Týdenní partnerské horoskopy od 13.02.2017 do 20.02.2017

Beran - Beran: 

Hlavně si zachovejte chladnou hlavu a zdravý rozum! Když nakonec zjistíte, že jste svorně udělali něco, co neprospělo vám, ale někomu třetímu, moc vás to nepotěší.


Beran - Býk: 

O jeho zdraví strach mít nemusíte. To, co prožívá, může sice na první pohled vypadat velice dramaticky, ale žádné skutečné ohrožení se v tom neskrývá.Beran - Blíženci: 

Vyzkoušejte všechno, na co vám dosud chyběla odvaha. Pokud si nějak nevzpomínáte, co by to asi tak mohlo být, zeptejte se Blížence, který vám to s chutí připomene.


Beran - Rak: 

Je potřeba, abyste mu dodávali odvahu a sebevědomí. Vy o něm a jeho talentech sice můžete v hloubi duše pochybovat, ale musíte se chovat tak, aby ho to ani nenapadlo.


Beran - Lev: 

Jeho přítomnost ve vašem životě byste rádi vnímali intenzivněji. Dosud budí svým jednáním dojem, že je sice s vámi, ale že ho v podstatě skoro nezajímáte.


Beran - Panna: 

Na to, až si začne chtít užívat, čekáte marně. Vaše Panna s vámi bude ráda a s chutí mluvit o práci, ale na zábavu a na společné trávení volného času se nějak nedostane.


Beran - Váhy: 

Pokud je mezi vámi nějaký rozpor, měli byste se domluvit sami. Soud, ke kterému byste se vydali, by rozhodl tak, že by s tím nebyl spokojený ani jeden z vás.


Beran - Štír: 

Neustále vám vysvětluje, že se nerad hádá. Až v tomto týdnu pochopíte, že to znamená, že vás chce zmanipulovat tak, aby vám jakýkoliv odpor proti němu ani na mysl nevstoupil.


Beran - Střelec: 

Když se rozhodne, že něco vyzkouší, vy mu v tom nezabráníte. Můžete se však celé akce zúčastnit spolu s ním a bavit se tak dobře, jak jste se už dlouho nebavili.


Beran - Kozoroh: 

O tom, že se mu nedá věřit, sice nahlas nemluvíte, ale víte o tom své. V každém případě uděláte dobře, když se na jeho sliby nebudete spoléhat, ale když se spolehnete na své vlastní síly.


Beran - Vodnář: 

Když říká, že by něco nikdy nesnesl, neztrácejte naději. Když přijde na řešení konkrétních záležitostí, jeho názor na celou věc se od základů změní.


Beran - Ryby: 

Když přijde s účtem za telefon, budete si myslet, že si dělá legraci. Až později pochopíte, že si změnil telefonní nastavení a proto platí podstatně víc, než by musel.


Býk - Beran: 

V přímém kontaktu se nestačíte divit. Dosud jste si mysleli, že je protivný a jenom se chce hádat, ale teď zjišťujete, že je vnitřně daleko bohatší, než jste předpokládali.


Býk - Býk: 

Zatímco vy oba pracujete, jeho příbuzenstvo se fláká. Když přijdou s prosbou o finanční výpomoc, musíte se sjednotit, a jednohlasně jim sdělit, že něco takového nepřipadá v úvahu.


Býk - Blíženci: 

Když přijde s tím, že je v bytě nešťastný a že by chtěl dům, vyvstane problém. Vy to sice vnímáte podobně, ale na rozdíl od něj si uvědomujete, že na splnění svého snu zatím nemáte.


Býk - Rak: 

Ve čtvrtek se s ním raději nehádejte. Váš Rak je pod vlivem sextilu mezi Merkurem a Marsem a jeho argumenty budou nepřekonatelné.


Býk - Lev: 

Jeho ostré lokty vás překvapí. Až dosud se před vámi choval bezchybně, takže přemýšlíte, zda to, co předvádí nyní, je jen jednorázový úlet nebo něco, co k němu neoddělitelně patří.


Býk - Panna: 

Na to, abyste se mu svěřili se svou láskou, si musíte najít vhodný moment. Vzhledem k tomu, že v tomto týdnu žádný takový není, odložte celou věc na příští týden.


Býk - Váhy: 

Přimějete ho, aby pro vás udělal podstatně víc, než musí. Obvykle to sice neděláte, ale tentokrát by byla čokoláda nebo nějaká podobná pozornost víc než na místě.


Býk - Štír: 

V rámci práce jste jediní, kteří se s šéfem z tohoto znamení dokážou domluvit. Není tedy divu, že si vás kolegové vybrali jako parlamentáře, který má vyřídit to, na co oni nestačí.


Býk - Střelec: 

Vaši protivníci opravdu nespí. Když zjistili, že se u vás nechytají, osloví vašeho Střelce a začnou ho upozorňovat na nebezpečí, která z vašeho vztahu vyplývají.


Býk - Kozoroh: 

Na víkend si pro jistotu nachystejte svůj vlastní program. Slunce vstupuje do Ryb a váš Kozoroh si na víkend přinese práci, kterou musí mít do nedělního večera hotovou.


Býk - Vodnář: 

Pokud jdete v sobotu večer na nějakou akci, dohlédněte, aby mu to slušelo. Po boku skvěle vystylovaného partnera se budete cítit lépe a skvěle si to užijete.


Býk - Ryby: 

Na to, že vám padne kolem krku sám a dobrovolně, čekáte marně. Pokud chcete, aby se váš vztah někam posunul, musíte se překonat a rozhodnout za vás oba sami.


Blíženci - Beran: 

Přiznejte si, že je to člověk, kterým jste nadšení! Od tohoto prvního zjištění je už jen krok k tomu, abyste pochopili, že jste se do něj zamilovali s intenzitou, kterou jste naposled cítili v pubertě.


Blíženci - Býk: 

Nezdá se vám, že občas až zbytečně utrácíte? Pokud ano, postarejte se, aby se to nedozvěděl váš Býk, který by to bez jedovatého komentáře nenechal.


Blíženci - Blíženci: 

Povinnosti musíte stihnout během pracovní části týdne. O víkendu bude už Slunce v Rybách a vy na práci nebudete mít náladu, chuť ani energii.


Blíženci - Rak: 

Dopřejte mu doma dostatek prostoru! Když přijde s tím, že si vaše bydlení vyžaduje změnu, nic nenamítejte, ale buďte rádi, že má něco, čím se zabaví a vám dá pokoj.


Blíženci - Lev: 

Hlavně mu nevytýkejte to, co není podstatné a co se vašeho vztahu netýká. Pokud by převzal váš styl komunikace, budete se hádat a k rozumnému závěru se stejně nedopracujete.


Blíženci - Panna: 

Když přijde s tím, že je potřeba, abyste vyhodili to, co doma jenom překáží, využijte šance. K tomu, co chce vyhodit on, můžete přidat pár kousků toho, bez čeho se obejdete vy.


Blíženci - Váhy: 

V pondělí všechno probíhá rychleji, než byste považovali za možné. Díky tomu vám vznikne čas, který můžete využít k tomu, abyste miláčkovi koupili něco zajímavého k Valentýnu.


Blíženci - Štír: 

Jeho nepromyšlené poznámky nerozebírejte. Pokud to uděláte, může tím vzniknout hádka, ve které proberete i to, co s aktuální situací ani trochu nesouvisí.


Blíženci - Střelec: 

Obvykle hlídá on vás, ale tentokrát se role prohodí. Když včas nepředejdete jeho lehkomyslnému chování, budete pak s následky zápasit ještě hodně dlouho.


Blíženci - Kozoroh: 

Ve chvíli, kdy vám řekne, že byste spolu měli jít do kasina, si opravdu nedělá legraci. Vyzkoušejte to, protože máte šanci, abyste ho viděli v nové a velice zajímavé roli.


Blíženci - Vodnář: 

S údivem zjistíte, že je atraktivní nejenom pro vás. Musíte zkonstatovat, že máte konkurenci, a přemýšlet, co udělat, abyste jí co nejúčinněji z vašeho společného života vyšachovali.


Blíženci - Ryby: 

Hlavně se nerozhodněte, že budete v neděli slavit jeho narozeniny! Neděle je opravdu výbušná, a hrozí, že byste se pohádali dřív, než byste mu stihli pogratulovat.


Rak - Beran: 

Když přijde s tím, že chce, abyste změnili názor, a navrhne, že vás k tomu bude i finančně motivovat, zpozorněte. Opravdu je nabízená částka taková, abyste chtěli tak riskovat?


Rak - Býk: 

Kamarád z tohoto znamení na vás nemá čas. Naštěstí vám to vůbec nevadí, protože i vy máte hodně práce, a na schůzky a nezávazné povídání s ním nemáte čas.


Rak - Blíženci: 

Přiznejte si, že mu jeho štěstí upřímně závidíte! Když vy v práci něco zanedbáte, přijde se na to hned, zatímco když něco neudělá Blíženec, každý mu to rád a velkoryse odpustí.


Rak - Rak: 

Když nechce, abyste mu pomáhali, raději se mu nevnucujte. Můžete ho ale z povzdálí pozorovat a o slovo se přihlásit ve chvíli, kdy usoudíte, že vás opravdu potřebuje.


Rak - Lev: 

Zeptejte se ho, na co chcete, ale počítejte, že jakmile přijde na to, co opravdu potřebujete a chcete vědět, začne Lev mlžit. Naštěstí máte času dost a nikam nepospícháte...


Rak - Panna: 

Jeho nadšení pro péči o zdraví musíte brzdit. Když vás bolí záda, nenechte se od Panny masírovat, protože by mohla udělat více škody než užitku.


Rak - Váhy: 

S nepříjemnými zprávami, s nimiž přijde, se vyrovnáte kupodivu snadno a bez problémů. Pokud se ještě celé záležitosti dokážete zasmát, získáte si jeho nelíčený obdiv a nehynoucí lásku...


Rak - Štír: 

Na představu nezávazného flitru se Štírem zapomeňte. Až do soboty by to mohlo s přimhouřením oka fungovat, ale po vstupu Slunce do Ryb by se z něj vyvinulo něco, co snad ani sami nechcete.


Rak - Střelec: 

Poznámky jeho příbuzných vážně neberte. Mohou sice znít jedovatě, ale ve skutečnosti jimi nic zlého nemyslí. Navíc na ně zapomenou přesně ve chvíli, kdy je vyřknou.


Rak - Kozoroh: 

Pořád ještě nepochopil, že všechno, co mezi vámi bylo, skončilo. Budete se mu to ještě snažit vysvětlovat, nebo ho necháte, aby popřemýšlel a přišel na to sám?


Rak - Vodnář: 

Jsou chvíle, kdy byste se mu měli vyhýbat obloukem. Pokud ho uvidíte, jak sedí celý nervózní u počítače a zkouší něco, se mu evidentně nejde, nic neříkejte a velice tiše vycouvejte.


Rak - Ryby: 

Hlavně se s ním nebavte o politice. Dopadlo by to tak, že byste se pohádali a přitom si vytkli i to, co se původního tématu vaší debaty vůbec netýká...


Lev - Beran: 

Cesta, kterou vyrazil za svým snem, vás vyloženě baví. Navíc se dozvíte, že na ní počítá i s vámi, což se vám zamlouvá ještě víc...


Lev - Býk: 

To, že je to starý známý, vás opravdu neobměkčí. Pokud usoudíte, že se nezachoval rozumně, řeknete mu to tak, aby o vašem postoji ke svému jednání neměl proč pochybovat.


Lev - Blíženci: 

Když se začne chlubit, nenechte se tím vyvést z míry. Kdybyste chtěli, mohli byste ho výčtem toho, čeho jste dosáhli vy, rychle umlčet - ale to je přesně to, co dělat nechcete.


Lev - Rak: 

Na rozmýšlení o nové práce nebude mít dost času. Ve čtvrtek se dozví, že se s ním počítá, a už v pátek musí vyrazit podepsat smlouvu a ostatní dokumenty.


Lev - Lev: 

Pokud spolu začínáte, měli byste si upřímně promluvit o financích. Předejdete tak situaci, kdy si budete vzájemně svůj majetek představovat v objemu, který rozhodně nemá.


Lev - Panna: 

Jeho kritika se opravdu neposlouchá dobře. Kdybyste na něj byli méně naštvaní, možná byste i uznali, že jeho slova mají cosi do sebe, ale to asi nedokážete.


Lev - Váhy: 

To, že patří k jiné generaci, neřešte. Pokud si spolu rozumíte a máte si co říct, je věkový rozdíl tím posledním, co by vás mělo trápit.


Lev - Štír: 

Ctěte jeho hrdost! Když je v krizi a vy si to uvědomíte, nabídněte mu pomoc bez ohledu na to, jak se po vaší nabídce zatváří.


Lev - Střelec: 

Hlavně na začátku týdne spolu ladíte jedna radost. Pokud si potřebujete promluvit o další společné budoucnosti, využijte šance, která se hned tak nevrátí!


Lev - Kozoroh: 

Jste si neobyčejně sympatičtí, ale trocha zdrženlivosti přesto nezaškodí. Dejte si dostatek času na rozjezd a důkladně si ho vychutnejte!


Lev - Vodnář: 

Když si s vámi chce promluvit, udělá všechno pro to, aby vás rozpovídal. Nedá mu to vlastně ani moc práce, protože si sami uvědomujete, že si spolu promluvit opravdu musíte.


Lev - Ryby: 

Hlavně pomalu! Pokud chcete Rybu přimět k něčemu, o čem dopředu víte, že se jí to líbit nebude, musíte jí to podat tak, aby sama pochopila, že to jinak nejde.


Panna - Beran: 

Když přijde na něco, do čeho se mu nechce, musíte to udělat za něj. Objektivně vás k tomu sice donutit nemůže, ale vy ho znáte a víte, že vám nic jiného prostě nezbývá.


Panna - Býk: 

Ke komunikaci s ním potřebujete nekonečnou trpělivost. Uděláte moc dobře, když všechno, co se vás dvou týká, odložíte až na příští týden, kdy bude situace přece jenom přívětivější.


Panna - Blíženci: 

Váš vztah k banálním záležitostem v žádném případě nepatří. Zpočátku jste ho možná tak brali, ale teď si uvědomujete, že je to daleko vážnější, než jste si dosud mysleli.


Panna - Rak: 

Na to, že občas dokáže být nezvykle jedovatý, jste si už zvykli. V tomto týdnu mu dokonce nahlas řeknete, že jste rádi, že je takový, protože by se vám po jeho jedovatostech stýskalo.


Panna - Lev: 

Když zjistíte, že nespí, nepátrejte, co se s ním děje. Pokud je to důležité, řekne vám to sám, a pokud to důležité není, je zbytečné, abyste o tom přemýšleli.


Panna - Panna: 

Ve chvíli, kdy se Slunce v sobotu přesune do Ryb, začnete dumat, kam váš vztah posunout. Když jeden z vás přijde s tím, že by to chtělo miminko, druhý usoudí, že to vlastně vůbec není špatný nápad.


Panna - Váhy: 

To, o čem stoprocentně víte, že ho to nepotěší, mu sami raději neříkejte. Je docela možné, že se situace sama od sebe srovná a on se nic ani dozvědět nemusí.


Panna - Štír: 

Neustále přemýšlíte, jaký je ve skutečnosti. Přesně ve chvíli, kdy si pomyslíte, že ho vlastně docela dobře znáte, se stane něco, co vás přesvědčí, že jste se zmýlili.


Panna - Střelec: 

Záležitosti, které v tomto týdnu otevřete, se potáhnou až neskutečně. Pro vás to není nic zásadního, protože umíte být trpěliví, ale pro vašeho Střelce to bude hodně náročná záležitost.


Panna - Kozoroh: 

Jeho nápady jsou mírně řečeno riskantní. On sám má pocit, že musí fyzicky zvládnout všechno, co ho jenom napadne, a moc by chtěl, abyste vy k životu přistupovali stejně.


Panna - Vodnář: 

To, že vám slíbil, že bude hospodařit rozumněji, nic neznamená. Nejpozději ve čtvrtek vám přizná, že zase utratil všechno, co měl, a požádá vás o půjčku.


Panna - Ryby: 

Kritická bude zejména neděle. Oba jste pod vlivem kvadratury mezi Lunou a Neptunem a oba si můžete život zkomplikovat jen proto, že jste něco nedomysleli.


Váhy - Beran: 

Hlavně si nenechte namluvit, že váš vztah není tak úplně v pořádku. Vám dvěma vyhovuje a o tom, jak harmonuje s představami ostatních lidí, uvažovat nemusíte.


Váhy - Býk: 

Zbytečné diskuse si odpusťte. Pokud mu budete vysvětlovat něco, co vyslechnout nechce a pochopit odmítá, ztratíte spoustu času a ještě přijde i o dobrou náladu.


Váhy - Blíženci: 

Když přijde s tím, že byste spolu mohli začít chodit třeba na jógu, vyslovte souhlas. Jde o cvičení, které do vašich duší vrátí přesně ten klid, který si oba zasloužíte.


Váhy - Rak: 

Neustále vám vysvětluje, že přišel čas, kdy musíte vytvářet finanční rezervu. Vám se představa šetření sice vůbec nezamlouvá, ale zároveň si uvědomujete, že rezervu potřebujete.


Váhy - Lev: 

Neustále vystupuje jako ten, který má víc zkušeností, a jehož byste měli poslouchat. Zatím jste to byli schopní akceptovat, ale teď jste pochopili, že to dál už nedokážete.


Váhy - Panna: 

V práci se konečně dočká uznání, ale vás to ani trochu nepotěší. Je vám jasné, že peníze, které za svou námahu získal, nevyváží ani jeho nasazení, ani vaši samotu, která z toho vyplývá.


Váhy - Váhy: 

Na jeho nátlak reagujete způsobem, který může váš vztah silně rozhodit. Pokuste se mu vysvětlit, že jste dospělí a svéprávní, a že jsou věci, které ani jemu tolerovat nehodláte a nebudete.


Váhy - Štír: 

Nezbude, než abyste ho pochválili. Pokud se vám v rámci tohoto a několika málo příštích týdnů podaří doplatit dluhy, bude to především jeho zásluha!


Váhy - Střelec: 

Záležitost, která až dosud stagnovala bez nejmenší známky vývoje, se konečně pohne kupředu. Můžete být spokojení, protože průběh událostí předstihne všechno, co jste si vysnili.


Váhy - Kozoroh: 

Všechno, co se vám nabízí, si krásně užijete. Kozoroh dokonce přijde s tím, že byste to o víkendu mohli doma zavřít a místo ve vlastní posteli spát v krásném a romantickém hotelu.


Váhy - Vodnář: 

Jeho zájem o vaši minulost je sice pochopitelný, ale vás jeho neustálé šťourání stejně rozčiluje. Dejte si však pozor, abyste ho nezarazili způsobem, který má ke slušnému chování daleko.


Váhy - Ryby: 

Na přímé dotazy mu dávejte stejně přímé odpovědi. Někteří si sice budou myslet, že byste měli informace dávkovat pomaleji, ale vy jste si jistí, že jednáte dobře.


Štír - Beran: 

Za to, že něco nevyjde, ani jeden z vás nemůže. Situace je sice nepříjemná, ale pokud ji budete brát jako test svých schopností a partnerských talentů, zvládnete ji lehčeji.


Štír - Býk: 

Za to, že vám miláčkova část rodiny leze na nervy, se nemusíte stydět. Přesto byste však měli mít dost rozumu a neseznamovat je s tím nahlas.


Štír - Blíženci: 

Nezdá se vám, že věci vidíte v podstatně horším světle, než jsou? Pokud ho chcete podezírat, měli byste si to dvakrát rozmyslet a nakonec se rozhodnout, že to dělat nebudete.


Štír - Rak: 

Když mu na začátku týdne něco nevyjde, udělejte, co můžete, abyste ho uklidnili. V sobotu se situace změní a to, co dosud nešlo, se hne energicky kupředu.


Štír - Lev: 

Musíte ho trochu brzdit. Váš miláček má opravdu velkopanské touhy, a ty ho ženou, aby prosazoval koupi auta, které ani nezaplatíte, ani neuživíte.


Štír - Panna: 

Přiznejte si, že vám leze na nervy. Neustále si vymýšlí nějaké zdravotní komplikace, a doufá, že se o něj budete starat tak, jako by byly zcela reálné a skutečné.


Štír - Váhy: 

Když vám začne naznačovat, že ví něco, co by vás mohlo zajímat, nepropadejte nepodloženému nadšení. To, co je pro něj novinka, je pro vás dlouhodobá nudná samozřejmost.


Štír - Štír: 

Opravdu nevíte, jak na jeho jedovatosti reagovat. Na začátku týdne se ještě ovládáte, ale nejpozději ve čtvrtek se ozvete tak, aby mu bylo jasné, že i vaše tolerance má své meze.


Štír - Střelec: 

Do jeho pracovních aktivit mu nemluvte. Pokud má pocit, že si může dovolit práci odkládat až do doby, než přijde ta pravá inspirace, je to jeho riziko i jeho svaté právo.


Štír - Kozoroh: 

Na jeho kamarády opačného pohlaví opravdu nežárlete. Možná by bylo dobré, abyste se s nimi seznámili osobně a potvrdili si, že mezi nimi opravdu nic zajímavého není.


Štír - Vodnář: 

Hlavně ve čtvrtek a v pátek bude v práci prožívat celou kumulaci nejrůznějších stresů. Vezměte to na vědomí a doma se chovejte tak, abyste hladinu jeho stresových hormonů ještě nezvyšovali.


Štír - Ryby: 

Jsou věci, které ani jemu tolerovat nedokážete. Pokud se něco takového na obzoru rýsuje, měli byste ho na svou reakci upozornit dřív, než udělá něco, co by váš vztah ohrozilo.


Střelec - Beran: 

Pokud s vámi o víkendu hodlá mluvit o vaší další společné budoucnosti, je to problém. On přemýšlí o budoucnosti, a vy dumáte, jak to udělat, abyste se ho konečně zbavili.


Střelec - Býk: 

Opět si potvrdíte, že jeho regenerační schopnosti jsou vysoce nadprůměrné. Ve čtvrtek nebo v pátek může vypadat na umření, ale v neděli už bude v naprostém pořádku a bude vás pérovat.


Střelec - Blíženci: 

Mluví hodně a hlavně o tom, co by neměl. Vy byste si však měli to, co vám říká, moc dobře pamatovat. Jde o informace, které časem můžete bez výčitek svědomí využít ve svůj prospěch.


Střelec - Rak: 

Pokud mu chcete udělat radost, kupte mu drahou a podle vašeho mínění naprosto zbytečnou kuchařku. Nadšení, s nímž ji Rak přijme, překvapí i tak ostříleného bojovníka, jakým jste.


Střelec - Lev: 

O tom, co je opravdu důležité, se s vámi bavit nebude. Počítejte s tím, že se každá vaše debata zvrhne na úvahy o tom, jak jste hrozní, a jak je on skvělý, protože to trpí.


Střelec - Panna: 

Patří k lidem, kteří se vám starají o klidný život. Moc si sice vyskakovat nemůžete, ale zase musíte zkonstatovat, že díky němu máte spaní, které sny o exekutorovi ve dveřích neruší.


Střelec - Váhy: 

Uvědomte si, že rozpory, které mezi vámi jsou teď, může čas jenom prohloubit. Pokud je jeden z vás sova a druhý skřivánek, můžete se sice snažit, ale nic s tím nenaděláte.


Střelec - Štír: 

Když vám začne mluvit do stylu oblékání, měli byste zpozornět. Patrně mu připadáte až neslušně atraktivní, a proto se snaží dělat všechno pro to, abyste alespoň o část své atraktivity přišli.


Střelec - Střelec: 

Výběrová řízení sice probíhají skvěle, ale vy byste přesto optimismem hýřit neměli. Když oslavy odložíte až na dobu, kdy budete mít oba podepsanou smlouvu, bude to lepší.


Střelec - Kozoroh: 

Dejte mu jasně najevo, že se vám po něm stýská. Kozoroh sice po této proklamaci jen zavrčí něco značně neurčitého, ale kolem srdce přesto pocítí nezvyklé teplo.


Střelec - Vodnář: 

Nic nejde podle plánu, ale o to je váš život zábavnější. Jde o týden, kdy se oba prokážete jako skvělí mistři improvizace a kdy spolu půjdete od úspěchu k úspěchu.


Střelec - Ryby: 

Když přijde s tím, že si našel další zdroj příjmů, bude to překvapení. Nakonec usoudíte, že je to vlastně dobrý nápad a rozhodnete se, že budete následovat jeho příklad.


Kozoroh - Beran: 

Nic špatného vám sice neudělal, ale to ještě neznamená, že vám neleze na nervy. Pokuste se své emoce analyzovat, protože jen tak pochopíte, jak by se daly zvládnout!


Kozoroh - Býk: 

Jeho dobře míněné rady vás vyloženě rozčilují. Rady samotné snad nejsou ani tak zlé, ale vy za nimi cítíte vliv jeho rodičů, což vás až neskutečně štve.


Kozoroh - Blíženci: 

Během chvíle vyřeší to, s čím jste si dělali zbytečně hlavu. Nejdříve zůstanete tak trochu perplex, a následně budete moc rádi, že jste si v životním zmatku našli právě jeho...


Kozoroh - Rak: 

Občas funguje jako totálně neřízená střela. Vy jste si na toto jeho jednání už zvyklí a ani trochu vás nepřekvapí, ale vašim známým, kteří ho ještě neznají, z toho polezou oči z důlků...


Kozoroh - Lev: 

Na to, že se strojí rád a s chutí, jste si už zvykli. Teď však s údivem zjišťujete, že nějak začíná šetřit, a marně přemýšlíte, co se za tím vlastně skrývá.


Kozoroh - Panna: 

V pondělí, kdy je Luna v jeho znamení, jste naprosto v pohodě. Dokážete se spolu dohodnout dokonce i na tom, co je obvykle zdrojem hádek, sporů a následně celkově nevlídné nálady.


Kozoroh - Váhy: 

Pokud chce, abyste se angažovali v záležitosti, která se přímo netýká ani vás, ani jeho, dobře to zvažte. Byla by s tím spousta námahy a očekávaný efekt by se pravděpodobně nedostavil.


Kozoroh - Štír: 

Chce vám zaimponovat a proto mluví a mluví. To, že tím na sebe prozradí daleko víc, než původně chtěl, mu ale nedochází, a vy mu to raději neříkáte...


Kozoroh - Střelec: 

Neděle s Lunou v jeho znamení bude až neskutečně pohodová. Střelec si zařídí svůj vlastní trochu bláznivý program, a vám dovolí, abyste zůstali doma a užívali si ticha a klidu.


Kozoroh - Kozoroh: 

Opět vás překvapí. To, co by každého jiného rozhodilo a přinutilo ke chmurným úvahám, vašeho miláčka naopak zmobilizuje a nasměruje ho k novým začátkům.


Kozoroh - Vodnář: 

Dopřejte mu trochu pohodlnější život, než byl ten dosavadní. Pro začátek byste možná mohli začít tím, že byste teplotu v bytě přizpůsobili spíše jeho než svým požadavkům.


Kozoroh - Ryby: 

To, že jste si ho zatím dokázali držet od těla, nic neznamená. Ryba v tomto týdnu zvýší tlak, který na vás vyvíjí, a vy budete muset vymýšlet nové obranné postupy.


Vodnář - Beran: 

S ohleduplností to nepřehánějte. Pro další vývoj vašeho vztahu by bylo podstatně lepší, kdybyste na něj naopak přitlačili a ukázali mu, že život s vámi není žádná hračka.


Vodnář - Býk: 

Jeho srdce si nezískáte. Až později zjistíte, že jste na něj až moc upřímní a že především odmítáte lakovat nepříliš pozitivní skutečnost na růžovo.


Vodnář - Blíženci: 

Všechno vám trvá déle, než jste čekali. Musíte se však obrnit a svému Blíženci vysvětlit, že se na vás nemá koukat zle, protože to opravdu není vaše vina.


Vodnář - Rak: 

V pracovním slova smyslu vám sice leze do zelí, ale vy si z toho nic neděláte. Dobře víte, že v krizové chvíli sáhnou jako po zkušeném odborníkovi právě po vás.


Vodnář - Lev: 

Vztah mu nevnucujte, ale jemně nabídněte. Jenom tak máte šanci zjistit, že po něčem takovém už dávno toužil, ale neměl dost odvahy, aby si o to řekl.


Vodnář - Panna: 

Nepřemlouvejte ho k ničemu, do čeho se mu nechce. Kdyby se to jenom trochu nepovedlo, dozvěděli byste se o sobě a své nemožné povaze daleko víc, než by se vám zamlouvalo.


Vodnář - Váhy: 

Pokud si naříká na zdraví, nemávejte nad tím rukou. Poskytněte mu všechnu možnou péči a dohlédněte, aby se choval tak, jak se na nemocného sluší.


Vodnář - Štír: 

Jeho aféry vás ani trochu nezajímají. Najdou se sice hodní kamarádi, kteří vás s nimi budou chtít seznámit - ale vy byste měli mít dost sebevědomí, abyste je dokázali odmítnout.


Vodnář - Střelec: 

Neustále se chlubí vašimi dobrým vztahy, a všem vysvětluje, že jste skvělí kamarádi. Vy sice váš vztah v tak zářivých barvách nevnímáte, ale taky nevidíte důvod, abyste to vysvětlovali.


Vodnář - Kozoroh: 

Překvapí vás naléhavostí, se kterou po vás něco chce. Pokud usoudíte, že jeho přání má opravdu hlavu a patu, měli byste udělat všechno pro to, abyste mu ho splnili.


Vodnář - Vodnář: 

Občas máte dojem, že veškeré vaše aktivity sabotuje. Zvlášť výrazné to bude v neděli, kdy byste vy chtěli za sportem nebo alespoň do přírody, a on by byl nejspokojenější v teple doma.


Vodnář - Ryby: 

Konečně přijdete na chuť romantice! Na začátku týdne se tak projevujete jen proto, abyste miláčkovi udělali radost, ale o víkendu už budete romantické projevy produkovat pro své vlastní potěšení.


Ryby - Beran: 

Na všechno reaguje s předstihem. Vy máte sice pocit, že to se svou prozíravostí přehání, ale nakonec usoudíte, že je vlastně dobře, že to rozhodl místo vás.


Ryby - Býk: 

Jeho výroky jsou opravdu nezodpovědné. Pokud se jich někdo chytí, hbitě usoudí, že právě prožíváte hlubokou partnerskou krizi a začne dělat všechno pro to, aby vašeho Býka stáhl k sobě.


Ryby - Blíženci: 

Ve chvíli, kdy se Slunce v sobotu dostane do vašeho znamení, vypuknou spory. Vy máte pocit, že vám Blíženec stále jen něco vnucuje, a on má zase pocit, že ho vůbec neberete vážně.


Ryby - Rak: 

Jediné, co opravdu potřebujete, je voda v jakémkoliv skupenství. Pokud to jde, nakupte spoustu koupelových solí, olejů a jiných ingrediencí, napusťte vanu a pak se do ní spolu ponořte.


Ryby - Lev: 

S kulturou byste to přehánět neměli. To, co se líbí vám, se nelíbí jemu do té míry, že se nalezení něčeho, co by se zamlouvalo vám oběma, ukázalo jako neřešitelný úkol.


Ryby - Panna: 

Najednou zjistíte, že se spolu vůbec nebavíte o lásce, ale veškerá komunikace se omezuje jen na řešení praktických záležitostí. Změňte to co nejrychleji, dokud je ještě čas!


Ryby - Váhy: 

Než se začne chlubit svými znalostmi, měl by nenápadně zlustrovat lidi, kteří ho poslouchají. Ironií osudu se mezi nimi může najít někdo, kdo tomu rozumí podstatně lépe než on.


Ryby - Štír: 

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho znamení, se vám s ním žije naprosto skvěle. Štír si kupodivu uvědomí, co pro něj děláte, a dokonce vám svou vděčnost vyjádří i slovy.


Ryby - Střelec: 

Opět budete vděční za jeho smysl pro humor. Zvedne vám jím náladu přesně ve chvíli, kdy budete mít pocit, že se právě celý svět postavil proti vám.


Ryby - Kozoroh: 

Jsou věci, do kterých by vám mluvit neměl. Může se o to sice pokusit, ale vy byste ho měli zarazit nejpozději po pronesení první věty.


Ryby - Vodnář: 

Vzbudí ve vás emoce, s nimiž jste se už dávno rozloučili. Pokud jste nezadaní, stojíte na prahu ráje, ale pokud jste zadaní, čeká vás všestranně zajímavé jaro.


Ryby - Ryby: 

Jeho hlasité přemýšlení o tom, co máte dělat, vás srdečně rozčiluje. Další šok přijde ve chvíli, kdy zjistíte, že tak mluví proto, aby vás motivoval k lepším výkonům.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner