Týdenní partnerské horoskopy od 08.08.2016 do 15.08.2016

Beran - Beran: 

S vynalézavostí svého životního druha raději nebojujte. To, co byste na něm v tomto týdnu získali, byste mu později museli mnohokrát vrátit.


Beran - Býk: 

Nečekané hosty zvládnete, ale hrozí, že se po jejich odchodu pohádáte. Nechcete si raději oba přiznat, že potřebujete trochu samoty a podle toho se taky zařídit?Beran - Blíženci: 

Hlavně o víkendu s ním nebude moc řeč. Pochopte, že se pořád ještě nachází pod poměrně značným planetárním tlakem a hlavně ho zbytečně neprovokujte.


Beran - Rak: 

Před dovolenou by si měl v každém případě zajít k zubaři. On sám zatím sice žádné potíže mít nemusí, ale odborník na první pohled odhalí něco, co by mohl fungovat jako časovaná bomba.


Beran - Lev: 

Se svými rozhodnutími se mu nechlubte. Uděláte sice přesně to, co by na vašem místě udělal on, ale Lev bude přesto naštvaný, že jste to s ním dopředu neprobrali.


Beran - Panna: 

Drobná nedorozumění vám náladu nezkazí. Oba dáváte přednost čistému stolu, a všechno, co by mohlo vést k rozporům, likvidujete hned v zárodku.


Beran - Váhy: 

Povinnosti plňte, ale na svou Váhu přitom nezapomínejte. Když jí denně věnujete alespoň dvacet minut intenzivní pozornosti, zachráníte si tím vztahovou pohodu.


Beran - Štír: 

Představa životní pohody naráží na neústupnou povahu vašeho miláčka. Naštěstí mu všechno umíte vysvětlit tak, že po kratším vysvětlování ustoupí a nechá jednat vás.


Beran - Střelec: 

Pokud je mladší, vypadá to na skvělý vztah. Vy se s ním rádi podělíte o své životní zkušenosti, a on vám zase rád zprostředkuje pohled na svět, který se od toho vašeho naprosto liší.


Beran - Kozoroh: 

Na začátku týdne vás mohou čekat malé konflikty. Kdybyste si však nemysleli, že všechno musí být podle vás a občas ustoupili, mohlo by se to nakonec obejít i bez nich.


Beran - Vodnář: 

Neustále vám vysvětluje, jak byste měli žít. Dosud jste ho poslouchali bez výhrad, ale teď nastal čas, kdy musí zjistit, že svou hlavu máte i vy.


Beran - Ryby: 

I když se vám nechce, musíte věnovat pozornost úředním záležitostem. Kdybyste je nechali být, mohli byste odstartovat něco, co by vám později značně zkomplikovalo život.


Býk - Beran: 

S jeho zdravým rozumem nepočítejte. Naštěstí mu umíte to, co potřebujete, podat tak, aby se zbytečně nevyptával a udělal všechno, co potřebujete.


Býk - Býk: 

Když řekne, že potřebuje nový parfém nebo něco jiného, co považujete za zbytečnost, nic nenamítejte. Situaci byste tím nezměnili a navíc byste přišli o šanci, jak v jeho očích vypadat jako velkorysý partner.


Býk - Blíženci: 

Všechno, do čeho se spolu v tomto týdnu pustíte, bude stát daleko méně, než jste čekali. Když se za ušetřené peníze vzájemně pozvete na večeři, bude to jejich nejlepší využití.


Býk - Rak: 

Ostatní se možná koupit nechají, ale vy k takovým lidem nepatříte. Rakovi bude sice chvíli trvat, než mu dojde, že to myslíte opravdu vážně, ale nakonec vás pochopí...


Býk - Lev: 

Pokud chce, abyste pro něj něco dělali, může s tím být potíž. Má pocit, že by vám mělo stačit už jen to, co smíte pracovat po jeho boku, a necháte, že vy byste za to rádi dostali i peníze.


Býk - Panna: 

Času máte málo, ale na svého miláčka si ho uděláte vždycky. Panna sice říká, že si tolik pozornosti snad ani nezaslouží, ale ve skutečnosti je moc ráda, že vás má...


Býk - Váhy: 

Musíte aktivovat všechny své známé. Pomůžou vám najít člověka, který si bez větších problémů poradí s něčím, co vám už hodně dlouho otravuje život.


Býk - Štír: 

Když od vás něco potřebuje, chová se naprosto dokonale. Vychutnejte si to, ale zároveň mu dejte najevo, že jste jeho taktiku prohlédli a že jste nenaletěli.


Býk - Střelec: 

Pokud usoudí, že se přihlásí do televizní soutěže, nerozmlouvejte mu to. Než dojde k natáčení, bude Jupiter ve Vahách a on plný sil a skvělých nápadů.


Býk - Kozoroh: 

S technikou budete oba zápasit a moc se vám v tom dařit nebude. Možná by bylo lepší, kdybyste se v této oblasti vlastní aktivity vzdali a zavolali si na to někdo, kdo tomu opravdu rozumí.


Býk - Vodnář: 

Jde o týden, kdy máte výjimečnou šanci dotáhnout do vítězného konce spoustu rozpracovaných záležitostí. Udělejte to a pak si konečně v klidu užívejte krásného víkendu.


Býk - Ryby: 

Neříkejte, že se nedokážete domluvit. Když využijete Merkura, který prochází vám oběma příznivým znamení Panny, bez nejmenších problémů se vám to podaří.


Blíženci - Beran: 

Vyslechněte lidi, kteří ho znají déle než vy a poví vám leccos zajímavého o jeho minulosti. Informace nejsou sice příliš příjemné, ale vy je v úvahu přesto vzít musíte.


Blíženci - Býk: 

Vliv jeho rodiny není zanedbatelný, ale vy byste mu neměli podléhat. Pokud se rozhodnete, že něco uděláte podle svých představ, mluvit si do toho nenechte.


Blíženci - Blíženci: 

Hlavně mu zbytečně nevěřte! Když přijde s tím, že si domů na chvíli zvíře a pak ho předáte dál, měli byste si uvědomit, že to dopadne jinak a zvíře u vás zůstane.


Blíženci - Rak: 

Snaha o společný život musí být oboustranná. Ve vašem případě to nyní vypadá tak, že váš Rak o něco takového bytostně stojí, zatímco vy se této představě důsledně vyhýbáte.


Blíženci - Lev: 

Partner z tohoto znamení momentálně chce a potřebuje kralovat. Vy mu to sice dovolíte, ale zároveň mu jasně dáte najevo, že nejpozději v září přijde řada i na vás!


Blíženci - Panna: 

Ani nepříznivé počasí vás nerozhodí. Oba se umíte ponořit do četby nebo jiných oblíbených zábav tak, že svět kolem nevnímáte a náladu si zkazit nenecháte.


Blíženci - Váhy: 

Pokrok nezastavíte. Pokud máte šanci využít k něčemu, co jste dosud dělali ručně, techniku, neváhejte a vyzkoušejte. O tom, že byste se mohli vrátit ke starým technologiím, nebude pak chtít ani slyšet.


Blíženci - Štír: 

O tom, co máte v plánu, ví vaše okolí podstatně víc než vy sami. Musíte zjistit, zda máte mezi kamarády jasnovidce, nebo zda náhodou váš miláček nemluví víc, než je zdrávo.


Blíženci - Střelec: 

Když říká, že potřebuje více svobody, berte to vážně. Přesto - nebo právě proto - byste ho měli upozornit, že svoboda s sebou nerozlučně nese i značnou odpovědnost.


Blíženci - Kozoroh: 

Se svými životními kotrmelci se mu raději nesvěřujete. Kozoroh patří k lidem, kteří mají od začátku ve všem jasno, a ty kteří to tak nastavené nemají, ani trochu nechápe.


Blíženci - Vodnář: 

Je potřeba, abyste ovládli emoce a nahradili je zdravým rozumem. Potřebovat to budete zejména ve chvíli, kdy se začne mluvit o rodinném majetku a jeho eventuelním dělení.


Blíženci - Ryby: 

Na cesty si s sebou v každém případě vezměte pas. Je docela možné, že se v rámci dovolené máte šanci dostat někam mimo Unii, kam by vás jen na občanku nepustili.


Rak - Beran: 

Váš vztah stojí na opravdu kvalitních základech. Pochopíte to ve chvíli, kdy bez větších problémů a hádek zvládnete to, co by každý jiný pár spolehlivě rozhodilo.


Rak - Býk: 

Pokud jste sami, můžete se rozhodnout, že to spolu zkusíte. Nebojte se, bude to dlouhodobá a neobyčejně příjemná životní zkušenost, která vám zklamání nepřinese.


Rak - Blíženci: 

Jako partneři fungujete naprosto skvěle. Vyjdete si vstříc i v případě, kdy by se všichni jiní nejdříve pohádali a pak spolu minimálně týden mluvili jen na půl pusy.


Rak - Rak: 

Měli byste se domluvit, jak omezit vliv jeho rodiny, která vám hodlá mluvit do všeho, co děláte. Sami to nezvládnete, ale když spojíte síly, mohlo by to vyjít.


Rak - Lev: 

Opravdu zkouší vaši trpělivost. Neustále má pocit, že je na všechno času dost, a nechápe, že zatímco on je klidný a v pohodě, jste vy nervózní a těsně před zhroucením.


Rak - Panna: 

Jeho nápady jsou sice skvělé, ale přinášejí spoustu práce navíc. Vy však víte, že si je Panna rozmluvit nedá, a po zralé úvaze se rozhodnete, že se jim bránit nebudete.


Rak - Váhy: 

Hlavně dohlédněte, aby na dovolené nechtěl zbytečně šetřit. Když si nekoupíte dálniční známku, může to sice vyjít, ale vy budete mít zcela zbytečné nervy.


Rak - Štír: 

Hádky v jeho rodině vás nezajímají, ale to neznamená, že se vás netýkají. Miláček je kvůli nim naštvaný, a vy mu musíte vysvětlovat, že to přece nevadí...


Rak - Střelec: 

Využijte všech šancí, které přijdou. Je sice možné, že vás připraví o pár dní dovolené, ale zase vám zajistí práci a tím i příjmy minimálně do konce letošního roku.


Rak - Kozoroh: 

Za večer ve dvou byste dali v tomto týdnu celkem cokoliv, ale nebude vám přáno. Neustále se kolem vás někdo motá a vy jste rádi, když si pro sebe vyšetříte pár minut před spaním.


Rak - Vodnář: 

To, co prožíváte, zní nezasvěceným uším jako pohádka. Jen vy dva víte, kolik námahy jste do realizace této pohádky museli investovat.


Rak - Ryby: 

Když jste na něj naštvaní, taky mu to řekněte. Pokud k tomu neseberete odvahu, nesmíte se divit, že Ryba má dojem, že je všechno v nejlepším pořádku a neví, proč něco měnit.


Lev - Beran: 

Práce ho sice může bavit, ale to ještě neznamená, že by ji měl dělat napůl zadarmo. Musí využít šance a požádat šéfa o přídavek, na který má už dávno nárok.


Lev - Býk: 

Sny, které má, jsou pro vás až příliš přízemní. Měli byste si však uvědomit, že ty jeho se mohou celkem snadno uskutečnit, zatímco na ty své bez velké dávky štěstí nedosáhnete.


Lev - Blíženci: 

Neberte ho zbytečně vážně. Jeho výroky mohou být sice na hraně toho, co považujete za přijatelné, ale on jimi ve skutečnosti nic zlého nemyslí.


Lev - Rak: 

Podruhé už to s ním skončit nehodláte. Jste neobyčejně rádi, že se k vám vrátil, a uděláte všechno pro to, abyste spolu zůstali pokud možno navždycky.


Lev - Lev: 

Na internetové nabídky neodpovídejte. Vyhnete se tak situaci, kdy byste mohli omylem poslat peníze někomu, kdo s nimi rychle zmizí neznámým směrem.


Lev - Panna: 

Raději se vyhýbejte konfliktům. Pokud vás Panna vyprovokuje k výroku, kterého potom budete litovat, bude to brát jako svou výhru a vy jí tím zbytečně zvýšíte sebevědomí.


Lev - Váhy: 

Zvládáte spoustu věcí a ještě se u toho stihnete i skvěle bavit. O víkendu je dokonce možné, že se rozhodnete jít tančit a na parketu zůstanete až do rána.


Lev - Štír: 

Dohlédněte na jeho pitný režim! Štír bude sice vrčet, že byste ho pořád jen hlídali a komandovali, ale ve skutečnosti vám bude za vaši péči vděčný.


Lev - Střelec: 

Na víkend byste měli mít připravený náhradní program. Ten, který jste vymysleli, je sice skvělý, ale pokud nebude vhodné počasí, uskutečnit se vám ho nepodaří.


Lev - Kozoroh: 

Dopřeje vám zážitek, po kterém jste už dlouho toužili. S Kozorohem můžete v tomto týdnu míchat parfémy, připravovat vlastní čokoládu nebo podobné dobroty - a všechno vás bude bavit.


Lev - Vodnář: 

Kamarádi na něj mají kupodivu velice dobrý vliv. Pokud má váš Vodnáře nápady, které byste označili jako riskantní, můžete vzít jed na to, že mu je dokážou důrazně rozmluvit.


Lev - Ryby: 

Neustále chce, abyste se zapojili do nějaké společné aktivity. Zkuste mu navrhnout společné hraní složitějších počítačových her, které by mohlo bavit jeho i vás!


Panna - Beran: 

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Přesvědčíte se o tom ve chvíli, kdy zjistíte, že jste právě propásli velice výhodnou slevu a teď musíte platit plnou cenu.


Panna - Býk: 

Pokud se vám něco nepovede, nehádejte se, kdo za to může. Smiřte se s tím, že se v životě občas nedaří a těšte se na chvíle, kdy se vám dařit zase bude.


Panna - Blíženci: 

Vaši společnou dobrou náladu nic neohrozí. Ve společnosti svého Blížence si opět vychutnáte chvíle, kdy se budete nahlas smát a po všech stránkách si vychutnávat život.


Panna - Rak: 

Pokud řeší nějaký průšvih, radit mu nemusíte. Velice rychle pochopíte, že mu nejde o to, abyste mu poradili, ale o to, abyste ho v klidu vyslechli.


Panna - Lev: 

Neustále opakuje, že byste měli žít naplno. Můžete ho vyslechnout, ale zároveň byste ho měli upozornit, že ani kvůli němu a jeho spokojenosti do rodinných rezerv nesáhnete.


Panna - Panna: 

Máte spoustu příležitostí, abyste ho oslovili a někam ho pozvali. Udělejte to už jenom proto, abyste si někdy nevyčítali, že jste ve chvíli, kdy se hrálo o váš život, neměli dost odvahy...


Panna - Váhy: 

To, že vám chce mluvit do života, ještě neznamená, že byste mu to měli dovolit. Řekněte mu, že nemáte rádi lidí, co se pletou do vašich věcí, a nechte ho, ať si to přebere, jak umí.


Panna - Štír: 

Nákupy v jeho společnosti jsou opravdu náročné. Na začátku týdne to sice ještě vydýcháte, ale na konci budete vymýšlet záminku, jak na ně vyrazit sami.


Panna - Střelec: 

S partnerem z tohoto znamení je to zejména na konci týdne opravdu těžké. Neustále vám do všeho mluví a ještě se diví, že se vám to ani trochu nezamlouvá.


Panna - Kozoroh: 

Skřivan z vašeho páru by měl ustoupit sově. Hádky, které jste až dosud na toto téma vedli, jsou k ničemu a jen vás zbavují energie a dobré nálady.


Panna - Vodnář: 

V pátek a v sobotu se doma moc neohřejete. Vy budete nadšení, ale váš miláček, který se na společný víkend už dlouho těšil, projeví své pocity velice důrazně.


Panna - Ryby: 

Víkend bude patřit k těm náročnějším. Oba byste toho moc rádi spoustu zvládli, a oba se jen těžko smiřujete s tím, že čtyři ruce opravdu nemáte...


Váhy - Beran: 

Na ženy z jeho rodiny si dejte pozor. Do očí se tváří jako vaše nejlepší kamarády, ale za zády na vás nenechají ani tu pověstnou nit suchou...


Váhy - Býk: 

Je vám spolu dobře. Ještě lépe by vám však bylo ve chvíli, kdy by vaše polovička vzdala boj o rodinný majetek a konečně se smířila s tím, že vám nikdy patřit nebude.


Váhy - Blíženci: 

Jeho slibům nevěřte. Znějí sice neobyčejně skvěle, ale přesto uděláte dobře, když je budete chtít potvrzené na papíře s příslušnými razítky a podpisy.


Váhy - Rak: 

Neustále si stěžuje na práci, které je moc a která mu nevyhovuje. Snažte se ho nadopovat optimismem a vysvětlit mu, že ve chvíli, kdy se Saturn v sobotu obrátí do přímého směru, bude už jenom lépe.


Váhy - Lev: 

Prokáže značnou dávku zdravého rozumu, čímž vás příjemně překvapí. Ve chvíli, kdy vypukne nějaký spor, se sám stáhne a do dalšího průběhu záležitosti nebude zasahovat.


Váhy - Panna: 

Konečně najdete něco, co vás oba baví a čemu se můžete věnovat naplno. Pořízení základní výbavy bude sice stát pár korun, ale ty i vaše obvykle opatrná Panna ráda obětuje...


Váhy - Váhy: 

Kromě toho, co dělat chcete, je pár věcí, které se udělat prostě musí. Když to zvládnete hned na začátku týdne, budete pak mít až do víkendu klid a zasloužený pokoj.


Váhy - Štír: 

Na nic se ho nevyptávejte ani ve chvílích, kdy se tváří tajemně a kdy trousí záhadné poznámky. Neprožívá nic zajímavého, a jedná tak je proto, že vám chce imponovat...


Váhy - Střelec: 

Hlavně mu nevysvětlujte, že nemáte čas! Naštěstí je Střelec aktuálně ve stavu, kdy mu stačí pár minut vaší soustředěné pozornosti - a ty si i ve svém napjatém časovém rozvrhu určitě najdete.


Váhy - Kozoroh: 

Když se na vás naštve, nechte ho vybublat. Do diskuse se dejte až ve čtvrtek večer, kdy budete mít pohromadě argumenty, které ho donutí, aby své dosavadní názory přehodnotil.


Váhy - Vodnář: 

Neustále nadává, že moc váží, ale o tom, že by se v jídle mohl omezovat, nechce ani slyšet. Budete s ním diskutovat, nebo mávnete rukou a necháte ho svému osudu?


Váhy - Ryby: 

O peníze, které má, se umí postarat dokonale. Pokud jste doufali, že budete moci mluvit do toho, kam je investuje, je nejvyšší čas, abyste se se svým snem rozloučili...


Štír - Beran: 

Neustále hledáte omluvu pro všechno, co dělá. Nezdá se vám, že byste se na to měli už konečně vykašlat a vnímat ho takového, jaký doopravdy je.


Štír - Býk: 

Patří k lidem, kteří sice tvrdí, že umí hospodařit, ale ve skutečnosti to zdaleka tak divoké není. Pokud na něj nedohlédnete, přijdete zbytečně o zajímavé peníze!


Štír - Blíženci: 

Když se o víkendu cítí vyčerpaný a bez chuti do života, má na to plné právo. Chovejte se k němu chápavě a hlavně mu nevyčítejte lenost, o které to v jeho případě opravdu není.


Štír - Rak: 

Nečekejte, že se vám bude svěřovat se vším, co se mu honí hlavou. Je pravděpodobnější, že vám nic neřekne a pak vás najednou postaví před hotovou věc.


Štír - Lev: 

Pokud se vám jeho nápady zdají nedomyšlené, klidně mu to řekněte. Může se na vás naštvat, může s vámi dokonce pár dní nemluvit, ale vy si zbytečně nezkomplikujete život, což je hlavní.


Štír - Panna: 

Jeho přednášky o zdravém životním stylu vydýcháte. Neměli byste je však nijak komentovat, protože ho tím jen rozpovídáte a řečem, které vás v podstatě nezajímají, nebude konce.


Štír - Váhy: 

Rozhodnete se pro novou životní cestu? Pokud ano, promluvte si o tom nejdříve s partnerem, který do toho má taky co mluvit...


Štír - Štír: 

Hlavně si nenechte namluvit, že všechno musí probíhat pomalu a po důkladné přípravě. Pokud se v tomto týdnu vzdáte improvizace, vzdáte se značné části své síly.


Štír - Střelec: 

Svou lásku mu musíte nabídnout náležitým způsobem. Pokud usoudí, že je pro vás poslední a nepříliš lákavou možností, nesmíte se divit, když vás nevyslyší.


Štír - Kozoroh: 

Nedovolte, aby vámi emoce moc lomcovaly. Kozoroh něco takového neuznává, a vy byste mohli v jeho očích vypadat jako člověk, který se nedokáže ovládat.


Štír - Vodnář: 

S penězi na dárky je to těžké. Když mu je dáte, musíte se smířit s tím, že je může plným právem utratit za něco, co vám připadá naprosto zbytečné a navíc k ničemu.


Štír - Ryby: 

Než někam vyrazíte, přesvědčte se, že se tam opravdu dostanete. Hrad, který by byl zavřený proto, že by se tam právě filmovalo, by vás ani trochu nenadchl.


Střelec - Beran: 

Bez přílby na hlavě by se neměl na kolo ani podívat. Kdybyste ho ještě dokázali přemluvit, aby si vzal i chrániče loktů a kolen, udělali byste pro něj opravdu hodně.


Střelec - Býk: 

Je potřeba, abyste ve vztahu převzali iniciativu. Pokud se podřídíte svému miláčkovi, bude vás sice bolet hřbet od práce, ale jinak si během celého týdne nic neužijete.


Střelec - Blíženci: 

Pozor si dávejte o víkendu. Pod vlivem stacionárního Saturna můžete oba trvat na svém tak, že tím zmaříte jakoukoliv šanci na možnou domluvu.


Střelec - Rak: 

Než si spolu někam vyrazíte, měli byste se přesně domluvit, kdy a kde se sejdete. Pokud by jeden na druhého čekal jinde, než by měl, moc souladu by to mezi vás nevneslo.


Střelec - Lev: 

Románkem s ním byste víc ztratili než získali. Uvědomte si to ve chvíli, kdy se vám vrhne kolem krku a začne vám tvrdit, že si bez vaší lásky neumí přestavit.


Střelec - Panna: 

S šéfem z tohoto znamení bude mít samé komplikace. Formálně je to sice šéf, ale pokud má Panna pocit, že by si bez ní a jejích pokynů nevěděl rady, ani trochu se neplete.


Střelec - Váhy: 

Váš partnerský život je pro vás oba velice atraktivní. Pochopíte to ve chvíli, kdy vzdáte akci s kamarády jenom proto, abyste si užili pár hodin ve společnosti svého životního druha.


Střelec - Štír: 

Když začne svou lásku podmiňovat tím, jak se chováte vy, měli byste zpozornět. Pokud se tento styl komunikace naučí, budete mu jen těžko vysvětlovat, že vám se to nelíbí.


Střelec - Střelec: 

Žárlí na vás celkem příjemným způsobem. Dává vám najevo, že chce, abyste mu byli co nejblíže, ale zároveň se nesníží k tomu, aby vás jakkoliv omezoval.


Střelec - Kozoroh: 

V komunikaci s ním se snažte nežertovat. Kozoroh sice tvrdí, že má smysl pro humor, ale to, co si pod tímto pojmem představuje on, se zásadně liší od toho, jak humor vnímáte vy.


Střelec - Vodnář: 

To, s čím přijde, vás zneklidní, protože máte pocit, že se váš vztah ocitl v ohrožení. Naštěstí si dokážete situaci rychle zanalyzovat a rozhodnout se, co uděláte, aby všechno zůstalo při starém.


Střelec - Ryby: 

Nad jeho novým koníčkem můžete mávnout rukou. Ve chvíli, kdy zjistí, že by od něj vyžadoval i nějaké oběti, se ho vzdá stejně rychle jako všeho, co ho bavilo před tím.


Kozoroh - Beran: 

Mějte odvahu k vlastním rozhodnutím! Jeho názory si můžete sice nechat vyložit, ale měli byste mu jasně dát najevo, že nakonec se bude dít to, co chcete vy.


Kozoroh - Býk: 

Konečně se můžete trochu uvolnit, a kromě toho, co se od vás čeká, dělat i to, co chcete vy sami. Odpočiňte si a načerpejte síly, které budete v příštích týdnech moc potřebovat!


Kozoroh - Blíženci: 

Ani doma ani na dovolené to se sluněním moc nepřehánějte. Váš miláček má sice dojem, že mu delší pobyt na slunci neškodí, ale vám by nadmíra tepla moc neprospěla.


Kozoroh - Rak: 

Jeho koníčky určují všechno, co děláte. Pokud jedete na dovolenou, připravte se na dlouhé pochody po knihkupectvích, kde se budete hrabat v jeho oblíbených kuchařkách.


Kozoroh - Lev: 

V citech, které vůči němu chováte, panuje značný chaos. Nejdříve si udělejte jasno v tom, zda ho máte či nemáte rádi, a až potom se rozhodněte, zda se mu se svými city svěříte.


Kozoroh - Panna: 

Jeho popularita raketově stoupá. V tomto týdnu se dokonce dočkáte chvíle, kdy si vás celkem nikdo nevšimne a všichni se budou točit pouze kolem vašeho partnera.


Kozoroh - Váhy: 

I když jsou prázdniny, musí vyrazit na školení. Nepodezírejte ho, že si ho vymyslel, protože byste ho tím nejen naštvali, ale navíc i dost zásadně urazili.


Kozoroh - Štír: 

Neustále touží po něčem opravdu výstředním. Když vám jasně řekne, co si pod tímto pojmem představuje, klesne vám čelist a vy mu řeknete, že na něco takového může zapomenout.


Kozoroh - Střelec: 

Myslí pozitivně, takže získává úspěchy i tam, kde všichni ostatní klopýtají. Nechcete se ho zeptat, jak to dělá, a tím svůj život konečně posunout k lepšímu?


Kozoroh - Kozoroh: 

Jde o týden, kdy oba procházíte hlubokou vnitřní proměnou. Ve čtvrtek využijte trigonu mezi Merkurem a Plutem, a o všem, co je pro vás důležité, si promluvte.


Kozoroh - Vodnář: 

Jde o týden, kdy vám nabízí všechno, co jste od něj kdy chtěli. Potíž je v tom, že přišel takříkajíc s křížkem po funuse - a tedy v době, kdy vás jeho návrhy už nezajímají.


Kozoroh - Ryby: 

Do kuchyně ho pouštějte v omezené míře a nechte ho pracovat výhradně pod dozorem. Týká se to zejména víkendu, kdy má sklon ke zraněním, která by byla opravdu bolestivá.


Vodnář - Beran: 

Jediné, co oba potřebujete, je pořádný spánek. Když první dva dny vaší dovolené věnujete regeneraci organismu, odpočinete si tak, že zbytek proběhne přesně tak, jak jste si představovali.


Vodnář - Býk: 

Na noční život ani jednoho z vás moc neužije. Máte sice šanci někam vyrazit, ale když přijde na věc, oba svorně zkonstatujete, že raději zůstanete doma.


Vodnář - Blíženci: 

Soulad mezi vámi nikdo a nic nenaruší. Někdo se o to sice může pokusit, ale když pochopíte, o co se mu jedná, oba se mu svorně vysmějete.


Vodnář - Rak: 

Neustále chce, abyste se chovali jako jeho vysněný idol. Až dosud vám to moc nevadilo, ale teď zjišťujete, že některé jeho požadavky splnit nedokážete.


Vodnář - Lev: 

Na lásku, kterou k němu cítíte, žádný lék není. Zariskujte, vyznejte se mu ze svých citů a pak ho nechte, aby si o tom s vámi popovídal.


Vodnář - Panna: 

Pokud narazíte na Pannu, která má jako koníčka rozbíjení cizích vztahů, nesmíte naletět. Se všemi ostatními jí to vyjít mohlo, ale vás dostat nesmí!


Vodnář - Váhy: 

Čekají vás zajímavé zážitky. Když přijde Váha s tím, že si pro vás připravila překvapení, můžete vzít jed na to, že půjde o něco, co vám opravdu vyrazí dech.


Vodnář - Štír: 

Šance, které má, jsou krátkodobé. V tomto týdnu by si je měl promyslet, a hned v tom příštím jasně říct, že o ně má zájem a že o ně stojí.


Vodnář - Střelec: 

Opravdu není potřeba, abyste ho prosili o něco, do čeho se mu nechce. Když si objednáte profesionála, bude to pro něj lekce, protože zjistí, že si dokážete poradit i bez něj.


Vodnář - Kozoroh: 

Když vás přesvědčuje, že něco opravdu nechce, můžete vzít jed na to, že jde o věc, o niž opravdu stojí. Nevěřte mu a udělejte přesně to, co jste původně měli v úmyslu!


Vodnář - Vodnář: 

Jeho nové nápady jsou daleko životaschopnější, než se vám na první pohled zdálo. Když je budete uskutečňovat spolu s ním, prodělat na tom nemůžete.


Vodnář - Ryby: 

Nutí vás, abyste se na okolní svět podívali jinýma očima. Sami byste se pro nic takového nerozhodli, ale teď zjišťujete, že vás jeho přítomnost ve vašem životě obohacuje víc, než jste si uměli představit.


Ryby - Beran: 

Váš vztah má až neskutečný potenciál. Pokud si dokážete role rozdělit tak, aby se Beran staral o praktické záležitosti a vy měli na starosti duchovno, jste neporazitelní.


Ryby - Býk: 

Neustále si s vámi chce povídat o vaší minulosti. Nezbude, než abyste prošli do protiútoku a dříve, než se začne vyptávat on vás, začali podrobnosti z jeho mládí mámit vy z něj.


Ryby - Blíženci: 

Musíte odlišit chvíle, kdy bude lepší mlčet a kdy byste se naopak měli rozpovídat. Pokud vás Blíženec hodlá utlouct argumenty, měl by zjistit, že to nepůjde lehce!


Ryby - Rak: 

Patří k lidem, kteří mají pořád málo. Můžete si vybrat, zda ho necháte být a počkáte si, až se v tom sám skoupá, nebo zda ho předem upozorníte, že by neměl riskovat.


Ryby - Lev: 

Pokud má na konci měsíce odevzdat nějaký projekt, máte se na co těšit. Lev je nervózní a vy se můžete dozvědět, že všechny jeho potíže jsou jenom vaší vinou.


Ryby - Panna: 

Nezbude, než abyste co nejrychleji zařadili zpátečku. Panna vám dává najevo, že bude ve vztahu šéfovat, což je něco, s čím se po svých životních zkušenostech smířit nehodláte.


Ryby - Váhy: 

Nic z toho, co spolu prožíváte, není banální. Děláte sice jen to, co dělaly tisíce párů před vámi, ale vy tomu umíte dát naprosto jiný náboj a daleko hlubší poselství.


Ryby - Štír: 

Neustále vás nutí, abyste byli za všech okolností perfektní. Budete se s ním hádat, nebo se začnete chovat stejně, aby konečně pochopil, jak je takové chování nepříjemné?


Ryby - Střelec: 

V sobotu prokáže značnou dávku zdravého rozumu. Když dostane na vybranou, nepůjde jako obvykle do rizika, ale rozhodne se pro obezřetnější a moudřejší jednání.


Ryby - Kozoroh: 

Nezdá se vám, že od něj očekáváte víc, než je zdrávo? Kdybyste nároky, které na něj máte, o pár stupňů snížili, získali byste daleko víc, než si vůbec umíte představit.


Ryby - Vodnář: 

O jeho zdraví se starejte pokud možno nenápadně. Ve chvíli, kdy zjistí, že se o něj zajímáte, začne naschvál dělat přesně to, co mu škodí a co by dělat neměl.


Ryby - Ryby: 

V neděli večer uděláte nejlépe, když se kousnete do jazyka. Veškeré poznámky, které byste vzájemně na svou adresu vyslali, by se spolehlivě otočily proti vám...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner