Týdenní horoskopy lásky od 26.12.2016 do 02.01.2017

Beran: 

Ke všemu, co se stane, přistupujte s lehkostí a bez obav. Pokud se miláček zachová tak, že vás naštve, neberte to jako signál k rozchodu, ale jako další životní lekci. Kdybyste dokázali využít jeho kajícné nálady k tomu, abyste z něj konečně vyrazili něco, co vám dosud nechtěl dovolit, neodpovídalo by to sice vaší povaze, ale vaši pozici ve vztahu by to hodně posílilo.


Býk: 

Vánoce proběhly skvěle, ale Silvestr se rýsuje trochu jinak. Počítejte s přáteli, kteří vás zvou tak, že je nedokážete odmítnout, i když víte, že se to vašemu miláčkovi ani trochu nezamlouvá. V rámci zachování dobrých vztahů byste ho však neměli přemlouvat, aby celá akce proběhla u vás a on na ni chystal pohoštění. Kdyby vás poslal rovnou do háje, nemohli byste se zlobit.Blíženci: 

Počítejte s tím, že se váš miláček projeví jako rozený herec, který dokáže každého přesvědčit o všem, co se mu zachce. Pokud se rozhodne, že se bude předvádět jako dokonalý partner a ještě lepší milenec, číhá na vás nebezpečí. Všichni budou přesvědčení, že s ním máte nebe na zemi, a nikdo nepochopí, že situace je daleko složitější, než to na první pohled vypadá.


Rak: 

Čím méně se o něj budete starat, tím je to lepší. Týká se to hlavně pondělí, kdy jste pod vlivem opozice mezi Jupiterem a Uranem, a kdy máte sklon starostlivost o něj zbytečně přehánět. Nechte ho, aby se rozhodoval sám, a do ničeho, co se týká jeho života, mu nemluvte. O tom, že jste jednali správně, se přesvědčíte ve čtvrtek, kdy za vámi sám přijde a požádá vás o radu.


Lev: 

Hlavně si nemyslete, že máte všechno pod kontrolou a že vás nic překvapit nemůže! Ve čtvrtek, kdy jste pod vlivem stacionárního Urana, se může váš život otočit směrem, který jste nečekali. Láska na vás může čekat na místě, kde byste ji nikdy nehledali. Jde o den, kdy byste měli jít jen do práce a domů, protože všude jinde číhá cit, který může váš život pěkně zamotat!


Panna: 

Zatímco ostatní mají ve vztazích s trpělivostí problémy, vy jí máte na rozdávání - ale přesto máte ke spokojenosti daleko. Čím větší trpělivost vůči (občas hodně výstředním) nápadům svého miláčka projevujete, tím víc se vás snaží vyprovokovat k nějaké reakci. Kdybyste hned na začátku týdne dali jasně najevo, že mu všechno tolerovat nebudete, byl by Silvestr i vstup do Nového roku daleko klidnější a radostnější.


Váhy: 

Partner, který nyní ve vašem životě hraje tu nejdůležitější roli, se zásadně liší od všech lidí, které jste kdy poznali. Na rozdíl od vás ho vůbec nezajímá, co je nebo co není vhodné! Zato dává při každé příležitosti najevo, že vás má rád, a ze všech sil se snaží, abyste to pochopili i vy. Užívejte si jeho lásky a hlavně o upřímnosti jeho citů ani na chvíli nepochybujte.


Štír: 

V lásce se vám nechce čekat, ale bohužel vám nic jiného nezbývá. Uvědomte si, že Silvestr je letos pod vlivem Luny z Vodnáře, která snahám o zásadní změny v emoční oblasti nepřeje. I člověk, který vás má opravdu rád, se chce v poslední noci roku především bavit, a na to, aby s vámi rozebíral vaši další budoucnost, nemá tu pravdou náladu. Respektujte to a uvidíte, že nový rok bude daleko šťastnější, než byl ten starý...


Střelec: 

To, že jste si svým miláčkem byli až dosud jistí, ještě neznamená, že tomu tak může být i nadále. K podezíravým lidem sice nepatříte, ale to ještě neznamená, že byste si svou polovičku neměli nenápadně hlídat. Hlavně vás nesmí ani napadnout, že byste na Silvestra šli každý zvlášť. Pokušení pro vašeho miláčka bude veliké a to, že by bez vaší přítomnosti neodolal, skoro jisté.


Kozoroh: 

Všechno včetně vašeho vztahu se stabilizuje, což je dobře. Přesto byste si měli dávat pozor, abyste svého miláčka zbytečně neprovokovali. Když se s ním v rámci štěpánského oběda začnete bavit o práci, čekejte reakci nerudnou až silně naštvanou. Hovory, které se týkají vaší kariéry, odložte na středeční večer. Luna bude ve vašem znamení, což zaručí oboustranně přínosný rozhovor.


Vodnář: 

Projevujte sebejistotu, ať se děje cokoliv! Pokud si miláček myslí, že si bez něj a zejména bez jeho dobrých rad se životem neporadíte, musíte mu vysvětlit, že je to zásadní omyl. Týká se to hlavně čtvrtka, kdy ve vašem sektoru romantických lásek přechází do přímého chodu váš vládce Uran, který se postará, aby váš miláček konečně pochopil, že on je ve vašem životě lehce nahraditelný, zatímco vy v jeho ne...


Ryby: 

Až do Nového roku je všechno v naprostém pořádku, ale neděle vám může přinést zajímavá překvapení! To, že se kolem vás motá někdo, koho považujete za ztělesnění svých nejodvážnějších snů, je sice krásné - ale stavět byste na tom neměli. Uvědomte si, že jste celou novoroční noc pod stále sílícím vlivem konjunkce Marse s Neptunem, která vás nutí, abyste dali šanci i někomu, kdo do vašeho života nic dobrého nevnese.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner