Týdenní partnerské horoskopy od 14.11.2016 do 21.11.2016

Beran - Beran: 

Trvejte na nároku na své soukromí. Spoluberan vám sice bude vysvětlovat, že pokud se máte rádi, nemáte před sebou co tajit, ale to vám může být jedno.


Beran - Býk: 

Veškeré právní záležitosti se zadrhnou. Vám je to celkem jedno, protože jste podobný vývoj událostí předpokládali, ale váš Býk se pohybuje na samé hranici výbuchu.Beran - Blíženci: 

Hlavně si nenechte namluvit, že je chytřejší než vy. Možná toho víc načetl a má lepší všeobecný přehled, ale v řešení praktických záležitostí za vámi silně zaostává.


Beran - Rak: 

Všechno, co vám nabízí, je pro vás nepřijatelné. Občas dokonce přemýšlíte, zda si schválně a vyloženě zlomyslně nehledá řešení, o kterých předem ví, že je přijmout nemůžete a nedokážete.


Beran - Lev: 

Když je vám smutno, svému Lvovi se s tím nesvěřujte. Začal by se vás ptát, jak je možné, že je vám smutno, když máte vedle sebe takovou kvalitu, jako je on - a to byste nevydrželi.


Beran - Panna: 

Užíváte si krásného a vyrovnaného vztahu. Na velké vášně to sice nevypadá, a ani vypadat nebude, ale to je to poslední, co vám i vaší Panna nějak překáží.


Beran - Váhy: 

Z velké lásky vzniknou ještě větší spory. Pokud vás Váha hodlá zasáhnout do řešení svých aktuálních problémů, měli byste se tohoto pochybného potěšení raději vzdát.


Beran - Štír: 

Překonejte se a myslete alespoň chvíli hlavně na sebe. Pro svého partnera jste udělali už dost, a je nejvyšší čas, aby se karta konečně obrátila ve váš prospěch.


Beran - Střelec: 

Oba patříte k životním hazardérům a oběma se vám to může v tomto týdnu nevyplatit. Když vsadíte na opatrnost a při každém jednání si vyžádáte čas na rozmyšlenou, bude to lepší!


Beran - Kozoroh: 

Překvapí vás energií, s níž o vás začne bojovat. Pokud jste měli až dosud pocit, že jeho cit k vám je dosud jen přátelský, musíte přiznat, že jste se spletli.


Beran - Vodnář: 

Nějak si neladíte s jeho rodinou. Zatímco oni jsou každým jeho nápadem nadšení, vy máte co dělat, abyste mu za ně a hlavně za to, že je chce uskutečnit, rovnou nevynadali.


Beran - Ryby: 

Když přinese domů nějaký obraz nebo podobný doplněk, snažte se v něm najít něco pěkného. Líbit se vám sice nemusí, ale přesto by bylo rozumné, abyste to neříkali nahlas.


Býk - Beran: 

Nákupy s vaším miláčkem se stávají adrenalinovým sportem. Pokud chcete nakoupit odpovědně a v klidu, usaďte ho někam do kavárny, kde si ho po akci vyzvednete.


Býk - Býk: 

V pondělí, kdy je ve vašem znamení úplněk, přináší příležitosti k zásadním životním zlomům. Musíte si však uvědomit, že pokud do nich půjdete, cesta zpět nebude!


Býk - Blíženci: 

Vaše přání pro něj nic neznamenají. Můžete mu vysvětlovat, co chcete a co nechce, ale připravte se na to, že vás nebude vnímat a tím méně poslouchat.


Býk - Rak: 

Vycházíte spolu smírně. Vy jste se smířili s tím, že váš vztah ideální nebude, a Rak zase pochopí, že bude lepší, když si hodnocení vašeho jednání nechá pro sebe.


Býk - Lev: 

Pokud někam jedete, bude to o nervy. Všechno vypadá naprosto jinak, než jak si to pamatujete z mladších let, a vy se na místo trefíte až v době, kdy bude skoro tma.


Býk - Panna: 

Začátek týdne proběhne naprosto v pohodě. Když ještě dokážete svého miláčka přesvědčit, aby si na pátek vzal dovolenou a sobě i vám tak dopřál čtyři dny odpočinku v kuse, bude to vynikající.


Býk - Váhy: 

Když se na něj díváte jako na člověka, za kterého musíte všechno dělat, protože sám si se životem neporadí, taky to tak dopadne. Překonejte se a ponechte mu odpovědnost za vlastní osud!


Býk - Štír: 

Planetární tlak zvládáte na výbornou. Jste tím příkladem pro své kamarády, kteří nejednou nahlas řeknou, že oni by se na vašem místě už dávno složili...


Býk - Střelec: 

Jeho jménem nic nerozhodujte. To, co vám připadá jako něco naprosto nepodstatného, bude Střelec vnímat jako čin, který jeho existenci od základů ohrožuje.


Býk - Kozoroh: 

O tom, že má dobré srdce, se dozvíte naprosto neoficiální cestou. Pokud nechcete, aby se mezi vás položil stín, v žádném případě nedávejte najevo, že to víte!


Býk - Vodnář: 

Jeho reakce vás překvapí. Připadá vám, že se rozčiluje kvůli něčemu, co je naprosto nepodstatné, zatímco nad tím, co by ho mělo zajímat, mávne přezíravě rukou.


Býk - Ryby: 

Bývalý kolega z tohoto znamení vám podstatně vylepší náladu. Bude vás chválit tak, až se skoro budete červenat a budete ho prosit, aby to zase tak nepřeháněl.


Blíženci - Beran: 

Jeho návrhy jsou pro vás zajímavé. Dobře si uvědomujete, že tím, že na jejich přijetí vyděláte oba, což je stav, o kterém jste dosud mohli jenom snít.


Blíženci - Býk: 

Konečně pochopí, že se s vámi žertovat nedá. Návrhy, s nimiž přijde, jsou kupodivu velice konstruktivní a vy usoudíte, že uděláte dobře, když je dokážete přijmout.


Blíženci - Blíženci: 

Za jiných okolností byste spolu mohli docela dobře vycházet. Problém je v tom, že do vašeho vztahu mluví až příliš mnoho lidí, kteří si na něm hodlají přihřát svou vlastní polívčičku.


Blíženci - Rak: 

Jsou věci, které se vám na něm ani trochu nelíbí. Když si však spočítáte to, co vás na něm přitahuje, zjišťujete, že je toho podstatně víc než toho, co vám dělá starosti.


Blíženci - Lev: 

O předvánočním úklidu přestaňte mluvit a začněte na něm pracovat. Když si k tomu vyberete víkend, kdy je Luna v jeho znamení, můžete se těšit na lví pomoc, která rozhodně nebude symbolická.


Blíženci - Panna: 

Ve chvíli, kdy pochopíte, že mu nejde o domluvu, ale že se chce jenom hádat, přestaňte komunikovat. Když předejdete tak situaci, kdy byste byli naštvaní na něj i na sebe!


Blíženci - Váhy: 

Hlavně mu neraďte! To, co by od někoho jiného přijal jako příznivé nasměrování, bude ve vašem případě vnímat jako akci člověka, který se plete do něčeho, po čem mu nic není.


Blíženci - Štír: 

Konečně si vychutnáváte chvíle, kdy se s chutí vrací domů. V práci má totiž tak dusno, že se každý den snaží při první příležitosti vypadnout a jít domů, kde má vás a klid.


Blíženci - Střelec: 

Jsou věci, které vám sice může slíbit, ale nikdo nezaručí, že to proběhne podle jeho scénáře. Pokud chcete mít nějakou životní jistotu, musíte se o to postarat sami.


Blíženci - Kozoroh: 

Překvapí vás na začátku týdne, kdy se k vám zachová až neskutečně velkoryse. Opět se potvrdí, že je malicherný jen v maličkostech, zatímco velké věci řeší s rozmachem!


Blíženci - Vodnář: 

Jedna jeho nepromyšlená reakce vám o něm prozradí daleko víc, než by se mu líbilo. Pokud na něj po tomto týdnu změníte od základů názor, nemůže se na vás nikdo zlobit...


Blíženci - Ryby: 

V neděli ho vážně neberte. Je pod vlivem stacionárního Neptuna ve svém znamení, a tedy ve stavu, kdy to, co si přeje, vydává před vámi i před sebou za jistotu, na které se dá stavět.


Rak - Beran: 

Když vám začne vyčítat lenost, měli byste se ozvat rázně, nahlas a bez obav. Beran potřebuje jasně zjistit, že jsou komentáře, které nedovolíte ani jemu!


Rak - Býk: 

Když přijde s tím, že byste se spolu měli naučit jezdit na kolečkových bruslích nebo se věnovat jinému podobnému sportu, vy ho nezastavíte. Bude lepší, když se do akce dáte s ním a budete se ho snažit zbrzdit.


Rak - Blíženci: 

Potíž je v tom, že je sice s vámi, ale přesto vás neposlouchá. Můžete si vybrat, zda budete do nekonečna zvyšovat hlas, nebo zda mávnete rukou a počkáte, až přijde k rozumu sám.


Rak - Rak: 

Jako staří přátelé to máte jednoduché. Nemusíte být pěkných pár let v osobním kontaktu, ale když se pak uvidíte, budete se cítit, jako byste spolu naposledy mluvili včera.


Rak - Lev: 

Jeho raketový vzestup se nekoná. Váš miláček by sice hodně chtěl růst, ale aktuálně je v jeho nejbližším okolí někdo, kdo se mu v tom ze všech sil snaží zabránit.


Rak - Panna: 

Když něco funguje, buďte rádi a nikterak do toho nezasahujte. Panna má sice pocit, že byste měli projevit víc aktivity, ale vy se držíte svého a dobře děláte.


Rak - Váhy: 

Když vám přímo řekne, že vás nemusí, bude to sice nepříjemné, ale vy to zvládnete. Vzápětí si uvědomíte, že konečně ukázal karty a vy víte, s čím můžete počítat.


Rak - Štír: 

Domluvíte se na všem, co je pro vás důležité. Navíc vám zbude čas i prostor na to, abyste si popovídali o svých citech, protože toho důležitého zase tak moc nebude.


Rak - Střelec: 

Když má zdravotní potíže, musíte nastoupit. Pokud ho nedonutíte, aby se o sebe začal zajímat, nenajde se v jeho okolí nikdo, kdo by to zvládl.


Rak - Kozoroh: 

V práci prožívá něco, s čím vy dosud zkušenosti nemáte. Když přijde s tím, že ho to tam baví a tedy se dobrovolně přihlásil na přesčasy, opravdu to myslí vážně.


Rak - Vodnář: 

S partnerem z tohoto znamení je vám vyloženě skvěle. Na rozdíl od vás nebere nic vážně a dělá si legraci i z toho, čím se vy jenom zbytečně stresujete.


Rak - Ryby: 

Když občas jeho telefon nezvednete, nikdo se vám nemůže divit. Ryba si neustále stěžuje na všechno, co se dělo a dít bude - a vás během své řeči vůbec nepustí ke slovu.


Lev - Beran: 

Jde o vztah, který vás žene ke krajnostem. Zatím to zvládáte a dokonce se tím občas i bavíte, ale sami nevíte, co budete dělat, když to tak půjde dál.


Lev - Býk: 

Překvapí vás rychlou reakcí ve chvíli, kdy vy budete jen bezmocně koukat. Nezapomeňte mu říct, že víte, že vás tím zachránil před dost velkým průšvihem!


Lev - Blíženci: 

Je mistrem ve hledání nouzových řešení. Když přijde s vyprávěním o tom, jak se mu v práci podařilo vyřešit opravdu složitý hlavolam, dejte mu najevo, že jste na něj pyšní!


Lev - Rak: 

To, že k vám domů vrazí exekutor, je sice nepříjemné, ale není to důvod k výbuchům. Záhy se ukáže, že jsou k někomu naprosto jinému a spletli si buď dům nebo patro.


Lev - Lev: 

Pozor by si měl dávat při konzumaci všeho, co mu sice chutná, ale co mu nedělá dobře. V tomto týdnu by z toho mohl mít zásadní zdravotní nepříjemnosti.


Lev - Panna: 

Hlavně mu nevysvětlujte, co všechno děláte špatně. Dali byste mu tím šanci, jak vás kritizovat tak, abyste sami na sobě neviděli nit suchou.


Lev - Váhy: 

Jste kreativní, ale Váha si to nějak neuvědomuje. Naštěstí se najde někdo, kdo vaše kvality ctí, a kdo jí vysvětlí, že má doma vlastně poklad.


Lev - Štír: 

Snaha o výhru je v jeho případě až křečovitá. Týká se to hlavně pondělí, kdy si tímto přístupem může udělat zbytečné nepřátele, a pak se vás ptát, co dělá špatně.


Lev - Střelec: 

Velice vás překvapí tím, že a jak zraje. Když se mu něco nepovede, nebude se kvůli tomu rozčilovat jako obvykle, ale zatne zuby a bude to zkoušet znovu a znovu.


Lev - Kozoroh: 

K tomu, co jste dělali dosud, musíte najít levnější a nápaditější alternativu. Je to jenom na vás, protože Kozoroha v tomto směru k aktivitě nedostanete.


Lev - Vodnář: 

Když si půjdete kupovat oblečení, Vodnáře si s sebou naberte. Váš miláček by vás navlékl do něčeho, co by bylo nápadité i vkusné, ale v čem byste se ani trochu necítili.


Lev - Ryby: 

V pátek odpoledne ho nechte v klidu. Při kvadratuře mezi Merkurem a Neptunem ztrácí míru, a v hádce by vám mohl lehce říct něco, na co byste nedokázali zapomenout, ani kdybyste opravdu chtěli.


Panna - Beran: 

Velice rychle zapomene na to negativní, co vám kdy řekl a udělal. Dokážete se zachovat stejně, nebo vaše dobrá paměť přece jenom zvítězí?


Panna - Býk: 

Lásku vám dává najevo způsobem, který se vám velice zamlouvá. Někdo by jeho jednání vyhodnotil jako nepříliš romantické, ale vám to skvěle vyhovuje.


Panna - Blíženci: 

Hlavně nediskutujte! Ve chvíli, kdy se do vás opře, budete jen zírat, protože nechápete, jak něco takového může po tak dlouhou dobu nosit v hlavě.


Panna - Rak: 

Jeho cení všichni, vás si nikdo nevšímá. Nebylo by lepší, kdybyste se přestali cítit uraženě a místo toho začali o tom, co se vám povedlo, mluvit stejně intenzivně a často jako on.


Panna - Lev: 

Momentálně se mu moc nedaří. Dobře víte, že jenom sklízí to, co v srpnu zasel, ale máte rozum, nahlas to neříkáte, a počkáte, až na to přijde sám.


Panna - Panna: 

V pondělí se stane něco, co vás oba donutí, abyste změnili názor na to, co se kolem vás děje. Berte to jako další krok k duchovní dokonalosti, a buďte rádi, že jste to prožili.


Panna - Váhy: 

Jeho kariéra není zdaleka tak perspektivní, jak se vám ještě nedávno zdálo. Je to tím, že se na jeho místo cpe někdo, kdo nemá sice jeho kvality, ale zase má známosti...


Panna - Štír: 

Připadá vám, že se umí zamilovat skoro na povel. V tomto týdnu jsou jeho city směrovány jen na vás, ale jistotu, že to tak bude i v příštích týdnech a měsících, bohužel nemáte...


Panna - Střelec: 

Upozorníte ho na fígl, který na něj zkouší někdo, kdo má sám máslo na hlavě. Když pochopí, že ho Střelec prohlédl, stáhne se a bude se tvářit, jako by vůbec nebyl...


Panna - Kozoroh: 

Správného partnera v něm nepochybně najdete. Vzhledem k povaze vás obou bude sice delší dobu trvat, než se jeden druhému přizpůsobíte, ale i to se nakonec podaří.


Panna - Vodnář: 

Neustále vám vysvětluje, že si děláte zbytečné starosti. Vy však máte spíše starosti s tím, že vy se stresujete, zatímco jemu je to, co prožíváte, vyloženě lhostejné.


Panna - Ryby: 

To, že na sebe na začátku týdne zavrčíte, nic neznamená. Během několika minut vám dojde absurdita vašeho jednání do té míry, že se na sebe podíváte a začnete se oba najednou smát.


Váhy - Beran: 

Odkládáte i to, co se dál odkládat nedá, a pak se upřímně divíte reakci svého miláčka. Ten je naštvaný, protože ví, že časem budete mít nervy, které si odreagujete na něm.


Váhy - Býk: 

Na vaše dobré rady nedá. Po jejich vyslechnutí sice uzná, že by mu prospělo, kdyby se tak choval, ale když přijde na věc, stejně udělá přesně to, co by neměl.


Váhy - Blíženci: 

Domluvíte se bez problémů, ustoupíte si víc než velkoryse. Nezapomeňte, že Blíženec chce za své jednání náležitou pochvalu, a taky mu ji dopřejte.


Váhy - Rak: 

Když nevíte, co dělat, zkuste se s ním poradit. Když dáte hlavy dohromady, vymyslíte na své trable lék, který všechno stoprocentně vyřeší.


Váhy - Lev: 

Hlavně v pondělí musíte za všech okolností zachovat klid. Budete ho potřebovat ve chvíli, kdy Lev pod vlivem býčího úplňku přinese domů něco, bez čeho byste se klidně obešli.


Váhy - Panna: 

Musíte mu vysvětlovat to, co je pro vás naprosto triviální. Naštěstí celkem rychle chápe, takže stačí, když mu to vysvětlíte jednou a pak ho už necháte jednat samostatně.


Váhy - Váhy: 

Pomoc od příbuzných nečekejte. Vy sami jste jim sice pomáhali nejednou, ale když něco potřebujete vy, budou spolehlivější spíše kamarádi než vaše vlastní krev.


Váhy - Štír: 

Opravdu mu chcete pořád jen ustupovat? Je jasné, že už z podstaty věci hádky sice rádi nemáte, ale přesto byste se měli chovat tak, abyste toho později nemuseli litovat.


Váhy - Střelec: 

Patří k lidem, kteří mají rádi, když se kolem nich něco děje. Důsledkem je víkend, kdy u vás neustále drnčí zvonek a vy máte všech očekávaných i neočekávaných návštěv až nad hlavu.


Váhy - Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky ve všem jasno. K přemýšlení ho přimějí až vlastní děti, které mu ukážou, že jeho pravda nemusí být zdaleka tak očividná, jak se mu zdá.


Váhy - Vodnář: 

V pondělí ho moc vážně neberte. Pod vlivem úplňku z Býka může říct leccos, na co nebude moc pyšný a za co se vám později přijde upřímně omluvit.


Váhy - Ryby: 

Jeho nápady vás vyloženě dostanou. Opět pochopíte, že vám v něm osud poslal do cesty člověka, s nímž sice nikdy nebudete mít dost peněz, ale s nímž se zase nikdy nebudete nudit.


Štír - Beran: 

Najednou v sobě vidíte kvality, které jste nikdy dřív nezaznamenali. Mění se váš miláček, nebo jste vy k jeho projevům najednou vnímavější a citlivější?


Štír - Býk: 

Neustále touží po rozebírání vašeho vztahu. Kritické to bude zejména v pondělí, kdy klade otázky, o kterých se vám nechce přemýšlet, natož odpovídat.


Štír - Blíženci: 

Když jde něco dobře, využijte veškerých šancí, které máte. Blíženci sdělte, že v tomto týdnu budete doma sice minimálně, ale nemusí se bát, protože žádný zálet za tím není.


Štír - Rak: 

Nezdá se vám, že vám zbytečně ustupuje? Přemýšlejte, proč to dělá, protože z dlouholetých zkušeností víte, že váš Rak nikdy nedělá nic bezdůvodně.


Štír - Lev: 

Jde o dost náročný týden. V práci toho oba máte až nad hlavu a když přijdete domů, je domácnost a péče o toho druhého to poslední, co máte chuť řešit.


Štír - Panna: 

Padá vám kolem krku při každé jen trochu vhodné příležitosti. Můžete na sebe být pyšní, protože to vypadá, že konečně pochopila, jak vášeň může být krásná a přínosná.


Štír - Váhy: 

Když se mu něco nepovede, nechte to bez komentáře. Mohli byste sice mít spoustu vtipných poznámek, ale ty by situaci spíše zhoršily než vylepšily.


Štír - Štír: 

Hlavně v první polovině týdne buďte opatrní. Vaše dobré srdce vás může zatáhnout do problémů, které nedokážete vyřešit, ani kdybyste opravdu moc chtěli.


Štír - Střelec: 

Jeho společnost na vás působí vyloženě zhoubně! Moc rádi zapomenete na to, co jste chtěli udělat, a místo toho se věnujte na plný úvazek jemu.


Štír - Kozoroh: 

Občas nevíte, na čí straně vaši kamarádi vlastně jsou. Je docela možné, že vám kvůli němu vynadají a vysvětlí vám, že byste si ho měli vážit podstatně víc, než si ho vážíte teď...


Štír - Vodnář: 

Pomalu ho dostáváte tam, kde jste ho chtěli a potřebovali mít. Na oslavy je však ještě brzy, protože může v každé chvíli změnit názor a vrátit se do výchozího bodu.


Štír - Ryby: 

Nadchne ho i to, co vás nechává naprosto lhostejnými. Přichytíte se ve chvíli, kdy si přiznáte, že mu jeho schopnost vidět krásu v obyčejných věcech skoro závidíte.


Střelec - Beran: 

Potíže mohou vzniknout kvůli něčemu, co by vás ani nenapadlo. Až potom pochopíte, že jisté věci vnímá jako daleko důležitější, než jste si dosud mysleli.


Střelec - Býk: 

Získáte si ho ve chvíli, kdy mu v pondělí poradíte, aby si na oslavu úplňku ve svém znamení koupil něco, po čem už dlouho prahne. Udělat to nemusí, ale bude vám vděčný!


Střelec - Blíženci: 

To, že se vám s něčím nesvěřil, vás může právem naštvat. Nejde totiž o něco nepodstatného, ale o záležitost, která přímo ovlivňuje jak váš, tak jeho život.


Střelec - Rak: 

To, že se vám nechce svěřovat, není nic tak zvláštního. Už několikrát jste si z něj pak dělali legrácky, a on netouží, aby to zažil podruhé.


Střelec - Lev: 

Dovolenou, kterou plánuje s někým jiným než s vámi, nezlehčujte. Bylo by nejlepší, kdybyste sebrali odvahu a vysvětlili mu, že jde o scénář, který se vám vůbec nezamlouvá.


Střelec - Panna: 

Opět vychovává a vy jí opět děláte všechno na zlost. Nemůžete se zarazit, zastavit, sám sobě vynadat a konečně se začít chovat jako zralý a dospělý člověk?


Střelec - Váhy: 

Když je nemocný, poskytněte mu všemožnou péči. Můžete mít sice dojem, že stůně hlavně kvůli tomu, že se o něj staráte, ale máte rozum a nahlas to neříkáte.


Střelec - Štír: 

Když přijde s tím, že by vás moc rád zastoupit v kuchyni, klidně mu to dopřejte. Zbude tam po něm sice trochu chaos, ale jídlo bude vynikající!


Střelec - Střelec: 

Váš miláček začíná nějak žárlit. Není to náhodou tím, že mu kamarádi řekli, že by si vás měl vážit daleko víc, než si váš váží?


Střelec - Kozoroh: 

Jeho životní dilema za něj nevyřešíte. Můžete mu nejvýše říct, co byste dělali vy na jeho místě, a potom ho nechat, ať se rozhoduje sám.


Střelec - Vodnář: 

V neděli ho držte doma. V jeho sektoru majetku vlastního se Neptun otáčí do přímého chodu, a on může utrácet víc, než je zdrávo, za to, co vůbec nepotřebuje.


Střelec - Ryby: 

Jde o týden, kdy je daleko silnější než vy. Zatímco vy přemýšlíte, jak se po vyslechnutí novinek zhroutit, Ryba vymyslí okamžité řešení a ještě z toho má legraci.


Kozoroh - Beran: 

Představa samostatného života se vám ani trochu nezamlouvá. Občas o něm sice uvažujete, ale nakonec usoudíte, že s Beranem je vám stejně lépe.


Kozoroh - Býk: 

Se šéfem z tohoto znamení vycházíte skvěle. On ví, co ve vás má, takže vás nechává být - a vy zase nevidíte důvod, abyste ho otravovali tím, co zvládnete sami.


Kozoroh - Blíženci: 

Když se s ním nechcete vidět, opravdu nemusíte. Z vaší strany za tím stojí viróza, kterou jste si nevymysleli, ale kterou přinesla příroda a vás tím skoro až potěšila.


Kozoroh - Rak: 

Je potřeba, abyste mu osvěžili paměť. Zatím se tváří jako člověk, který pro vás vztah dělá maximum, a vůbec ho nenapadne, že se o jeho prosperitu staráte i vy.


Kozoroh - Lev: 

To, co není v papírech, od něj nezískáte. Můžete se sice rozčilovat, ale Lev si velice dobře uvědomuje, že to, co vám dá nebo nedá, je výhradně v jeho rukou.


Kozoroh - Panna: 

Váš soulad je opravdu záviděníhodný. Navíc se můžete těšit na prodloužený víkend, kdy si jeden druhého budete užívat tak intenzivně, jak už dlouho ne.


Kozoroh - Váhy: 

V poslední době mění dost zásadně vkus. Může vás to sice překvapit, ale nahlas to raději nekomentujte - pokud ovšem nechcete, aby Váha vyměnila i vás.


Kozoroh - Štír: 

Na jeho řeči o tom, že žádná oslava narozenin nebude, nedejte. Kdybyste je vzali vážně, komentoval by to při každé vhodné příležitosti celý další rok!


Kozoroh - Střelec: 

Neustále vám vysvětluje, že se mýlíte. Vy si můžete vybrat, zda se s ním kvůli tomu budete hádat, nebo zda mávnete rukou a na debaty se vykašlete.


Kozoroh - Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří nové zkušenosti neshánějí. Vy máte sice taky rádi vyšlapané cestičky, ale na rozdíl od něj je vám jasné, že momentálně se to bez změny neobejde.


Kozoroh - Vodnář: 

Když po vás chce upřímné slovo, je to dvojsečné. Nahlas sice říká, že opravdu potřebuje znát váš nepřikrášlený názor, ale když mu ho řeknete, skoro se urazí.


Kozoroh - Ryby: 

Neustále mluví, ale na to jste si už zvykli. Potíže začnou v neděli, kdy vám připomene sliby, které jste mu v průběhu jeho řečí dali, a na které si vy nedokážete vzpomenout.


Vodnář - Beran: 

Všechno, co máte do konce roku v plánu, podrobně proberte a rozdělte si úkoly. Jen tak se vyhnete zmatkům, které by s sebou nesly zbytečnou ztrátu času.


Vodnář - Býk: 

Když se nedaří, nic se neděje. Vy chápete, že nemusí být každý den posvícení, ale než to pochopí Býk, bude ho to stát hodně sil a vás hodně nervů.


Vodnář - Blíženci: 

Neustále chce, abyste ho podporovali. Za jiných okolností byste o tom snad uvažovali, ale teď je vám jasné, že to nezvládnete, protože máte dost práce sami se sebou.


Vodnář - Rak: 

Když říká, že byste si měli najít víc věcí, na které se můžete těšit, měli byste ho vzít vážně. Pokuste se na prodloužený víkend vymyslet akci, která vás oba potěší!


Vodnář - Lev: 

Pondělní úplněk v Býku je pro vás oba náročný. I když je to těžké, měli byste si uvědomit, že za své pracovní stresy navzájem nemůžete, a podle toho se taky chovat.


Vodnář - Panna: 

V pátek, kdy zápasí s vlivem kvadratury mezi Merkurem a Neptunem, s ním zacházejte ohleduplně. Má pocit, že je proti němu už tak celý svět, a je zbytečné, abyste tento jeho pocit ještě posilovali.


Vodnář - Váhy: 

Pomoci mu nedokážete. Potíž je v tom, že si sami upřímně přiznáte, že byste s tím váhali i ve chvíli, kdy byste měli potřebné prostředky volné a ihned k dispozici.


Vodnář - Štír: 

Ideální vztah z toho nebude, ale přesto vám s ním bude podstatně lépe než s kýmkoliv jiným. Uvědomte si to dřív, než si řeknete, že vůbec nemá cenu, abyste si spolu začínali.


Vodnář - Střelec: 

Život si umí vychutnávat po všech stránkách. V tomto týdnu vám vyrazí dech o víkendu, kdy si domů donese časopis se spoustou receptů a začne podle nich vařit pro sebe i pro vás.


Vodnář - Kozoroh: 

Mluvte s ním stručně a jasně. Čím méně toho řeknete, tím méně bude mít příležitostí, aby se něčeho chytil a udělal z vás takříkajíc hlupáka.


Vodnář - Vodnář: 

K tomu, co dělá, má svoje nepochybné důvody. Zatím je sice nechápete, ale až přijde čas, zjistíte, že v jeho aktuální situaci opravdu nemohl jednat jinak.


Vodnář - Ryby: 

Pozor by si měl dávat na parfémy a jinou drahou kosmetiku. V pátek mu mohou vypadnout z ruky a rozbít se - což by spolehlivě zkazilo náladu jemu i vám.


Ryby - Beran: 

Je nejvyšší čas, aby se pustil do plnění pracovních úkolů spojených s koncem roku. Život s ním bude odteď trochu těžší, protože vás miláček žije v předstihu...


Ryby - Býk: 

Pokud máte pocit, že se na vás snaží přiživit nebo dokonce vás podvést, klidně mu to řekněte. Už z jeho první reakce pochopíte, že jste na správné stopě.


Ryby - Blíženci: 

Náročná bude zejména druhá polovina týdne. Oba jste pod silným planetárním tlakem a oba se můžete chovat naprosto jinak, než máte ve zvyku a než by bylo pro vás dobré.


Ryby - Rak: 

Když mu nevěříte, klidně mu to řekněte. Povede to k upřímnému hovoru, na jehož základě se rozhodnete, zda spolu dál pokračovat budete nebo nebudete.


Ryby - Lev: 

Čím dál intenzivněji testuje, co ještě vydržíte. Počítejte s tím, že hned v úterý vybuchnete a dáte najevo veškerou nelibost, kterou vůči němu cítíte.


Ryby - Panna: 

Týden s prodlouženým víkendem bude skvělý. Panna se ukáže jako váš životní kamarád a vy si opět potvrdíte, že nikoho jiného hledat nemusíte, protože jste už svůj ideál našli.


Ryby - Váhy: 

Při řešení všech právních záležitostí musí dodržovat veškeré platné předpisy. Obvykle se mu do takových věcí nepletete, ale tentokrát na to musíte dohlédnout.


Ryby - Štír: 

Dojmy, které z něj máte, kupodivu neklamou. Když vám instinkt říká, že je to člověk, s nímž by vám mohlo být dobře, vyšlete první signály!


Ryby - Střelec: 

Jeho potíže nevyřešíte, i kdybyste opravdu moc chtěli. Můžete však obvolat kamarády a najít mezi nimi někoho, kdo by mu pomohl jeho akutní krizi vyřešit.


Ryby - Kozoroh: 

Oba si užíváte doby, kdy to v práci máte pod kontrolou a doma v pohodě. Navíc se můžete těšit na skvělý víkend s kamarády, s nimiž vám bude jednoduše dobře.


Ryby - Vodnář: 

Když se pokusí vinu za něco, co vyvedl sám, shodit na vás, ozvěte se nahlas a důrazně. Vzápětí se dozvíte, že to byl z jeho strany jen žert a že to tak vůbec nemyslel.


Ryby - Ryby: 

Mluvte s ním spíše méně než více. Týká se to zejména pátku, kdy se Merkur dostává do kvadratury e Neptunem a kdy se vzájemně budete chápat jen s obtížemi.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner