdá silně přehnané.


Kozoroh - Blíženci: 

Partner z tohoto znamení vás učí, jak se radovat ze života. Zatím jste jeho snahy moc nechápali, ale v tomto týdnu pochopíte, že vám to do života přinese mnoho nového a pozitivního.


Kozoroh - Rak: 

Občas máte pocit, že to s projevy své lásky k vám až přehání. Dojde vám to zejména ve chvíli, kdy vám dá narozeninový dárek, který svou hodnotou předčil i Vánoce.


Kozoroh - Lev: 

Jeho cesta za novou a po všech stránkách lepší prací pomalu končí. Pokud půjde ve druhé polovině týdne na výběrové řízení, bude tam po všech stránkách triumfovat!


Kozoroh - Panna: 

Za vztah už nebojujete. Své síly jste už v tomto směru napjali několikrát, a protože to nikdy k ničemu nebylo, teď si chcete zachovat klid a raději to vzdáte.


Kozoroh - Váhy: 

Když začne mluvit až příliš košatě, musíte ho zastavit. Jasně mu řekněte, že vám nejde o řečnické cvičení, ale o to, abyste se konečně dozvěděli, co se opravdu děje.


Kozoroh - Štír: 

Naprostou náhodou se dostanete někam, kde je spousta zajímavých lidí. Dejte si však pozor na Štíra, který se k vám hned přilepí a nikoho jiného k vám nepustí!


Kozoroh - Střelec: 

Jeho nápady jsou sice bláznivé, ale zároveň velice dobře využitelné. Popovídejte si s ním o tom, co máte v úmyslu! Dobře se pobavíte a ještě odhalíte díry ve vašem jinak dokonalém plánu.


Kozoroh - Kozoroh: 

Společné chvíle si vyloženě užíváte. Dokonce oba současně nahlas přiznáte, že vám společnost toho druhého přináší zážitky, které jste dosud ještě nepoznali.


Kozoroh - Vodnář: 

Než se pro něco rozhodnete, proberte to se svým Vodnářem. Pokud se mu váš nápad bude zamlouvat, můžete se pustit do realizace, která přinese opravdu skvělé plody!


Kozoroh - Ryby: 

Jeho chyby neomlouvejte! Kdyby něco takového udělal poprvé, byla by velkorysost na místě, ale on jednání, které vám komplikuje život, bere pomalu jako sport.


Vodnář - Beran: 

Záhady řešíte spojenými silami rychle a efektivně. Pokud se najde někdo, kdo před vámi hodlá něco tajit, zjistíte o záležitosti podstatně víc, než o ní ví hlavní protagonista sám.


Vodnář - Býk: 

Pomalu rozprodáváte přebytečný majetek. Měli byste si však dát pozor, aby o tom Býk moc nevěděl a nepochopil, že si tím vytváříte svou vlastní finanční rezervu.


Vodnář - Blíženci: 

Když vám boj o jeho srdce nevyšel, nic se neděje. V tomto týdnu navíc zjistíte, že vlastně nemáte čeho litovat, protože Blíženec je zcela jiný, než se vám zdálo.


Vodnář - Rak: 

Než s ním někam vyrazíte, předem se přesvědčte, zda si s sebou vzal léky, které musí pravidelně užívat. Víkend, který byste trávili běháním po lékárnách, by se vám moc nezamlouval.


Vodnář - Lev: 

Než se pro něco rozhodnete, měli byste to probrat se svým Lvem. Rozmlouvat vám to nebude, ale jen tak mezi řečí prohodí něco, co vás přinutí, abyste ještě přemýšleli.


Vodnář - Panna: 

Neustále mluví o vaší oslavě narozenin a o přípravách, které si vyžaduje. Vám se sice do žádné takové akce nechce, ale nemáte to srdce, abyste mu to řekli nahlas.


Vodnář - Váhy: 

Kdybyste si dopřáli prodloužený víkend, prospěli byste jemu, sobě i vašemu vztahu. Nechcete si dopřát zážitku, který svou kvalitou silně předčí všechno, co jste spolu dosud prožili?


Vodnář - Štír: 

Pokud jste sami, dívejte se kolem. Je docela možné, že vám stejně osamělý Štír vysílá signály, které jsou jasné všem lidem z vašeho okolí, ale vy je zatím nevidíte.


Vodnář - Střelec: 

Pro své přátele slouží jako neoficiální linka důvěry. Naštěstí jeho jednání chápete, a ani vás nenapadne, abyste na lidi, kteří za ním chodí na radu, žárlili.


Vodnář - Kozoroh: 

Jeho partnerská krize vás opravdu nedojímá. Dokonce hrozí, že se opravdu naštvete, a řeknete mu, ať nebrečí, protože si za své potíže může jedině sám.


Vodnář - Vodnář: 

Oba byste měli popracovat na svém zjevu. Pomůže vám to při hledání nové práce, kdy příjemný zevnějšek doplní znalosti, z nichž bude váš budoucí zaměstnavatel nadšený.


Vodnář - Ryby: 

Občas máte pocit, že mu vůbec nerozumíte. Opět se to zopakuje ve čtvrtek, kdy se pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Saturnem rozhodne, že si přidá další práci k té, kterou už má.


Ryby - Beran: 

Když se hádá se svým partnerem, vy se do toho nepleťte. Vás to sice ani nenapadlo, ale on by vás obvinil, že ho chcete připravit o spokojenost i o lásku.


Ryby - Býk: 

Jeho ambice rostou. Vám je to sice srdečně lhostejné, protože vás to vůbec nezajímá, ale naštěstí máte dost rozumu na to, abyste svůj zájem dovedli věrohodně předstírat.


Ryby - Blíženci: 

O penězích se s ním nebavte. I kdybyste měli třikrát tolik, než je aktuálně k dispozici, Blíženec by je bez problémů roztočil, a ještě by mu to bylo málo.


Ryby - Rak: 

V případě potřeby vám poskytne ochotné ucho k naslouchání. Když ale uděláte něco, co se mu právem nelíbí, počítejte s tím, že vás chválit nebude.


Ryby - Lev: 

Jeho královské způsoby vás vyloženě štvou! Narazíte na sebe hlavně o víkendu, kdy má pocit, že může všechno nechat na vás, protože on je unavený a zaslouží si odpočinek.


Ryby - Panna: 

Když přijde s tím, že byste měli opět projet skříně a vyhodit to, co nepotřebujete, nediskutujte. Panna by vás obvinila z lenosti a další prohlídce skříní a zásuvek byste se stejně nevyhnuli.


Ryby - Váhy: 

Nebojte se, srdce vám nezlomí! O víkendu, kdy bude pod vlivem Slunce ve svém sektoru romantiky, se o něco takového může snažit, ale na štěstí zůstane jen při pokusu.


Ryby - Štír: 

Naštvete se na něj ve chvíli, kdy vám předloží seznam toho, co by na vás moc rád změnil. Sami od sebe sice chápete, že by to bylo dobře, ale od něj si přece diktovat nenecháte!


Ryby - Střelec: 

Pokud jste spolu prožili letní lásku, čeká vás překvapení. Střelec přijde s tím, že vás má neustále v hlavně, a živě se zajímá, jak jste na tom v tomto směru vy.


Ryby - Kozoroh: 

O tom, co vidí v práci, může přemýšlet, ale mluvit by o tom neměl. Momentálně by sice jeho slova zapadla, ale už v první únorové dekádě by kvůli nim měl problémy.


Ryby - Vodnář: 

I když jste spolu dlouho, přejdete na vyšší a hlavně daleko intenzivnější vztahovou úroveň. Opět budete z práce s chutí pospíchat domů a těšit se na Vodnáře, který na vás už netrpělivě čeká.


Ryby - Ryby: 

Díky Venuši ve svém znamení se těšíte z týdne, kdy vás nikdo do ničeho nenutí. Žijete si přesně tak, jak se vám líbí, a jenom si přejete, aby současná pohoda co nejdéle vydržela.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner