Týdenní horoskopy lásky od 26.02.2018 do 05.03.2018

Beran: 

Ve vztazích se dějí věci vskutku zajímavé. Týká se to zejména neděle. Hrozí, že si vás vyhlédne někdo, kdo touží po utajeném románku, a kdo zároveň nechápe, že vy jeho chutě rozhodně nesdílíte. Kdybyste správně usoudili, že by podobná akce byla riskantní, dotyčnému se raději vyhýbejte. Chvíle, kdy byste s ním zůstali mezi čtyřma očima, by mohla být osudná.


Býk: 

Bývalou lásku svého partnera můžete litovat. Její aktuální životní podmínky jsou vskutku obtížné, ale to ještě neznamená, že ji musíte přijmout a taky se o ni starat. Kdyby miláček podobné sklony vzdor zdravému rozumu přece jen měl, musíte mu jasně vysvětlit, že si musí vybrat. Můžete se sice dozvědět, že to přeháníte, ale to na vašem rozhodnutí nesmí nic změnit.Blíženci: 

Jeho potřeba, abyste ve vztahu udržovali smysl pro humor. Je to spíše váš úkol, protože na partnera se za současného postavení hvězd v této oblasti moc spolehnout nemůžete. Všechno vidí ve zbytečně temných barvách. Navíc má pocit, že vy si děláte legraci i z toho, co on bere smrtelně vážně. Nakonec však uzná, že je to dobře, protože bez vás se úplně zapomněl smát.


Rak: 

O štěstí v lásce se bát nemusíte. Venuše v Rybách je pod krásnými aspekty a přináší vám možnosti, o kterých se vám ani nesnilo. Záhy však zjistíte, že je s tím více problémů než radostí. Lidé kolem vás vás berou jako nekalou citovou konkurenci, a nechápou, že vy ničí vztah ohrožovat nehodláte. Vysvětlujete jim to stále dokola, ale oni vám stejně nevěří...


Lev: 

Jsou věci, které už dál odkládat nemůžete. Váš miláček touží po stabilitě a životní jistotě. Vy proti tomu v zásadě nic nemáte, ale přesto máte pocit, že by podobné závazky mohly ještě chvíli počkat. Než to však řeknete nahlas, dobře se zamyslete. Hrozí, že partner po takovém výroku praští dveřmi a vy budete mít co dělat, abyste ho za pomocí veškeré své lásky vrátili zpátky.


Panna: 

K poměrně ostrým hovorům může dojít kvůli koníčkům vašim i vašeho partnera. Možná by bylo dobré, abyste trochu povolili v tlaku a přestali ho tak hlídat. Předejdete tak situaci, kdy si vzájemně začnete vypočítávat, čí hobby víc stojí. Pravděpodobně byste sice došli k závěru, že oba utratíte plus mínus stejně, ale přesto by vám to na náladě ani na partnerském souladu nepřidalo.


Váhy: 

Hlavně nespoléhejte na jeho zdravý rozum a nečekejte, až váš miláček pochopí, že v něm nevidíte nepřítele. Jde o ožehavé téma, do kterého musíte šlápnout, i když se vám ani trochu nechce. Využijte neděle, kdy je Luna ve vašem znamení, a promluvte si s ním na rovinu. Jakmile ho přinutíte, aby vás poslouchal, dokážete ho i přimět, aby pochopil, že vám může a má věřit.


Štír: 

Daří se vám v práci i v lásce. Navíc můžete čekat peníze, které dostanete navíc a s nimiž jste nepočítali. V takovém případě zkuste štěstí a pro sebe a svého miláčka najděte místo, kam byste mohli spolu jet na Velikonoce. Zdravý rozum vám sice říká, že je všechno vyprodané a vy nemáte šanci, ale ve vašem případě je všechno jinak. Pobyt rychle seženete a můžete se začít těšit.


Střelec: 

Při výběru partnera nezapomeňte na zdravý selský rozum. Když vám hned na první schůzce začne vysvětlovat, že svět je zlý, jeho bývalý partner skoro zločinec a on nezaslouženě trpí tím, že jsou všichni proti němu, měli byste se zamyslet. Možná má pravdu, ale vám je přesto jasné, že si s tímto člověkem moc radosti ze života neužijete. Opravdu to chcete riskovat?


Kozoroh: 

Jakmile začnete něco dělat pro vylepšení svého zevnějšku, počítejte s hodně, ale opravdu hodně nepříjemnými pohledy svého partnera. V takovém případě se tvařte, jako byste nic nezaregistrovali. Bude to lepší, než kdybyste mu stále dokola vysvětlovali, že to děláte jen proto, abyste se mu více líbili, a přesto se museli smířit s tím, že vám stejně nevěří.


Vodnář: 

To, že vás láska nějak míjí, je vlastně vysoce pozitivní. Berte to jako šanci k volnému a svobodnému výběru, na který máte konečně dost času. Když v tomto týdnu půjdete každý den na rande s někým jiným, bude to super zábava a pro vás žádný závazek ani žádné nervy. Když si nikoho nevyberete, nic se neděje. V příštím týdnu můžete v započatém směru opět pokračovat.


Ryby: 

Venuše ve vašem znamení je pod skvělými aspekty a vy si vyloženě užíváte partnerského souladu. Miláček vás navíc překvapí vynalézavostí, se kterou letos pojedná váš narozeninový dárek. Snad poprvé v životě se neřídí svým přáním, ale pořizuje to, o čem si je jistý, že se to bude líbit vám. Ve vašem vztahu jde o pozitivní posun, na kterém jste tak dlouho a soustředěně pracovali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner