Týdenní horoskopy lásky od 26.09.2016 do 03.10.2016

Beran: 

Pro jistotu počítejte s tím, že na sebe narazí vaše láska a vaše ctižádost. O tom, že by chtěl v životě dokázat i něco víc, se začne navíc bavit i váš partner, který dosud žádné takové sklony neprojevoval. Kdybyste se dokázali domluvit na společných aktivitách, které budou prospěšné vám oběma, zní to sice jako sen, ale v tomto týdnu je to docela uskutečnitelné.


Býk: 

Vaše chvíle přijde od úterý výše. Mars se dostane do Kozoroha, a vy zjistíte, že se z vás během života stali hotoví mistři v řešení praktických záležitostí. To, že jste opravdu dobří, přiznají nahlas i rodiče vašeho miláčka. Využijte jejich pozitivní nálady a ještě jednou si promluvte o možném společném bydlení nebo jiné podobné aktivitě, k níž dosud moc vstřícní nebyli.Blíženci: 

Pokud máte dojem, že jste v osobě svého životního souputníka narazili na člověka, který vidí jen sebe, a vás vnímá jen v případě, kdy potřebuje udělat něco, do čeho se jemu samotnému nechce, není to dojem, ale fakt. Využijte soboty, kdy ve Vahách probíhá novoluní, a popřemýšlejte, zda opravdu chcete žít tak, abyste si sami sebe nemohli vážit, ani kdybyste opravdu moc chtěli.


Rak: 

Než začnete nahlas tvrdit, že jste konečně šťastní, protože jste v osobě svého nového objevu narazili na něco naprosto dokonalého, pro jistotu ještě chvíli mlčte. V pondělí, kdy se ve vašem sektoru rodiny setkává Slunce s Jupiterem, můžete ke svému údivu zjistit, že dotyčnému nezáleží ani tak na vás jako na tom, aby měl někoho, kdo se bude zamlouvat jeho rodině, která ho nutí, aby konečně stabilizoval svůj život.


Lev: 

I když vám to dosud připadalo totálně nemožné, počítejte s tím, že vás partner pomalu začíná nudit. Jeho romantická vyznání se neustále opakují a vy jich už máte opravdu dost. I takový romantik, jakým nepochybně jste, prožívá čas od času období, kdy nepotřebuje řeči, ale konkrétní činy. Řeknete mu to jasně sami, nebo budete marně čekat, že mu to dojde?


Panna: 

Svého partnera vidíte najednou v naprosto novém světle. Dojde vám, že se s vámi nehádá ne proto, že by neměl dostatek protiargumentů, ale proto, že ze všeho nejvíce touží po klidu. Pokud si uděláte čas a pohovoříte si s ním tak, aby neměl pocit, že ho tlačíte někam, kam se jemu samotnému nechce, najednou pochopíte, že máte daleko lepšího partnera, než jste si dosud mysleli.


Váhy: 

Diskuse, které v době, kdy Slunce prochází vaším znamením v partnerství probíhají, jsou neobyčejně překvapivé. Zatímco dosud vám miláček do úpravy zevnějšku moc nemluvil, tentokrát neví, co by si v tomto ohledu vymyslel. Navrhuje vám nový účes, novou vůni, nový šatník - a pokud to jen trochu jde, nahlas prohlašuje, že bude vaši proměnu i financovat.


Štír: 

Pokud se seznamujete s někým novým, nenechte se moc ovlivnit tím, co vám o sobě povídá. Bylo by skvělé, kdybyste si následně projeli sociální sítě a třeba si o něm i popovídali se společnými známými. Jde o osvědčenou taktiku, kdy se vyhnete spoustě negativních pocitů, které by ve chvíli, kdy byste zjistili, že jste naletěli neřádovi, logicky následovaly.


Střelec: 

S údivem musíte zkonstatovat, že je na světě člověk, který se vám velice líbí a totálně vás přitahuje, ale jehož povaha se vám přesto nezamlouvá. Pokud si nechcete opravdu bolestivě nabít čumák, musíte si to přiznat a dotyčnému se vyhnout pokud možno obloukem. Na začátku týdne si možná budete myslet, že umíte oddělit erotiku od citů, ale už o víkendu zjistíte, že je to nemožné.


Kozoroh: 

V úterý, kdy se Mars dostává do vašeho znamení, a kdy na vás zároveň působí i stacionární Pluto, se chováte tak, abyste si vyloženě koledovali o průšvih. K partnerovi se nechováte jako jeho druhá polovina, ale naopak jako přísný učitel, který rozdá příkazy a jakýkoliv odpor potlačí v zárodku. Někdo by vám to možná toleroval, ale váš životní druh takový rozhodně nebude.


Vodnář: 

Na jedné straně uznáváte, že láska je neobyčejně povznášející, ale na druhé se vám ji nějak nechce projevovat. Neustále čekáte, až miláček řekne, že vás miluje, ale sami se k podobným výrokům odhodláváte jen s nechutí a neradi. Pokud narazíte na rozesmátého extroverta, který vás k projevům citů skoro až donutí, bude všechno v pořádku. Potíž však nastane v momentě, kdy narazíte na stejného pavouka, jako jste vy sami, a budete se na sebe jen koukat.


Ryby: 

Celý týden probíhá v rámci možností normálně, ale sobota všechno změní! Venuše se dostane do trigonu s Neptunem ve vašem znamení a vy pochopíte, že láska vás nečeká tam, kde jste ji hledali, ale že se po ní musíte poohlédnout jinde. Je docela možné, že pochopíte, že to pravé místo je na druhém konci světa, a začnete přemýšlet, jak byste se tam co nejrychleji dostali...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner