Týdenní partnerské horoskopy od 14.08.2017 do 21.08.2017

Beran - Beran: 

Doženou vás finanční pohledávky, na které jste už dávno zapomněli. Naštěstí máte peněz víc, než obvykle, takže zatnete zuby, sáhnete do zásob a zaplatíte.


Beran - Býk: 

O tom, že jste unavení, nepochybujte. Na dovolené si dejte čas na odpočinek, doma si do denního rozvrhu zařaďte relaxační chvilky. Když se vám nechce mluvit, nemluvte. Alespoň se nepohádáte.Beran - Blíženci: 

Patří k těm šťastným, co jim udělá radost i maličkost. Přiznejte si, že je to první člověk, který vás ani po delší době nenudí a kvůli němuž se každý den těšíte domů.


Beran - Rak: 

Jeho uzavřenost s vámi nemá nic společného. Rak prostě patří k introvertům, kteří se o své myšlenky nedělí, protože mají pocit, že po nich nikomu nic není...


Beran - Lev: 

Vaším dnem je neděle. Mars v jeho znamení tvoří sextil s Jupiterem a vy se můžete těšit na hodiny, kdy se budete cítit jako kdysi dávno, kdy jste spolu měli první rande.


Beran - Panna: 

Když narazíte na nespravedlnost, ozvěte se nahlas. Odměnou vám bude obdiv vaší Panny, která sama přizná, že by na něco podobného neměla odvahu.


Beran - Váhy: 

Cestování s Váhou a její rodinou bude stát za to! Vy se však musíte především postarat, aby všichni poslouchali jen vás, protože bez vás se na místo určení nikdy nedopraví.


Beran - Štír: 

Když se s vámi chce hádat, klidně ho nechte. Štír není hloupý a záhy pochopí, že bude lepší, když s vámi vyjde po dobrém a vrátí se k rozumnému stylu komunikace.


Beran - Střelec: 

Když se vám o něm zdá, zavolejte mu. Bude překvapený, ale pak přizná, že s vámi chce moc mluvit, ale že se vám z nejrůznějších důvodů ostýchal zavolat jako první.


Beran - Kozoroh: 

Když začne nadneseně mluvit o tom, co k vám cítí, neusmívejte se, Kozoroh je svých citů plný, ale nějak neví, jak se taková překypující láska správně vyjadřuje.


Beran - Vodnář: 

Na jasné otázky mu dávejte jasné odpovědi. Můžete se dozvědět, že svět vnímáte velice cynicky, ale zase tím předejdete spoustě dalších možných nedorozumění.


Beran - Ryby: 

Jeho srdce si získáte v případě, kdy se budete chovat normálně. Těch, kteří se chovají nenormálně, prošlo jeho životem dost, a on se jim teď důsledně vyhýbá.


Býk - Beran: 

Neustoupí ani v případě, kdy přesně ví, že prohraje. V takové chvíli musíte vzít průběh události do svých rukou a přesvědčit ho, že jsou chvíle, kdy se musí podvolit nevyhnutelnému.


Býk - Býk: 

Oba si přiznáváte, že život s pracovitým Býkem není v žádném případě výhra. Oba však víte, že byste bez něj nikdy nedosáhli to, co jste v životě s jeho pomocí získali.


Býk - Blíženci: 

Neustále žene čas kupředu. Zatímco vy si vychutnáváte léto, Blíženec je myšlenkami v hlubokém podzimu, a začíná přemýšlet o vánoční výzdobě.


Býk - Rak: 

S Rakem se vám žije naprosto skvěle. Respektuje vás tak, jak vás dosud nikdo nerespektoval, a před každým rozhodnutím se s vámi přijde poradit!


Býk - Lev: 

V neděli, kdy je Luna v jeho znamení, se s ním raději nehádejte. Lev by vám řekl spoustu zajímavých věcí, které by se týkaly vaší povahy, a které by vás vůbec nepotěšily.


Býk - Panna: 

Když vám nabídne romantiku, máte se na co těšit. Panna vás vytáhne na procházku na hodně vysoko položený téměř nepřístupný hrad, a ještě se bude divit, že se vám tam nechce.


Býk - Váhy: 

Když si může rýpnout, určitě toho využije. Naštěstí jste momentálně v pohodě a celou záležitost bez problémů převrátíte v žert, jemuž se oba zasmějete.


Býk - Štír: 

O jeho věku nemluvte. Je sice možné, že ho čeká kulaté jubileum, ale mluvit byste o tom alespoň v tomto týdnu v zájmu vlastní bezpečnosti neměli.


Býk - Střelec: 

Se Střelcem je alespoň zábava. Nejvíc si jí užijete na dovolené. Tam vás bude tahat po místních hospůdkách, a bude vás nutit, abyste spolu s ním konzumovali samá exotická jídla.


Býk - Kozoroh: 

S Kozorohem se musíte domlouvat přesně. Patří k lidem, kteří vyžadují podrobné údaje, a kteří nechápou, že vy můžete k něčemu důležitému přistupovat volněji než on.


Býk - Vodnář: 

V řešení stresových situací jste lepší. Zatímco váš Vodnář zazmatkuje, vy si zachováte chladnou hlavu, vyřešíte situaci, a o tom, jaký to mohl být průšvih, začnete přemýšlet až potom.


Býk - Ryby: 

S upřímností zacházejte v jeho společnosti hodně opatrně. Ryba sice tvrdí, že upřímné lidi uznává a dokonce je má ráda, ale když se upřímně zachováte, bude to vydýchávat hodně těžko.


Blíženci - Beran: 

Všechny nepříjemnosti vyřešíte s pomocí své výmluvnosti. Nejdříve však musíte zneškodnit Berana, který se do toho má tendenci plést a nadělat víc škody než užitku.


Blíženci - Býk: 

Nezapomínejte, že patří k lidem s velice dobrou pamětí. Pokud si nechcete zbytečně naběhnout, raději držte vzájemnou komunikaci ve společensky přijatelných mezích.


Blíženci - Blíženci: 

To, co mu chcete říct, si nejdříve důkladně promyslete. Je možné, že budete mít jen jednu příležitost mluvit, takže si musíte dát pozor, abyste na nic podstatného nezapomněli.


Blíženci - Rak: 

partnerské záležitosti se vyvíjejí naprosto skvěle. Rak sice zatím ještě odolává, ale oba už víte, že je to jenom hra, která stejně skončí tak, jak o tom oba sníte.


Blíženci - Lev: 

Přiznejte si, že to mezi vámi najednou vypadá jinak. Lev vám až dosud vyčítal nezodpovědný přístup k životu, ale teď sám pochopil, že to občas není špatné.


Blíženci - Panna: 

Udělejte jí radost a pochvalte její vaření, založené na zdravých surovinách. Když vám už zdravá strava poleze i ušima, nic jí neříkejte, uchylte se do ústraní a dejte si řízek.


Blíženci - Váhy: 

Má dojem, že byste si víc měli hlídat finance. Vy mu ale nemůžete říct, že vám peníze chybí proto, že šetříte na dárek, který mu chcete dát k narozeninám.


Blíženci - Štír: 

O tom, co před vámi skrývá, se dozvíte shodou hodně nepravděpodobných náhod. Dost vám to vyrazí dech. Navíc si musíte připustit, že váš Štír má smysl pro charitu, což byste do něj nikdy neřekli.


Blíženci - Střelec: 

Může se sice chovat roztomile, ale vy mu pořád nějak nedokážete věřit. Neustále čekáte, kdy prohodí nějaké jedovaté slovo, za nímž přijdou další ironické komentáře.


Blíženci - Kozoroh: 

O svá práva se musí v práci hlásit daleko energičtěji. Zatím se snažil s každým vyjít co nejlépe, ale teď sám pochopil, že tato mírumilovná taktika nikam nevede.


Blíženci - Vodnář: 

Pokud ho dokážete přinutit k něčemu, do čeho se mu aktuálně nechce, zasloužíte vyznamenání. Musíte však vzít v úvahu, že Vodnář je mistrem ve vymýšlení velice pravděpodobně vypadajících výmluv.


Blíženci - Ryby: 

Přiznejte si, že mu odpustíte podstatně víc, než je rozumné. Stačí, když se na vás jen podívá, a vy vyloženě fyzicky pocítíte, jak vám srdce taje...


Rak - Beran: 

Veškerá dobrá předsevzetí jsou v jeho společnosti do háje. Beran vás láká na neplánované noční hostiny a vy jeho nabídky nedokážete odmítnout.


Rak - Býk: 

Vyrazte s ním na víkend! Vzhledem k Luně, která je od sobotního večera ve Lvu, se dá čekat, že ztratí zábrany a ukáže vám ze svého charakteru víc, než měl původně v úmyslu.


Rak - Blíženci: 

Jeho vášeň pro knížky raději nekomentujte. Mohli byste se dozvědět, že jsou daleko horší koníčky, které by ho stály víc a které by vám navíc do partnerského života vnesly nemalé komplikace.


Rak - Rak: 

Jde o týden, kdy se oba chováte velice nerozumně. Naštěstí přijde pátek, kdy se Luna přesune do vašeho znamení a kdy se všechno vrátí do normy.


Rak - Lev: 

Dárek, který vám přiveze z cest, je opravdu cenný. Když se však dozvíte, že je to věc, kterou propašoval a za kterou mohl taky jít sedět, půjde vám skutečně mráz po zádech.


Rak - Panna: 

Jeho myšlení moc nerozumíte. Přesto uděláte dobře, když budete jeho názory brát vážně. Merkur prochází jeho znamením a pravděpodobnost, že se plete, je téměř nulová.


Rak - Váhy: 

Spoléhá na štěstí, které mu garantuje Jupiter v jeho znamení. Ve čtvrtek to však může přehnat a pak se divit, že slibovaná planetární podpora nějak nefunguje.


Rak - Štír: 

Jen tak mezi řečí na sebe prozradí něco, co původně vůbec neměl v úmyslu. Nedávejte mu najevo, že jste si toho všimli, ale velice dobře si to zapamatujte.


Rak - Střelec: 

Se Střelcem seďte raději doma. Jakmile budete dále než dva kilometry od domova, posedne ho objevitelský duch a vy můžete na jakýkoliv odpočinek zapomenout.


Rak - Kozoroh: 

Jeho soukromí vás opravdu nezajímá. Pochopili jste, že je zadaný, a to, že byste spolu mohli prožít malé letní dobrodružství, ve vašem případě v úvahu nepřipadá.


Rak - Vodnář: 

Jsou věci, kterých se dobrovolně vzdáte. Když o tom vyprávíte Vodnáři, je jasné, že vám a vašim motivům vůbec nerozumí, ale přesto se snaží vaše jednání pochopit.


Rak - Ryby: 

Alespoň dvakrát v týdnu mu rozmasírujte lýtka. V poslední době v nich v noci mívá křeče, které po masáži sice nevymizí, ale alespoň nebudou tak bolestivé.


Lev - Beran: 

Ať se ohledně něj a další podoby vašeho vztahu rozhodnete jakkoliv, bude to pořád lepší než nynější stav, kdy oba víte, že se něco musí změnit, ale ani jeden z vás neví, odkud byste měli začít.


Lev - Býk: 

Jsou věci, ve kterých musíte být důslední a tvrdí. Příjemné to sice nebude, ale když celou záležitost necháte být s tím, že to nějak dopadne, bude to ještě horší.


Lev - Blíženci: 

Hlavně ho nenuťte k jídlu! Blíženec je momentálně ve stavu, kdy mu stačí opravdu málo, a vy byste měli jeho snížené potřeby respektovat.


Lev - Rak: 

Jeho první láska se stává vaším velice výkonným strašákem. Rak má neustále pocit, že by to s ní bylo lepší, a nechápe, že je to jenom sen, který s realitou nemá nic společného.


Lev - Lev: 

Když už spolu někam jdete, můžete si být jistí, že se za vámi každý otočí. Zejména o víkendu vám to sluší tak, že by vás mohli od minuty fotit na obálku prestižního společenského časopisu.


Lev - Panna: 

Pokud jste si dosud mysleli, že vaše vztahy netrvají moc dlouho, Panna vás z toho vyvede. Dá vám jasně najevo, že se jen tak s nějakým flirtem nesouhlasí - a vy jí to okouzleně odsouhlasíte.


Lev - Váhy: 

Jsou věci, které nakonec stojí podstatně víc, než jste čekali. Když Váha přijde s nápadem, jak ušetřit, měli byste to důkladně promyslet, a možnost jakéhokoli nepříjemného překvapení vyloučit.


Lev - Štír: 

Když vám řekne, že něco musíte udělat, budou z toho značné nepříjemnosti. Kdyby na vás šel jinak, možná byste s tím souhlasili, ale na příkazy reagovat nebudete.


Lev - Střelec: 

Na jeho rozhodnutí se spoléhat nemůžete. Střelec sice tvrdí, že se rozhodl a že při svém rozhodnutí už zůstane, ale vy o stálosti jeho úmyslů mimo svou vůli pochybujete.


Lev - Kozoroh: 

Jeho postoj k životu je pro vás nepochopitelný. Když se na něčem domluvíte, vzápětí změní názor a rozhodne se, že vlastně původně chtěl něco naprosto jiného.


Lev - Vodnář: 

Před jeho láskou neutečete. Na počátku týdne si život s ním sice nedokážete představit, ale o víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení, usoudíte, že to vlastně vůbec nemusí být špatné.


Lev - Ryby: 

Potíže mohou být s dotacemi a podobným zdrojem financí. Ryba je celá nadšená z toho, že je dostala, a vůbec nechápe, že ty pravé starosti tím teprve začínají.


Panna - Beran: 

Do toho, jak by mělo vypadat vaše soužití, si nenechte mluvit. Vám dvěma to vyhovuje a nikomu jinému (včetně jeho rodičů a sourozenců) do toho vůbec nic není.


Panna - Býk: 

Když přijde s tím, že vyhrál, nemalujte si rovnou hrady a zámky. Váš miláček vyhrál ve spotřebitelské soutěži kuchařku, a vám to musí stačit.


Panna - Blíženci: 

O financích se s ním raději nebavte. Jakmile zjistí, že máte nějakou rezervu, hned vymyslí nějakou záminku, aby z vás peníze vytáhl a použil je na něco podle vašeho názoru nepodstatného.


Panna - Rak: 

Hlavně mu nepřipomínejte jeho chyby! Velice dobře si uvědomuje, že je udělal, ale na každého, kdo na to přivede řeč, bude velice upřímně naštvaný.


Panna - Lev: 

Hlavně nevěřte všemu, co vám říká. Může se sice tvářit jako člověk, který lhát ani neumí, ale přesto počítejte s tím, že všechno, co se ho týká, si až neskutečně přibarvuje.


Panna - Panna: 

V pondělí, kdy je Luna v Býku, si můžete bez výčitek svědomí užívat. Je to den, kdy i tak pracovití lidé, jako jste vy dva, přijdou na chuť totální lenosti.


Panna - Váhy: 

Když přijde s tím, že byste si v rámci podzimu mohli dopřát ještě jednu dovolenou, není to vůbec špatný nápad. Když navíc zjistíte, kolik to bude stát, budete vyloženě nadšení!


Panna - Štír: 

Než se s ním začnete hádat, přemýšlejte, zda je to vůbec potřeba. Znáte ho a víte, že bude po všech stránkách lepší, když spolu budete vycházet po dobrém.


Panna - Střelec: 

Má dojem, že se bez něj neobejdete, ale je to omyl. Když přijde na věc, zjistíte, že se bez něj sice tak dobře nebavíte, ale zase nemáte spoustu zbytečných starostí, které jste s ním měli.


Panna - Kozoroh: 

Na emotivně sdělené argumenty reagovat nebude. Když mu však to, co chcete, sdělíte jasně a podložíte to logikou, udělá pro vás daleko víc, než původně chtěl.


Panna - Vodnář: 

Když vás začne vyslýchat, pošlete ho do háje. Kdyby se zeptal normálně, rádi byste mu odpověděli, ale hraní na detektiva mu tolerovat nechcete a nebudete.


Panna - Ryby: 

Jde o týden, kdy spolu žijete v pohodě a v klidu. Navíc se bez problémů domluvíte nejen na tom, co je potřeba koupit dětem do školy, ale i na tom, kdo se v tomto směru o co postará.


Váhy - Beran: 

Na hádky nemáte momentálně kapacitu. Dobře víte, že byste měli být na Berana tvrdší, ale když přijde na věc, chybí vám na patřičné důrazný projev energie i odvaha.


Váhy - Býk: 

Váš vztah není sice ideální, ale vás uspokojuje. Velice dobře si uvědomujete, že Býk patří k lidem, s nimiž jste se schopní domluvit místo toho, abyste se pohádali.


Váhy - Blíženci: 

V jeho slovech najdete dost zásadní rozpory. Pak můžete se zájmem pozorovat, jak se zamotá do svých lží a stále intenzivněji se vás snaží přesvědčovat, že ho podezíráte neprávem.


Váhy - Rak: 

Když mu nerozumíte, není to tak úplně váš problém. Rak se momentálně vyjadřuje schválně naprosto nejasně a pak se pohledem na to, jak se snažíte jeho slova rozluštit, vyloženě baví.


Váhy - Lev: 

Občas přemýšlíte, zda by vás bez něj nebylo lépe. Nakonec usoudíte, že byste měli možná klidnější život, ale zase daleko méně zábavy a radosti.


Váhy - Panna: 

Podívá se kolem sebe tak, že je vám jasné, že nastává práce. Panna chce mít do konce prázdnin byt jako z cukru a od vás čeká, že jí dobrovolně a rádi přispěcháte na pomoc.


Váhy - Váhy: 

Vztahy v jeho rodině nejsou zdaleka tak ideální, jak se vám dosud zdálo. Když začne miláček nahlas mluvit, budete mít co dělat, aby vám nevypadly oči z důlků.


Váhy - Štír: 

Neustále mluví o tom, jak by rád žil alespoň chvíli nezávisle a svobodně. Když mu však navrhnete, že to tedy zkusíte, začne se omlouvat a vysvětlovat, že se nemáte zlobit, protože to tak nemyslel.


Váhy - Střelec: 

Nedělní sextil mezi Marsem a Jupiterem ho vyloženě nastartuje. Navíc vás překvapí tím, že od vás nic nechce, ale naopak trvá na tom, že si se vším poradí sám.


Váhy - Kozoroh: 

Když vám něco začne rozmlouvat, bude vás tím spíše motivovat. Přemýšlejte, zda to není taktika, která vás má přinutit, abyste pracovali, zatímco on bude nevzrušeně polehávat pozorovat vývoj situace.


Váhy - Vodnář: 

Partnerovi byste měli dát šanci! Když se s ním dáte dohromady, s údivem zjistíte, že vaše smůla v lásce je pryč a před vámi se rýsuje období ničím nezkaleného životního štěstí.


Váhy - Ryby: 

Když se vám přijde svěřit se zážitkem, který se pohybuje na pomezí reality, nedělejte si z něj legraci. Ryba je plná dojmů a opravdu si o tom potřebuje popovídat.


Štír - Beran: 

To, co mezi vámi je, má až skoro magický dosah. Vůbec nechápete, proč ho milujete, ale zároveň si velice ostře uvědomujete, že jde o cit, s nímž nemůžete nic dělat.


Štír - Býk: 

Hádat se budete kvůli zvířatům. Zatímco vám se jejich přítomnost doma nelíbí. Býk trvá na tom, že u vás zůstanou, a dokonce přemýšlí, že by mohla spát s vámi v posteli.


Štír - Blíženci: 

Jde o týden, kdy sklízíte úspěch za úspěchem. Nezapomeňte se pochlubit svému miláčkovi, který bude mít zase jednou důvod, aby na vás byl náležitě pyšný.


Štír - Rak: 

Hlavně mu neprozrazujte zdroj svých informací! Zpočátku stačí, když jeho otázky otočíte v žert, ale ve druhé etapě mu musíte rovnou říct, že mu to jednoduše neřeknete.


Štír - Lev: 

Hlavně si nenechte namluvit, že je něco tak složité, že to nejste schopni zvládnout. Lev z toho sice dělá obtížnou až téměř nezvladatelnou záležitost, ale vy to skvěle zvládnete na první dobrou.


Štír - Panna: 

Na jeho rady se nespoléhejte. Panna vám radí, abyste se vyhýbali problémům, zatímco vy si uvědomujete, že je naopak musíte nejdříve definovat a pak se vrhnout na jejich řešení.


Štír - Váhy: 

Do toho, za co utrácí, mu nemluvte. Vy můžete mít sice dojem, že mu žádné krémy proti vráskám nepomůžou, ale musíte mít rozum a pro jistotu to neříkat nahlas.


Štír - Štír: 

Seznam toho, co byste do konce prázdnin chtěli a potřebovali zvládnout, je opravdu neskutečný. Když ho seškrtáte na polovinu, budete i tak mít práce až nad hlavu.


Štír - Střelec: 

Opět se dostanete do společnosti, kde o něj zakopnete. Máte dost prostoru, abyste přemýšleli, zda je to opravdu jen náhoda, nebo zda je to důsledek jeho velké snahy o co nejčastější setkání.


Štír - Kozoroh: 

V jeho společnosti je vám naprosto jedno, jak je venku. O víkendu byste velice rádi uvítali počasí, které vás nežene ven, ale naopak vám dovolí zůstat celý den v posteli.


Štír - Vodnář: 

Hlavně ho pořád nekontrolujte! Když na jeho práci hodíte čas od času okem a navíc ho pochválíte, můžete si být jistí, že to, co z jeho rukou vyjde, bude bez chyby.


Štír - Ryby: 

Skvělý bude zejména páteční večer. S pomocí Luny v Raku vymyslíte velice vzrušující večerní program. Když se protáhne dlouho do noci, nevadí. V sobotu přece vstávat nemusíte...


Střelec - Beran: 

Hlavně myslete racionálně! To, že vám Beran povídá, že má všechno nachystané, připravené a bez problémů, ještě neznamená, že to tak opravdu bude.


Střelec - Býk: 

Jeho aktivita vám silně zkomplikuje život. Býk udělá něco, na čem jste se spolu nedohodli, a pak se diví, jste naštvaní a k děkování se nějak nemáte.


Střelec - Blíženci: 

Chovejte se k němu zdvořile. Jen tak si zajistíte týden, kdy se nestanete terčem jeho hloupých vtipů, ale kdy se k vám bude chovat stejně laskavě jako vy k němu.


Střelec - Rak: 

O tom, zda bude či nebude chodit na rehabilitaci, s ním nediskutujte. Slibte mu dovoz i odvoz a dejte najevo, že to, že by se léčbě vyhýbal, nepřipadá v úvahu.


Střelec - Lev: 

O jeho lásce nepochybujte. Může ji sice dávat najevo trochu jiným způsobem, než byste si představovali, ale zase si můžete být jistí, že na každém jeho slově se dá stavět.


Střelec - Panna: 

Záležitosti, které se týkají jeho bydlení, musí nechat v rukou osudu. Kdyby však usoudil, že se poohlédne po něčem, kde by takové problémy řešit nemusel, vůbec to nebude špatné.


Střelec - Váhy: 

Hlavně mu nic nevysvětlujte. Své rozhodnutí mu oznamte větou holou. Čím víc mu budete svůj názor zdůvodňovat, tím víc o něm budete sami pochybovat.


Střelec - Štír: 

Dopřejte si trochu romantiky! To, jak chutná společná večeře, už víte, ale kdybyste si dopřáli společnou snídani, posunuli byste vztah o další level výš.


Střelec - Střelec: 

To, že je zadaný, by vás mělo velmi zajímat. Možná vám slibuje, že s tím kvůli vám něco udělá, ale když ho poznáte blíž, pochopíte, že to vůbec není jisté.


Střelec - Kozoroh: 

Patří k lidem, které aktivuje přesně to, co je nedosažitelné. Poproste ho, ať vám sežene něco, co se sehnat nedá, a pak ho už jen chvalte za to, jak se mu to podařilo.


Střelec - Vodnář: 

Když s vámi mluví, vyjadřujte se sice květnatě, ale naprosto nesrozumitelně. Nesnažte se jeho podivnou řeč rozklíčovat, protože se vám to stejně nepodaří...


Střelec - Ryby: 

S údivem zjistí, že je pod dohledem lidí, kterým do jeho záležitostí vůbec nic není. Vy jste na to zvyklí, ale jeho takový zájem vyloženě vyvede z míry.


Kozoroh - Beran: 

Klidně se ho zeptejte, zda je pravda to, co o vás řekl. Beran bude sice zapírat, ale vám bude na první pohled jasné, že jste se trefili přímo do černého.


Kozoroh - Býk: 

Některé záležitosti sami nezvládnete. Kdybyste však požádali jeho rodiče, kteří by dali do pohybu své rozsáhlé kontakty, všechno by proběhlo rychle a kvalitně.


Kozoroh - Blíženci: 

Když nevíte, kde ho hledat, hledejte ho u knížek. Vám sice může připadat, že je to na léto hodně podivná zábava, ale taky si velice dobře uvědomujete, že jsou i horší.


Kozoroh - Rak: 

Na spoustu věcí zapomíná, spoustu věcí neudělá vůbec. Než ho obviníte z lenosti, přemýšlejte, zda nemá jiné starosti, které jeho mozkovou kapacitu pohlcují tak, že na nic jiného myslet nedokáže.


Kozoroh - Lev: 

Patří k lidem, kteří si dokážou udělat kamaráda z někoho, koho vidí poprvé v životě. Přiznejte si, že mu trochu závidíte, ale ironické poznámky si raději odpusťte.


Kozoroh - Panna: 

Nabídne vám pracovní šanci, což je příjemné. Když se však dozvíte, že od vás chce práci za dva lidi, ale platit vás bude sotva za jednoho, začnete pochybovat...


Kozoroh - Váhy: 

Když v práci narazí, nechte to bez komentáře. Sami za sebe si můžete myslet, že to stejně bylo jen otázkou času, ale jemu to raději neříkejte.


Kozoroh - Štír: 

Jeho žárlivost vás opravdu rozčiluje. Dokonce přemýšlíte, že mu zahnete jenom proto, aby byly jeho řeči konečně opodstatněné a aby se měl opravdu proč rozčilovat.


Kozoroh - Střelec: 

Hlavně nedejte na lidi, kteří ho znají a kteří vám vysvětlují, že potřebuje pevnou ruku. Jeho povahu jste pochopili a víte, že by šlo o taktiku, která by rozhodně nezabrala.


Kozoroh - Kozoroh: 

Bez obav mluvte v jeho společnosti o tom, co umíte a v čem jste opravdu dobří. Je pravděpodobné, že jeho kamarádi už delší dobu shání někoho, kdo má právě vaše kvality!


Kozoroh - Vodnář: 

Ani jeden z vás se city řídit nedokáže. Potíž nastane ve chvíli, kdy se setkáte s někým, kdo jede na vlně emocí a kdo tedy mluví zcela jiným jazykem než vy dva...


Kozoroh - Ryby: 

Hlavně nepodlehněte tlaku své Ryby, která chce měnit všechno najednou! Bude podstatně lepší, když prosadíte postupné jednání, které vám ušetří nervy a dovede vás k úspěchu.


Vodnář - Beran: 

Splňte slib a konečně si s ním vyrazte zasportovat. Bude to překvapení, protože se vám to zalíbí - a navíc se vám bude dařit podstatně víc, než jemu.


Vodnář - Býk: 

Když se někdo rozhodne, že vám bude připomínat to, co se vám příliš nepovedlo, narazí na Býka. Ten mu dá najevo, že on si z vás legraci dělat může, ale nikomu jinému to nedovolí!


Vodnář - Blíženci: 

S vaším miláčkem se momentálně žije opravdu dobře. Chápe, že se nechcete zbytečně stresovat, a dělá všechno pro to, abyste zbytečné nervy neměli a mít nemuseli.


Vodnář - Rak: 

Jeho představy o vašich možnostech přesahují skutečnost. Na jedné straně vám to velice lichotí, ale na druhé si uvědomujete, že se blíží doba, kdy musíte jeho fantazie sladit se skutečností.


Vodnář - Lev: 

Neustále chce, abyste mu pomáhali s tím, co ho nebaví. Nalijte mu čistého vína a vysvětlete, že jeho snaha nemá cenu, protože stejně tak to otravuje i vás.


Vodnář - Panna: 

občas vám připadá, že umí dělat zázraky! Všechno stihne, pořád je ve skvělé náladě a ještě stihne svůj pozitivní přístup k životu předat i vám.


Vodnář - Váhy: 

Zatímco vás na dodržování předpisů moc neužije, Váha s tím problémy nemá. Předejde mu volant, nechte na něm veškerou odpovědnost, a sami se jen kochejte krajinou.


Vodnář - Štír: 

Práce navíc ho vyloženě potěší. Zaprvé jde o něco, co vás baví, a zadruhé ví, že za to dostane peníze, které se vám budou po dovolených velice hodit.


Vodnář - Střelec: 

Když vás chce získat, projeví při tom nemalou fantazii. Na konci týdne musíte i vy zkonstatovat, že takovou fantazii jako on při vašem balení ještě nikdo neprokázal.


Vodnář - Kozoroh: 

Hlavně se s ním nebavte o věcech mezi nebem a zemí. On ničemu takovému nevěří a vám by svými poznámkami jen zkazil náladu.


Vodnář - Vodnář: 

Hlavně neriskujte na kolech! Týden je příznivý, takže by se nic zásadního nestalo, ale vy byste se stali špatným příkladem svým dětem a mladším příbuzným.


Vodnář - Ryby: 

Když se vám přijde svěřit se zážitkem, který se pohybuje na pomezí reality, nedělejte si z něj legraci. Ryba je plná dojmů a opravdu si o tom potřebuje popovídat.


Ryby - Beran: 

V úterý s ním moc řeč nebude. Působí na něj opozice mezi Venuší a Plutem, což vede ke stavu, kdy všem vnucuje svou vůli a ještě se diví, že se jim to nelíbí.


Ryby - Býk: 

Najednou na vás má dostatek času. Je to tím, že se v něm hnulo svědomí, nebo tím, že mu jasně dáváte najevo, že se v krajním případě dokážete obejít i bez něj?


Ryby - Blíženci: 

Ve čtvrtek ho nejen poslouchejte, ale navíc nad jeho slovy i přemýšlejte. Při sextilu mezi Sluncem a Uranem sice moc nemyslí, ale jeho intuice funguje stoprocentně!


Ryby - Rak: 

O jeho bývalých láskách se s ním raději nebavte. Neřekl by vám sice nic, co byste nevěděli, ale jeho vzpomínání by vám přesto jen zbytečně kazilo náladu.


Ryby - Lev: 

Opravdu by si měl pořídit polštář, který by šetřil jeho krční páteř. Neptejte se, zda o něj má nebo nemá zájem, ale sami mu ho kupte a přineste až domů.


Ryby - Panna: 

Když říká, že se musíte pustit přesně do toho, do čeho se vám nechce, má pravdu. Potíž je v tom, že oba čekáte, až ten druhý učiní první krok, a ani jeden se k tomu nemá...


Ryby - Váhy: 

Miláček je momentálně pod silným tlakem. Navíc má pocit, že by si zasloužil daleko krásnější a bohatší léto, a nechápe, že na to prostě nemáte.


Ryby - Štír: 

Jeho sourozenci vám už lezou na nervy. Vzpomenou si na vás jen tehdy, kdy něco potřebují. Velice váš potěší váš Štír, který nenápadně naznačí, že si myslí totéž.


Ryby - Střelec: 

Klidně mu dopřejte chvíle s kamarády. Střelec bude rád, že si s nimi může popovídat, a vy se nemusíte otravovat něčím, co by vás stejně nebavilo.


Ryby - Kozoroh: 

Když vám zavolá s tím, že se musíte určitě sejít, protože vám chce sdělit něco důležitého, nepropadejte předčasnému nadšení. Rychle zjistíte, že vám chce nabídnout něco, o co vy stejně zájem nemáte.


Ryby - Vodnář: 

Jakmile pochopíte, že mu opravdu není dobře, zažeňte ho bez milosti do postele. Bude sice tvrdit, že to s péčí o něj přeháníte, ale nakonec bude rád, že jste rozhodli za něj.


Ryby - Ryby: 

S pomocí Merkura ve vašem partnerském sektoru se rozhodnete pro znovuobnovení rodinných vztahů. Setkání naplánujte na páteční večer. Luna bude v Raku a všechno se podaří tak, jak oba chcete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner