Týdenní horoskopy lásky od 31.07.2017 do 07.08.2017

Beran: 

Vypadá to na týden, kdy budete s miláčkem kromě lásky řešit i zcela praktické záležitosti. Když přijde s tím, že si na jistý náročnější domácí projekt půjčíte od příbuzných, hodně nad tím přemýšlejte. Na jedné straně víte, že by to bylo velice výhodné, ale na druhé je vám jasné, že by vám pocit, že jste na nich v nějakém směru závislí, hodně znepříjemňoval další život.


Býk: 

I když jste se smyslem pro povinnost snad už narodili, tentokrát se vám do práce ani trochu nechce. Situace se zábavně promění! Zatímco obvykle honíte partnera do práce vy, a on vám vysvětluje, že snad není tak zle, teď se dočkáte chvíle, kdy ze všeho nejvíce chcete odpočívat, zatímco miláček vás zvedá nekonečným seznamem nejrůznějších úkolů, které se musí udělat.Blíženci: 

Občas máte pocit, že kamarádi berou vaši domácnost jako základnu, kam se uchylují pokaždé, kdy se si životem nedokážou sami poradit. Obvykle pro ně máte pochopení, ale teď vám jejich neustálá přítomnost leze na nervy. Dejte si však pozor, abyste to, že u vás jsou, nezačali vytýkat miláčkovi. Dozvěděli byste se, že je to všechno vaše vina a že máte přemýšlet, jak se jich co nejrychleji zbavit.


Rak: 

Nezdá se vám, že je čas, abyste konečně začali uskutečňovat své sny? Pokud usoudíte, že ano, seberte veškeré peníze, které jste dostali k narozeninám, sáhněte do rezerv a bez obav si pořiďte to, po čem už dlouho toužíte. Můžete se sice dozvědět, že je zbytečné, abyste si pořizovali nový kávový servis, když máte doma hrnků dostatek, ale to vám může být jedno...


Lev: 

Chovejte se přesně tak, jak vám vaše lví přirozenost velí, a půjdete od úspěchu k úspěchu! Pokud projevíte o přitažlivého člověka zájem, zjistíte, že se všechno nějak zaseklo a nic se nehýbá z místa. Kdybyste se však dokázali chovat skoro až lhostejně a kromě obvyklé zdvořilosti nic neprojevovat, situace by se rázem změnila a váš vyvolený by kolem vás začal kroužit sám!


Panna: 

I když chcete dovolenou využít mimo jiné i prohloubení vzdělání, přehánět byste to neměli. Když vám miláček vysvětlí, že by místo prohlídky další pamětihodnosti dal přednost ležení na pláži (nebo ve stínu) s detektivkou, vezměte to jako pokyn shůry a jeho přání vyhovte. Miláček vám bude vděčný za nečekanou vstřícnost a vy pochopíte, že i den strávený totálním nicneděláním má něco do sebe.


Váhy: 

Jde o náročný týden. Vaše partnerství je pod vlivem stacionárního Urana a váš miláček se vám každý den postará o nějaké překvapení, kterým vás nejdříve vyděsí a pak trochu naštve. Naštěstí se časem proti jeho novinkám dokážete obrnit a přestanete se kvůli nim stresovat. Hlavně odolejte touze, která vás nutí, abyste se k němu o víkendu zachovali stejně a taky si pro něj vymysleli nějaký kameňák. K ničemu dobrému by to nevedlo.


Štír: 

Všechno poukazuje na to, že jste konečně vítězně vybojovali svůj boj se žárlivostí. Když v pondělí vkročí Venuše do Raka, naprosto změníte svůj přístup k miláčkovi. Zatímco dříve jste se na každého, kdo se s ním dal do řeči, dívali podezíravým okem, teď si úspěch, který má u opačného pohlaví, vyloženě užíváte - a jste pyšní na to, že jste ho získali právě vy.


Střelec: 

V lásce a ve vztazích vůbec si konečně užíváte pohodu a klid. S miláčkem jste se mlčky dohodli, že se nebudete ničím překvapovat a taky to dodržujete. Pokud jste na dovolené, oba se snažíte, aby každý den byl malým svátkem. Navštěvujete svá oblíbená místa a spřádáte dlouhodobé plány pro další budoucnost. Týden je pro vás netypicky klidný, ale o to krásnější...


Kozoroh: 

Je potřeba, abyste spolu komunikovali jasně a jednoznačně. Ve chvíli, kdy začnete v partnerových slovech hledat skryté poselství, půjde veškerá pohoda do háje. Zároveň se však snažte, abyste v náznacích nemluvili ani vy sami. V pátek a v sobotu, kdy je Luna ve vašem znamení, vyrazte mezi přátele. Dobře se pobavíte, a navíc zjistíte, že jsou na světě ještě podstatně horší partneři, než je ten váš.


Vodnář: 

Konečně nastal týden, kdy si užijete trochu klidu. Navíc máte šanci dát dohromady to, co jste pod vlivem Venuše ve vašem sektoru romantických lásek rozhrabali. Nespoléhejte se na to, že vám zatím váš protějšek na nic nepřišel, a co nejrychleji se zbavte ctitelů, které jste v poslední době získali. Nebude to tak těžké, protože o to, aby se na nic nepřišlo, stojí přesně tak, jako vy.


Ryby: 

Než začnete svému miláčkovi s pomocí Venuše, která se v pondělí dostává do Raka, vytvářet ráj na zemi, měli byste se ho nejdříve zeptat, zda o něco takového vůbec stojí. Nejde o to, že by se mu vaše péče nelíbila, ale o to, že má strach, že to s ní budete přehánět. Kdybyste se dokázali tvářit alespoň trochu lhostejněji a nevyznávat mu lásku v každé druhé větě, bylo by to lepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner