Týdenní partnerské horoskopy od 15.08.2016 do 22.08.2016

Beran - Beran: 

Jeho láska vás dostává do stále složitějších situací. Máte ho sice rádi, ale přesto máte pocit, že si vás svými dárky, jimiž vás doslova zasypává, chce koupit.


Beran - Býk: 

To, že vás pozve na schůzku, není v žádném případě rande. Býk vám hodlá nabídnout spolupráci a vy byste se tomu měli přizpůsobit svou verbální i neverbální reakci.Beran - Blíženci: 

Patří k lidem, kteří mají na všechno odpověď. V tomto týdnu se však nejednou dočkáte chvíle, sám a dobrovolně uzná, že on pravdu nemá, zatímco vy ano.


Beran - Rak: 

Než spolu někam vyrazíte, zajistěte si pro každý případ stůl. Kdyby se stalo, a vy jste museli jít jinam, byl by Rak naštvaný a dal by vám to velice jasně najevo.


Beran - Lev: 

Jeho narozeniny se povedou. Budou totiž daleko klidnější, takže nehrozí, že by se jedna skupina hostů postavila proti druhé a vzájemně si začaly vyjasňovat názory.


Beran - Panna: 

Než jste ho poznali, měli jste v životě naprosto jasno. Teď se však stále častěji dostáváte do situace, kdy přes veškerou snahu nevíte, co je dobře a co dobře není...


Beran - Váhy: 

Opravdu nevidíte důvod, proč mu neustále ustupovat. Všichni lidé z vaší blízkosti vám opakují, že to máte dělat, protože moudřejší ustoupí, ale vy máte pocit, že jste se už naustupovali dost...


Beran - Štír: 

Konečně přišel na způsob, kterým vás dostane tam, kde vás potřebuje mít. Vy jste sice zatím tvrdili, že se mu něco takového nikdy nepodaří, ale teď už si tím zdaleka jistí nejste.


Beran - Střelec: 

Jako partner patří k těm neobyčejně proměnlivým. Na začátku týdne budete mít pocit, že byste ho nejraději utloukli, zatímco na konci to bude ten nejmilejší člověk na světě...


Beran - Kozoroh: 

Než si s ním začnete, měli byste chvíli přemýšlet. Kozoroh má za to, že veškeré vztahy jsou nadlouho, ne-li navždy, a nakonec o tom dokáže přesvědčit i vás.


Beran - Vodnář: 

Samostatný život je v jeho případě doporučeníhodný. Kdybyste alespoň na část týdne někam odjeli, Vodnář by zjistil, že vás potřebuje daleko víc, než si dosud myslel.


Beran - Ryby: 

V cizině dohlédněte, aby platil všechno, co je potřeba. Když nezaplatí, nikdo mu neuvěří, že to nebyl pokus o podvod, ale naopak důsledek jeho nesoustředěnosti a roztržitosti.


Býk - Beran: 

Vraťte se alespoň na chvíli ke společným vzpomínkám. Obvykle takovým věcem nevěnujete pozornost, ale tentokrát je to to nejlepší, co pro další průběh svého vztahu můžete udělat.


Býk - Býk: 

Jsou věci, které byste neměli vzdávat. Pokud si chcete koupit pozemek a na něm pak stavět, neříkejte, že se vám nepodaří najít, ale hledejte o to usilovněji. Úspěch je jistý!


Býk - Blíženci: 

Je to daleko větší taktik, než jste si dosud mysleli. Vámi se sice manipulovat neodváží, ale ostatními doslova zametá tak, až se divíte, že mu na to nepřijdou a že ho nepošlou do háje.


Býk - Rak: 

Jistého ho opravdu nemáte. Přesně ve chvíli, kdy si to začnete myslet, udělá Rak něco, co vás donutí, abyste vztah, který spolu máte, zásadně přehodnotili a začali si ho vážit.


Býk - Lev: 

To, že vám dává svobodu, není zdaleka tak skvělé, jak by se nezúčastněnému pozorovateli zdálo. Svobodu vám nedává proto, že by vám ji chtěl dopřát, ale proto, že ho v podstatě nezajímáte.


Býk - Panna: 

O oslnění se v jeho případě raději ani nepokoušejte. Všechno, co v tomto směru uděláte, zhodnotí tak, že nebudete vědět, zda se máte rozčílit, naštvat nebo rozplakat.


Býk - Váhy: 

O penězích se s ním raději nebavte. Mohli byste se dozvědět, že neumíte nic jiného než šetřit, a tím mu bránit, aby si života užíval podle svých představ.


Býk - Štír: 

Když si opravdu nevíte rady, celou záležitost s ním proberte. I když sám nebude vědět, co by na vašem místě dělal, zcela určitě sežene někoho, kdo je na danou věc odborník.


Býk - Střelec: 

Jeho nálady jsou až neskutečně kolísavé. Týká se to zejména pátku a soboty, kdy je Luna v Rybách, a kdy může reagovat tak, že tím vyvede z míry i vás.


Býk - Kozoroh: 

Miláček z tohoto znamení je až nezdravě náročný. Neustále má pocit, že byste se měli alespoň trochu vylepšit, a neustále nechápe, že se vám do takové akce vůbec nechce.


Býk - Vodnář: 

Oba potřebujete mít čas a prostor, kde si můžete jeden od druhého odpočinout. Pokud přijde Vodnář s tím, že by chtěl byt přestavět tam, aby v něm měl alespoň minimum soukromí, měli byste mu to dopřát.


Býk - Ryby: 

Partner z tohoto znamení je tak trochu nevypočitatelný. Až dosud jste si mohli myslet, že ho docela dobře znáte, ale teď zjišťujete, že to byl zásadní omyl.


Blíženci - Beran: 

Oba se na první pohled zamilujete do něčeho, co by každý jiný označil jako barabiznu. Neváhejte a kupte, protože jinak budete ještě hodně dlouho litovat, že jste to nezkusili.


Blíženci - Býk: 

Cesta k jeho srdci je přímočařejší, než se vám dosud zdálo. Využijte pondělí, kdy je Luna v Kozorohu, a jasně mu představte úmysly, které s ním máte.


Blíženci - Blíženci: 

Na zásadní životní změny vám chybí síla. Bylo by rozumné, abyste si to připustili a navzájem si slíbili, že si až do konce roku dáte pauzu, ve které budete sbírat energii i nápady.


Blíženci - Rak: 

Přípravám na nový školní rok se nevyhnete. Když však na nákupy vyrazíte v pátek nebo v sobotu, dá se čekat, že všechno proběhne v pohodě a maximálním možném klidu.


Blíženci - Lev: 

S lidmi, kteří vám začnou dávat rady do života, neztrácejte zbytečně čas. Vy to víte, ale vašemu miláčkovi je to potřeba dost důrazně a hlavně několikrát opakovat.


Blíženci - Panna: 

Vzájemné nadšení vám vydrží. Kamarádi, kteří vám vysvětlovali, že spolu nemůžete vyjít, už moc nemluví, protože by museli přiznat, že se zásadně zmýlili.


Blíženci - Váhy: 

Patří k lidem, kteří musí zachraňovat všechno, co někdo jiný vyhodí. V tomto týdnu se těšte na nové zvíře, které bylo původně míněno jako host, a které u vás zůstane navždy.


Blíženci - Štír: 

Velice vás překvapí. Jindy ostřílený znalec lidské mysli a duše se změní v naivu, kterému se dá namluvit v podstatě cokoliv, a on tomu pořád věří.


Blíženci - Střelec: 

Za jeho problémy opravdu nemůžete. Vy to sice víte, ale musíte to vysvětlit jeho rodičům a sourozencům, kteří ho mají sklon omlouvat i ve chvílích, kdy to opravdu není rozumné.


Blíženci - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že by k vám občas mohla přijít jeho bývalá láska, důkladně se zamyslete. On sice tvrdí, že by to na váš vztah nemělo vliv, ale vy si tím nejste vůbec jistí...


Blíženci - Vodnář: 

Nezdá se vám, že se zbytečně stresuje zejména ve chvílích, kdy vlastně o nic nejde? Pokud ano, upozorněte ho na to, a vysvětlete mu, že tak jen zbytečně plýtvá silami.


Blíženci - Ryby: 

Momentálně má pocit, že byste mu měli číst přání přímo z očí. Vy se o to sice můžete snažit, ale ve vlastním zájmu byste ho měli upozornit, že pouhá snaha někdy nestačí...


Rak - Beran: 

Když přijde domů s tím, že si chce pořídit veterána, vyslovte nadšený souhlas. Vzhledem k nastupující planetární situaci nutně potřebuje něco, co by jeho pozornost absorbovalo a jeho zaujalo.


Rak - Býk: 

Jeho nabídky musíte respektovat, i když se vám to nezamlouvá. Uvědomte si, že momentálně je Býk tím, kdo drží otěže a koho musíte poslouchat.


Rak - Blíženci: 

Na vaši schůzku se vybavte, jak náleží. Přesto byste měli dávat pozor, aby si na první pohled nevšiml, že jste si s sebou na rande vzali i kartáček na zuby a náhradní prádlo...


Rak - Rak: 

Když přijde s tím, že nutně potřebuje něco do kuchyně, pokuste se mu to dopřát. Díky, které za to pak uslyšíte, vám investované peníze mnohokrát vynahradí.


Rak - Lev: 

Pokud je v průšvihu, musíte do toho zasáhnout. Když to neuděláte vy, neudělá to nikdo, protože ti, kteří na něj v poslední době narazili, mu jeho aktuální potíže spíše přejí.


Rak - Panna: 

Pokud ho chcete zaujmout, bude lepší, když se o to nebudete nijak okatě snažit. Nenápadně naznačte, přehoďte míč na jeho stranu hřiště a pak ho nechce, aby zareagoval sám.


Rak - Váhy: 

Jeho rodina se ocitla v začarovaném kruhu. Vy sice víte, co by měli udělat, abyste z něj vyhrabali, ale je to k ničemu, protože vás ani partnera stejně poslouchat nebudou.


Rak - Štír: 

Hlavně mu nesmíte dát najevo, že byste se ho mohli bát. Jakmile by to zjistil, aktivovaly by se jeho nejhorší sklony a on by si s vámi začal hrát jako kočka s myší.


Rak - Střelec: 

S penězi to není nejlepší. Kdybyste však Střelci pregnantně vysvětlili, že utrácet prostě nesmí, protože na to není, mohl by se stav vašeho konta o dost vylepšit.


Rak - Kozoroh: 

I když se vám nechce, musíte na něj dohlížet. Ve chvíli, kdy požije a začne se cpát za volant, mu v tom musíte zabránit i v případě, kdy by z toho byla opravdu pořádná hádka.


Rak - Vodnář: 

Nezdá se vám, že ho zbytečně hlídáte? Pokud ano, uvědomte si, že patří k lidem, kteří se člověku, který omezuje jejich svobodu, snaží uniknout za každou cenu a jakýmkoliv způsobem...


Rak - Ryby: 

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v jeho znamení, ho nepoznáváte. Vaše jindy decentní Ryba vám vidí až do žaludku a navíc vás s chutí seznamuje se vším, co tam nalézá...


Lev - Beran: 

Nenápadně ho sledujte. Ve chvíli, kdy pochopíte, že jeho pohybové potíže jsou větší, než si sám přizná, se musíte překonat, přestat respektovat jeho svobodu a sami aktivně zasáhnout.


Lev - Býk: 

Když si chcete popovídat, nemáte to jednoduché. Potřebujete na to čas a klid, který vám lidé kolem vás buď nedovedou nebo nechtějí dopřát.


Lev - Blíženci: 

Než si vyberete nové auto, dejte si čas na rozmyšlenou. Je docela možné, že koncem týdne narazíte na něco, co se bude líbit vám oběma a navíc to bude cenově přijatelné.


Lev - Rak: 

Když přijde s tím, že byste se měli vzít, neříkejte, že to je brzy. Jako hráč víte, že všechno, co jste udělali bez přemýšlení, dopadlo vždy podstatně lépe než to, co jste důkladně promysleli.


Lev - Lev: 

Opravdu vám to spolu sluší. Když váš miláček zjistí, s jakým zájmem se na vás ostatní dívají, odloží obvyklou lhostejnost a svůj zájem začne projevovat i on.


Lev - Panna: 

Pokud ho někam pozvete, bude to stát za to. Váš miláček bude vyžadovat samé zdravé jídlo, a ani ho nenapadne, že vy na něco podobného nemáte ani trochu chuti.


Lev - Váhy: 

Překvapí vás tím, že vám zavolá. Navíc nebude chtít říct, odkud vzal vaše telefonní číslo, a vám dojde, že mu jeho shánění muselo dát nemalou práci.


Lev - Štír: 

Ve chvíli, kdy zjistíte, že ho můžete mít, najednou ztratí na přitažlivosti. Pochopíte, že svoboda je vám dražší než jeho společnost, a z nastupujícího vztahu poznenáhlu vycouváte...


Lev - Střelec: 

Nenechte si od něj namluvit, že se bez něj neobejdete. Může se o to snažit, ale vy byste mu měli vysvětlit, že jste dokázali žít, než jste ho poznali, a že dokážete žít i potom, co z vašeho života zmizí.


Lev - Kozoroh: 

Neustále trvá na tom, aby bylo po jeho. V tomto týdnu mu to však můžete s trochou zlomyslnosti dopřát - a pak už jen pozorovat, jak se ve svých nápadech vykoupá.


Lev - Vodnář: 

Za jeho problémy nemůže nikdo a vy už teprve ne. Musí se smířit s tím, že se mu momentálně moc nedaří, a počkat na začátek září, kdy se situace zásadně změní.


Lev - Ryby: 

O tom, že vás chce ulovit, se dozvíte dříve, než se k vám přiblíží. Vnímá vás totiž jako lákavou kořist a se svými záměry se chlubí každému, kdo není líný poslouchat.


Panna - Beran: 

Jeho situace se konečně změnila k lepšímu, což je dobře. Dostal práci, do které rád chodí a ještě nahlas tvrdí, že konečně dělá něco, co ho baví a co má smysl.


Panna - Býk: 

Tomu, že se změní, nevěřte. Může o tom sice nahlas a velice přesvědčivě mluvit, může se o to i snažit, ale výsledný efekt moc pozitivní nebude.


Panna - Blíženci: 

Potkáváte se s ním daleko častěji, než by odpovídalo normě. Pokud máte dojem, že na vás Blíženec čeká a schválně se vám plete do cesty, není to pocit, ale fakt.


Panna - Rak: 

Se zrozencem z tohoto pečovatelského znamení prožíváte pravý ráj. Dotyčný se o vás s chutí stará, a vy nahlas přiznáváte, že jste se tak dobře ještě neměli.


Panna - Lev: 

Zapojte veškerou trpělivost, kterou máte k dispozici! Budete ji potřebovat, až budete Lvovi vysvětlovat, že ho sice můžete mít rádi, ale přesto nedovolíte, aby si s vámi pohrával.


Panna - Panna: 

Jde o poslední týden, kdy mezi vámi mohou hrát roli nějaká tajemství. O víkendu si všechno rozumně vyříkáte a vysvětlíte, a potom začnete znovu a s čistým stolem.


Panna - Váhy: 

Neustále přemýšlí, jak to udělat, abyste o něj neztratili zájem. Nechcete mu vysvětlit, že jeho snaha je zbytečná, protože něco takového momentálně ani omylem nehrozí?


Panna - Štír: 

Pokud jde k lékaři, měli byste trvat na tom, že mu poskytnete doprovod. Jen tak budete mít totiž záruku, že na místo určení vůbec dorazí...


Panna - Střelec: 

Ve chvíli, kdy začne hlásat nesmysly s tím, že to tvrdí autority, budete mít co dělat, abyste se ovládli. Nakonec to dokážete, ale jen vy víte, jakou vám to dalo fušku!


Panna - Kozoroh: 

Minulost nezměníte, i kdybyste se opravdu hodně snažili. Můžete však dát síly dohromady a domluvit se, že spolu začnete pracovat na budoucnosti, která bude podstatně lepší.


Panna - Vodnář: 

To, že na vás kolega z tohoto znamení žárlí, vás nesmí rozhodit. Chovejte se stejně přirozeně, jako jste se chovali dosud, a jen doufejte, že ho to rychle přejde.


Panna - Ryby: 

Neustále má pocit, že byste se mu měli víc věnovat. Můžete to zkusit, ale riskujete, že se potvrdí, že s jídlem roste chuť, a on bude mít pořád málo...


Váhy - Beran: 

Přiznejte se, že mu trochu závidíte lehkost, se kterou zvládá život! V tomto týdnu však zjistíte, že i on má chvíle, kdy by se bez vší pomoci ocitnul doslova na dně...


Váhy - Býk: 

Jeho hádky s dětmi vás sice rozčilují i mrzí, ale přesto byste do nich zasahovat neměli. Do akce vstupte až ve středu večer, kdy sami uznáte, že to váš Býk s výchovnou přehání.


Váhy - Blíženci: 

Neustále chce, abyste mu pomohli s něčím, co se zvládnout prostě nedá. Nebude to sice příjemné, ale vysvětlete mu to dřív, než to udělá někdo, kdo k němu vůbec nebude laskavý.


Váhy - Rak: 

Hlavně si nemyslete, že vás po dlouhodobém vztahu nedokáže ničím překvapit. To, co udělá v tomto týdnu, vám dokáže, že v sobě skrývá hlubiny, o kterých jste dosud neměli ani tušení.


Váhy - Lev: 

Neustále má požadavky, které se vám nedaří plnit. Obvykle ho ze zlomyslnosti sice nepodezíráte, ale teď přemýšlíte, zda jeho činy opravdu neřídí jen zlomyslnost a záludnost.


Váhy - Panna: 

Vztah mezi vámi se zásadně změní. Ubude sice vášní, ale zároveň mezi vámi nastane pohoda, o které jste zejména vy už dlouho marně snili a skoro se smířili s tím, že vám nebude dáno.


Váhy - Váhy: 

Skandály, které se týkají vašich blízkých, se vám kupodivu vyhýbají. Oba jste moc rádi, protože žádné další vzrušení k tomu, co už máte, opravdu nepotřebujete.


Váhy - Štír: 

Když přijde s tím, že bude běhat, nechá vás to v klidu. Většinou se podobné záchvaty obešly tím, že si nakoupil vybavení, načež se na všechno vykašlal - a není důvod, proč by to tentokrát mělo být jinak.


Váhy - Střelec: 

Čtvrteční úplněk bude naprosto dokonalý. Budete spolu rádi a dokonce se nahlas ujistíte, že se navzájem považujete za životní výhru, kterou byste neměnili.


Váhy - Kozoroh: 

Nejdříve vám něco slíbí, následně vám začne vysvětlovat, že to tak v žádném případě nemyslel. Tentokrát mu to odpustíte, ale marně přemýšlíte, kdy vás trpělivost definitivně přejde.


Váhy - Vodnář: 

Neustálé nadávání nepomůže. Pokud chcete, aby bral vaše slova vážně, měli byste mluvit sice potichu, ale tak, aby pochopil, že o tom, co říkáte, se tentokrát nediskutuje.


Váhy - Ryby: 

Zbytečně mu šlápnete na kuří oko. Vzápětí se mu sice upřímně omluvíte, ale přesto budete mít pocit, že jste toho zase jednou řekli podstatně víc, než je zdrávo...


Štír - Beran: 

Pokud mu chcete něco vysvětlit, raději to vzdejte. Beran momentálně stojí tvrdě na svém, a veškeré vaše vysvětlování bere jen jako nezasloužený útok na svou integritu.


Štír - Býk: 

Vypadá to, že se konečně začnete vyhrabávat z finančních propadů. Když si navíc slíbíte, že veškeré peníze navíc půjdou na splátky dluhů, budete oba žít daleko klidněji!


Štír - Blíženci: 

O jeho vysvětlování nijak nestojíte. Máte podezření, že vám v poslední době moc pravdy neříká - a toto podezření se velice rychle mění v nepříjemnou jistotu.


Štír - Rak: 

Na začátku týdne ho můžete poprosit o cokoliv a on vám to splní. S požadavky to však nepřehánějte! Bude si dobře pamatovat, co pro vás udělal, a bude chtít, abyste vy pro něj časem udělali totéž...


Štír - Lev: 

Pravou lásku v jeho osobě raději nehledejte. Lev chce za všech okolností kralovat, a pokud mu to budete rozmlouvat, usoudí, že mu nepřejete žádnou radost.


Štír - Panna: 

Do jeho vztahů se nemíchejte. Vám je sice na první pohled jasné, že mu nová láska nic dobrého nepřinese, ale on na to musí přijít vlastní hlavou a sám.


Štír - Váhy: 

Představa společného života narazí na vaše děti a na mladší generaci vůbec. Pokud se jim váš vztah nelíbí, je to sice nemilé, ale přes koleno byste to lámat neměli.


Štír - Štír: 

To, že by váš vztah pokračoval, si nedovedete představit. Bude rozumné, když věci popoženete tak, aby se všechno mezi vámi vyřídilo a nic vás už nespojovalo.


Štír - Střelec: 

Partnerské krize se nebojte. Mohou ji mít všichni vaši společní známí, ale vy dva se vždycky dokážete domluvit tak, abyste všem zbytečným problémům předešli.


Štír - Kozoroh: 

Do kolen vás dostane požadavek, který na vás vznese jeho rodinná větev. Naštěstí nemusíte vůbec mluvit, protože on se vyjádří daleko lépe, než byste to dokázali vy.


Štír - Vodnář: 

Z vaší dlouho plánované schůzky nic nebude. Oba si přiznáte, že to byl omyl, a s pocitem neskrývaného ulehčení půjdete každý svou cestou...


Štír - Ryby: 

Hlavně mu nedovolte, aby vám mluvit do způsobu, jímž se oblíkáte. Váš vkus se na míle liší, a pokud si oblečete něco, co se líbí jemu, je jisté, že vy se v tom cítit nebudete...


Střelec - Beran: 

Problémy s lidmi, které máte, neřešte. Obvykle to sice není vaše taktika, ale teď se dá čekat, že to, co necháte být, se časem vyřeší samo a vlastně i docela dobře.


Střelec - Býk: 

Riskujete partnerské dusno. V době, kdy je Slunce ve Lvu, jste plní skvělé nálady, což vašeho miláčka nutí k podezíravosti a různým jedovatým poznámkám.


Střelec - Blíženci: 

Pokud za něčím jde, udělá všechno pro to, aby svého cíle dosáhl. Potíž je v tom, že při této akci nebere ohled na nikoho - vás nevyjímaje.


Střelec - Rak: 

Vaše schůzka dopadne trochu jinak, než jste čekali. Vy sice předložíte Rakovi své návrhy, ale ten vás zasype argumenty tak, že nakonec bude po jeho...


Střelec - Lev: 

Jeho požehnání k životu nepotřebujete. Lev se vás sice snaží přesvědčit, že se bez jeho rady a dohledu neobejdete, ale nakonec pochopí, že jeho snaha opravdu nemá cenu.


Střelec - Panna: 

Řeší všechno včetně toho, po čem mu nic není. Kdyby si více všímal vás, rychle by pochopil, že jeho pozornost v první řadě vyžadujete vy a váš vztah.


Střelec - Váhy: 

S rozhodováním pomalu. To, co nyní vypadá jako velice výhodná akce, se časem může ukázat jako první krok na cestě, která spolehlivě vede k průšvihu.


Střelec - Štír: 

Opravdu nehodláte řešit jeho problémy. Navíc jste si jistí, že vám svou situaci popisuje jako vyloženě kritickou, přičemž skutečnost je pro něj daleko příznivější.


Střelec - Střelec: 

Finance zvládáte, což je dobře. Pokud partner přijde s tím, že byste si měli v bance zařídit kontokorent, protože je to výhodné, využijte všech argumentů, abyste mu to rozmluvili!


Střelec - Kozoroh: 

Pokud vás začne přesvědčovat o své pravdě, nehádejte se. Můžete se ho ale zeptat, proč podle pravidel, která tak ohnivě a přesvědčeně hlásá, nežije především sám.


Střelec - Vodnář: 

Důvěřujte mu i v situaci, ve které byste nikomu jinému nevěřili. Už na konci týdne se přesvědčíte, že jeho instinkt ani tentokrát nezklamal a vede vás správným směrem.


Střelec - Ryby: 

Když domů přivede nové zvíře, mávněte rukou. Kvůli tomu, jak umí být soucitný, se vám kdysi zalíbil, a vy víte, že se nedá čekat, že by se tento jeho povahový rys lety změnil.


Kozoroh - Beran: 

Svět opravdu není jen černobílý. Vám je to už dávno jasné, ale Beranovi s jeho jednoduchým přemýšlením to budete muset ještě dlouho vysvětlovat.


Kozoroh - Býk: 

Když se na něco soustředí, choďte kolem něj obloukem. Bude to jistější, než kdybyste ho nutili, aby se vám věnoval, a tím rozpoutali zcela zbytečnou hádku.


Kozoroh - Blíženci: 

Pokud přijde s tím, že byste měli požádat o dotace, klidně s tím vyslovte souhlas. Pokud to vyjde, ušetříte zajímavou částku, kterou můžete věnovat na vylepšení bydlení.


Kozoroh - Rak: 

V krizi si od něj nechte poradit. Rak na rozdíl od vás přesně ví, na co máte nárok, a pokud budete chtít, půjde to s vámi na úřady vyřídit.


Kozoroh - Lev: 

Pokud s ním máte schůzku, musíte vyrazit tak, abyste na místo přišli včas. Lev by sice nahlas nic neřekl, ale v duchu by si vás rázem přeřadil do škatulky nespolehlivých.


Kozoroh - Panna: 

Když se před vámi začne chlubit svým nynějším partnerem, dává vám tím jasný signál, abyste do toho zasáhli a řekli, že je pro vás tím nejdůležitějším člověkem. Uděláte to?


Kozoroh - Váhy: 

Když s ním nemůžete být tak často, jak byste chtěli, alespoň mu zavolejte. Vám to nic neudělá a jemu tím alespoň dokážete, že na něj myslíte.


Kozoroh - Štír: 

Když přijde s tím, že byste se měli přestěhovat, měli byste souhlasit. To, co pro vás dva vymyslel, veškeré vaše sny nejenom splní, ale ještě je to i daleko předčí!


Kozoroh - Střelec: 

Láska s člověkem z tohoto znamení vám přináší spoustu překvapení. Občas dokonce přemýšlíte, zda je Střelec nevymýšlí schválně jen proto, abyste se s ním nenudili...


Kozoroh - Kozoroh: 

Měli byste mu vysvětlit, že s lékařem se nediskutuje. Pokud ho posílá na nějaká další vyšetření, dobře ví, proč to dělá, a Kozoroh nemá proč diskutovat...


Kozoroh - Vodnář: 

Do života vám vnáší značnou dávku pozitivní energie. Občas si sice povzdechnete, že si kvůli němu ani pořádně neodpočinete, ale po většinu času jste moc spokojení.


Kozoroh - Ryby: 

Intuitivní obavy, které máte o jeho věrnost, jsou velice na místě. Snažte se zaujmout jeho přelétavou pozornost tak, aby mu na nikoho jiného nezbývala energie ani čas.


Vodnář - Beran: 

Když se rozhodne, že vám bude radit, zdržte se komentáře. Na to, abyste ho upozornili, že jsou věci, ve kterých se zásadně mýlí, bude dost času a prostoru až koncem týdne.


Vodnář - Býk: 

Pokud se lišíte v názorech, chce to diskusi. Problém je v současných konstelacích, kdy každý hlásá svou pravdu a ani jednomu se nechte toho druhého poslouchat...


Vodnář - Blíženci: 

Pokud na vás žárlí, má opravdu proč. Jeho partner se netají obdivem, který k vám chová, a Blíženec neví, jak na to má správně reagovat.


Vodnář - Rak: 

O ničem jiném než o zavařování a podobných záležitostech nemluví. Kdybyste mu však předestřeli možnost nějaké zajímavé zábavy, na práci by rázem zapomněl a šel se s vámi bavit.


Vodnář - Lev: 

Jeho horká hlava vás dostane do nemalých potíží. Pohádá se s lidmi, které vůbec nezná, a vy budete mít plné ruce práce s tím, abyste to uvedli do pořádku.


Vodnář - Panna: 

Vaše sny se podivuhodně shodují. Kdybyste se na nich dokázali domluvit, záhy byste patřili mezi lidi, kterým se uskuteční všechno, co si přejí, a možná i víc...


Vodnář - Váhy: 

Oba se můžete inspirovat a oba z toho máte užitek. Zajímavé budou zejména dny společné dovolené, kdy se na jeho přání podíváte někam, kam byste vy sami nikdy nevyrazili.


Vodnář - Štír: 

Rodinné události zvládáte společnými silami levou zadní. Dokonce najdete prostor, abyste se zasmáli příbuzným, kteří váš nadhled nemají, i když by ho tolik potřebovali...


Vodnář - Střelec: 

Jeho vymýšlení krizových scénářů není zdaleka tak mimo, jak se vám zdá. Uplatní je při řešení krizových situací, na které bude tento týden nečekaně bohatý.


Vodnář - Kozoroh: 

Pro jistotu ho držte do nejdál od veškerého památečního skla a porcelánu. Kozoroh sice obvykle nemotorný nebývá, ale tento týden je jednou z výjimek, které potvrzují pravidlo.


Vodnář - Vodnář: 

Na jeho účet se nebavte. Obvykle bývá v tomto ohledu velkorysý, ale v době, kdy Slunce prochází vaším partnerským sektorem, byste jeho důstojnost ohrožovat neměli.


Vodnář - Ryby: 

To, co vám řekne, byste si měli dobře pamatovat. Týká se to zejména čtvrtka, kdy je pod vlivem trigonu mezi Venuší a Plutem a kdy jeho slova mají platnost láskyplného zákona.


Ryby - Beran: 

Představa romantického týdne ve dvou se rychle mění ve skutečnost. Pokud jste v tomto týdnu na dovolené, klape vám to podstatně lépe, než si umíte představit.


Ryby - Býk: 

O pomoc ho žádat nemusíte, protože sám přijde na to, že ji potřebujete. Pro vás to bude skoro nepříjemné, protože si uvědomujete, že do vás vidí víc, než by se vám líbilo.


Ryby - Blíženci: 

Jedovatosti na jeho adresu si raději odpusťte. Kdybyste to nezvládli, riskujete jeho reakci, která by byla rychlá a pro vás svým způsobem zničující.


Ryby - Rak: 

Pokud jste se ho dosud snažili marně najít, vypadá to na pozitivní změnu. Vy sami už hledat nemusíte, protože vás na sociálních sítích sám najde a taky se k vám přihlásí!


Ryby - Lev: 

Potíže, které s ním máte, nikdo nepochopí. Každý má dojem, že s tak skvělým člověkem je život krásný, a nechápe, že to vždycky tak být nemusí.


Ryby - Panna: 

Dalo by se říct, že kolem sebe kroužíte. Pokud chcete, aby se vztah zintenzivnil, musíte využít čtvrtečního trigonu mezi Venuší a Plutem a projevit trochu aktivity.


Ryby - Váhy: 

Jeho postoj k životu moc nechápete. Kdybyste si však udělali čas a dovolili mu, aby si o tom s vámi popovídal, měli byste ve všem rázem jasno.


Ryby - Štír: 

Jeho sourozenci vás používají jako štít. Když přijde na konflikt, budou se na vás odvolávat a vysvětlovat, že nahlas říkají jen to, co si myslíte i vy.


Ryby - Střelec: 

Své stresy zažene nejlépe fyzickou prací. Pokud si sám žádnou najít neumí, musíte iniciativu převzít vy a přesně mu říct, co, kdy a kde má dělat.


Ryby - Kozoroh: 

Myslí si o sobě podstatně víc, než má nárok. Vy si můžete vybrat, zda ho na to upozorníte a vzbudíte tím jeho nelibost, nebo zda to necháte na jiných a lepších...


Ryby - Vodnář: 

Patří k lidem, jejichž společnost vás může ještě po dlouhých letech obohatit. Díky němu se totiž zajímáte o věci, které vám zatím byly srdečně lhostejné.


Ryby - Ryby: 

Jde o týden, kdy si můžete dát oddech. Místo vaření vybírejte své zamražené zásoby, a místo uklízení se vydejte na procházky na romantická místa...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner