Týdenní partnerské horoskopy od 06.02.2017 do 13.02.2017

Beran - Beran: 

Všechno, co v tomto týdnu investujete do partnerství, se vám mnohonásobně vrátí. Nepočítejte ani námahu, ani čas a jen se těšte, že děláte to, co vám oběma prospěje.


Beran - Býk: 

Musíte se domluvit, kdy se uvidíte. Bude to dost náročná práce, protože Býk má podle zákona schválnosti volno zrovna ve dnech, kdy byste vy měli na setkání čas.Beran - Blíženci: 

Vyhoďte všechny památky, které vám po lásce z tohoto znamení doma zbyly. Pocit svobody a volnosti, který si pak vychutnáte, bude k nezaplacení.


Beran - Rak: 

Asi jste si opravdu dali všechno, co jste si dát mohli a měli. Počítejte s tím, že se váš vztah začne pomalu uvolňovat, ale ani jednomu z vás to nijak zásadně nevadí.


Beran - Lev: 

Poslouchejte to, co vám Lev říká. Jeho řeč inspiruje Merkur v jeho komunikačním sektoru, a vy byste měli o tom, co se od něj dozvíte, opravdu odpovědně přemýšlet.


Beran - Panna: 

Jde o konfliktu i tam, kde by zrovna nemusel. Pokuste se mu vysvětlit, že jemnějším jednáním získá zejména v pracovní části víc, než tím, že se s někým pohádá.


Beran - Váhy: 

Nové životní příležitosti se objeví rychleji, než byste čekali. Je jen potřeba, aby Váha hned v pondělí pochopila, že jsou zde, a bez obav po nich sáhla.


Beran - Štír: 

Jde o člověka, který zná jenom svou pravdu. Až dosud jste mu ve všem ustupovali, protože jste nestáli o dlouhodobé spory, ale teď nezbude, než abyste se ozvali nahlas a důrazně.


Beran - Střelec: 

Když vám začne vysvětlovat, že je pro něj rodina na prvním místě, moc to nekomentujte. Zatím jste si toho sice ještě nevšimli, ale to je možná jen tím, že se špatně díváte.


Beran - Kozoroh: 

Kupodivu spolu skvěle ladíte. Je to asi tím, že o nějaké zbytečné řeči oba nestojíte a v tomto týdnu dáte přednost poklidu a ničím nerušené samotě.


Beran - Vodnář: 

Překvapivé zkušenosti sbírá i tam, kde si nikdo jiný ničeho zajímavého nevšimne. Když se s vámi o ně podělí, dozvíte se spoustu nových věcí a ještě se zasmějete!


Beran - Ryby: 

I Ryba je schopná tvrdé práce! Pokud se v tomto týdnu pustí do něčeho, co ji doopravdy zajímá, budete se jen divit tempu, které nasadí, í výkonům, které podá.


Býk - Beran: 

Občas je dokonale nepříjemný. Navíc vám neustále dává najevo, že jeho názory jsou ty správné, a ani ho nenapadne, aby se zeptal, co o tom soudíte vy.


Býk - Býk: 

Ukončíte to, co vás už dlouho otravuje. Svého Býka byste však měli ujistit, že základní stavební sloupy, ke kterým patří i on, ve vašem životě zůstanou bez ohledu na cokoliv.


Býk - Blíženci: 

Pokud si chcete opravdu popovídat, musíte vyrazit někam ven. Doma vás totiž pořád někdo otravuje, na něco se ptá, a vy se nemůžete soustředit na to, co vám Blíženec povídá.


Býk - Rak: 

Hlavně nepochybujte o všestranných kvalitách jeho rodiny. Pokud o nich pochybuje on, je to v pořádku, ale pokud s něčím takovým přijdete vy, bude z toho kravál.


Býk - Lev: 

Na jeho upřímnost moc nespoléhejte. Lev se momentálně nechce hádat do té míry, že nahlas říká to, co chcete slyšet, bez ohledu na to, co si o tom sám myslí.


Býk - Panna: 

Vaše okolí se mění a vy se tomu musíte přizpůsobit. Moc se do toho sice neženete, ale zároveň je vám jasné, že další otálení vám život spíše jen zkomplikuje.


Býk - Váhy: 

Veškeré konflikty vyřešíte vlídnou a laskavou komunikací. Když necháte Váhu řádně vypovídat, sama pochopí, že to, co navrhujete vy, je podstatně lepší než to, co původně chtěla ona.


Býk - Štír: 

Pokud se nudíte, musíte si dát nové úkoly. Štír přijde s dlouhodobým projektem a vám nezbude, než zkonstatovat, že je to vynikající nápad.


Býk - Střelec: 

Neustále se vám snaží vrýt do soukromí. Marně mu vysvětlujete, že jsou věci, které neříkáte nikomu, a výjimku v tomto směru ani kvůli němu dělat nehodláte.


Býk - Kozoroh: 

Když se váš vztah nepovedl na poprvé, můžete to zkusit ještě jednou. Obvykle jste podobné pokusy braly jako něco, co vyjít nemůže, ale ve vašem případě je všechno jinak.


Býk - Vodnář: 

Pokud potřebujete něco vysvětlit, obraťte se na Vodnáře. Ze složitých věcí dělá jednoduché a lehce pochopitelné tak rychle, že vám nezbývá, než jen tiše žasnout.


Býk - Ryby: 

Když přijde s tím, že jde o víkendu na nějaký seminář, moc radostně se netvařte. Vaše Ryba je tak trochu zlomyslná, a ve chvíli kdy zjistí, že by vás svou nepřítomností potěšila, zůstane raději doma.


Blíženci - Beran: 

Do zařizování bytu si od něj moc mluvit nenechejte. Ve chvíli, kdy mu to dovolíte, zjistíte, že žijete v něčem, co je objektivně sice hezké, ale vám se to ani trochu nezamlouvá.


Blíženci - Býk: 

Jeho obdiv si vychutnejte. Vaše vlastní sebehodnocení stoupne ještě výš ve chvíli, kdy se dozvíte, že je na světě jen hodně málo lidí, kterým Býk obdiv vyslovil.


Blíženci - Blíženci: 

Vaše minulost konečně vyvanula a vy se o tom, co mezi vámi bylo, dokážete bavit bez stresu i bez hořkosti. Pokud tak dokážete pokračovat, bude to vynikající!


Blíženci - Rak: 

O svých plánech s vámi mluvit nemusí a asi ani nebude. Shodou hodně nepravděpodobných náhod se však o jeho záměrech dozvíte daleko víc, než by byl rád.


Blíženci - Lev: 

Pokud něčemu ani jeden z vás nerozumí, uděláte dobře, když si najdete odborníka, který se v daném oboru vyzná. Bude to sice něco stát, ale taky to bude moc dobrá investice!


Blíženci - Panna: 

Váš vztah potřebuje trochu posílit. Využijte neděle, kdy je Luna v jeho znamení, a věnujte si navzájem čas, ve kterém jindy hrajete sudoku nebo paříte počítačové hry.


Blíženci - Váhy: 

Je v pořádku tak, že jenom žasnete. Musíte připustit, že si své potíže patrně vymýšlí proto, že by byl moc rád, abyste se mu věnovali podstatně víc, než jste se věnovali dosud.


Blíženci - Štír: 

Své plány musíte hodně seškrtat. Naštěstí máte vedle sebe Štíra, který k podobným záležitostem přistupuje stoicky a jehož ani nenapadne, aby vám takový nezdar vyčítal.


Blíženci - Střelec: 

Vztah s tímto partnerem přináší samá překvapení. Hádat se můžete jen proto, že on pro sebe vyžaduje veškerou možnou svobodu, zatímco vás by nejraději držel pod zámkem a doma.


Blíženci - Kozoroh: 

Jeho vztah k přírodě vám vnese do života zmatek. Počítejte s týdnem, kdy váš miláček bude sbírat zatoulaná zvířata, a kdy budete moc rádi, když vám z nich doma zbude jenom jedno.


Blíženci - Vodnář: 

Pokud počítáte s tím, že vás pochopí beze slov, je to omyl. Položte mu jednoznačnou otázku, čekejte jednoznačnou odpověď a doufejte, že ji dostanete.


Blíženci - Ryby: 

Váš vztah je tak trochu rozpačitý. Neustále máte pocit, že vás Ryba jen pozoruje a to, co si o vás ve skutečnosti myslí, si nechává pro sebe.


Rak - Beran: 

O tvůrčí žilku se nebojte. Beran se postará o inspiraci a vy dokážete všechno dotáhnout do posledního detailu tak, že výsledek byl opravdu obdivuhodný.


Rak - Býk: 

Pokud jste nezadaní, poskytnou vám hvězdy novou lásku. A pokud se touto láskou stane Býk, je vaší svobody nakrátko, protože on si vás jen tak utéct nenechá.


Rak - Blíženci: 

Nic s ním nenaděláte. Blíženec se sice obvykle chlubí svou myšlenkovou flexibilitou, ale v tomto týdnu se zapře na tom, co považuje za důležité, a o žádném kompromisu nemůže být řeč.


Rak - Rak: 

Hlavně nedovolte, aby vám někdo ničil zdraví. Pokud mají vaši příbuzní neřešitelné problémy, nechte jejich zvládnutí na nich a sami nikterak nezasahujte.


Rak - Lev: 

Když s vámi chce mluvit o něčem nepříjemném, musíte hovor přijmout. Může váš utěšit, že jde o jednorázovou záležitost. Uděláte si jasno a bude klid.


Rak - Panna: 

Neustále vám vysvětluje, že jeho priority jsou ty, které byste měli řešit jako první. Berte to jako něco, co vám sice doporučuje, ale co si můžete a vlastně i musíte rozhodnout sami.


Rak - Váhy: 

Romantický večer se občas nepovede. Pokud se vám něco takového stane v úterý nebo ve středu, neberte to jako tragédii, ale spíše si z toho dělejte legraci.


Rak - Štír: 

Ve vašem životě se snaží zaujmout pozici, na kterou nemá nárok. Zarazte ho ještě dřív, než usoudí, že proti tomu nic nemáte, a než vám začne vyčítat nevděk, který si od vás nezaslouží.


Rak - Střelec: 

Hlavně nic nevzdávejte. Střelec sice není partner přesně podle vašich snů, ale zase se s ním ani chvíli nenudíte, což se o jeho předchůdcích říct opravdu nedá.


Rak - Kozoroh: 

Hlavně si neříkejte, že jste ve vztahu k němu měli přistupovat jinak. Jednali jste nejlépe, jak jste jenom mohli a udělali jste pro sebe i pro něj to nejlepší, co se jenom dalo.


Rak - Vodnář: 

Do začátku vašeho vztahu se vracet nechcete. Když si představíte, že byste ještě jednou museli řešit všechna nedorozumění a znovu se sžívat, jste moc rádi, že to už máte za sebou.


Rak - Ryby: 

Zklamal vás? Není to sice příjemné, ale je to dobře. Konečně se na něj přestanete dívat jako na ztělesněný ideál, a začnete ho vnímat jako bytost z masa a krve.


Lev - Beran: 

Budete se skoro smát. Opět se potvrdí, že kamarád z tohoto znamení o vás ví jen v případě, kdy potřebuje něco, co mu nikdo jiný dát nemůže a vlastně ani nechce.


Lev - Býk: 

Z věrohodných pramenů se dozvíte, že konečně dal dohromady svůj život tak, jak jste si vždycky přáli. Potíž je v tom, že to neudělal kvůli vám, ale kvůli někomu naprosto jinému.


Lev - Blíženci: 

Seznamovat přes net se opravdu nemusíte. Blíženec si vás najde sám, a projeví aktivitu, která vám dokáže, že o vás opravdu stojí a vzít si vás nenechá.


Lev - Rak: 

Pokud přijde s tím, že jeho rodina něco oslavuje, a vy dva byste měli oslavu organizovat, měli byste souhlasit. Bude to zábava, kterou jste si spolu zatím neužili!


Lev - Lev: 

Jeho sklon dirigovat každého, kdo se dostatečně energicky nebrání, narazí na vaše sebevědomí. Je to situace, s níž dosud nemá zkušenosti a s kterou nemusí zacházet.


Lev - Panna: 

Ve vztahu k němu se můžete dost výrazně spálit. Můžete mu na sebe prozradit leccos, ale rodinná tajemství byste si měli alespoň prozatím nechat pro sebe.


Lev - Váhy: 

Než mu dovolíte, aby se k vám nastěhoval, měli byste se domluvit na přesných pravidlech soužití. Nebude to příjemné, ale kdybyste se hned po nastěhování začali hádat, bylo by to ještě horší.


Lev - Štír: 

Neustále vás upozorňuje na to, co děláte špatně. Pokuste se překonat slušné vychování a bez okolků mu vysvětlete, co podle vašeho názoru dělá špatně zase on.


Lev - Střelec: 

I když jste si říkali, že si Střelce do života nikdy nepustíte, protože je to až příliš nebezpečné, všechno je jinak. Stačí, abyste ho uviděli, a je vám jasné, že vaše srdce je opět totálně ztracené.


Lev - Kozoroh: 

V pondělí, kdy má ještě Merkura ve svém znamení, se s ním raději nehádejte. Kozoroh dokáže argumentovat tak, že nebudete vědět, zda se náhodou nemáte rozplakat.


Lev - Vodnář: 

Finance se konečně srovnají. Právě proto by však bylo lepší, kdybyste využili nedělní Luny z Panny, a s chladnou hlavou se poradili, co dělat, abyste se do podobných potíží už nikdy nedostali.


Lev - Ryby: 

V pátek bude kupodivu upovídaný. Když mu dokážete položit tu správnou otázku, rozpovídá se i o tom, o čem zatím jenom zarputile a důsledně mlčel.


Panna - Beran: 

Váš vztah je plný příslibů, ale na tom to taky končí. Pokud přijde na realitu, oba současně usoudíte, že bude lepší, když se po někom, komu dáte své srdce, podíváte jinde.


Panna - Býk: 

Sotva si na nadřízeného z tohoto znamení zvyknete, půjde někam jinam. Přiznejte si, že se vám stýská, a uvažujte, zda je to jen stesk po kolegovi nebo něco podstatně hlubšího...


Panna - Blíženci: 

I když tvrdí, že by na vás ze všeho nejvíc chtěl zapomenout, nedokáže to. Neustále dává najevo, že by z vaší strany stačilo jen jediné slovo a on by se k vám moc rád vrátil.


Panna - Rak: 

Představa nezodpovědného vztahu neláká ani jednoho z vás. Kamarádům můžete být pro legraci, protože hned po seznámení začnete řešit budoucí společné bydlení a jiné důležité věci.


Panna - Lev: 

Neustále má pocit, že byste měli o vašem vztahu mluvit. Vám se to však ani trochu nezamlouvá, protože si nedovedete představit, jak se o něčem takovém vůbec mluví.


Panna - Panna: 

Oba zkoušíte nové recepty a oběma se vám v tomto ohledu až neskutečně daří. Kdyby vás náhodou napadlo, že byste si spolu mohli otevřít bistro, není to vůbec marné.


Panna - Váhy: 

Svými znalostmi ho naprosto dostanete. Potíž vyvstane ve chvíli, kdy mu musíte vysvětlit, že jsou i oblasti, kterým nerozumíte a v nichž má navrch zase on.


Panna - Štír: 

Pozornost, kterou na vás upírá, vám není ani trochu příjemná. Ze všech sil se snažíte, aby to na vás nebylo patrné, ale je vám jasné, že zkušeného Štíra neošálíte.


Panna - Střelec: 

O tom, že je zajímavý, nepochybujte. Když ho ve čtvrtek nebo v pátek rozpovídáte, zjistíte, že se v jeho společnosti bavíte naprosto skvěle a že jen chcete, aby to pokračovalo.


Panna - Kozoroh: 

Pokud mu chcete něco vytknout, udělejte to co nejjemněji. Kozoroh za to sice nevypadá, ale přesto patří k lidem, u nichž se pod drsnou slupkou skrývá velmi citlivé jádro.


Panna - Vodnář: 

K vašemu údivu ho z míry totálně vyvede něco, na co nemá ten nejmenší vliv. V takové chvíli se ho snažte uklidnit, i když je vám jasné, že to snadné opravdu nebude.


Panna - Ryby: 

Skvělý je zejména pátek. Oba jste pod pozitivním vlivem sextilu mezi Merkurem a Venuší a oba dokážete probrat i hodně ožehavé záležitosti s nadhledem a humorem.


Váhy - Beran: 

Když se mu někam nechce, požene tam vás. Naštěstí procházíte obdobím, kdy dokážete být dostatečně asertivní a kdy mu podobné nápady dokážete bez problémů vymluvit.


Váhy - Býk: 

Pracovní stresy zvládne bez problémů. Bude jen potřebovat domácí klidnou atmosféru, v níž si odpočine a zároveň načerpá energii na další náročný den.


Váhy - Blíženci: 

Nad tím, co vám říká, rukou nemávejte. Mohli byste mu sice říct, že stejně jako vždycky zbytečně prožívá to, co si to nezaslouží, ale když to necháte bez komentáře, bude to lepší.


Váhy - Rak: 

Váš osobní život nabírá na obrátkách. Měli byste se však hodně snažit, aby se o nabídkách, které dostáváte, nedozvěděl Rak, kterému by se to vůbec nezamlouvalo.


Váhy - Lev: 

V pondělí ho nepoznáváte. Pod vlivem stacionárního Jupitera se rozpovídá tak, že budete nit toho, co vám chce sdělit, sledovat jenom s obtížemi - a ještě se vám to nemusí podařit.


Váhy - Panna: 

Když se mu něco nepovede, nechte to raději bez komentáře. Bude to lepší, než abyste si opět naběhli na jeho jedovaté poznámky, s nimiž se přes veškerou snahu jen těžko vyrovnáváte.


Váhy - Váhy: 

Z toho, co jste si vysnili, nic nebude. I když se vám nechce, musíte se podívat na situaci takovou, jaká je, a rozhodnout se, že začnete znovu a podstatně jinak.


Váhy - Štír: 

V názoru na lidi ze svého okolí se podstatně lišíte. Možná by bylo lepší, kdybyste se o nich už nebavili a ke konverzaci si vybrali zajímavější a alespoň o trochu méně konfliktní téma.


Váhy - Střelec: 

Dejte si pozor, abyste ve vztahu zbytečně nešlápli vedle. Střelec by se sice usmíval, ale v nitru by byl naštvaný daleko víc, než si vůbec dokážete představit.


Váhy - Kozoroh: 

Když ocení vaši práci, udělá vám to moc dobře. Projevte se však jako taktik, využijte příležitosti a požádejte ho o něco, co vám dosud splnit odmítal. Nebojte se, vyjde to!


Váhy - Vodnář: 

Jeho podmanivý úsměv, který všechny okouzluje, na vás nezabírá. Vodnář se sice může v tomto směru snažit, ale vy požadavky, které na něj máte, ani potom nezmírníte.


Váhy - Ryby: 

Psychického napětí se nebojte. Vy k němu sice máte sklony, ale stačí jen pár vět vaší Ryby, a vy zjistíte, že se není proč stresovat, protože všechno je na dobré cestě.


Štír - Beran: 

O tom, co se mu povedlo, dokáže mluvit dlouho a nepřerušovaně. Pokuste se převzít slovo a všem ve vašem okolí dát najevo, že i vy jste dokázali něco, za co se nemusíte stydět.


Štír - Býk: 

Jeho žárlivost je chvílemi dost únavná. Neustále mu musíte vysvětlovat, že telefon, který zvedáte, je opravdu jen pracovní a váš vztah ani v nejmenším neohrožuje.


Štír - Blíženci: 

Pokud mu chcete něco nabídnout, musíte zvolit vhodnou taktiku. Nejlepší by bylo, kdybyste situaci namodelovali tak, aby s tím přišel váš Blíženec sám a vy jenom plnili jeho přání.


Štír - Rak: 

Jeho sny o výletu do Dubaje nebo jiné podobné exotiky nejsou zdaleka tak nesplnitelné, jak se vám zatím zdálo. Usedněte, spočítejte a hned se rozhodněte, kdy a kam vyrazíte.


Štír - Lev: 

Počítejte s tím, že na sebe budete narážet. Naštěstí Lva konfrontace záhy přestane bavit a on vám sám navrhne něco, co by intenzitu vašich sporů silně snížilo.


Štír - Panna: 

Když říká, že je mu ve vaší společnosti dobře, můžete vzít jed na to, že to tak skutečně je. Panna lže jen v krajních případech, a kvůli vám by se k této taktice rozhodně neuchylovala.


Štír - Váhy: 

S údivem zjišťujete, že je v případě potřeby schopen rychlého a zásadního rozhodnutí. Je vám jenom líto, že se ve vašem případě nerozhoupal a nechat všechno na vás.


Štír - Štír: 

Některé věci je potřeba řešit radikálněji, než jste zvyklí. Nebude to sice příliš příjemné, ale když bude všechno hotovo, sami budete překvapení, jak lehce a dobře se cítíte.


Štír - Střelec: 

Když hodlá v práci jít do konfrontace, asi mu to nerozmluvíte. Měli byste ho však upozornit, že v případě, kdy pak z práce vyletí, bude průšvih, protože vy sami domácnost neutáhnete.


Štír - Kozoroh: 

Konečně má pocit, že zase pořádně žije! Práce má sice tolik, že doslova padá na pusu, ale je spokojený a stará se, aby doma bylo podstatně příjemněji, než bylo dosud.


Štír - Vodnář: 

Pokud chce, abyste šli v jeho prospěch svědčit, bude s tím trochu problém. Vodnář by byl moc rád, kdybyste v jeho prospěch situaci trochu přibarvili, a nechápe, že to nedokážete.


Štír - Ryby: 

O tom, že máte hodně rozdílný přístup k životu, víte už dlouho. Teď však na sebe narazíte tak, až budete uvažovat, zda je opravdu nutné, abyste se hádali kvůli něčemu, co za to vlastně ani nestojí.


Střelec - Beran: 

Přijdete na plány, které chce rozjet za vašimi zády. Zkuste být taktičtí a neříkejte mu nic dřív, než přijde sám a se vším se vám svěří.


Střelec - Býk: 

Jeho příbuzní se vám nezamlouvají. Miláček je však na vaší straně a postará se, aby se vás nikdo z nich nedotkl ani pohledem.


Střelec - Blíženci: 

Jeho pracovní problémy si moc nepřipouštějte. Váš Blíženec líčí až moc dramaticky to, co ve skutečnosti tak ostré obrysy zdaleka nemá.


Střelec - Rak: 

Když přijde s tím, že je doma potřeba něco změnit, vyslovte nadšený souhlas! Když souhlasit nebudete, proběhnou domácí změny stejně, ale vás Rak bude zbytečně naštvaný.


Střelec - Lev: 

Jeho velkorysá gesta musíte mírnit! Týká se to zejména plesů, na kterých Lev bez zábran platí za všechny kamarády a vůbec si neuvědomuje, že vám peníze budou chybět.


Střelec - Panna: 

Ještě jednou se vám vrátí záležitosti, které jste museli řešit v loňském roce. Tentokrát však přenecháte realizaci své Panně, která se postará, aby všechno dopadlo podstatně lépe.


Střelec - Váhy: 

Když změníte taktiku a denně mu bez říkání věnujete dvacet minut, bude všechno najednou naprosto skvělé. Váha se zklidní a vy se zase začnete těšit domů.


Střelec - Štír: 

Když vám říká něco, čemu nerozumíte, pro jistotu si to nechte pořádně vysvětlit. Jde o důležitou záležitost, kterou musíte správně pochopit do posledního detailu.


Střelec - Střelec: 

Nejdříve je plný společných plánů, ale jakmile se termín začne blížit, začne couvat. Uděláte dobře, když se ho přímo zeptáte, jak si všechno představuje a s čím tedy můžete počítat.


Střelec - Kozoroh: 

Je vidět, že moudří. Zatímco dříve o kompromisu nechtěl ani slyšet, tentokrát s ním bude souhlasit - a ještě vám poděkuje, že jste to dobře vymysleli.


Střelec - Vodnář: 

Jen pro zábavu mu k narozeninám kupte pár stíracích losů. Možná, že nic nevyhraje, ale zábava, kterou u stírání a při úvahách o tom, co uděláte s výhrou, prožijete, bude naprosto skvělá.


Střelec - Ryby: 

Když přijdete s tím, že spolu o víkendu pojedete na hory, s velkým nadšením nepočítejte. Pokud se nechcete hádat, jeďte sami a jemu dopřejte jeho vlastní program.


Kozoroh - Beran: 

Nároky, které na něj kladete, alespoň trochu omezte. Pokud Berana donutíte, aby je plnil, zbavíte ho kompletně radosti ze života a tím i všeho, co vás na něm přitahovalo.


Kozoroh - Býk: 

Jde o týden, který proběhne v silně bojovém duchu. Vy máte však docela štěstí, protože se Býk hádá v práci a doma se potom chová jako beránek.


Kozoroh - Blíženci: 

Záležitosti, které se týkají vašeho vztahu, s nikým jiným neprobírejte. Kamarádi sice slibují, že vašemu Blíženci nic neprozradí, ale nakonec by všechno dopadlo jinak.


Kozoroh - Rak: 

Když přijde s tím, že půjde do kurzu, kde se naučí plést, tkát nebo něco podobného, klidně ho pusťte. Rak bude spokojený a vy si užijete hodin, kdy budete doma sami a kdy budete mít klid.


Kozoroh - Lev: 

S jeho dětmi si sednete hned v prvních chvíli. Potíž je v tom, že partner začne žárlit a dokonce vám vyčte, že se jeho vlastní krev snažíte přetáhnout na svou stranu.


Kozoroh - Panna: 

Jeho pořádkumilovnost a systematičnost vám silně leze na nervy. Občas máte dokonce pocit, že pořád uklízí jenom proto, aby s vámi nemusel mluvit o tom, o čem se mu mluvit nechce.


Kozoroh - Váhy: 

Když přijde s tím, že byste měli probrat to, co máte doma, a zbytečné věci vyházet, budete mít pocit, že skoro až sníte. Jde přesně o to, co jste vy dávno chtěli a o čem Váhy nechtěla ani slyšet.


Kozoroh - Štír: 

V jeho společnosti se chovejte laskavě i k lidem, které moc nemusíte. Na to, abyste jim jasně sdělili svůj názor, bude dost času ve chvíli, kdy u toho váš Štír nebude.


Kozoroh - Střelec: 

Jeho impulsivnost vás opět dostane. Střelec k vám přiběhne se svítícíma očima a začne vás přesvědčovat tak ohnivě, že uděláte i to, co jste původně nechtěli.


Kozoroh - Kozoroh: 

Neustále vám vytýká, že vás práce zajímá víc než on. Pokud však práci, která vás naplňuje a baví, kvůli němu vzdáte, najde si něco jiného, co se mu líbit nebude.


Kozoroh - Vodnář: 

Jen málo lidí chápe, co spolu máte společného. Navenek působíte jako hodně rozporuplná dvojice a do duší, které vám souzní naprosto dokonale, vám nikdo nevidí.


Kozoroh - Ryby: 

V jeho společnosti se cítíte naprosto skvěle. Konečně vedle sebe máte partnera, který se ve vztahu k vám řídí srdcem a bere vás takové, jací jste.


Vodnář - Beran: 

Když přijde s tím, že něco nutně potřebuje, neotevírejte rovnou peněženku. Po chvíli hovoru zjistíte, že si to sice hodně přeje, ale s tím, že by to potřeboval, to není tak žhavé.


Vodnář - Býk: 

Má vás dobře prohlédnuté! Nejdříve se do něčeho naplno vrhnete, abyste potom pochopili, že neděláte to, co jste chtěli sami, ale to, co vyhovuje vašemu Býkovi.


Vodnář - Blíženci: 

Jde o týden, kdy by si měli dávat pozor zejména na šperky. Když přetrhne řetízek nebo ztratí náušnici, není to sice konec světa, ale atmosféru to zkalí zbytečně a nadlouho.


Vodnář - Rak: 

Když vám slíbí narozeninovou oslavu, bude to něco velkolepého. Vy máte sice pocit, že to zbytečně přehání, ale máte rozum a nahlas mu to pro jistotu nesdělíte.


Vodnář - Lev: 

V práci se musí přihlásit o svá práva. Pokud to neudělá s tím, že je přece jasné, že takový nárok má, nedostane nic a zbudou mu leda tak oči pro pláč.


Vodnář - Panna: 

K jeho návrhům nesmíte přistupovat negativně! Panna je na poznámky, které podle ní znevažují její snahu, velice citlivá a dá vám to jasně a nekompromisně najevo.


Vodnář - Váhy: 

Hádat se budete ohledně víkendu. Zatímco vy byste dali přednost paření počítačových her, které jste si ještě pořádně neosahali, Váha vás bez ohledu na vaše námitky potáhne na ples nebo na večírek.


Vodnář - Štír: 

Ukliďte stůl, vytáhněte staré společenské hry a začněte s ním hrát. Berte to jako investici, která vám o jeho přístupu k životu prozradí daleko víc, než si vůbec dokážete představit.


Vodnář - Střelec: 

V pondělí si vychutnáte příznivé planetární vlivy. Střelec přijde s překvapením, které vám udělá nepředstíranou radost a spolehlivě rozsvítí celý zbytek týdne.


Vodnář - Kozoroh: 

V jeho společnosti se cítíte vyloženě dobře. Kozoroh se rozhodl, že vás nebude provokovat tím, že by vás vychovával, a vy se zase chováte tak, aby vás vychovávat nemusel.


Vodnář - Vodnář: 

Sobotní zatmění ve vašem partnerském sektoru je varující. Partner vám sice může velice intenzivně lézt na nervy, ale s představou rozchodu byste přesto neměli ani koketovat.


Vodnář - Ryby: 

Nečekaně vám popřeje k narozeninám. Než se však začnete radovat, pochopíte, že gratulace byla jenom úvodem k požadavkům, které na vás má, a které se vám ani trochu nezamlouvají.


Ryby - Beran: 

Pokud si něco umane, nemáte šanci jeho rozhodnutí zvrátit. Můžete s ním však dát řeč a naprosto klidně ho upozornit na rizika, do nichž se svým jednáním pouští.


Ryby - Býk: 

Své názory vám vnucovat opravdu nemusí. Jakmile vám je začne objasňovat, přerušíte ho a vysvětlíte mu, že zbytečně plýtvá slovy, protože vy s ním souhlasit opravdu nebudete.


Ryby - Blíženci: 

Od úterka ho nepoznáváte. Do jeho sektoru duchovna vstoupil Merkur, který se postará, aby konečně začal brát vážně i to, z čeho si až dosud dělal jenom legraci.


Ryby - Rak: 

O jeho porozumění bojovat nemusíte. Váš Rak o vašem hlubokém vnitřním spojení sice nemluví, ale pociťuje ho tak, jak jste o tom dosud jenom snili.


Ryby - Lev: 

Když přijde s tím, že půjdete kupovat nové oblečení, nedivte se. Váš Lev se rozhodl, že se vámi bude chlubit, a dělá všechno pro to, aby se mu to po všech stránkách povedlo.


Ryby - Panna: 

To, co vám navrhne, se vám ani trochu nezamlouvá. Na to, že jeho návrhy byly opravdu rozumné, přijdete až v neděli, kdy zavládne atmosféra, která vám je dovolí ocenit.


Ryby - Váhy: 

O tom, co je pro vás opravdu důležité, mluvit nechce. Nevztekejte se, vezměte jeho přístup na vědomí a potřebné informace si sežeňte z jiných věrohodných zdrojů.


Ryby - Štír: 

Jeho příbuzní si k vám zvykli chodit častěji, než se vám líbí. Budete se s nimi hádat, nebo je předejdete a jako první zavoláte, že se k nim tentokrát zastavíte vy?


Ryby - Střelec: 

Jeho přátelé vám silně lezou na nervy. Dosud jste je z toho, že jej proti vám popuzují, jenom podezírali, ale teď už máte důkazy, že to tak opravdu je.


Ryby - Kozoroh: 

V neděli byste ho měli přemluvit ke společné procházce. Kdybyste na ní ještě pořídili pár fotek, byl by to příjemný den, který by následoval ještě příjemnější večer.


Ryby - Vodnář: 

Přiznejte si, že je pro vás stále atraktivnější. Přesto - nebo právě proto - byste se měli chovat tak, aby si vámi nebyl zase tak moc jistý, a aby mu zbyl prostor pro vaše dobývání.


Ryby - Ryby: 

Jeho láska vám přinese samá překvapení. Až dosud jste svůj život vnímali jako klidný a bez dalších překvapení, ale nyní musíte vzít na vědomí, že všechno bude jinak.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner