Týdenní partnerské horoskopy od 02.04.2018 do 09.04.2018

Beran - Beran: 

Jde o dost náročný týden, oba toho máte v práci až nad hlavu a navíc musíte řešit záležitosti, které se týkají rodičů. O víkendu bude sice zhruba hotovo, ale to zase budete tak unavení, že vám bude zatěžko i mluvit.


Beran - Býk: 

To, že si koupí něco, co slouží k provozování jeho koníčka, vás z míry nevyvede. Znáte život a víte, že by mohl utrácet za věci, které by váš vztah ohrožovaly daleko víc.Beran - Blíženci: 

Spolehlivost od něj nechtějte a pro jistotu s ní ani nepočítejte. Miláček vám sice slíbí všechno, co chcete, ale nakonec vám s okouzlujícím úsměvem vysvětlí, že je mu líto, ale že na to zapomněl.


Beran - Rak: 

Zamiluje se do něčeho, co vám připadá jako zbytečně drahý špás. Rak vám však vysvětlí, že si na to díky své hospodárnosti ušetří zase jinde, takže se nemáte proč rozčilovat.


Beran - Lev: 

Neustále vám vysvětluje, co máte dělat. Zatím jeho vměšování do svého života tolerujete, ale je vám jasné, že nebude trvat dlouho a vaše trpělivost bude u konce.


Beran - Panna: 

Občas vám připadá, že ho knížky zajímají podstatně víc, než vy. Kamarádům si však nestěžujte, brali by to jako optimální stav, záviděli by vám a hlavně by nechápali, co se vám na tom nelíbí.


Beran - Váhy: 

V pondělí večer bude pod silným planetárním tlakem-na to, abyste ho dostali tam, kde ho chcete a potřebujete mít, tentokrát nemáte. Nechte všechno tak, jak to je, a buďte spokojení s tím, co máte.


Beran - Štír: 

S partnerem se domluvíte, ale s dospělými dětmi z tohoto znamení je to těžké. Mají pocit, že vám mohou linkovat život, a nechápou, že vám se něco takového ani trochu nelíbí.


Beran - Střelec: 

Buďte rádi, že ho máte. Když budete upřímní, přiznáte, že bez jeho smyslu pro humor by se vám žilo podstatně hůře, než se vám žije s ním...


Beran - Kozoroh: 

Než rozjedete nějakou akci, přemýšlejte, jak to podáte Kozorohovi. Potřebuje mít pocit, že je to právě on, kdo rozhodl, že právě toto řešení bude pro vás oba to nejlepší.


Beran - Vodnář: 

Když uvažuje o změně práce, nechte ho, práci může změnit jedině k lepšímu. Navíc se musí naučit spoustu nových věcí, což znamená, že nebude mít čas na to, aby vás hlídal a kontroloval.


Beran - Ryby: 

Je potřeba, abyste se naučili odpočívat- Ryba vám už dlouho vysvětluje, že je to pro zdraví, dobrý pocit i váš vztah nutné. Vy byste měli konečně uznat, že má pravdu.


Býk - Beran: 

Svými známostmi se před ním raději moc nechlubte. Bude lepší, když si počkáte na vhodnou příležitost a pak mu to napálíte tak, aby konečně pochopil, že vás má proč obdivovat.


Býk - Býk: 

Když ho před vámi někdo začne pomlouvat, nesmíte dát najevo nic z toho, co cítíte. Kdybyste dali, bude rázem každému jasné, že váš vztah je daleko osobnější, než jste dávali najevo.


Býk - Blíženci: 

Zopakujte si cizí jazyky, budete to potřebovat. Dostanete se do společnosti, kde se česky mluvit nebude a kde je potřeba, abyste prohodili pár slov i v jiné řeči.


Býk - Rak: 

Jiskra přeskočí. Rakovi bude sice chvíli trvat, než to zaregistruje a potom připustí, ale vy mu už dokážete vysvětlit, že ho ve vaší osobě potkalo opravdu velké štěstí.


Býk - Lev: 

Chovejte se nenápadně! Může se vám sice velice líbit, ale dávejte mu to najevo přiměřeným způsobem. Lidí, kteří se před ním doslova plazí, je v jeho okolí i bez vás dost.


Býk - Panna: 

Jsou věci, které vám nechce říct napřímo. Neustále naznačuje, co by mohlo být, a nechápe, že vy chcete slyšet jasná slova a jednoznačná vysvětlení.


Býk - Váhy: 

Když přijde s tím, že musíte spolu jít na nějakou výhodnou prodejní akci, jděte s ním. Všechny peníze sice neuhájíte, ale zbytečnému rozhazování peněz zabráníte.


Býk - Štír: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, o vás bude pečovat s nasazením až neskutečným. Pro vás to bude odpočinek a pohoda, kterou jste už hodně dlouho nezažili.


Býk - Střelec: 

Občas vám připadá, že má podstatně více štěstí, než rozumu. Všechno mu vyjde a z každého rizika se dostane způsobem téměř zázračným.


Býk - Kozoroh: 

Z počátku máte dojem, že vás na každém kroku jen kontroluje a vychovává. Teď zjišťujete, že to nebyl dojem, ale fakt, s nímž se budete muset nějak vyrovnat.


Býk - Vodnář: 

Nuda vám s ním nehrozí. Občas si dokonce řeknete, že by nebylo špatné, kdyby bylo akce trochu méně a domácího klidu a pohody naopak o trochu více.


Býk - Ryby: 

Některé věci byste mu měli tolerovat, fosud jste se kvůli nim hádali a k ničemu to nevedlo. Zkuste změnit taktiku a pozorujte, co to s ním udělá.


Blíženci - Beran: 

Nad tím, co vám řekne, mávněte rukou. Už dávno víte, že Beran je sice horká hlava, ale že vás má opravdu rád - i když to dává najevo způsobem, který se vám nezamlouvá.


Blíženci - Býk: 

V jídle vás čeká klasika- Býk bude celý týden zpracovávat vykoledovaná i vaše vlastní vejce. Vy žasnete, protože vás vůbec nenapadlo, co všechno se z nich dá udělat.


Blíženci - Blíženci: 

Nechte ho mluvit a neskákejte mu do řeči. Doma bude sice ticho, na které nejste zvyklí, ale zase mezi vámi bude klid a žádné zbytečné rozbroje.


Blíženci - Rak: 

i když vás rozčiluje, musíte se chovat korektně. Záhy vám dojde, že ho tím naštvete podstatně víc, než kdybyste se s ním hádali a dali mu tak příležitost, aby vám stejně ostře odpovídal.


Blíženci - Lev: 

Opravdu není důvod, abyste dělali drama z toho, co si to nezaslouží. Když jídlo není okořeněné úplně tak, jak si představujete, bez zbytečných řečí ho dotáhněte podle svých představ.


Blíženci - Panna: 

Vás postoj k životu se kupodivu shoduje. Rozpory přijdou až v detailech, nad kterými můžete klidně a bez výčitek svědomí zamhouřit oko.


Blíženci - Váhy: 

Některé věci vám jdou pomaleji, než by se vám líbilo. Navíc nesmíte poslouchat Váhu, která vás znervózňuje a vysvětluje vám, že jste tu nejlepší šanci prošvihli a teď se nemáte na co těšit.


Blíženci - Štír: 

Váš Štír patří k lidem, kteří vždycky každého ukřičí, Vy mu to však nedovolíte. O to víc ho zajímáte a o to víc se s vámi snaží navázat kontakt, který mu vysvětlí, jak to vlastně děláte.


Blíženci - Střelec: 

Klidně se ho zeptejte na to, čemu v jeho jednání nerozumíte. Budete překvapení, protože i on uzná, že se chová naprosto nelogicky a důvody svého jednán nechápe ani on sám.


Blíženci - Kozoroh: 

Nezdá se vám, že tím, že na něj stále čekáte, jenom ztrácíte čas? Pokud usoudíte, že ano, je nejvyšší čas, abyste začali přemýšlet, zda vám za to vůbec stojí.


Blíženci - Vodnář: 

Když se vám něco nepovede, klidně se mu omluvte-bude koukat dost nevěřícně. Přizná, že na podobné jednání není zvyklý a od vás ho nečekal už vůbec.


Blíženci - Ryby: 

Jakmile pro něco zahoří, už se s ním nedomluvíte. Vaše Ryba usoudí, že to nutně chce a potřebuje mít, a vám nezbude, než abyste mu jeho přání co nejrychleji splnili.


Rak - Beran: 

Jeho kontakty raději neřešte. Museli byste přiznat, že se vám lidi, kteří se kolem něj motají, připadají divní a jsou vám tak trochu podezřelí.


Rak - Býk: 

Koleda bude naprosto skvělá,atmosféra bude sice poněkud vážnější, než jste zvyklí, ale to bude spíše ku prospěchu. Návštěvy se u vás rozsedí a nikoho ani nenapadne, že by mohl jít domů.


Rak - Blíženci: 

Když přijde s tím, že má práci snů, vyptejte se ho pečlivě na všechny podrobnosti. Okamžitě vás napadne něco, z čeho by mohl být průšvih, a co váš Blíženec ještě nezaregistroval.


Rak - Rak: 

Neustále měníte něco, co vám dosud vyhovovalo, přemýšlejte nad důvody, která vás k tomuto jednání vedou. Co vám říká vnitřní hlas, který chcete svým neklidem zahlušit?


Rak - Lev: 

S dětmi z tohoto znamení se povídejte o bezpečí na internetu-budou překvapené, ale zároveň vás budou poslouchat velice pečlivě. Navíc přiznají, že jste jediní rodiče, kteří s dětmi o něčem takovém mluví.


Rak - Panna: 

V práci se nesmí nechat stresovat. Byla by to voda na mlýn jeho šéfovi, který by opět začal tvrdit, že nic nevydrží a jako stres vnímá něco, co jsou přece jen normální pracovní podmínky.


Rak - Váhy: 

Jedovaté poznámky na adresu jeho rodičů si odpusťte. Máte sice pocit, že na něco takového máte právo, ale uvědomte si, že miláček na to bude reagovat opravdu hodně nepříjemně.


Rak - Štír: 

V pondělí a v úterý se v jeho společnosti cítíte jako v ráji. Váš miláček vám vysvětluje, že s vámi konečně ví, jak vypadá štěstí - a vám se to moc dobře poslouchá...


Rak - Střelec: 

O práci se bát nemusí. Jeho nadřízení mohou sice strašit tím, že nikdo není nenahraditelný, ale je celkem jasné, že druhého člověka stejných kvalit by na jeho místo hledali jen s obtížemi.


Rak - Kozoroh: 

Některé záležitosti s ním neprojednáte-Vy byste sice měli dobrou vůli, ale on nechce. Zatím nepochopil, že je to věc, bez jejíhož vyřešení se dál prostě nepohne.


Rak - Vodnář: 

Nebojte se,Vodnář bude sice říkat, že vás má jenom na otravu, ale vážně to nemyslí. Stačí, když se mu podíváte do očí, a hned vám bude jasné, že skutečnost je pro vás podstatně příjemnější.


Rak - Ryby: 

Neustále má pocit, že byste se o něj měli starat víc, než se staráte-to jste ochotni akceptovat. Vzbouříte se až ve chvíli, kdy usoudí, že byste svou starostlivost měli rozšířit i na jeho rodiče a sourozence.


Lev - Beran: 

Občas vás zdržuje, občas vás rozčiluje. Přesto však přiznáváte, že život, který jste trávili před tím, než se objevil, byl daleko nudnější, než je ten nynější.


Lev - Býk: 

V pondělí to s pohoštěním nepřehánějte. Když jeho kamarádům uvaříte uzené koleno a nakrájíte k němu chleba, budou daleko spokojenější, než kdybyste jim dali tác sofistikovaně nazdobených chlebíčků.


Lev - Blíženci: 

S radostí zjistíte, že o koledu vlastně nestojí-řekne, že chce v pondělí vyrazit na výlet někam, kde jste spolu ještě nebyli. Klidně mu řekněte, že plní vaše přání ještě dřív, než je stačíte pořádně vyslovit.


Lev - Rak: 

Nudit se s ním nebudete, Rak se sice nezdá, ale na získávání drbů a klepů je to skutečný odborník. Tváří se, jako by o ně ani nestál, ale přitom lidi, kteří ho jimi zásobují, doslova přitahuje.


Lev - Lev: 

Při silně obsazeném znamení Berana se nudit nebudete, můžete však procházet obdobím, kdy se toho děje tolik, že vám z toho jde hlava kolem. To, že se vám podaří odlišit pravdu od lži, berte jako zázrak.


Lev - Panna: 

Velikonoce si moc neužijete, ale víkend by to mohl napravit. Udělejte si čas na to, co vás baví, a místo dohánění pracovních restů se věnujte jeden druhému.


Lev - Váhy: 

S vařením si klidně můžete trochu pohrát. Je to jediný způsob, jak své Váze dokázat, že vaření není jen výroba jídla, ale že je to naprosto dokonalá tvůrčí práce.


Lev - Štír: 

S kolegou z tohoto znamení byste měli vycházet co nejlépe. Může se sice najít někdo, kdo vás bude chtít poštvat proti sobě, Vy jste naštěstí dost chytří a na špek mu neskočíte.


Lev - Střelec: 

Hlavně mu vysvětlujte, že vy rychle a nekvalitně pracovat neumíte. Domluvte se, že vám buď dovolí, abyste si jeli svým tempem, nebo necháte všechno včetně odpovědnosti za výsledek na něm!


Lev - Kozoroh: 

Jeho rodiče vás kupodivu uznávají-pochopili, že se díváte dál, než oni, a že přemýšlíte způsobem, který je jim naprosto cizí. O tom, že si vás váží, nepochybujte.


Lev - Vodnář: 

Jeho velkorysost raději nepokoušejte. Do poloviny týdne by se choval přesně tak, jak se vám líbí, pak by ale jeho trpělivost bouchla a on by vám řekl spoustu věcí, které by se vám nelíbily.


Lev - Ryby: 

Jsou rizika, která byste mu měli zakázat. Jakmile přijde s tím, že byste si měli na to, co vám doma chybí, vzít půjčku, postavte se proti tomu se vší energií, kterou máte.


Panna - Beran: 

Když ho poprvé uvidíte, bude to bomba. Najednou zjistíte, že člověk, jehož jste si vysnili, může existovat ve skutečnosti-bBude to velice pozitivní zjištění...


Panna - Býk: 

Hlavně miláčkovi nevysvětlujte, že by měl být zodpovědnější. Ve skrytu duše by možná i pochopil, že máte pravdu, ale nahlas to nikdy nepřizná.


Panna - Blíženci: 

V práci konečně pochopili, jak je skvělý, Vám se to však nelíbí. Jejich poznání se zatím vybíjí jen na tom, že mu dávají podstatně více práce, než všem jeho kolegům.


Panna - Rak: 

Setkání s realitou bude náročné, zýká se to zejména pondělí. Je pod vlivem konjunkce Marse se Saturnem a ve stavu, kdy buď vůbec nemluví, nebo vás každým slovem zraňuje.


Panna - Lev: 

Je naprosto jiný než všichni ti, kteří se ucházejí o vaši přízeň. Přiznejte nahlas, že vás zajímá-najevo to dejte hlavně kolegům, kteří by o něj mohli mít taky zájem.


Panna - Panna: 

Konečně se klidně vyspíte! Najde se maličkost, která je pro vás hodně cenná, a kterou jste od Vánoc hledali. Objevíte ji a dáte někam, odkud se už ztratit nemůže.


Panna - Váhy: 

Svou lásku vám podává způsobem, který vám připadá trochu přehnaný. Máte raději střídmější projevy citů a s jeho projevy se jen těžko vyrovnáváte.


Panna - Štír: 

Opravdu není důvod, abyste si dělali naschvály. Váš Štír může sice takové sklony mít, ale vy mu už vysvětlíte, že něco takového tolerovat nebudete.


Panna - Střelec: 

O tom, že je zajímavý, nepochybujte. Musíte si však uvědomit, že jeho fantazie jede na plné obrátky a v tom, co vám o sobě říká, je jí víc, než je zdrávo.


Panna - Kozoroh: 

Se zrozencem z tohoto znamení to lehké není, neustále vám vysvětluje, že musíte víc šetřit, a nechápe, že vás podobné řeči spíše odpuzují než přitahují.


Panna - Vodnář: 

Klidně mu vysvětlete, jak si představujete váš další společný život. Můžete se dozvědět něco o svých nepřiměřených nárocích, ale to vám může být jedno.


Panna - Ryby: 

Koleda proběhne kupodivu bez problémů. Vaše Ryba bude mít oči jen pro vás a ani ji nenapadne, že by mohla reagovat na projevy zájmu, kterými ji zasypávají ti ostatní.


Váhy - Beran: 

Na to, že na vás spoléhá on, jste si zvykli. V tomto týdnu však zjistíte, že s vaší pomocí stejně samozřejmě počítají i jeho příbuzní a kamarádi.


Váhy - Býk: 

Partner patří k lidem, kteří chtějí mít za každých okolností své jisté, s vámi však má značný problém. Vy podobný přístup nesnášíte a taky mu dáte najevo, že jeho majetek nejste a nebudete.


Váhy - Blíženci: 

Ve středu a ve čtvrtek byste si měli udělat čas na důležité debaty. Luna je v jeho partnerském sektoru, což zaručí, že vás bude nejen poslouchat, ale bude nad vašimi slovy i přemýšlet.


Váhy - Rak: 

To, že se chce hádat, je jenom jeho věc. Jakmile si uvědomíte, že tyto sklony má, jasně mu řekněte, že vy na rozdíl od něj chcete doma klid.


Váhy - Lev: 

Patent na rozum opravdu nemá. Může si sice myslet, že má vždycky pravdu, ale vy mu už dokážete vysvětlit, že je to všechno trochu jinak.


Váhy - Panna: 

Patří k lidem, kteří hledají problémy tam, kde nejsou-potíž vznikne ve chvíli, kdy je začne hledat ve vašem vztahu. Zarazte mu to dřív, než bude pozdě.


Váhy - Váhy: 

Je vysmátý i v situaci, kdy by zrovna nemusel. Snažte se ho přímět, aby bral život vážněji, ale nezlobte se, kdy vám řekne, že vás chápe, ale že to stejně neudělá.


Váhy - Štír: 

Diskuse o tom, co se stalo a co jste měli dělat pro to, aby se to nestalo, jsou skutečně zbytečné. Smiřte se s tím, co se stalo, a berte to jako dobrý základ pro další život.


Váhy - Střelec: 

Výmluvy, které si vymýšlí, jsou neskutečně průhledné. Dejte mu jasně najevo, že jste to zaregistrovali a že se rohlíkem v žádném případě opít nenecháte.


Váhy - Kozoroh: 

Vaše předsevzetí vezmou záhy za své. Kozoroh k tomu bude mít sice pár jedovatých poznámek, ale to vám může být jedno, Vy budete spokojení a to je přece to hlavní.


Váhy - Vodnář: 

Neustále má pocit, že si ho nikdo neváží tak, jak si zasluhuje. Vy sice víte, v čem je problém, ale on se vás přímo nezeptá- Vy máte zase dost rozumu, takže mu to neříkáte.


Váhy - Ryby: 

V pondělí a v úterý bude k zulíbání. Rozhodl se, že ve vašem životě bude hrát roli ideálního partnera a ze všech sil se bude snažit, abyste ho taky tak vnímali.


Štír - Beran: 

Vypadá to, že se přehodily role. Zatímco vy přemýšlíte o boji, Beran vám vysvětluje, že to přeháníte, a že máte jít cestou kompromisu a vzájemné dohody.


Štír - Býk: 

Opravdu nemusíte být u všeho. Když se rodina v rámci pondělních návštěv začne hádat, tvařte se, jako by se nic nedělo, a nenápadně opusťte bojiště.


Štír - Blíženci: 

S partnerem z tohoto znamení je samá zábava. Týká se to hlavně úterý, středy a čtvrtka. Luna prochází jeho partnerským sektorem a on se snaží, aby se vám život s ním opravdu líbil.


Štír - Rak: 

Něco vám slíbí a na poslední chvíli si to rozmyslí. Nekomentujte to, ale dobře si to zapamatujte, může sice tvrdit, že se to už opakovat nebude, ale jisté to zdaleka není.


Štír - Lev: 

Jsou věci, o kterých s vámi nemluví. Nedělá to proto, že by před vámi chtěl něco tajit, ale proto, že nechce, abyste se stresovali a dělali si zbytečné starosti.


Štír - Panna: 

Respektujte jeho vůli, když říká, že něco nechce, nepřesvědčujte ho, že si škodí. Motivy jeho jednání jsou daleko komplikovanější, než si dovedete představit. Vy se v nich nevyznáte.


Štír - Váhy: 

Hádejte se v soukromí! Když si názory začnete vyměňovat před známými nebo příbuznými, bude se o tom hodně mluvit. Řeči, které kolem toho vzniknou, pro vás lichotivé nebudou.


Štír - Štír: 

To, že se o něco snažíte, ještě neznamená, že to vyjde. Když si však budete jistí, že jste pro svůj úspěch udělali všechno, co se dalo, bude se vám i nezdar snášet daleko lépe.


Štír - Střelec: 

To, že vám na něm záleží, mu klidně řekněte-dozvíte se, že to pro něj není nic nového, protože to věděl dávno. Jindy byste se naštvali, ale teď vám jeho sebevědomí imponuje.


Štír - Kozoroh: 

Na nóbl večeři podle svých představ ho sice můžete tahat, ale nějak to nedopadne. Kozoroh vás přesvědčí, že je vám nejlépe doma - a vy se nakonec necháte umluvit.


Štír - Vodnář: 

Nezdá se vám, že je čas, abyste svůj vztah zveřejnili? Pro vaše okolí to bude šok, ale nakonec se s tím srovnají bez většího stresu a bez většího boje.


Štír - Ryby: 

To, co prožíváte, je opravdu krásné. Využijte Venuši ve svém partnerském sektoru a přemýšlejte, zda byste svůj vztah neměli ještě prohloubit. Bude to společné bydlení nebo rovnou svatba?


Střelec - Beran: 

Jeho rozhodnutí neomlouvejte. Můžete ho mít sice rádi, ale přesto je vám jasné, že v poslední době dělá víc chyb, než je zdrávo.


Střelec - Býk: 

To, že vás miluje, je vám jasné, hlavně v pondělí si však uvědomíte, že vám svou lásku projevuje především tím, že pro vás vaří. Je to sice vynikající, ale hrozí hodně nepříjemné následky.


Střelec - Blíženci: 

Jakmile zjistíte, že musíte něco zaplatit, udělejte to hned. Blíženec může sice vysvětlovat, že jste mohli ještě počkat, ale jeho řečí vážně neberte.


Střelec - Rak: 

Partner z tohoto znamení vás neobyčejně ovlivňuje. Pod jeho vlivem se na svět začínáte dívat jinýma očima a zjišťujete, že není zdaleka tak jednoduchý, jak jste si dosud mysleli.


Střelec - Lev: 

Neustále přemýšlíte nad životním restartem,naštěstí máte vedle sebe Lva, který vás v tomto rozhodnutí podporuje. Když proměnu naplánujete spolu, máte úspěch jistý.


Střelec - Panna: 

Zjistí, že před ním něco tajíte-naštěstí nejde o nic závažného. Využijte pondělní Luny v jeho sektoru komunikace a konečně mu nalijte čistého vína, předejdete tak dalším nedorozuměním.


Střelec - Váhy: 

Naději ohledně vašeho dalšího vztahu mu nedávejte. Vy jste se rozhodli, že je konec a jakékoli prodlužování bude jen dalším prodlužováním agónie, z níž nic dobrého nebude.


Střelec - Štír: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, bude nezvykle upřímný a to, co řekne na vaši adresu, vám pak vyloženě polichotí. Kdybyste nebyli tak silní, možná byste i trochu zaslzeli.


Střelec - Střelec: 

Svá předsevzetí konečně začne převádět ze snů do reality. Na nic se ho neptejte a jen pozorujte, jak to dělá-budete muset zkonstatovat, že vy jste sice dobří, ale na něj nemáte.


Střelec - Kozoroh: 

Neustále vám předhazuje, že je na rozdíl od vás výkonný a pracovitý. Využijete možnosti, která se znenadání objeví, a připomeňte mu, že ani vy nejste bez zásluh.


Střelec - Vodnář: 

Přiznejte si, že oba toužíte po svobodě. Vy ji však umíte zapracovat do svého partnerského vztahu, zatímco on ji prosazuje i ve chvílích, kdy tím zbytečně škodí sobě i vám.


Střelec - Ryby: 

Musí se smířit s tím, že jsou věci, které už fyzicky nezvládá. Vy mu sice vysvětlujete, že to je přirozené a že to na vaší lásce k němu nic nemění, ale ani to mu náladu nevylepší.


Kozoroh - Beran: 

Patří k lidem, kteří jdou do konfliktu, i když nemusí. Následně pak přijde za vámi a začne prosit, abyste mu poradili, jak se s lidmi, s nimiž se pohádal, může zase smířit.


Kozoroh - Býk: 

Koleda proběhne v daleko příjemnější atmosféře, než obvykle. Vašim návštěvám, které se u vás kultivovaně baví, bude u vás tak dobře, že se jim ani nebude chtít domů.


Kozoroh - Blíženci: 

Překvapí vás svou pevnou vůli. Když řekne, že se pro něco rozhodl, můžete mu to sice vymlouvat, ale ke změně názoru ho stejně nepřimějete.


Kozoroh - Rak: 

Než najdete společnou řeč, bude to chvíli trvat. Vám se mluvit nechce a Rak zase patří k lidem, kteří si své myšlenky pro jistotu nechávají pro sebe.


Kozoroh - Lev: 

Neustále má pocit, že ho milujete méně, než by si zasloužil. Zkuste mu vysvětlit, že ho milujete daleko víc, než si umí představit - akorát že to nedokážete dát najevo způsobem, který by se mu líbil.


Kozoroh - Panna: 

Když se spolu začnete hádat, bude to jako očistná lázeň. Vyříkáte si všechno, co jste chtěli, a pak se konečně dokážete uvolněně rozesmát.


Kozoroh - Váhy: 

Hlavně si s ním nezačínejte jen proto, že nikdo lepší není aktuálně při ruce. Když pár týdnů počkáte, situace se změní a vy budete konečně spokojení.


Kozoroh - Štír: 

Jeho představa společného života se kupodivu shoduje s tou vaší. Budete žít sice až příliš vyrovnaným a předvídatelným životem, ale je to poslední, co ba vám vadilo.


Kozoroh - Střelec: 

Jeho nápady berte právě jenom jako nápady, chce vás jimi jen šokovat. Když si uvědomí, že mu je nerozmlouváte, ale naopak se dobře bavíte, sám vycouvá a začne vám vysvětlovat, že to tak nemyslel.


Kozoroh - Kozoroh: 

K tomu, o čem vás vaši příbuzní přesvědčují, přistupujte s rozumem. Když o tom budete chvíli přemýšlet, pochopíte, že chtějí, abyste se vzdaly něčeho, na co máte plné právo.


Kozoroh - Vodnář: 

Trvejte na svém! Když říkáte, že je potřeba, abyste projeli skříně a vyhodili všechno, co tam jen překáží, musíte to opakovat tak dlouho, až pochopí, že se tomu nevyhne.


Kozoroh - Ryby: 

Zatímco vy trváte na dodržování svátečních tradic, vaši Rybu na to moc neužije. To, že v pondělí dojdete k nějakému rozumnému kompromisu, berte jako maximum, jehož jste mohli dosáhnout.


Vodnář - Beran: 

Na to, co přijde, jste sice připravení, ale přesto máte pocit, že to mohlo ještě chvíli počkat. Naštěstí máte vedle sebe Berana, který v takové chvíli dokáže myslet za sebe i za vás.


Vodnář - Býk: 

Ke schůzce ho můžete donutit, ale tím to taky skončí. Mlčky se budete procházet a ani jeden z vás nebude mít odvahu začít mluvit o tom, co je pro vás oba důležité.


Vodnář - Blíženci: 

Některé záležitosti uspěchá, ale to vám v podstatě nevadí. Jste rádi, že doba neplodného čekání je za vámi a konečně se začíná něco dít.


Vodnář - Rak: 

Přiznejte si, že jste rádi, že ho máte. Bez svého Raka byste nezažívali blažený pocit, který se vás zmocní vždycky, když se vrátíte domů a on tam na vás čeká.


Vodnář - Lev: 

Když už spolu musíte mluvit, udělejte to od středy do pátku, kdy bude Luna ve Střelci. Na základních věcech se dohodnete a ve zbytku mu velkoryse ustoupíte.


Vodnář - Panna: 

Jde o týden, kdy mu skoro závidíte-nemusí se o nic snažit, protože se mu všechno daří samo. Díky jeho úspěchům mezi vámi panuje pohoda a všechno je zalité sluncem.


Vodnář - Váhy: 

Pozor si musí dávat na peníze. Nejde o to, že by je utratil, ale o to, že by mu mohl někdo upřít peníze, na které má za svou práci nepochybný nárok.


Vodnář - Štír: 

Opravdu nepatří k lidem, kteří si hlídají každé slovo. Vy si můžete vybrat, zda se kvůli tomu budete rozčilovat, nebo zda mávnete rukou a budete si myslet svoje.


Vodnář - Střelec: 

To, že se rozhodne investovat do něčeho, co se vám nelíbí, je jeho věc. Vy můžete vyjádřit svůj názor, ale konečné rozhodnutí musíte nechat na něm.


Vodnář - Kozoroh: 

V sobotu to vypadá na velké překvapení! Z vašeho vždycky realistického Kozoroha se stane romantik, který si s vámi povídá o svých snech a o tom, jak je oba spolu budete uskutečňovat.


Vodnář - Vodnář: 

Hlavně po sobě nic nechtějte! Týká se to hlavně pondělí, jste spolu už čtvrtý den a skoro si až lezete na nervy. Kdybyste si jeden od druhého dokázali odpočinout, bude to rázem lepší.


Vodnář - Ryby: 

Když jeho jednání nerozumíte, neptejte se, ale přemýšlejte. Bude to sice trocha práce navíc, ale zase v jeho jednání objevíte logiku, kterou jste dosud najít nemohli.


Ryby - Beran: 

Všechno se motá kolem zdraví. Beran se musí smířit s tím, že se do něj občas musí i finančně investovat a vy mu musíte vysvětlit, že to jinak nejde.


Ryby - Býk: 

Ve vztahu určujete vlastní pravidla. Až dosud jste se bez boje podřizovali tomu, co chtěl a vyžadoval váš Býk-moc vám to bohužel neprospělo.


Ryby - Blíženci: 

S kamarády z tohoto znamení si momentálně moc nesednete. Máte pocit, že jsou nezodpovědní a že všechno, co by si měli řešit sami, nechávají na starosti vám.


Ryby - Rak: 

Neustále má pocit, že byste měli víc chodit na návštěvy a víc návštěv si zvát domů. Vám se však představa narušení vašeho soukromí, které by s tím bylo spojeno, ani trochu nelíbí.


Ryby - Lev: 

Koleda by pro vás mohla nebýt. Místo přijímání hostů si naložíte na talíře něco dobrého, sednete si a budete sjíždět jeden zajímavý film za druhým.


Ryby - Panna: 

Všechny náročné planetární energie proletí kolem vás. Se zájmem pozorujete kamarády, kteří se vášnivě hádají, a přemýšlíte, proč se nedokážou tak jako vy dva.


Ryby - Váhy: 

Do nákupu své Váze raději nemluvte. Nosí domů pochutiny, které vám připadají zbytečné, když s nimi však něco uvaří, hned pochopíte, že udělal moc dobře, že je koupil.


Ryby - Štír: 

V pondělí a v úterý nechte všechno na něm. Luna je v jeho znamení a on se v tom, co se děje a co je potřeba udělat, zorientuje podstatně lépe a rychleji, než vy.


Ryby - Střelec: 

Nezdá se vám, že mu další šanci dáváte zbytečně? Střelec si zvykl, že mu vždycky odpustíte, a ani ho nenapadne, že byste se někdy mohli rozhodnout jinak.


Ryby - Kozoroh: 

To, že se mu něco nepodařilo, nechte bez komentáře. Stejně byste mu nedokázali říct nic tvrdšího, než je to, co si v duchu říká sám.


Ryby - Vodnář: 

Nežeňte ho do něčeho, do čeho se mu nechce, mohlo by se vám to podařit, ale dobrý konec by to nemělo. Začal by vám stávkovat právě ve chvíli, kdy byste jeho aktivitu nejvíce potřebovali.


Ryby - Ryby: 

V pondělí si konečně užijete vzájemné společnosti. Oba si budete užívat volna a oba si budete říkat, že by bylo krásné, kdybyste spolu doma mohli zůstat i v úterý.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner