Týdenní horoskopy lásky od 26.06.2017 do 03.07.2017

Beran: 

Jde o náročný týden, kdy o sobě, své lásce, a vztahu, který spolu máte, musíte přemýšlet daleko víc, než máte ve zvyku. Když přijde kamarád s tím, že vašeho miláčka viděl v důvěrném hovoru s někým, s kým vám určitě zahýbá, nepropadejte panice ani partnera nepodrobujte křížovému výslechu. Zeptejte se ho naprosto normálně a vyslechněte stejně tak normální vysvětlení.


Býk: 

Když chcete s miláčkem trávit byť jen chvíli času, jde o logisticky velmi náročnou záležitost. Oba máte práce až nad hlavu, a oba si musíte při plánování chvil, které spolu chcete trávit, vzít k ruce diář. Nejlepší by byla středa. Večer se Merkur setkává s Venuší, což zaručí nejen ohnivé setkání, ale i to, že si následně pěkně popovídáte a hned se domluvíte, kdy a kde se uvidíte příště.Blíženci: 

Hlavně se neutopte ve vzpomínkách na to, co bylo a co se nikdy nevrátí! Pokud si pořád ještě myslíte, že nad vaši první lásku není, využijte šance a běžte si s ní popovídat. Po první větě si budete muset přiznat, že jste si vymysleli pohádku, která nemá s realitou vůbec nic společného. Následně si začnete vymýšlet rozumnou záminku, která vám umožní, abyste se rozloučili a toto trapné jednání ukončili.


Rak: 

I když vás všichni přesvědčují, že za všechny spory ve vašem vztahu můžete vy, nenechte si to namluvit. Nikomu nevysvětlujte, jak to u vás doma vypadá, ale taky partnerovi neskákejte na špek. Když nebudete na jeho provokace reagovat, bude nejdříve neadresně vrčet, ale nakonec se zklidní. Přesně v této chvíli převezměte iniciativu a navrhněte, jak se podobných sporů pro příště vyvarovat.


Lev: 

Veškeré oslavy, na které s partnerem vyrazíte, budou skvělé. Navíc se na svého miláčka zase jednou podíváte jinýma očima a přiznáte si, že mu to opravdu sluší. O ještě větší potěšení se vám postarají závistivé problémy kamarádů, kteří neustále naznačují, že jste při výběru partnera měli až nezasloužené štěstí. Vy se s nimi nehádáte, protože víte, že to tak opravdu je.


Panna: 

V případě vašeho miláčka opravdu neplatí, že láska prochází žaludkem. Když mu uvaříte něco opravdu dobrého, s chutí to zkonzumuje, ale hned potom máte dojem, že jedl jen proto, aby měl dostatek energie na vaše hodnocení a následnou kritiku. Když mu však najíst nedáte, bude kritizovat hned a jeho hodnocení bude ještě ostřejší. Kterou cestu si vyberete?


Váhy: 

Takže - zatnout zuby a tvrdě si stát na svém! Ve chvíli, kdy vám miláček začne vysvětlovat, že se mu máte podřídit, protože mu jinak nedokážete, že ho máte rádi, můžete se stejnou logikou oponovat, že se on ze stejných důvodů má podřídit vám. Pokud se v tomto týdnu dokážete domluvit na oboustranně akceptovatelném kompromisu, odstartujete tím další pozitivní kapitolu vašeho společného života.


Štír: 

Když už se kvůli něčemu musíte hádat, měli byste se taky postarat, aby to stálo za to. Ostré dialogy, které vedete kvůli výběru vhodného povlečení, barvě zdí v ložnici nebo jiným podobným záležitostem, jsou k ničemu. Využijte úterního večera, kdy nastupuje vliv trigonu mezi Merkurem a Neptunem, a s jeho pomocí objevte kompromis, který sedne vám oběma.


Střelec: 

Samota je sice zlá, ale stav, kdy byste si s někým začali jenom proto, abyste nebyli sami, je ještě podstatně horší. I když máte pocit, že samota je nesnesitelná, opravdu to není důvod, abyste šli do vztahu s člověkem, jehož berete jen jako východisko z nouze. Když se překonáte a s hledáním nového vztahu počkáte až na poslední červencovou dekádu, je značná šance, že si k sobě najdete někoho po všech stránkách kvalitnějšího.


Kozoroh: 

Jakmile miláček přijde s tím, že je něco jednoduché a dá se to zvládnout levou zadní, pro jistotu zpozorněte. Jemu se na první pohled zdá, že situace je průzračná, ale vy rychle pochopíte, v čem se skrývá problém. Počkejte do víkendu, kdy budete odpočatí a kdy budete oba mít čas, a partnerovi všechno vysvětlete. Všechno rychle pochopí a nakonec bude rád, že jste ho zachránili před průšvihem.


Vodnář: 

Doba, kdy Slunce prochází Rakem, je pro vás stejně jako každý rok náročná. Vy máte pocit, že na vás partner má neustále vyšší požadavky, zatímco on má dojem, že v péči o něj máte ještě značné rezervy. Nechcete si udělat prodloužený víkend a zajet si někam sami? Vy si oddechnete a váš miláček pochopí, že je mu bez vás i přes veškeré vaše nedostatky podstatně hůře než s vámi.


Ryby: 

Konečně se dožijete chvíle, kdy vás partner ocení! Zvlášť zajímavé to bude ve středu, kdy se na vaši stranu postaví i ve sporu, který vedete s jeho rodiči. V takové chvíli kujte železo, dokud je žhavé, a snažte se ho přimět, aby ve vaší podpoře pokračoval i nadále. Naštěstí máte vedle sebe člověka se zdravým rozumem, který o tom, že máte pravdu, nepochybuje, a všestranně vás podpoří.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner