Týdenní horoskopy lásky od 31.10.2016 do 07.11.2016

Beran: 

Ve chvíli, kdy na vás miláček začne tlačit a začne mít strach, aby se vám venku něco nestalo, zpozorněte. Za jeho jednáním pravděpodobně není starost, kterou o vás cítí, ale jeho kamarád, který má ohledně vás namluvil něco, co vůbec není pravda. Naštěstí není váš partner příliš vytrvalý, takže se s vámi párkrát projde, a když zjistíte, že se na vašich procházkách nic zásadní neděje, vrátí vám svobodu.


Býk: 

Vaše autorita v rodině vašeho partnera raketově stoupá! Jeho příbuzenstvo konečně pochopilo, že se v jejich situaci nejen skvěle orientujete, ale že z ní v případě potřeby najdete rychle kvalitní východisko. Překvapený tím bude i váš miláček. Přes veškerou snahu se jen těžko srovnává s tím, že vás berou vážně, zatímco nad tím, co jim říká on, je ani nenapadne přemýšlet.Blíženci: 

Když vaše bývalá láska přijde s nabídkou ke smíru, měli byste se překonat a alespoň si to, co vám chce říct, vyslechnout. Potíž je v tom, že vám vzápětí po své omluvě více čí méně zaobaleně nabídne pokračování vztahu, což je něco, co ve vašem případě v úvahu nepadá. Pokud chcete nepříjemné debatě předejít, nechte ho domluvit, vyjádřete díky, a co největší rychlostí utíkejte pryč.


Rak: 

Když se vám o víkendu v lásce nedaří zdaleka tak, jak jste si představovali, hlavně nepanikařte! Uvědomte si, že i váš miláček má čas od času právo na nenaladěnost. V jeho případě však nejde o to, že by se zlobil na vás, jako spíše o důsledek enormního pracovního nasazení a z toho vyplývající únavy. Když sobotu věnujete odpočinku, prospěje to vám oběma!


Lev: 

Sobota je dvojsečná. Pokud jste nezadaní, vyrazte někam mezi lidi, a bez zábran využijte trigonu mezi Venuší a Uranem. Seznamujte se a užívejte všeho, co vám tato dynamická konstelace nabízí. Pokud však zadaní jste, měli byste z preventivních důvodů raději sedět doma. Z toho, co byste vy sami označili jako lehký a nezávazný flirt, by se záhy mohlo vyvinout něco, co by vaším trvalým vztahem důkladně otřáslo.


Panna: 

Vaše přání se plní rychlostí téměř nadzvukovou a vy jste naprosto spokojení. Stačí, když miláčkovi řeknete, co chcete a co potřebujete, a on se bude ze všech sil snažit, aby vám vaše tužby splnil. Vrchol však nastane o víkendu, kdy je Luna v Kozorohu, a kdy vám sám od sebe navrhne návštěvu bazénu, kde si nejdříve oba dáte masáž a pak skleničku šampaňského.


Váhy: 

I když vaše nálada není nejlepší, chovejte se tak, aby to partner nepochopil a děti nevycítíly. Předejdete tím situaci, kdy by vás miláček podrobil výslechu a kdy by se vás do nekonečna vyptával, co se děje. To, že jste jednoduše v mizerné náladě, by navíc jako odpověď nebral, a ptal by se tak dlouho, až byste se opravdu rozčilili a domácí harmonii definitivně zahnali.


Štír: 

Pokud se s partnerem budete v tomto týdnu hádat, nemá to naštěstí s vaším vztahem nic společného. Důvodem sporů budou vaše děti, na které jste podle něj až příliš tvrdí. Naštěstí v úterý dokážete využít trigonu mezi Neptunem a Sluncem ve vašem znamení, a promluvit si s ním tak, aby pochopil, že sice důslední jste, ale dětem tím v žádném případě neubližujete.


Střelec: 

Změníte svůj názor na člověka, kterého jste až dosud považovali za neřáda, který vás jen chce připravit o vaši lásku. V tomto týdnu konečně přijmete vysvětlení svého miláčka a pochopíte, že jde o člověka, s kterým jako s partnerem nikdy nepočítal. Když vám navíc dojde, že jejich vazby jsou výhradně pracovní, bude pocit úlevy vyloženě fyzický.


Kozoroh: 

Naprosto vynikající bude čtvrtek, kdy se Merkur dostává do sextilu s Plutem a kdy se vám konečně podaří miláčka přesvědčit o něčem, o čem dosud nechtěl ani slyšet. Musíte však odolat a nedávat mu najevo, jak si své malé vítězství vychutnáváte. Když nebudete jeho jednání nijak komentovat a přijmete je jako něco samozřejmého, bude to pro vás oba nejlepší.


Vodnář: 

Pokud chcete partnerovi udělat radost a posílit váš vztah, měli byste o víkendu někam vyrazit. Místo a akci však vybírejte tak, aby se to zamlouvalo především vašemu partnerovi a až potom vám. Kdybyste ho však dokázali přesvědčit k několikakilometrové procházce, na které ani nebudete mluvit, protože jste si už všechno podstatné řekli, bylo by to vynikající.


Ryby: 

Detektivní schopnosti svého miláčka v žádném případě nepodceňujte. Ve chvíli, kdy se budete chtít vymluvit na pracovní záležitosti, ale ve skutečnosti vyrazit někam úplně jinam, se raději kousněte do jazyka a neříkejte nic. Ve chvíli, kdy by si miláček potvrdil, že jste mu neříkali pravdu, byste se o svém charakteru dozvěděli informace, které by vás nepotěšily.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner