Týdenní partnerské horoskopy od 07.11.2016 do 14.11.2016

Beran - Beran: 

Snažte se předcházet situacím, o kterých víte, že ho spolehlivě naštvou. Naštvete se vy, naštve se váš Beran a týden, který by mohl být docela příjemný, proběhne v samých hádkách.


Beran - Býk: 

Když přijde s tím, že se necítí dobře, berte to vážně. V každém případě ho donuťte, aby si lehl do postele a alespoň si změřil teplotu.Beran - Blíženci: 

Hlavně v neděli bude mluvit víc, než je zdrávo. Vy si pak vyberte, zda budete jeho řeči brát vážně a budete se kvůli nim stresovat, nebo mávnete rukou a necháte ho mluvit.


Beran - Rak: 

Potíž je v jeho rodině. Neustále mají pocit, že si mohou usurpovat veškerý váš volný čas, a nechápou, že i vy máte nárok na hodiny a dny, které můžete věnovat jen sami sobě.


Beran - Lev: 

Od středy je z něj partner k pohledání. O tom, co potřebujete, nejenom ví, ale navíc dělá všechno pro to, aby se vám vaše sny co nejdříve a co nejdůkladněji splnily.


Beran - Panna: 

Potíž je v tom, že má na všechno dost času. Když vám kvůli jeho pomalosti unikne opravdu skvělá šance, nijak se nebrzděte a nahlas mu řeknete, co si o tom myslíte.


Beran - Váhy: 

Pro posílení své imunity udělejte všechno, co se jenom dá. Podzim je v tomto směru nevyzpytatelný a choroba, která by vás vyřadila ze života, je to poslední, co potřebujete.


Beran - Štír: 

Když se ve středu dostane Mars do Vodnáře, přijde změna. Váš Štír se začne hádat tak, že budete přemýšlet, zda má cenu, abyste s takovým vzteklounem i dále udržovali vztah.


Beran - Střelec: 

Když přijde s tím, že chce vzpomínat, udělejte si na to čas. Máte zvláštní šanci, kdy se dozvíte něco, co vám pomůže, abyste mu porozuměli lépe než dosud.


Beran - Kozoroh: 

Hlavně se spolu nebavte o umění. Zprvu normální debata by se záhy zvrhla v hádku. Váš vkus je nesouměřitelný a možnost, že byste se dohodli, téměř nulová.


Beran - Vodnář: 

Snažte se v jeho očích vypadat co nejlépe. Z vaší strany to sice bude vyžadovat jisté herecké výkony, ale když to Vodnář nebude vědět, trápit se tím nebude.


Beran - Ryby: 

Když přijde s tím, že hodlá vyrazit do Himalájí, napočítejte nejdříve v duchu do desíti. Kdybyste nahlas řekli to první, co vás napadne, moc byste si tím nepomohli.


Býk - Beran: 

S jeho kamarády se raději nehádejte. Beran sice říká, že vás má rád, ale kdyby se situace vyvinula tak, aby si vybíral mezi vámi a svými kamarády, sám neví, co by udělal.


Býk - Býk: 

Když vás šéf z tohoto znamení hodlá přesunout jinam, měli byste jít. Vy si významně polepšíte a navíc si tím svého nynějšího nadřízeného dlouhodobě zavážete.


Býk - Blíženci: 

Jste z něj naprosto nadšení. Dejte si však pozor, abyste své emoce nedávali až příliš najevo, a zbytečně neposilovali jeho sebevědomí, kterého má i tak na rozdávání.


Býk - Rak: 

Pravda, kterou vám řekne, se vám sice zamlouvat nemusí, ale přesto byste se nad tím měli zamyslet. Pokud vaše zamýšlení přejde ve změnu chování k vašemu Rakovi, bude to jen dobře.


Býk - Lev: 

Tomu, co o něm slyšíte, nevěříte, a dobře děláte. Už koncem týdne se ukáže, že jde o klepy, které o něm roztrušuje člověk, co mu nemůže přijít na jméno.


Býk - Panna: 

Zapomeňte na šetření! Tentokrát jste to vy, kdo musí Panně vysvětlit, že Vánoce jsou jenom jednou v roce a proto by se měly pořádně a hlavně štědře oslavit.


Býk - Váhy: 

Milence si z něj nedělejte, protože by to nestálo za to. Pokud byste však situaci dokázali ovlivnit tak, aby se z něj stal váš kamarád, získali byste na tom oba.


Býk - Štír: 

Se staršími Štíry se domluvíte opravdu obtížně. Nejde o to, že by se vaše názory natolik lišily, ale o to, že vaše argumenty neposlouchají a pořád si melou svou.


Býk - Střelec: 

Když domů přitáhne další knížku nebo obraz, měli byste si oddechnout. Uvědomte si, že by domů mohl dotáhnout další zvíře, což by bylo daleko horší.


Býk - Kozoroh: 

I když máte pocit, že se v nestřeženém okamžiku zamiloval, nechte to bez komentáře. Jde o krátkodobé okouzlení, které ho přejde rychleji, než byste považovali za možné.


Býk - Vodnář: 

Když jste na něj naštvaní, taky mu to dejte najevo. Když se budete tvářit normálně, usoudí, že je všechno v pořádku a nad svým jednáním přemýšlet nebude.


Býk - Ryby: 

Když říká, že jste láska, která se dá potkat jednou za život, má pravdu. Vy sice váš vztah zdaleka tak osudově nevnímáte, ale máte dost rozumu a o své poznatky se s ním nedělíte.


Blíženci - Beran: 

Všechno, co vám říká, berte vážně. Situace se vyvíjí, a to, co na začátku týdne vypadalo naprosto nepředstavitelně, se o víkendu mílovými kroky blíží k realitě.


Blíženci - Býk: 

Žádnou tajnou lásku raději nerozjíždějte. Zatím jste své zálety dokázali utajit, ale Býk se dostává do stadia, kdy odhalí všechno včetně toho, co by zrovna nemusel.


Blíženci - Blíženci: 

Hlavně si doma rozdělte služby! Předejdete tak ve středu situaci, kdy byste se někde zdrželi a vaše společné děti by neměl kdo vyzvednout ze školky...


Blíženci - Rak: 

Práce je fůra, ale vám to ani trochu nevadí. Váš Rak je natolik zaneprázdněný, že vás nemá čas kontrolovat, ani o vás zbytečně přemýšlet - a to vám dělá moc dobře.


Blíženci - Lev: 

Pokud si něco domluvíte, poznamenejte si to současně do mobilu, počítače i papírového diáře. Kdybyste náhodou zapomněli, hrdý Lev by vám to nikdy neodpustil.


Blíženci - Panna: 

V jeho společnosti si dávejte pozor na jakékoliv dvojsmyslné vtipy. Obvykle se jim s chutí zasměje, ale tentokrát by vám vynadal tak, že by vám to bylo opravdu líto.


Blíženci - Váhy: 

Všechno, co říká, je testem pro vaši trpělivost. Občas se dokonce stane, že se musíte hodně přemáhat, abyste se nepřestali ovládat a za jeho jednání mu nevynadali.


Blíženci - Štír: 

Nerozmýšlejte se a přímo mu řekněte to, co se vám na jeho jednání nezamlouvá. Bude tím překvapený, protože žádná z jeho předchozích známostí odvahu k podobnému jednání neměla.


Blíženci - Střelec: 

Do toho, na čem mu záleží, se nestrefujte. Od výměny názorů je rychlá cesta k hádce, která se zvrhne v tichou domácnost, co vydrží až do konce týdne.


Blíženci - Kozoroh: 

Pro jistotu si dávejte pozor na kamarády. Pokud vás proti vašemu Kozorohovi popuzují, nedělají to proto, že vás mají rádi, ale proto, že mají strach, že na vás má až moc velký vliv.


Blíženci - Vodnář: 

Je možné, že budete muset vyrazit někam bez něj. Dejte mu najevo, že tam sice musíte, ale kdyby bylo na vás, daleko spokojenější byste byli jen v jeho společnosti.


Blíženci - Ryby: 

Podezírá vás ze všeho nejhoršího. Příčinou však není žádné vaše konkrétní jednání, ale strach, že mu utečete do sfér, kam za vámi nemůže, i kdyby opravdu moc chtěl.


Rak - Beran: 

Po jeho předchozích vztazích nepátrejte. To, co je důležité, jste se dozvěděli - a to, co důležité není, by vám jen zbytečně do hlavy vnášelo zmatek.


Rak - Býk: 

Když přijde s tím, jak ušetřit, měli byste ho pochválit. Můžete být sice naštvaní, že jste na to, co navrhuje, nepřišli sami, ale to je přece nepodstatné.


Rak - Blíženci: 

V práci bude muset zůstávat déle, než jste počítali. Všechna práce kolem rodiny bude tím pádem na vás, ale vy naštěstí patříte k těm, kterým to nijak zásadně nevadí.


Rak - Rak: 

Pro jistotu si nechte důkladně prohlédnout auto. Je docela možné, že se při prohlídce přijde na něco, co by vám za pár dní mohlo hodně nepříjemně zkomplikovat život.


Rak - Lev: 

To, že ho milujete, je sice krásné, ale na vytvoření trvalého vztahu to nestačí. Pokud se zásadně lišíte v náhledu na celý zbytek života, měli byste další vztahu ještě zvážit.


Rak - Panna: 

Patří k lidem, na které byste si měli názor udělat sami. Když ho poznáte blíž, zjistíte, že se toho o něm sice povídá hodně, ale pravda je někde naprosto jinde.


Rak - Váhy: 

V pondělí a v úterý na něj raději moc netlačte. Když se vším počkáte na středu, kdy se Mars dostává do Vodnáře, stačí jen ťuknout a pak se těšit na jeho nadšenou odezvu.


Rak - Štír: 

Oba si dávejte pozor na to, co vám prodejci nabídnou v rámci akce. O obou totiž půjde o zboží, které bude stát pár korun, ale které vám nikdy k ničemu nebude.


Rak - Střelec: 

Když vám nabízí, že vás něco naučí, měli byste zdvořile odmítnout. Jako učitel Střelec nestojí za nic a při jím vedené výuce byste se jenom pohádali.


Rak - Kozoroh: 

Pokud od něj něco chcete nebo potřebujete, musíte mu to především říct. Kozoroh se bude opravdu snažit, aby vám vyhověl, ale je potřeba, aby o tom taky věděl.


Rak - Vodnář: 

Kupodivu ocení váš smysl pro humor. Ve chvíli, kdy se začne smát vaším vtípkům, zjistíte, že se všechno vrátilo do starých kolejí a vám se opět začíná dařit.


Rak - Ryby: 

O všechno, co prožíváte, se s ním taky podělte. Ryba disponuje ještě pronikavější intuicí, než je ta vaše, a napadnou ji věci, které by vám ani na mysl nepřišly.


Lev - Beran: 

To, s čím přijde domů, zní sice neuvěřitelně, ale je to svatá pravda. Nenaříkejte nad zlým světem, ale spolu vymyslete taktiku, kterou budete nepřízni osudu čelit.


Lev - Býk: 

To, co mu v práci slíbili, zní sice skvěle, ale zatím tomu nevěřte. Věřit můžete až ve chvíli, kdy se domů vrátí s tím, že jeho nadřízení všechny sliby splnili.


Lev - Blíženci: 

Je možná trochu naivní, ale rozhodně není hloupý. Pokud máte pocit, že si s ním můžete pohrávat, měli byste pochopit, že vám to dlouho tolerovat nebude.


Lev - Rak: 

O penězích se raději moc nebavte. Vy byste přišli s tím, že zbytečně utrácí na pomoc lidem, kteří si to nezaslouží, a on by se rozčilil tak, že byste se vyděsili.


Lev - Lev: 

Ve chvíli, kdy se Merkur v sobotu dostane do Střelce, se najednou oba uvolníte. Konečně si máte šanci popovídat o tom, co je opravdu důležité, a při tom probrat i svou budoucnost.


Lev - Panna: 

Jeho jedovaté poznámky vážně neberte. Když Pannu necháte, aby vyšuměla, sama přijde s tím, že to tak nemyslela, a požádá vás o odpuštění.


Lev - Váhy: 

Vyhrocená rodinná situace se najednou uklidní. Vaši příbuzní to sice nevědí, ale vy víte, že za vším je intervence vaší Váhy, která v pravý čas řekla na tom správném místě pár slov.


Lev - Štír: 

Jeho rady nemusíte sice poslouchat, ale měli byste je alespoň vyslechnout. Když nad nimi budete s chladnou hlavou přemýšlet, dojde vám, že Štír mluví ze svých životních zkušeností a radí vám dobře.


Lev - Střelec: 

To, že se jeho osamělý rodič zamiluje, není důvod k pláči, ale naopak k radosti. Senior vyloženě ožije a vy s ním budete mít podstatně méně starostí, než jste měli dosud.


Lev - Kozoroh: 

Hlavně mu nic nenuťte. Když mu myšlenku jenom nenápadně nahodíte a pak mu popřejete pocit, že na všechno vlastně přišel on sám, bude to to pravé.


Lev - Vodnář: 

Hlavně nepropadejte zbytečné panice. To, že se vám donese, že ho někde s někým viděli, opravdu neznamená, že byste ho hned měli podezírat ze všeho nejhoršího.


Lev - Ryby: 

Neustupujte mu ani ve chvíli, kdy tvrdí, že tím pod vaším vztahem řežete větev. Ve chvíli, kdy byste uhnuli jeho nespravedlivým požadavkům, byste ji totiž podřízli definitivně!


Panna - Beran: 

Patří k lidem, na které se stoprocentně spolehnout nemůžete. Pokud je to váš podřízený nebo zaměstnanec, bylo by rozumné, kdybyste si ho kontrolovali častěji než dosud.


Panna - Býk: 

V práci se nezastaví a doma potom sedí a jenom kouká. Naštěstí jste jako partneři vyloženě chápaví a k jeho velké radosti ho do práce nenutíte.


Panna - Blíženci: 

Když se jeho rodiče rozhodnou, že mu pomůžou, je to dost problematické. Počítejte s tím, že za to budou vyžadovat vděk v množství, které se zejména vám zamlouvat nebude.


Panna - Rak: 

Zajímá se o věci, o kterých jste vy nikdy nepřemýšleli. Kdybyste si však udělali čas a dovolili mu, aby vám o nich povídal, bylo by to pro vás neobyčejně užitečné.


Panna - Lev: 

Opravdu není důvod, abyste se kvůli němu rozčilovali. Stačí, když prohlásíte, že ho tentokrát z průšvihů tahat nebudete, a ujistili ho, že tentokrát je všechno na něm.


Panna - Panna: 

Neustále má pocit, že od života dostává méně, než na co má nárok. Naštěstí se v sobotu ráno Venuše dostává do Kozoroha a on usoudí, že to vlastně vůbec není tak zlé.


Panna - Váhy: 

Pokud má problémy se spánkem, měl by s tím začít něco dělat. Naštěstí seženete známého - a ten vás protlačí k odborníkovi, který se vašeho miláčka rád ujme.


Panna - Štír: 

Patří k lidem, kteří se chlubí tím, že žádné iluze nikdy neměli. Pokud vám tedy vyčítá, že jste ho o iluze připravili, můžete to brát jako velkou poklonu.


Panna - Střelec: 

Utrácet se vám nechce, ale nic jiného vám nezbude. Pokud nesoustředěný Střelec v poslední době rozbil nějaké talíře, nezbude, než sáhnout do peněženky a jít koupit nové.


Panna - Kozoroh: 

O tom, že by vás šéf z tohoto znamení pochválil za práci, kterou jste udělali navíc, ani nesněte. V tomto týdnu berte jako úspěch už to, že vám nevynadá.


Panna - Vodnář: 

Neustále vám klade otázky, na které přes veškerou snahu nedokážete odpovědět. Budete se v nitru hryzat, nebo se ho přímo zeptáte, proč to dělá, a co tím vlastně sleduje?


Panna - Ryby: 

Pokud usoudí, že jste jeho vytoužený a osudový partner, patrně se mu neubráníte. Záhy však zjistíte, že role jeho životní lásky je daleko příjemnější, než jste si dovedli představit.


Váhy - Beran: 

Perspektivy vašeho společného života jsou kupodivu růžové. Až dosud jste měli vždycky partnera, na kterého jste dopláceli - a teď máte konečně šanci zažít opak.


Váhy - Býk: 

Kamarád z tohoto znamení má potíže s láskou. Pomoci mu můžete, ale dávejte si pozor, abyste se do něj při poskytování opory a dodávání chuti do života nezamilovali!


Váhy - Blíženci: 

Spolehnutí na něj opravdu není. V jeho případě uděláte dobře, když mu sice řeknete, co byste potřebovali, ale pro jistotu se pojistili pro případ, kdy se na to vykašle.


Váhy - Rak: 

Když vás začne okouzlovat, měli byste se sami sebe zeptat, co tím vlastně sleduje. Naštěstí žádné tajemství dlouho neudrží a nejpozději v neděli vám to řekne sám.


Váhy - Lev: 

Patří k lidem, kteří vám dodávají přesně to sebevědomí, které potřebujete. Zpočátku budete mít pocit, že se plete do něčeho, po čem mu nic není, ale pak budete rádi, že vás postrčil.


Váhy - Panna: 

Patří k lidem, kteří mají na všechno odpověď. Když ho dostanete do situace, kdy bude muset uznat, že máte pravdu, nic neříkejte, ale v nitru si užívejte svého vítězství.


Váhy - Váhy: 

Potřebujete toho sice stihnout opravdu hodně, ale přesto byste měli své plány proškrtat. Týká se to zejména víkendu, který musí i v případě vás dvou sloužit především k odpočinku.


Váhy - Štír: 

Pamatujte si, co jste mu slíbili. Ve chvíli, kdy byste se ve chvíli konfrontace zatvářili nejistě, by si vás vychutnal způsobem, který byste nedokázali a nemohli akceptovat.


Váhy - Střelec: 

To, že je v cizině, nic neznamená. V každé chvíli, kdy jste v kontaktu, vám sděluje, jak se na vás těší, a maluje vám vaši společnou a nepochybně růžovou budoucnost.


Váhy - Kozoroh: 

Sňatky z rozumu v jeho případě fungovat nebudou. Pokud ho nemáte dostatečně rádi, o soužití pro jistotu ani neuvažujte, protože byste stoprocentně litovali.


Váhy - Vodnář: 

Je potřeba, abyste změnili nebo alespoň v čase posunuli podstatnou část svých společných plánů. Udělejte to, protože se jinak zapletete do naprosto zbytečných problémů.


Váhy - Ryby: 

Měli byste ho držet nohama na zemi. Hodit se mu to bude zejména v práci, kde má tendenci nejdříve přehánět své požadavky a pak se divit, že mu je nikdo nechce plnit.


Štír - Beran: 

Spousta věcí se vám nezdá, spousta věcí mezi vámi drhne. Občas vás dokonce napadne, že byste se měli na všechno vykašlat a jít si hledat své štěstí někam jinam.


Štír - Býk: 

Jeho pracovní záležitosti by vás zajímat neměly. Od zájmu je jenom krok k žárlivosti na jeho kolegy, což by byl průšvih, protože by se ukázala jako naprosto nepodložená.


Štír - Blíženci: 

Když zjistíte, že kromě vás myslí i na sebe, nesmíte mu to vytýkat. Váš miláček jedná naprosto logicky a jenom kopíruje jednání, které už dlouhou dobu vídal u vás.


Štír - Rak: 

O své lásce k vám nemluví, ale o to víc ji prožívá. Byla by chyba, kdybyste o něm jen z tohoto důvodu pochybovali, a přemýšleli o tom, že ho vyměníte za novější model.


Štír - Lev: 

Od středy výše to mezi vámi bude dost drhnout. Mars se dostává do Vodnáře a vy máte oba pocit, že vám váš vztah v současné době více bere, než dává.


Štír - Panna: 

V pondělí, kdy je pod pozitivním vlivem sextilu mezi Sluncem a Plutem, přijde s vynikajícím nápadem. Sáhnete po něm oběma rukama, a vůbec vám nebude líto, že jste na to nepřišli jako první.


Štír - Váhy: 

Na kolegy z tohoto znamení si dejte pozor. Navenek se tváří jako ti, co vám přejí jen všechno nejlepší, ale ve skutečnosti by byli moc rádi, kdybyste byli co nejrychleji co nejdál.


Štír - Štír: 

Jeho příbuzní vás už zajímat nemusí. Chovají se totiž tak, že naštvali i vašeho partnera, a ten se konečně rozhodl, že s nimi udělá krátký proces.


Štír - Střelec: 

Postranních úmyslů ho rozhodně podezírat nemůžete. Do vašeho života vpadne s razancí hurikánu a vůbec se netají tím, že vám ho hodlá obrátit naruby.


Štír - Kozoroh: 

Náznaky, které z jeho jednání cítíte, vás vedou na falešnou stopu. Už dávno byste měli vědět, že Kozoroh patří k lidem, kteří nenaznačují, ale vždycky mluví přímo!


Štír - Vodnář: 

Je potřeba, abyste váš vztah uvedli na pravou míru. Zatím to vypadá tak, že vy od něj chcete něco, co vám Vodnář dát buď nemůže nebo nechce.


Štír - Ryby: 

Hlavně na něj netlačte! Ve chvíli, kdy tlačit začnete, totiž riskujete, že se zasekne a bude trvat na něčem, co v konečném důsledku uškodí jak vám, tak jemu.


Střelec - Beran: 

Když o vás nemá zájem, nic s tím nenaděláte a měli byste vycouvat. Ve chvíli, kdy na něj začnete tlačit, riskujete zbytečné ztrapnění a z toho vyplývající totální ztrátu sebeúcty.


Střelec - Býk: 

Když se rozhodujete, zda ho jako partnera mít či nemít, neměly by peníze hrát rozhodující roli. To, že je má, je sice pozitivní, ale hlavní důvod pro navázání vztahu by to být neměl.


Střelec - Blíženci: 

Drby, které o vás kolují, nekomentujte. Čím víc je budete rozebírat, tím větší je šance, že zabřednete do něčeho, z čeho se budete jen obtížně dostávat.


Střelec - Rak: 

Ustupujete mi i ve chvíli, kdy byste naopak měli tvrdošíjně trvat na svém. V tomto týdnu může mít sice Rak až slzy v očích, ale vy byste mu přesto uhnout neměli!


Střelec - Lev: 

Jeho představa vašeho společného života narazí na realitu. Naštěstí má Lev rozum a dokáže se smířit s tím, že váš život bude sice pohodlný, ale do zlaté klece to má daleko.


Střelec - Panna: 

Jeho poznámky neberte vážně. Pronáší je jen proto, že vás chce vyprovokovat, abyste se pohádali a on tak mohl vypustit přetlak, který se v něm během pracovního dne nahromadil.


Střelec - Váhy: 

Jeho nápady dál tolerovat nechcete a nebudete. Máte totiž pocit, že to, co dělá, dost zásadně ohrožuje váš vztah - a dlužno říct, že se ve svých předpokladech nemýlíte.


Střelec - Štír: 

O tom, že by váš vztah prožil nějaký zásadní posun, raději nesněte. Momentálně totiž procházíte obdobím, kdy by každá změna byla změnou k horšímu.


Střelec - Střelec: 

Když začne mizet na osamělé večerní procházky, nemusíte ho hned podezírat ze záletů. Váš miláček si potřebuje něco v klidu promyslet a vaše přítomnost by ho při tom rušila.


Střelec - Kozoroh: 

Když mu nerozumíte, není to tak úplně vaše chyba. Kozoroh, který je momentálně pod silným vlivem Jupitera, vám sice říká mnohé, ale to, co je podstatné, přitom pomíjí.


Střelec - Vodnář: 

Na nákupy v tomto týdnu raději nechoďte. Když se omezíte jen na nákup toho nejnutnějšího, předejdete tak situaci, kdy byste s velkým rozmachem utráceli za něco, co vůbec nepotřebujete.


Střelec - Ryby: 

Když vás zklame, nahlas nic neříkejte. Hlavně v pracovní části týdne jste oba přecitlivělí a mohli byste si vytýkat něco, co by mělo zůstat milosrdně zapomenuto.


Kozoroh - Beran: 

To, co je mezi vámi, raději nehroťte. Když požadavky, které máte na něj, poněkud omezíte, a místo toho šlápnete na pilu sami, bude to to nejlepší.


Kozoroh - Býk: 

Pokud máte dojem, že se chová naprosto nelogicky, máte pravdu. Zároveň byste si však měli uvědomit, že to dělá jen proto, aby upoutal a k sobě přitáhl vaši pozornost.


Kozoroh - Blíženci: 

Zjistíte, že jeho upovídanost má svá nepochybná plus. Díky jeho komunikativnosti proběhnou veškeré návštěvy a jiné společenské akce tak, že i vy budete spokojení...


Kozoroh - Rak: 

Když mu něco nevyjde, raději to nekomentujte. Mohli byste mu sice vysvětlovat, že jste to říkali, ale tím byste mu jenom opakovali to, co už dávno ví a vůbec na to není pyšný.


Kozoroh - Lev: 

Ničeho nového se nebojte. Když dáte se svým Lvem hlavy dohromady, podaří se vám možné problémy minimalizovat a perspektivu společného úspěchu podstatně zlepšit.


Kozoroh - Panna: 

Neustále vám vysvětluje, že byste měli žít zdravěji. Potíž je v tom, že už opravdu nezbývá mnoho životních radostí, kterých byste se mohli vzdát...


Kozoroh - Váhy: 

Jeho přístup k životu vás vyloženě překvapuje. Zatímco od vás vyžaduje v každém směru maximum, pro sebe hledá každou možnost, která mu umožní, aby se povinnostem vyhnul.


Kozoroh - Štír: 

To, že chce flirtovat, je vám srdečně jedno. Vysílá sice naprosto jednoznačné signály, ale vy se dokážete tvářit jako člověk, který naprosto nechápe, o co mu vlastně jde.


Kozoroh - Střelec: 

Jeho rodiče vás mile překvapí. Ve chvíli, kdy se se Střelcem začnete hádat, velice rychle zareagují a navíc se postaví na vaši stranu!


Kozoroh - Kozoroh: 

Své životní zkušenosti nepodceňujte. Pokud vás před něčím varují, berte to vážně a chovejte se tak, abyste si ze své mnohdy nejednoduché minulosti vzali poučení.


Kozoroh - Vodnář: 

Když ho chcete balit, musíte se konečně odhodlat k akci. Zatím kolem něj jenom kroužíte, a rozhodné slovo, na které Vodnář čeká, jste zatím pořád nepronesli.


Kozoroh - Ryby: 

Ukáže se jako neskutečně vynalézavý partner. Doma vytváří atmosféru, ve které se cítíte neobyčejně dobře a pohodlně, a do které se stále s větší chutí vracíte.


Vodnář - Beran: 

Nezdá se vám, že jsou chvíle, kdy mu uhýbáte skoro až zbytečně? Momentálně bude lepší, když se zapřete a nahlas řeknete, že o tom, že byste změnili názor, nemůže být řeč.


Vodnář - Býk: 

Čeká vás nejedna společenská událost. Když Býk přijde s tím, že si na ně musíte koupit nové šaty, nediskutujte, protože by vám to stejně k ničemu nebylo.


Vodnář - Blíženci: 

Nová práce, kterou dostane, ho vyloženě baví. Vy byste však měli mít rozum a neptat se, zda ho náhodou nebaví víc, než vás, protože při ní tráví víc času než s vámi...


Vodnář - Rak: 

Veškeré podezíravé poznámky si raději odpusťte. Když vydržíte do konce týdne, sám vám vysvětlí důvody své nesoustředěnosti, i to, proč s vámi o tom dosud nemluvil.


Vodnář - Lev: 

Když je Slunce ve Štíru, nejsou se Lvem žerty. Vy to sice víte, ale pro jistotu upozorněte i ty, kteří s ním v tomto směru dosud žádné zkušenosti nemají.


Vodnář - Panna: 

zázraky se v případě vás dvou opravdu dějí. Když vydržíte do víkendu, zjistíte, že to, co jste dosud ve vztahu vnímali jako gordický uzel, je vlastně docela lehce řešitelné.


Vodnář - Váhy: 

Když přijde s tím, že byste si měli udělat pořádek ve spíži, neváhejte a pusťte se do toho. Tím, že budete s Váhou diskutovat, ničemu neprospějete, protože nakonec to stejně musíte udělat.


Vodnář - Štír: 

jeho reakce vás nesmí svést z cesty. Pokud vám Štír něco rozmlouvá, nedělá to proto, že má o vás strach, ale naopak proto, že ví, že uspějete, a má strach, abyste mu neuletěli až příliš daleko.


Vodnář - Střelec: 

Dohlédněte, aby zbytečně nepodceňoval nebezpečí. Střelec má hlavně ve středu a ve čtvrtek sklon nejdříve provokovat, následně riskovat, a pak se jenom bezmocně divit.


Vodnář - Kozoroh: 

Nesnažte se ho přilákat svými progresivními nápady. Váš miláček je ryze konzervativní jedinec, a podobným přístupem byste ho spíše vyděsili než získali.


Vodnář - Vodnář: 

Nic z toho, co spolu potřebujete pobrat, neodkládejte. Čím víc budete rozhodující hovor odkládat, tím méně odvahy budete k jeho zahájení mít.


Vodnář - Ryby: 

Tím, že se tváří jako kamarád, se nenechte zmást. Ve skutečnosti mu jde jen o to, aby se mohl pochlubit tím, že se mu konečně podařilo získat vaše srdce.


Ryby - Beran: 

Když mu chcete něco důležitého říct, mluvte stručně. Beran je v tomto týdnu výjimečně nesoustředěný a jakoukoliv delší řeč nevydrží sledovat.


Ryby - Býk: 

Když někam jedete, bude to stát za to. Na cestě vás čeká tolik překvapení, až začnete přemýšlet, zda by nebylo lepší, kdybyste to otočili a vrátili se domů.


Ryby - Blíženci: 

Lásku vám dává najevo způsobem, který se vám ani trochu nezamlouvá. Občas totiž nevíte, zda to, co říká, máte brát vážně nebo zda to je z jeho strany legrace.


Ryby - Rak: 

V domácnosti musíte stále řešit nějaké technické problémy. Když Rak přijde s tím, že je potřeba, abyste promysleli a zrealizovali důkladnou rekonstrukci, nezbude, než abyste souhlasili.


Ryby - Lev: 

Patří k lidem, kteří vás opravdu upřímně obdivují. Měli byste si to uvědomit, a chovat se tak, aby nikdy nemusel litovat citů, které vám tak štědře dává.


Ryby - Panna: 

V oblečení se spoléhejte výhradně na svůj vkus. To, do čeho vás chce navléknout Panna, je sice elegantní a přiměřené, ale vy byste se v tom necítili dobře.


Ryby - Váhy: 

Hlas jeho srdce mu je schopen napovídat pěkné nesmysly. V tomto týdnu je potřeba, abyste o všech jeho rozhodnutích věděli, jemně je korigovali a v případě potřeby mu je i rozmluvili.


Ryby - Štír: 

Neustále vám vysvětluje, že vás miluje. Potíž je v tom, že to ústy sice říká rád a často, ale chová se tak, že o tom pochybujete, i když vůbec nechcete...


Ryby - Střelec: 

Neustále vám vysvětluje, že k životu přistupujete chybně. Když se ho však zeptáte, co byste podle něj měli dělat, buď mlčí nebo uteče do nicneříkajících a nekonkrétních frází.


Ryby - Kozoroh: 

Starší kolega z tohoto znamení vás vnímá jako nebezpečnou konkurenci. Vy se mu sice snažíte vysvětlit, že se bojí zbytečně, protože ho rozhodně nechcete ohrožovat, ale on vám přesto nevěří.


Ryby - Vodnář: 

Ve středu se máte na co těšit! Vodnáře se pod vlivem Marsu, který vstupuje do jeho znamení, rozhodne, že vás překvapí - a vy si můžete být jistí, že to bude stát za to!


Ryby - Ryby: 

Konečně pochopí, že se nemusí bát ani vás, ani o vás. Koncem týdne sice na toto téma proběhne pár ostrých hovorů, ale to už bude jen klasické blýskání po bouři...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner