Týdenní partnerské horoskopy od 04.09.2017 do 11.09.2017

Beran - Beran: 

Šancí máte spoustu, ale měli byste se mírnit v jejich přijímání. Když to neuděláte, hrozí vám víkend, kdy budete muset dohánět zanedbanou práci a stejně to nezvládnete.


Beran - Býk: 

Konečně jste mu dokázali vysvětlit, že si ho dárky nekupujete. Možná jste ho svým přístupem změnili natolik, že vám nějakou maličkost přinese sám, dobrovolně a hlavně bez důvodu.Beran - Blíženci: 

Opravdu se mu nemusíte ze svých rozhodnutí zpovídat. Můžete se sice dozvědět, že podle názoru svého Blížence jednáte totálně nelogicky, ale to vám může být jedno.


Beran - Rak: 

S jeho láskou se tak úplně lehce nežije. Váš miláček se o vás sice vzorně stará, ale vy máte přesto pocit, že by byl nejspokojenější, kdybys měl každý váš krok pod kontrolou.


Beran - Lev: 

Svůj vztah raději nechcete tak, jak je. Vzhledem k Marsu, který se v úterý dostává do Panny, není na změny a zejména na zásadní posuny ten vhodný čas.


Beran - Panna: 

Hned vyzkouší voňavku, kterou od vás dostal k narozeninám. Když ji pochválí, můžete si být jistí, že mu opravdu vyhovuje a že jste se mu trefili do vkusu.


Beran - Váhy: 

V pondělí budete muset šetřit daleko víc, než jste zvyklí. Merkur je pořád ještě ve zpětném chodu a vy si oba svorně uvědomujete, že jsou věci, které si dovolit opravdu nemůžete.


Beran - Štír: 

Když přijde s tím, že byste si měli půjčit, můžete to bez obav udělat. Váš miláček ve financích neriskuje - a když říká, že si to dopředu propočítal, můžete vzít jed na to, že to taky udělal a že je to bezpečné.


Beran - Střelec: 

Jeho důvěru si získáte rychle a trvale. Na první pohled pochopil, že patříte k lidem stejné krevní skupiny. Navíc mu rychle došlo, že ho nedokážete podrazit, ani kdybyste moc chtěli.


Beran - Kozoroh: 

Jeho dnem je sobota, kdy je pod pozitivním vlivem trigonu mezi Sluncem a Plutem. Nechte ho dělat, co chce, protože na každé své aktivitě získá víc, než si dokážete představit.


Beran - Vodnář: 

Vychytávky, které vám nakoupí do kuchyně, vypadají sice jako naprostá zbytečnost, ale vy velice rychle zjistíte, že jsou opravdu užitečné. Nezapomeňte mu za ně pořádně poděkovat!


Beran - Ryby: 

Pokud vám chce pořídit něco krásného na sebe, nebraňte se. Musíte ho sice nejdříve přesvědčit, aby vybíral podle vašeho vkusu, ale to nebude problém.


Býk - Beran: 

Hlavně nepředstírejte, že vám na něm nezáleží. Kdyby usoudil, že to tak opravdu je, ztratil by o vás rázem zájem a přestal by vás dobývat způsobem, který se vám přeze všechno líbí.


Býk - Býk: 

Vaše první schůzka dopadne sice katastrofálně, ale to neznamená, že ještě v tomto týdnu nebude následovat druhá. Ta naopak dopadne skvěle a vy se rozhodnete, že to spolu přesto zkusíte...


Býk - Blíženci: 

Nové věci, které začínají, jsou pro vás neskutečně zábavné, dejte si však pozor, abyste je takto nehodnotili před svým Blížencem. Patrně by s vámi moc nesouhlasil.


Býk - Rak: 

Patří k lidem, kteří na svém partnerovi nešetří. Mohou s tím být problémy, protože vám bude připadat, že mu dáváte daleko méně, než on poskytuje vám.


Býk - Lev: 

Potíže vzniknou ve společnosti. Když se tam vyskytne někdo, kdo se vám líbí podstatně víc, než váš Lev, nedávejte to najevo. Kdyby si toho všimnul, následoval by opravdu kvalitní kravál.


Býk - Panna: 

Velice dobře ví, co neměl dělat, ale teď už se situace změnit nedá. Hlavně mu neříkejte, že má být rád, že všechno dobře dopadlo, a vzít si z toho poučení pro příště!


Býk - Váhy: 

Hlavně neříkejte, že nemáte na výběr! Když se s Váhou rozejdete, bude váš život sice podstatně méně pohodlný, ale zase daleko svobodněji.


Býk - Štír: 

Za to, že se vám do ničeho nechce, se nestyďte. Štír kolem toho sice může mít lecjaké jedovaté poznámky, ale vy máte dost životních zkušeností, takže je vážně neberete.


Býk - Střelec: 

Ať děláte cokoliv, vymyslí něco, co by prý fungovalo lépe a co by vám podle něj ušetřilo práci. Nevyčítejte mu, že se do všeho jen plete, a popřemýšlejte, zda náhodou nemá pravdu.


Býk - Kozoroh: 

O kvalitě vašeho vztahu rozhodují drobné maličkosti. Zejména o víkendu funguje Kozoroh tak, že se nedokážete ubránit a se vším vášnivostí a výdrží se do něj zamilujete podruhé.


Býk - Vodnář: 

Situace není zdaleka tak dramatická, jak se vám vaše okolí snaží namluvit. Na to, že máte problémy, které musíte řešit, jste připravení - a nic řešit nemusíte.


Býk - Ryby: 

Pokud si myslíte, že si s vámi bude povídat, jste na omylu. Ryba s vámi mluví jen do té doby, než z vás vytáhne, co chce vědět. Pak se rychle rozloučí a pokračuje zcela samostatně svou vlastní cestou.


Blíženci - Beran: 

Do vašeho vztahu vstupují zajímavé změny. Váš Beran je plný nadšení pro své plány, a mluví o nich tak krásně, že o jejich kvalitě přesvědčí i vás.


Blíženci - Býk: 

Jeho svůdnické umění funguje naplno. Můžete si sice říkat, že mu odoláte, protože váš vztah by byl jeden velký průšvih, ale velice rychle si uvědomíte, že k takovému prohlášení nemáte sílu.


Blíženci - Blíženci: 

Neustále se cpe do něčeho, po čem mu nic není. Když vám však začne vysvětlovat, co byste podle jeho názoru měli dělat se svými penězi, naštvete se a srovnáte si ho, jak náleží.


Blíženci - Rak: 

Z jeho ctitelů a ctitelek si nic nedělejte. Má je jako družinu, která mu v očích ostatních dodává na váze, ale o tom, že by ohrozili vaše místo v jeho srdci, nemůže být řeč.


Blíženci - Lev: 

Velmi bouřlivě může reagovat i na naprostou banalitu - třeba to, že ho kousne mravenec. Až později vám dojde, že vás tímto způsobem žádá, abyste se mu víc věnovali.


Blíženci - Panna: 

Vytáhněte ho na skleničku dobrého vína! Když ho navíc dokážete přesvědčit, aby se nebavil jen o práci a o vašich domácích povinnostech, prožijete spolu krásný večer.


Blíženci - Váhy: 

Neustále má pocit, že utrácíte na něco, co si to nezaslouží. Vyberte si, zda mu začnete vysvětlovat, že na to máte právo, protože si na to vyděláte, nebo zda pochopíte, že má svým způsobem pravdu.


Blíženci - Štír: 

Když vás chce, má za to, že vás taky dostane. Nezbude, než abyste si s ním důrazně promluvili, a vysvětlili mu, že opravdu nemáte zájem. Nezaškodí, když mu připomenete, že stalking je trestný čin!


Blíženci - Střelec: 

Dostanete se do konfrontace s jeho bývalou láskou. Obvykle sebevědomím příliš nehýříte, ale teď si naplno uvědomíte, že tento člověk pro vás nebezpečím není a nebude.


Blíženci - Kozoroh: 

Když chcete provozovat charitu, udělejte to tak, aby to nikdo nevěděl. Vašeho Kozoroha by představa lidí, kteří mu za to, co pro ně udělal, děkují, vyloženě rozčilovala.


Blíženci - Vodnář: 

Na zásadní životní rozhodnutí jste dva. Měli byste je však zvládnout do sobotního večera. Merkur bude procházet Lvem a zaručí, že budete mít kromě rozumu i značnou dávku štěstí.


Blíženci - Ryby: 

I když jsou vaše poznámky vtipné, mohli byste jimi narazit. V jeho případě si opravdu musíte dávat pozor na to, co mu říkáte, a hlídat, abyste ho zbytečně neurazili.


Rak - Beran: 

Nenápadně ho pozorujte. Zejména starší generace Beranů o svých problémech vytrvale odmítá mluvit, a zápasí s nimi v hrdém osamocení. Dejte jim najevo, že jste tu pro ně!


Rak - Býk: 

Jeho nápady jsou občas dost na hraně. Je vám jasné, že se šetřit musí, ale zároveň nechápete, proč byste kvůli tomu měli zapomenout na všechny životní radosti.


Rak - Blíženci: 

Musíte ho trochu hlídat. Pokud je na něco alergický, může se jeho alergie v úterý nebo ve středu rozjet způsobem, na který není ani jeden z vás připravený.


Rak - Rak: 

Vůbec nic vás nenapadá. Dobře víte, že byste ho měli ujišťovat o své lásce a o tom, co k němu cítíte, ale vaše vrozená ostýchavost vám v tom dost účinně brání.


Rak - Lev: 

Představa klidného a vyrovnaného partnerského života nabírá na konkrétních obrysech. Překvapí vás Lev, kterému se tato změna vyloženě líbí a plně si ji vychutnává.


Rak - Panna: 

V jeho případě vsaďte na změnu. Když Panna pochopí, že nedovolíte, aby se s vámi nudila, ani ji nenapadne, že by si mohla shánět dobrodružné zážitky někde bokem.


Rak - Váhy: 

Poradíte mu v situaci, s níž si nikdo jiný rady neví. Váha to považuje skoro za zázrak a nechápe, že jste podle svého názoru nic mimořádného neudělali.


Rak - Štír: 

S příbuznými z tohoto znamení je to těžké. Neustále mají dojem, že by se o vás měli starat. V praxi to znamená, že jsou u vás věčně nasezení, a ani se nezeptají, zda vám to nevadí.


Rak - Střelec: 

Když vám začne vyhrožovat, klidně udělejte kravál. Bude tak překvapený, že se nejdříve skoro rozpláče, a pak vám začne vysvětlovat, že se nemáte zlobit, protože to tak nemyslel.


Rak - Kozoroh: 

Na zásadní změny je ještě čas. Když jeden z vás řeší do konce roku práci a druhý ho bude následovat až v roce příštím, bude to rozumné. Navíc tím omezíte na minimum další zbytečné stresy.


Rak - Vodnář: 

Jeho nápady, jsou kupodivu velice ekonomické. Když alespoň pár z nich převedete do reality, ušetříte tolik, že z toho budou docela pěkné Vánoce.


Rak - Ryby: 

Ve vašich očích opravdu stoupá. Je to tím, že si uvědomujete, že o něj má zájem spousta jiných lidí, ale on si vybral jenom a pouze vás...


Lev - Beran: 

O tom, že se v jeho rodině schyluje k velkým změnám, víte už dávno své. Když s tím ale přijde Beran, měli byste se tvářit, jako by to pro vás bylo to největší překvapení.


Lev - Býk: 

Když vás požádá, abyste ho seznámili s někým ze svých známých, klidně to udělejte. Setkání naplánujte na neděli, kdy bude na důležité rozhovory jak nálada, tak čas.


Lev - Blíženci: 

Prodloužený víkend se blíží a vy byste si už měli naplánovat, kam pojedete. Svěřte to Blíženci, jehož nápady jsou v tomto směru až neskutečně geniální!


Lev - Rak: 

Když si za vašimi zády něco objedná, tvařte se, jako byste to neviděli. Vyhnete se tak situaci, kdy on bude mít pocit, že vám to musí vysvětlit, a vy se budete muset tvářit velkoryse.


Lev - Lev: 

Když usoudí, že to s vámi myslí dobře, poznáte to vzápětí. Je jen otázkou, zda se vám to bude líbit. Váš Lev totiž lidi, které má rád, vychovává - a to je něco, co vy upřímně nesnášíte.


Lev - Panna: 

Jsou věci, které byste neměli uspěchat. Když Panna na vaše narážky ohledně vaší další společné budoucnosti nereaguje, pokývejte hlavou a začněte mluvit o něčem jiném.


Lev - Váhy: 

Bouřky se přeženou a nastane klid. Váš miláček dokonce sám přizná, že kdyby nedělal zbytečné dusno, vy jste se nemuseli naštvat a k žádným bouřkám by nedošlo.


Lev - Štír: 

Když začne skučet, že zase přibral, vážně to rozhodně nemyslí. Kdybyste mu řekli, že je to sice pravda, ale na půvabu mu to neubírá, zbytečně by se naštval.


Lev - Střelec: 

Zmatky, které kolem vás panují, vznikly vaší společnou vinou. Kdybyste dokázali ve čtvrtek a v pátek využít energie Luny z Berana, mohli byste je vyřešit rychle, elegantně a jednou provždy.


Lev - Kozoroh: 

Hlavně se ho na nic nevyptávejte! Vy máte sice pocit, že se tváříte naprosto lhostejně, ale jemu bude jasné, že se za vašimi otázkami skrývá žárlivost, kterou nemůže ani vystát.


Lev - Vodnář: 

Konečně jste našli jeho vizitku. Teď je jen potřeba, abyste si vymysleli rozumnou záminku, pod kterou mu zavoláte, a přesvědčivé argumenty, díky nimž si spolu domluvíte rande.


Lev - Ryby: 

Doma si na vás pusu otevírat může, ale ve společnosti by to přehánět neměl. Když se o vás začne mluvit jako o páru, který spolu nemůže vyjít, bude to hodně nepříjemné.


Panna - Beran: 

Když vám začne vysvětlovat, že žádné změny nejsou potřeba, pořádně se zamyslete. Je jasné, že je to člověk, který buď nechápe, co potřebujete, nebo to chápat prostě nechce.


Panna - Býk: 

Neustále nadává na své kolegy. Možná byste si s ním měli promluvit a vysvětlit mu, že je zbytečné, aby si z nich dělal nepřátele, když je potřebuje mít jako spojence.


Panna - Blíženci: 

Dobré vztahy s jeho přímým nadřízeným začínají nabírat na intenzitě. Pokud je jeho nadřízený opačného pohlaví, měli byste být ostražitější, než jste byli doposud.


Panna - Rak: 

Když nevíte, komu se svěřit, svěřte se jemu. Rak patří k lidem, kteří jsou sice navenek upovídaní, ale ve skutečnosti umí tajemství uchovat tak, jako málokdo.


Panna - Lev: 

S jeho kamarády byste měli vycházet co nejlépe. V jeho životě hrají velkou roli a miláček se s nimi bude o tom, co má dělat, radit stejně často jako s vámi.


Panna - Panna: 

Zajímavé bude zejména úterý. Mars vstupuje do vašeho znamení, a vy máte oba pocit, že bez vás by se snad ani svět nepohnul. Nechcete se trochu mírnit a kromě práce si nechat čas i na relaxaci?


Panna - Váhy: 

Když začne mluvit o zimní dovolené, budete přemýšlet, zda to myslí vážně. Časem zjistíte, že to vážně opravdu myslí, a dokonce se začnete i těšit.


Panna - Štír: 

Když mu něco není po chuti, nechte ho, ať s tím přijde sám. Na to, abyste mu četli myšlenky, a přemýšleli, co chtěl svými slovy říci, je váš čas až příliš vzácný a vaše nervy až příliš cenné.


Panna - Střelec: 

Když si s vámi bude chtít začít utajovaný románek, může vás to sice lákat, ale přesto byste to měli dokázat odmítnout. Představa, že Střelec něco neprozradí, je vyloženě naivní...


Panna - Kozoroh: 

Při středečním úplňku v Rybách s ním bude docela rozumná řeč. Navíc pochopí, že nestačí, když vás bude mít rád, ale dojde mu, že vám to taky bude muset občas říct i nahlas.


Panna - Vodnář: 

Patří k lidem, které jídlem nesvedete. Když uděláte něco opravdu dobrého, s chutí to sní, ale to, že by to hrálo roli v dalším rozhodování ohledně vás, v žádném případě nehrozí.


Panna - Ryby: 

V jeho společnosti se vyjadřujte jednoznačně a stručně. Čím méně toho řeknete, tím menší je nebezpečí, že si něco vyloží jinak, než jste to vy původně mysleli.


Váhy - Beran: 

Na jeho vysoký tlak je jen jeden opravdu účinný lék. Pokud by se přestal rozčilovat, jeho zdravotní stav by se rázem zlepšil. Potíž je v tom, že právě to nedokáže.


Váhy - Býk: 

O tom, že ho přitahujete, nepochybujte. Potíž je v tom, že Býk dává své city najevo způsobem, který nedokážete akceptovat, i kdybyste opravdu chtěli.


Váhy - Blíženci: 

O víkendu se do ničeho nenuťte. Planety jsou ve vašem případě příznivé spíše odpočinku a relaxaci, kterou po náročném začátku září oba potřebujete.


Váhy - Rak: 

Snažte se na něj dívat objektivně. Jen tak pochopíte, že má sice své mouchy, ale v tom podstatném, co od svého životního partnera chcete a potřebujete, uspěl na jedničku.


Váhy - Lev: 

Úředních záležitostí se nebojte. Když budete mít všechny materiály připravené tak, jak je potřeba, proběhne všechno rychle a v atmosféře skoro až příjemné.


Váhy - Panna: 

Vaši kamarádi jím jsou neobyčejně nadšení. Když ho o víkendu konečně poznáte osobně, musíte připustit, že jisté kouzlo osobnosti opravdu má, ale že to zase takový zázrak není.


Váhy - Váhy: 

Hlavně se nežeňte do něčeho, čemu nerozumíte. To, co na první pohled vypadá jako naprosto jednoduchá záležitost, bude ve skutečnosti náročnější, než si umíte představit.


Váhy - Štír: 

Průšvih nastane ve chvíli, kdy v rámci plnění svých pracovních povinností narazí na nějaké protekční děcko. Jeho jedovatost zvítězí nad zdravým rozumem, a ve vzduchu se začne vznášet průšvih.


Váhy - Střelec: 

Jeho vyprávění o tom, jak si představuje váš další vztah, vám připadá až neskutečně neromantické. Je vám jasné, že by vás dobře zajistil, ale jinak se vás vztah s ním vůbec neláká.


Váhy - Kozoroh: 

Snažte se zvládnout nervozitu, která mezi vámi panuje. Náročný bude zejména páteční večer. Kozoroh toho bude mít až nad hlavu a vy se ho budete marně snažit uklidnit.


Váhy - Vodnář: 

Pokud vás před něčím varuje, měli byste ho soustředěně poslouchat. Vodnář na rozdíl od vás vidí věci jasněji a velice dobře si uvědomuje nebezpečí, které prostě nevnímáte.


Váhy - Ryby: 

Když už začne brát nějaké léky, musí je dobrat do konce. Bude na vás sice děla psí oči a vysvětlovat vám, že to není potřeba, ale vy jeho prosbám prostě nesmíte podlehnout.


Štír - Beran: 

Přiznejte si, že jste daleko unavenější, než obvykle, a že se na víkend těšíte hlavně proto, že si konečně odpočinete. Příjemné to bude i pro Berana, který přizná, že se cítí stejně.


Štír - Býk: 

Oba prožíváte naprosto skvělý týden, kdy všechno jede na plné obrátky. Dařit se vám bude zejména v neděli, kdy se Merkur vrátí do Panny a kdy se vám opět začne dařit.


Štír - Blíženci: 

Má pocit, že si ho dostatečně nevážíte. Musíte mu vysvětlit, že to tak není - i když si uvědomujete, že vaše jedovaté poznámky občas budí dojem, že to tak skutečně je...


Štír - Rak: 

Když přijde s tím, že v neděli půjdete na nějakou party, klidně mu to odkývejte. Luna bude ve vašem partnerském sektoru a mezi lidmi nebude zdaleka taková nuda, jak si myslíte.


Štír - Lev: 

Občas mu připadá, že má naprostý nedostatek fantazie. Když však řeč přijde na to, jak obohatit váš intimní život, zjistíte, že má fantazie naopak na rozdávání.


Štír - Panna: 

Vášnivý partner z něj sice nebude, ale člověk stejné krevní skupiny, s nímž si rozumíte i beze slova, to zcela určitě je. Když si navíc uvědomíte, že spoustu věcí ještě můžete změnit, nestojí vašemu štěstí nic v cestě.


Štír - Váhy: 

Nejvyšší čas, abyste začali přemýšlet nad tím, co mu dáte k narozeninám. Naštěstí o svých přáních mluví tak často, že budete hned vědět, co by mu udělalo radost.


Štír - Štír: 

Jako partner funguje naprosto skvěle. Týká se to zejména víkendu, kdy je Luna v Býku a kdy pro vás miláček udělá všechno, co si jen přejete.


Štír - Střelec: 

To, že neustále telefonuje, vám vadit vůbec nemusí. Věnuje se zejména záležitostem své rodinné větve. Je to dobře, protože se alespoň nevěnuje vám a nehlídá každý váš krok.


Štír - Kozoroh: 

Když s ním potřebujete něco probrat, musíte pro to nejdříve vytvořit příznivou atmosféru. Kdybyste se šli projít, a telefony nechali doma, bylo by to optimální!


Štír - Vodnář: 

Za vašimi zády si objednal něco, na co v rodinném rozpočtu opravdu nejsou peníze. Vodnář je však nějak zázračně vyčaruje - a vy začnete přemýšlet, zda náhodou nemá ulité fondy.


Štír - Ryby: 

Mezi jeho příbuznými jsou opravdu zajímavé kousky. Ještě zajímavější však bude chvíle, kdy zjistíte, že zatímco jeho vážně neberou, s vámi jednají jako rovný s rovným.


Střelec - Beran: 

Zvládnete toho minimálně dvakrát tolik, než jste si původně mysleli. O víkendu budete sice unavení, ale velice spokojení. Navíc se budete koupat v upřímném obdivu těch méně výkonných.


Střelec - Býk: 

Patří k opravdu vynalézavým lidem. Když po vás něco chce, sám si o to neřekne, ale mistrně zaonačí celou věc tak, abyste mu ji sami nabídli, a ještě byli rádi, že si ji vzal.


Střelec - Blíženci: 

Ve vztahu k němu vsaďte na upřímnost. Když mu řeknete, že dělá nesmysly, přijme to lehčeji, než kdybyste ho do očí chválili a za zády ho pomlouvali.


Střelec - Rak: 

Okouzlí vás na první pohled. Když pak zjistíte, jak skvěle umí vařit, pochopíte, že vaše hledání je u konce, protože jste svůj ideál právě našli.


Střelec - Lev: 

To, co vám říká, berte s nadhledem. Týká se to zejména úterý, kdy je Merkur v jeho znamení stacionární, a kdy má pocit, že právě získal patent na rozum.


Střelec - Panna: 

S dětmi z tohoto znamení to není tak úplně lehké. Když budete přemýšlet, zda to, co vám říkají, myslí vážně nebo si z vás dělají legraci, je druhá možnost sice nezdvořilá, ale daleko pravděpodobnější.


Střelec - Váhy: 

Když vám začne povídat o svém dětství a o tom, jak ho vychovávali, poslouchejte pozorně. Z mimochodem pronesených poznámek se o něm dozvíte daleko víc, než jste věděli dosud.


Střelec - Štír: 

Nenápadně se snažte vyzvědět co nejvíce o jeho spolupracovnících. Stojí o něj ne proto, že by bez něj nedokázali žít, ale proto, že mají rozbíjení vztahů jako koníček.


Střelec - Střelec: 

V jeho případě opravdu platí, že příležitosti dělá zloděje. Nejde o to, abyste se vzájemně hlídali, ale o to, abyste v každé chvíli měli přehled o tom, kde se váš miláček nachází.


Střelec - Kozoroh: 

Přiznejte si, že pro něj chcete být dokonalým partnerem. Potíž je však v tom, že Kozoroh má ohledně partnerství tak vysoké požadavky, že je nejste schopni splnit.


Střelec - Vodnář: 

Ve vaší společnosti mu náramně chutná. Navíc přiznává, že teprve s vámi pochopil, co je to skutečná radost ze života a začal si je pořádně vychutnávat.


Střelec - Ryby: 

Pokud čekáte, že se konečně začne samostatně rozhodovat, čekáte marně. Nezbude, než abyste jako dosud vy rozhodli za oba a pak ho postavili před hotovou věc.


Kozoroh - Beran: 

Když se zamiluje, bude to problém. Objektem jeho lásky totiž nebude člověk, s nímž byste si poradili, ale něco nehmotného, s čím si poradit nedokážete.


Kozoroh - Býk: 

S vaší kariérou je to trochu nahnuté. Když vám Býk vysvětlí, že by vás měl nejraději jen pro sebe, můžete se sice snažit, ale do háje ho poslat nedokážete.


Kozoroh - Blíženci: 

Když po něm něco chcete, musíte mu to taky umět náležitě podat. Na začátku vyjednávání mu předejte nějakou maličkost a pak už jen pozorujte, jak vám přímo před očima taje.


Kozoroh - Rak: 

Když ho vezmete k rodinným vyjednáváním, uděláte moc dobře. Rak totiž dokáže všechny přesvědčit, že získali daleko víc, než si původně vůbec dokázali představit.


Kozoroh - Lev: 

Jeho pracovní aktivita totálně klesá. Potíž je v tom, že je za roky, kdy svou práci dělá, totálně vyhořelý, ale odmítá si to přiznat jak sobě, tak i vám.


Kozoroh - Panna: 

Když ho oceníte, bude se doslova vznášet v oblacích. Vzápětí vás začne mezi svými kamarády vynášet tak, až budou všichni koukat a přemýšlet, co vy dva spolu máte.


Kozoroh - Váhy: 

Pokud si myslí, že se budete za všech okolností chovat společensky bezchybně, dost se zklame. Momentálně jste v situaci, kdy jednáte upřímně, protože na předstírání není čas.


Kozoroh - Štír: 

Musíte přiznat, že vás jeho podezíravost zachránila před spoustou nepříjemností. Když nahlas přiznáte, že se v lidech vyzná podstatně víc, než vy, dál mu už děkovat nemusíte.


Kozoroh - Střelec: 

Než dáte do něčeho peníze, zapátrejte ve veřejně dostupných zdrojích. Bude to sice časově náročné, ale pořád lepší, než kdybyste v dobré víře už koupili dům, který svého majitele má.


Kozoroh - Kozoroh: 

Když si nerozumí s partnerem, je to jeho věc. Vy opravdu nejste na světě od toho, abyste ho ujišťovali, že je v podstatě chudák, který naletěl prohnanému zlatokopovi či zlatokopce.


Kozoroh - Vodnář: 

Na to, abyste se do něj zamilovali, stačí opravdu málo. Rozhodující bude moment, kdy si uvědomíte, že Vodnář v sobě má přesně tu dychtivost po životě, o kterou jste vy přišli.


Kozoroh - Ryby: 

Jeho představa o tom, jak byste se k němu měli mezi lidmi chovat, narazí na to, co chcete vy. Opravdu byste mu nemohli o kousek ustoupit a ukázat mu tak svou dobrou vůli?


Vodnář - Beran: 

To, o co se snaží, je závod s časem, který vyhrát nemůže. Možná by pomohlo, kdybyste si s tím o tom promluvili, a vysvětlili mu, že jsou chvíle, kdy to, že boj vzdá, není ostuda.


Vodnář - Býk: 

Ke kompromisům dospějete nejsnáze přes víkend. V sobotu počítejte s tím, že víc budete muset ustoupit vy, zatímco v neděli bude míč na jeho straně hříště.


Vodnář - Blíženci: 

Když se vám neozývá, neozývejte se taky. Moc rádi byste sice věděli, co s ním je, ale když k sobě budete upřímní, přiznáte, že bez toho dokážete docela klidně žít.


Vodnář - Rak: 

Když zjistíte, že si na ulici prohlíží přitažlivé zjevy opačného pohlaví, zbytečně se kvůli tomu nestresujte. Kdyby si jich nevšímal, nevšímal by si ani vás - a to by byla škoda.


Vodnář - Lev: 

Když přijde s tím, že byste se oba měli naučit jezdit na kolečkových bruslích, není to vůbec špatný nápad. Nejdříve to vyzkoušejte v půjčených bruslích, a pak se rozhodněte, co bude dál.


Vodnář - Panna: 

Když se v úterý do jeho znamení dostane Mars, oživí v něm bojového ducha. Vy pak můžete přemýšlet, co by měl dělat, aby této energie správně využil a nikomu tím neublížil.


Vodnář - Váhy: 

Čekejte týden plný skvělých překvapení. V úterý si díky stacionárnímu Merkuru vzpomene, co vám už dost dávno slíbil, a bez jakéhokoliv tlaku z vaší strany se rozhodne, že vám to splní.


Vodnář - Štír: 

Příjemnou atmosféru, která mezi vámi panuje, vám může zbytek zvěrokruhu jen závidět. Vycházíte spolu skvěle a už v práci se těšíte na chvíli, kdy se vrátíte domů a kdy budete opět s ním.


Vodnář - Střelec: 

Máte dojem, že váš vztah neustále tkví v místě. Až později zjistíte, že jste si přáli něco, co se vám splnilo. Střelec se ve druhé polovině týdne rozhodl k akci a vy toho máte až nad hlavu!


Vodnář - Kozoroh: 

Ten, kdo si myslel, že to, co mezi vámi je, je jen letní záležitost, která rychle přejde, musí změnit názor. Konečně pochopí, že jste mu to říkali už dávno, ale on vás nebral vážně.


Vodnář - Vodnář: 

Pozor si dávejte zejména při sportu a tělesných aktivitách. To, co provádíte, je občas neúměrné riziko. Zatím to vychází, ale é víkendu by se to mohlo zvrtnout.


Vodnář - Ryby: 

Vy svůj vztah nikterak neřešíte, ale o ostatních se to říct nedá. To, že jste si spolu začali, bude zejména v tomto týdnu mezi vašimi známými vděčným konverzačním námětem.


Ryby - Beran: 

Když čeká, že některé věci přejdete podle svého zvyku mlčením, musí zjistit, že se plete. Kraválu se nevyhýbejte, protože to bude přesně tak energie, která bude mít na váš vztah velice pozitivní vliv.


Ryby - Býk: 

Některé věci skončí snad ještě dřív, než vůbec začali. V úterý se vám bude neskutečně líbit, a už o víkendu budete přemýšlet, co jste na takovém idiotovi viděli....


Ryby - Blíženci: 

Když přijde s tím, že byste měli pravidelně sázet, berte to jako dobrý nápad. Dvakrát týdně tak budete čekat na výhru, která velice pravděpodobně přijde.


Ryby - Rak: 

Oblékne se tak, jak mu doporučíte. Navíc zkonstatuje, že se v tom, co jste mu vybrali vy, cítí po všech stránkách lépe, než v oblečení, které si zvolil sám.


Ryby - Lev: 

Když usoudí, že ho jeho vlastní barva vlasů nudí a oznámí vám, že ji zásadně změní, nic mu nerozmlouvejte. Vkus má dobrý a rozhodně si nevybere nic, co by mu neslušelo.


Ryby - Panna: 

Přiznejte, že jsou záležitosti, ve kterých je lepší. Když vás opraví, neberte to jako pokud o urážku, ale jako důkaz, že jste řekli něco, co nemohl s čistým svědomím nechat bez komentáře.


Ryby - Váhy: 

Když začne mluvit o něčem, co byste si podle jeho názoru měli povinně přečíst, nemusí to dopadnout dobře. Opět si uvědomíte, jak moc se vaše vkusy liší.


Ryby - Štír: 

Věk pro vás důležitý není a nebude. Všichni vám sice mohou vysvětlovat, že z toho časem bude značný problém, ale vy to tak zatím nevnímáte a vnímat ani nehodláte.


Ryby - Střelec: 

Když přijde s tím, že něco chce, měli byste se ze všech sil snažit, aby to taky dostal. S požadavky to opravdu nepřehání a tím, že mu tento splníte, prospějete vám oběma.


Ryby - Kozoroh: 

Když se s ním seznámíte, všechno bude najednou naprosto jinak. Zapomenete na to, co jste chtěli doposud a rozhodnete se, že všechny své životní plány spojíte výhradně s ním.


Ryby - Vodnář: 

Spory, které ho čekají v zaměstnání, bude řešit daleko energičtěji, než obvykle. Když vám bude vyprávět, co se děje, musíte přiznat, že vám svým jednáním velice imponuje.


Ryby - Ryby: 

Vzhledem k planetám, které máte ve svém partnerském sektoru, je nutné, abyste veškeré potíže řešili spolu, hned a energicky. Nebude to sice úplně příjemné, ale nic jiného se dělat nedá...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner